• Terviseradu
  arendavad
 • Merko logo
 • Eesti Energia logo
 • Swedbank logo

Lisainfo

Lisaks
saepuru
looduslik
valgustus
ratas
jooks
suusatamine

“Valgehobusemäe suusa-ja puhkekeskus” on saanud 67 vastust

 1. Kes soovib tõsist sporti teha, see põrutagu Jäneda ja Aegviidu poole. Rada ei anna puhata, kogu aeg peab tööd tegema, jõudu!
  3 ja 5 km rajad on ülitehnilised, sest sula on teinud oma töö, proovige ja nautige!
  Kalju, ära pane tähele kui mõni pehmo nutab, et rada on kehv (traktor läks korraks tuksi, ka parematel juhtub).
  Kui võimalik, andke infot hommikul raja seisukorrast.
  Kui suusatada ei viitsi, tellige pelmeene kohvikust ja ärge mölisege!
  Jõudu Kalju,
  Raoul

 2. Eile päeval hooldas rajamasin Jäneda ja Aegviidu suunas mineva suusaraja, kus kohati, kus lund rohkem, sees klassikajälg. Keskuse suusarajad hooldatud eile hilisõhtul.

 3. Traktor läks eile öösel katki ning saime korda alles eile õhtupoole. Pärast seda sai hooldatud 3 ja 5 km suusarada. Head libisemist!

 4. Tere suusarahvas!

  Tulin rajalt kell 12.30 ja mingit jälge rajahooldusest veel ei olnud. Kes üle suusasaapa lumes sumbata kannatab, see saab küll oma mõnu kätte(nagu minagi).
  Aga mul oli kaasas ka koolivaheajal olev tütar, kellele mõtlesin natuke nõuks olla ja suusasammu näidata, kuid hooldamata rajal oli see võimatu.
  Kalju vist tahab, et igasugune murdmaarahvas hoiaks Valgehobusemäelt võimalikult kaugele, sest need ei too ju kopikatki kassasse. Kuid nendel harvadel lumega päevadel ja pealegi koolivaheajal, võiks ikka viitsida mõelda(siis muidugi ka tegutseda vastavalt) ka sellele, et ei kaoks ka see mõni üksik, kes veel tahab saada osa sellest, mida on võimalik veel vanematelt õppida.
  Head sumpamist suusarahvas!

  • Tere!
   Vabandame selle juhtumi üle, lahendasime traktori parandust ning inimliku eksituse tõttu jäi minu poolt lisamata see kommentaar siia lehele. Kaljul polnud sel hetkel ligipääsu lehele ja palus mul selle teha. Mina lahendasin sel hetkel Tallinna radade hoolduse küsimust Õismäe, Merimetsa, Järve ja Pae ning unustasin selle kirjutada.

 5. Täna hommikuks lund veel sadanud juurde. Lumerulliga hooldatakse hommikul murdmaasuusarajad ära.

 6. Lõpuks tuli ka looduslikku lund, hetkel küll 8 cm aga lumerulliga sai kenaste hooldatud 3 ja 5 km rada. Loodetavasti homseks lumekiht paksem ja võib unistada isegi 7 ja 8.märtsi suusavõistlustest! Pöidlad pihku!!

 7. Sama küsimus, kuidas lume olud on? Tahaks ka nädalavahetusel natuke murdmaasuuski kulutama tulla? Tuletama meelde suusasammu jne. Kas peaks kaasa võtma mullakad, norm suusad või üldse ilma suuskadeta tulema ja proovima hoopis mäge?

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

1 2 3 7

Tulevad Sündmused

 • Lumepäev Valgehobusemäel

 • 26. Albu Sügisjooks 29. septembril

 • JÄRVA VALLA SEERIAVÕISTLUS SUUSATAMISES 2019

toptvseries.org
Top