• Terviseradu
  arendavad
 • Merko logo
 • Eesti Energia logo
 • Swedbank logo

Lisainfo

Lisaks
saepuru
looduslik
valgustus
ratas
jooks
suusatamine

“Valgehobusemäe suusa-ja puhkekeskus” on saanud 90 vastust

 1. Hommikul hooldas rajamasin kunstlumega kaetud suusarajad, mäed, tuubiraja ja laste kelgumäe. Olud superhead! Samas loodusliku lumega suusarajad traktorit ei kannata, kuna all jää. Sõita siiski saab, kuna eile tuli paar cm lund peale!

 2. Hiline, kuid kaunis talv koos kunstlumega jätkub! Eile hooldas rajamasin suusarajad, mäed, laste kelgumäe ja tuubiraja. Tule naudi märtsitalve meie keskuses!

 3. Eile hilisõhtul hooldas rajamasin kunstlumega kaetud mäed, krossiraja, tuubiraja, laste kelgumäe ja suusarajad, kus sees klassika jälg. Kunstlumeolud suurepärased, et võtta märtsitalvest viimast! Tule ja naudi!

 4. Eile hilisõhtul hooldas rajamasin kunstlumest mäed, lumekrossiraja, tuubiraja ja suusarajad. Kunstlumest rajad kõik hääs korras, et nautida märtsitalve meie keskuses. Kõrvemaa poole suunduv loodusliku lumega rada jäine ja sõidetav vana suusaga.

 5. Kunstlumest suusarajad, mäed ja tuubirada heas korras, et nautida talvesporti meie keskuses. Loodusliku lumega suusarada saab sõita vana suusaga.

 6. Täna hommikul hooldab rajamasin kunstlumega kaetud suusarajad, mäed, tuubiraja ja laste kelgumäe. Loodusliku lumega rajad rajamasinat ei kannata, kuid kuna seal tugevad põhjad, siis saab seal vana suusaga vabas stiilis suusatada.

 7. Eilne vihm õnneks suurt pahandust ei teinud. Loodame, et täna hoiab päev läbi miinust, mis kuivatab. Sel juhul saab homme hommikul rajamasin hooldada nii mäed, tuubiraja kui kunstlumega suusaraja. Loodusliku lumega suusaraja käime täna läbi ning siis otsustame, kas kannatab sinna peale ka rajamasina saata.

 8. Hommikul alustas rajamasin keskuse mägede, tuubiraja ja suusaradade hooldust.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

1 6 7 8

Tulevad Sündmused

 • EESTI 100 VALGEHOBUSEMÄE TEATEMARATON

 • Rahvusvaheline Lumepäev Valgehobusemäel 21. jaanuaril

 • Valgehobusemäe talvefestival 11.-12.03