• Terviseradu
  arendavad
 • Merko logo
 • Eesti Energia logo
 • Swedbank logo

Lisainfo

Lisaks
saepuru
looduslik
valgustus
ratas
jooks
suusatamine

“Valgehobusemäe suusa-ja puhkekeskus” on saanud 176 vastust

 1. Hommikul hooldas rajamasin mäed, tuubiraja, laste kelgumäe ning keskuse kõik suusarajad. Sees klassikajälg. Laupäeva hommikuks on hooldatud ka Jäneda ja Aegviidu suunas kulgev suusarada.

 2. Sadanud märga lund ca 10 cm ja sadu kestab hetkel veel! Peale lumesaju lõppemist alustame suusaradade, mägede, laste kelgumäe ning tuubiraja hooldust. Prognoosi järgi saame seda tööd alustada õhtul!

 3. Suusarajad, mäed, tuubirada ja laste kelgumägi heas korras. Suusaradadel klassikajälg. Nädalavahetuseks saab hooldatud Jäneda , Aegviidu poole suunduv suusarada.

 4. Suusarajad, mäed ja tuubirada hooldatud. Suusarajal sees klassikajälg.

 5. Rajatraktor alustas hommikul suusaradade, mägede ja tuubiraja hooldamist.

 6. Rajad ja mäed said täna hommikul hooldatud. Samas päev läbi lumesadu.

 7. Eile hilisõhtul hooldas rajamasin keskuses asuvad mäed, tuubiraja, laste kelgumäe ja suusarajad, kus sees korralik klassikajälg. Heas korras ka Jäneda ja Aegviidu poole suunduv suusarada, kus samuti klassikajälg sees!

 8. Täna hommikuks suusarajad, mäed, laste kelgumägi ja tuubirada hooldatud. Suusaradadel maailmaklassist klassikajälg. Hooldatud ka Jäneda ja Aegviidu poole suunduv suusarada, kus sees klassikajälg. Mägi avatud täna kuni 21.00

 9. Peale lumesaju lõppu alustab rajamasin radade hooldust. Loodetavasti saavad rajad laupäeva hommikuks hooldatud sh. Jäneda ja Kõrvemaa poole suunduv suusarada.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

1 2 3 15

Tulevad Sündmused

 • JÄRVA VALLA SEERIAVÕISTLUS SUUSATAMISES 2019

 • EESTI 100 VALGEHOBUSEMÄE TEATEMARATON

 • Rahvusvaheline Lumepäev Valgehobusemäel 21. jaanuaril