• Terviseradu
  arendavad
 • Merko logo
 • Eesti Energia logo
 • Swedbank logo

Lisainfo

Lisaks
asfalt, kruusakate
looduslik
ratas
jooks
suusatamine

“Tervise- ja suusarada ümber Viljandi järve” on saanud 32 vastust

 1. Tere!
  Kuidas raja olukord pärast 17.01 olnud sula ja vihma? Eelkõige huvitab vabatehnikaraja olukord.

  • Tere!

   Sooviks samuti teada, kuidas hetkeolukord on ? (nii vaba- kui klassikarajal).

   Parimat

 2. Kas Viljandi spordikeskusest saab ka suusavarustust laenutada? (suusad, saapad, suusakepid)

 3. Täna käidi rajad üle. Järve otstes on soolalobjakas, mida teedehooldajad suure hooga suusarajale paiskavad. Valuoja orus on kaks ringi, kus saab sõita ka õhtuti.

 4. Ise küsin ise vastan 🙂 Rada on värskelt peale sadu ülekäidud. Sees ka klassika jälg. Järve linnapoolses osas on pinnatuisk kohati jälje täielikult täis tuisanud. Viiratsi pool järve kogu rada suurepärane nii klassika kui ka uisk. Raja olukord on halb vaid mõlemal pool järve otsa, kus teede soolalobjakas rikub rada või ei mahu rada sootuks teede äärde ära. Üldiselt siiski üle paari aasta parimad rajaolud kogu järve ringi ulatuses.

 5. Terviserajal ümber Viljandi järve põhi on tehtud ja suuremal osal on klassikajälge niipalju kui lumi seda lubab. Viiratsi pool on puude lõikamine lõpetatud. Viljandi 700 pargis on rada olemas.

 6. Huntaugul obeliskini põhi all ja natuke klassikajälge. Lund on ikka vähe. Terviserajal ümber Viljandi järve põhi on tehtud niipalju kui lumi seda lubab. Kohati on kive väljas, Viiratsi pool käib puude lõikamine. Valuoja orus on põhi tehtud, saab sõita vana suusaga vabatehnikas.

 7. Suusatasin eile 05.01.2019 ümber Viljandi järve. Suusatajaid jagus, aga kahjuks jäarveotsa obeliskist kuni Viiratsi sillani rada hooldamata. Sõita sai aga päris hästi, vaatamata raja puudusele Kas pühapäeva matkade traditsioone enam Viljandimaal ei peeta???

 8. Kaks päeva on lund sadanud, mis seis on praegu?
  Loodan, et keegi vastab operatiivsemalt kui siiani!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Tulevad Sündmused

 • 89. Suurjooks ümber Viljandi järve

 • 88.Suurjooks ümber Viljandi järve

 • Künnipäevajooks ümber Viljandi järve