• Terviseradu
  arendavad
 • Merko logo
 • Eesti Energia logo
 • Swedbank logo

Lisainfo

Lisaks
saepuru
looduslik
valgustus
ratas
jooks
suusatamine
discgolf
ujumine
tennis
korvpall
rannavolle
tuubiga mäest alla sõitmine
lumelaud
mäesuusk

“Valgehobusemäe suusa-ja puhkekeskus” on saanud 200 vastust

 1. Nädalavahetusel oli veel head olud suusatamiseks. Aitäh rajameistritele. Pühapäeva õhtul juba esimesed sulamismärgid ka 1km rajal.

 2. Täna öösel hooldatud kunstlumest 1 km suusarada, mägi ja krossirada. Oleme pühade aeg ka avatud ning kellel võimalus ja soov, siis olete oodatud suusatama ja mäe tegevusi harrastama.

 3. Sõidetav vabas tehnikas ca 1,2 km kunstlumest suusarada, mägi ja krossirada.

 4. Suusarajast sõidetav nüüd ca 1,2 km kunstlumest suusarada. Mäel ja krossiarajal saab ka lumelauda ja mäesuuska harrastada veel.

 5. Suusarajad, mäed ja krossirada taas hooldatud ja võib veel nautida talviseid tegevusi. Suusarajad kohati jäised.

 6. Kevad tuleb peale, kuid saab siiski veel suusatada ja mäel tegevusi harrastada. Seepärast rajatraktor hooldas öösel suusarajad(kohati jäine), mäed,krossiraja ja tuubiraja.

 7. k 16-18. Lund on, aga kahjuks lumi täiesti sula… pole ka ime +8 C. Võib-olla homme hommikul on parem…

 8. Rajad, mäed, tuubi-ja krossiarada hooldatud öösel ning hommikul ka testitud. Suusarajad kohati jäised, kuid lust on suusatada märtsi päikesega. Kümmeli laskumise võiks vahele jätta, sest see liiga jäine. Muidu tulemad ilus lumine nädalavahetus. Kutsun kõiki suusatajaid, lumelaudureid ja mäesuusatajaid sellel nädalavahetusel nautima Valgehobusemäe lumiseid nõlvasid. Kohvikust saab kaasa osta süüa , et terassidel süüa ning võtta D vitamiini vanni.

 9. Hetkel saab veel nii suusatada kui mäel tegevusi harrastada. Öösel hooldas rajatraktor suusarajad, mäed, tuubiraja ja krossiraja. Suusarada kohati küll jäine aga suusatamist ei sega. Klassikajälg kohati juba sula tõttu jäine.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

1 2 3 18

Tulevad Sündmused

 • Lumepäev Valgehobusemäel

 • 26. Albu Sügisjooks 29. septembril

 • JÄRVA VALLA SEERIAVÕISTLUS SUUSATAMISES 2019

Top