• Terviseradu
  arendavad
 • Merko logo
 • Eesti Energia logo
 • Swedbank logo

Lisainfo

Lisaks
asfalt
valgustus
jooks
rulluisk
suusatamine
www.pparnumaa.ee
Vändra alevi staadioni ja pargi vahetus läheduses
Juhised kohalejõudmiseks

“Vändra terviserada” on saanud 10 vastust

 1. Suur sula on taaskord rajale laastavalt mõjunud. Ootame uut lund ja külma.

 2. Täna suusarada rajamasinaga uuesti sisse sõidetud. Head libisemist!

 3. 20.01 suusarada rajamasinaga uuesti sisse sõidetud. Suur palve oleks kõigile, et väga sula ilmaga rajal ei suusatataks ega kõnnitaks, kuna järgmise külmaga on kõik jäljed justkui betooni valatud. Nii juhtus viimase suure sulaga 17. jaanuaril. Kõndimiseks on suusaraja kõrvale lahti lükatud jalgtee. Nautigem lumist talve!

 4. Suured tänud masina operaatorile hea töö eest. Loodan väga koostöö jätkumisele.
  Toredat talve kõigile.
  Kaido

 5. Täna (16.01) suusarada rajamasinaga sisse sõidetud. Saab sõita nii vabas kui ka klassikalises stiilis. Tulge suusatama!

 6. Kolmapäeval (16.01) loodame Pärnu-Jaagupi Spordikeskuse rajamasinaga suusaraja sisse lükata.

 7. Tere, Mati! Eelmisel nädalal oli õnneks/kahjuks lund veel nii vähe, et sai suusatades raja sisse sõita – olen isegi seal uisustiilis juba kümneid ringe läbinud. Reedel (11.01) tõesti, kahetsusväärselt, sõitis rajal traktor seoses kaablitöödega. Loodame, et seda rohkem ei juhtu. Tänaseks päevaks on õnneks lund niipalju juurde sadanud, et tuleb tõesti hakata mõtlema, kuidas suusarada masinaga sisse sõita.

 8. Tere kõigile suusasõpradele,
  Laupäeval kell 12:00 ei saa Vändra terviserajal sõita mitte mingis tehnikas ei hea ega halva suusaga! Tammede alleega külgneval staadioni poolsel lõigul oli müranud ja rööpad sisse sõitnud lund lükkamas käinud traktorist, kes ilmselt suusatamisest midagi ei arva.
  Vändra raja sõidetavus põhineb puhtalt harrastajate entusiasmil – kui leidub inimesi kes jõuavad raja sisse tallata, siis rada on, muudel juhtudel seda pole.
  “Rajameister” Toomas Sonts viimane info eilse sõidetavuse kohta on absurd kuubis! Jääb arusaamatuks kuidas rajainfot on edastama sattunud inimene, kes ei oma ettekujutust milline on tänapäevane suusarada ja kuidas seda tegelikult ette valmistatakse.
  Rada oli vabas tehnikas väga hästi sõidetav neljapäeval 10.01 aga siis lülitati kell 20:00 ühtäkki raja kõige pimedamas Kalda tänava poolses lõigus valgustus välja! Rajal oli sel hetkel vähemalt 6 suusatajat. Ilmselt säästis Vald mõne euri! Head ööd!
  Suusatamise suhtes on tegemist tõelise säästurajaga, mida tuleb jagada kõndijate, koerapissitajate ja tööle või sealt koju tõttajatega. Neile inimestele ei ole midagi ette heita, sest see on ka nende terviserada, mis asub otse paljude inimeste tööle kulgemise rajal. Tõeline säästuprojekt, mis on sündinud “Rajameistri” eestvedamisel.
  Vähemalt oleme korralikult investeerinud – jalgpalli.

 9. Lund on ca 5 cm, aga suusatada juba saab. Seni pole veel suusapõhja kraapinud. 🙂

 10. Kuna kevad pudeneb puudelt, siis on rada kohati kaetud puudelt langenud tükkidega, mis muudab libisemise kohati kehvaks, aga see teebki sõitmise huvitavamaks :).

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Tulevad Sündmused

 • Pärnumaa terviseradade rattasari 2018 III etapp – Vändra

 • Jõulumäe 35. metsajooks ja tervisekäimine

 • 22. Alutaguse Maraton

toptvseries.org
Top