• Terviseradu
  arendavad
 • Merko logo
 • Eesti Energia logo
 • Swedbank logo

Lisainfo

Lisaks
saepuru
looduslik
valgustus
ratas
jooks
suusatamine

“Valgehobusemäe suusa-ja puhkekeskus” on saanud 231 vastust

 1. Täna hommikul hooldas rajamasin taas keskuse kunstlumest ja 3 km suusaraja. Lisaks hooldatud ka mäed, tuubirada, krossirada ja laste kelgumägi. Kevadised olud hääd, et talve nautida meie keskuses. Õhtul kell 18.00 Järva valla suusatamise seeriavõistluse viimane neljas etapp!

 2. Hommikul külma -1 C ning rajatraktoril oli taas võimalus hooldada keskuse kunstlumest ja 3 km suusarada. Sees ka klassikajälg. Hooldatud ka mäed, krossirada, tuubirada ja laste kelgumägi. Loodetavasti saab märtsi lõpuni nautida talviseid tegevusi meie keskuses.

 3. Suusarajad ja mäed pehmed, kuna sula õues. Loodetavasti varahommikul homme külm ning saab hooldatud suusarajad ja mäed ning tuubiraja. Klassikajälge pole enam mõtet sisse tõmmata.

 4. Keskuse suusarajad, mäed, tuubirada ja laste kelgumägi pärast eilseid võistlusi hooldatud.

 5. Keskuse ja Presidendirada hooldatud, sees klassikajälg. Heas korras ka lumepark koos mägede, krossiraja, tuubirada ja laste kelgumägi. Tule naudi märtsi talve meie keskuses, sest lund piisavalt !

 6. Keskuse rajad, mäed, tuubirada, krossirada ja laste kelgumägi heas korras, sest lund piisavalt. Täna hommikul hooldab rajamasin ka Presidendi raja ära, et nädalavahetusel saaks seal veel suusatada.

 7. Rajad sh. Jaak Mae karika 2,5 km rada koos klassikajäljega hooldatud. Hooldatud ka lumelaua-ja mäesuusakrossirada, nõlvad, tuubirada ja laste kelgumägi.

 8. Öösel sadanud taas lund radadele ning rajamasin alustas hommikul keskuse suusaradade, mägede, tuubiraja ja krossiraja hooldamist.

 9. Lund piisavalt! Varahommikul hooldas rajamasin keskuse suusarajad, kus sees ka klassikajälg. Hooldatud ka mäed, tuubirada, laste kelgumägi, krossirada ja uisuväljak. Eile hooldas rajamasin Presidendi raja ning sealgi saab nautida suusatamist veel!

 10. Lume-ja rajaolud suurepärased. Keskuse suusarajad hommikul hooldatud. Rajamasin hooldab enne lõunat ära täna ka Teatemaratoni ja Presidendi raja. Heas korras mäed, tuubirada, laste kelgumägi ning krossirada. Täna 13.00-16.00 keskuse kohvikus lõõtsamees Rasmus Kadaja. TULE NAUDI SPORTI JA KULTUURI MEIE IMELISES KESKUSES!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

1 2 3 20

Tulevad Sündmused

 • JÄRVA VALLA SEERIAVÕISTLUS SUUSATAMISES 2019

 • EESTI 100 VALGEHOBUSEMÄE TEATEMARATON

 • Rahvusvaheline Lumepäev Valgehobusemäel 21. jaanuaril