• Terviseradu
  arendavad
 • Merko logo
 • Eesti Energia logo
 • Swedbank logo

Lisainfo

Lisaks
looduslik
valgustus
jooks
ratas
suusatamine
orienteerumine

“Türi Tolli metsa terviserada” on saanud 42 vastust

 1. Tere!

  Selleks aastaks talv läbi. Alustasime suusaraja korrastamisega, võtame maha suusaraja äärset võsa, mille hiljem laseb hakkeks suusarajale.

 2. Tere!

  Oleme rada veel hooldanud ja saab veel sõita 2.5km ringi peal. Sügisene võsapuhastus on toiminud ja rajal päris korralik lumekiht. Sõita soovitame mulla suusaga.

 3. Tere!

  Öösel sadas Türile ligi 5-6cm lund juurde. Päeva peale teeme rajad üle ning õhtul võimalik juba hea suusaga peale tulla.

 4. Nonii suusasõbrad!

  Türit on jälle kostitatud 13cm lumevaibaga ning tõmbame täna uuesti rajad sisse. Mingil määral vana põhi säilis, tammi peal peaks seis okei olema, metsa vahel natukene kahtlasem. Soovitame mullasuusaga peale tulla!

 5. Tere!

  Suusarada veel rahuldavas olukorras, siin-seal võib olla oksapuru. 24. veebruaril Türi suusatalve IV etapi saame ikkagi ära pidada, kui ilm peab. Türi-Käomäe trass on ka uuesti reedel sisse sõidetud. Uisurajal on kahjuks aga vesi peal ning hetkel sõitmine raskendatud.

 6. Öösel sadas 2-3cm lund juurde ning hommikul hooldasime ka rajad ära. Homme juba Türi suusatalve III etapp.

 7. Täna päeval rajad üle tehtud. Rajale hakkab puudest tulenevalt mustust tekkima. Uisuväljak samuti heas seisus. Lisaks on võimalus veel suusatada mööda raudteetammi Käomäele.

 8. Rajad hooldatud! Mõnes kohas kipub juba jäiseks minema, kuid muidu olud head. Ka uisuväljak väga heas seisus. Laenutame uiske Türi spordihoonest.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Tulevad Sündmused

 • Türi suusatalve IV etapp

 • Türi suusatalv 2021

 • Suusatamise seeriavõistlus “Türi suusatalv 2019” 4. etapp

Top