Instagram ikoon Facebook ikoon
Terviserajad logo
Illustratsioon
Järvamaa

Türi Tolli metsa terviserada

Viimati muudetud: 5. okt. 2022, 19:30
Lemmikute lisamiseks logi sisse

Lookleva ning mõnede küngastega valgustatud hea põhjaga klassika- ja vabastiili sõiduks 1 ja 3 km pikkune valgustatud suusarada. Raja algus ja lõpp Türi Ühisgümnaasiumi juures. Rajale pääs ja parkla ka Tolli tänava ja Raudtee tänava ristumiskoha juures endisel raudteetammil. Rada enamus osas kaetud puitlaastuga. Samal rajal on võimalik joosta, tegeleda kepikõnniga ja sõita jalgrattaga. Samal maastikul on ka orienteerumiskaart ja MOBO rada. Türi Ühisgümnaasiumi juures raja kõrval on talvise külmaga liuväli ja suvel rulapark. Raja kõrval Raudtee tänava poolses otsas on välijõusaal.

Ilm
Ilm
Temperatuuri info puudub
Tuulekiiruse info puudub
Valgustus
Valgustus
-22.00
Staatuse ikoon
Lumekiht: 15cm
Rajameister
Rajameister
Rajameister
Türi Tolli mets
Tere! Suusarada on suletud! Küll saab mõndadel lõikudel sõita ja suusaraja kõrval olevatel põldudel. Vedasime reedel ca 1.5km jagu haket laiali suusarajale. Kevadperioodil planeerime veel võsalõikust ja oksade kärpimist, et järgmine hooaeg uue hooga vastu minna talvele!
Rajameister
Rajameister
märts 21, 2022
Kõik kommentaarid
Kraavi, 72213 Türi linn, Estonia
58.8188414, 25.4139733
Google Maps Ava link www.tskl.ee/ Juhised kohalejõudmiseks

Tegevused

Jooksmine ikoon Jõulinnak ikoon Kõndimine ikoon Rattasõit ikoon Suusatamine ikoon Uisuväljak ikoon
  • 3km
  • Matkarada
3km

Matkarada

Lookleva ning mõnede küngastega valgustatud hea põhjaga klassika- ja vabastiili sõiduks 1 ja 3 km pikkune valgustatud suusarada. Raja algus ja lõpp Türi Ühisgümnaasiumi juures. Rajale pääs ja parkla ka Tolli tänava ja Raudtee tänava ristumiskoha juures endisel raudteetammil. Rada osaliselt kaetud puitlaastuga. Samal rajal on võimalik joosta, tegeleda kepikõnniga ja sõita jalgrattaga. Samal maastikul on ka orienteerumiskaart ja MOBO rada. Türi Ühisgümnaasiumi juures raja kõrval on talvise külmaga liuväli ja suvel rulapark. Raja kõrval Raudtee tänava poolses otsas on välijõusaal.

Viimased kommentaarid

Lisa kommentaar
Lisa kommentaar