Instagram ikoon Facebook ikoon
Terviserajad logo
Illustratsioon
Järvamaa

Türi Tolli metsa terviserada

Viimati muudetud: 21. mai 2021, 7:41
Lemmikute lisamiseks logi sisse

Lookleva ning mõnede küngastega valgustatud hea põhjaga klassika- ja vabastiili sõiduks 1 ja 3 km pikkune valgustatud suusarada. Raja algus ja lõpp Türi Ühisgümnaasiumi juures. Rajale pääs ja parkla ka Tolli tänava ja Raudtee tänava ristumiskoha juures endisel raudteetammil. Rada enamus osas kaetud puitlaastuga. Samal rajal on võimalik joosta, tegeleda kepikõnniga ja sõita jalgrattaga. Samal maastikul on ka orienteerumiskaart ja MOBO rada. Türi Ühisgümnaasiumi juures raja kõrval on talvise külmaga liuväli ja suvel rulapark. Raja kõrval Raudtee tänava poolses otsas on välijõusaal.

Ilm
Ilm
3.8 °C
2.8 m/s
Valgustus
Valgustus
-22.30
Rajameister
Rajameister
Rajameister
Türi Tolli mets
Sel nädalal sai koostöös Türi Haldusega niidetud Türi tolli metsa terviserajad. Hooldatud on ka koertejalutusrada. Head liikumislusti! Türi Spordiklubide Liit sai toetust ka Kohaliku Omaalgatuse Programmist (KOP), kus taotlesime 200 kanti haket terviserajale. Sel aastal saame suusarajale tiiru peale. Eesmärk on terve kogus laotada suusarajale enne, kui lumi peaks maha tulema.
Rajameister
Rajameister
september 10, 2021
Kõik kommentaarid
Kraavi, 72213 Türi linn, Estonia
58.8188414, 25.4139733
Google Maps Ava link www.tskl.ee/ Juhised kohalejõudmiseks

Tegevused

Jooksmine ikoon Jõulinnak ikoon Kõndimine ikoon Rattasõit ikoon Suusatamine ikoon Uisuväljak ikoon
  • 3km
  • Matkarada
3km

Matkarada

Lookleva ning mõnede küngastega valgustatud hea põhjaga klassika- ja vabastiili sõiduks 1 ja 3 km pikkune valgustatud suusarada. Raja algus ja lõpp Türi Ühisgümnaasiumi juures. Rajale pääs ja parkla ka Tolli tänava ja Raudtee tänava ristumiskoha juures endisel raudteetammil. Rada osaliselt kaetud puitlaastuga. Samal rajal on võimalik joosta, tegeleda kepikõnniga ja sõita jalgrattaga. Samal maastikul on ka orienteerumiskaart ja MOBO rada. Türi Ühisgümnaasiumi juures raja kõrval on talvise külmaga liuväli ja suvel rulapark. Raja kõrval Raudtee tänava poolses otsas on välijõusaal.

Viimased kommentaarid

Lisa kommentaar
Lisa kommentaar