• Terviseradu
  arendavad
 • Merko logo
 • Eesti Energia logo
 • Swedbank logo

Lisainfo

Lisaks
asfalt, kruusakate
looduslik
ratas
jooks
suusatamine

“Tervise- ja suusarada ümber Viljandi järve” on saanud 16 vastust

 1. Väga kihvt rada ümber järve, polnud sinna kunagi varem sattunud. Mõnes kohas oli klassikajäljes siiski mulda väljas aga sellegipoolest sai klassikatehnikas väga nauditava päeva, ilm oli ilus ja vaated vägevad. Radade kogupikkus tuli 18km. Kuna siin allpool olev kaart on puudulik, siis pakun välja oma träki https://geoape.com/tracklogs/14022021-suuskadega-ymber-viljandi-jarve-6181 Lisaks ida- ja lõunapoolt lähenejatele infoks, et Viiratsi parklast oleks palju mugavam peale minna kui linna sisse sõita. Rajameister võiks mõnes kohas ehk tähistust lisada, linna pool oli paar kohta kus tuli ringi vaadata sest ei saanud aru kus rada jätkub ja slallimäe tipus parkisid autod keset rada.

  • Tänud kommentaari eest! Siin olev rajakaart on aastaringse terviseraja ümber Viljandi järve kaart. Teie poolt läbitud rajad on heade lumeolude tõttu raja mitmekesistamiseks juurde tehtud.
   Autode rajal parkimise vältimiseks on lumepargi haldajale teatatud.

 2. Suurepärased rajaolud. Aitäh, Viljandi. Eriti nostalgia-lõigu eest hobusekoplis!

 3. Terviserada ümber Viljandi järve hooldatud. Rajad olemas ka teisele pool järve põllu peal, Viljand 700 tammede pargis. Samuti Jakobsoni, Paalalinna, Kesklinna koolide juures.

 4. Viljandi järve 12km rada täna hommikul hooldatud. 95% rajast saab ka korraliku suusaga sõita. Kogu rajal sees ka klassikajälg. Kui veel jalakäijad ka teistega arvestaks, oleks asi super. Nagu näha, pole mitte ükski jalakäija õiges rajaservas liikunud vaid ikka uhkelt keset rada. Ilmselt pole Terviseradade teavitustöö veel viljandlasteni jõudnud, aga oleme optimistlikud . Ja veel infoks, et täna tasub suusatada ringil päripäeva, kuna linnapoolsel lagedal rajaosal on vastasel juhul tugev vastutuul.

 5. Suusarada hää. Võimalusel paluks rada ka teisele poole järve põllu peale, nagu üle-eelmisel talvel.

  • Tuleb rada ka teisele poole järve põllu peale, nagu üle-eelmisel talvel. Loodetavasti kolmapäeval.

 6. kuidas täna/homme raja kvaliteet on? just mõtlen vabatehnika kvaliteeti ja seda, et kas rada on võistlussuusaga sõidetav ja seda, kas rajal on kruus, asfalt jms.

 7. Kui nüüd külmemaks läheb, kas tõmmatakse ka klassikajälg sisse?

 8. Kas Viljandis on veel kuskile mõni suusarada tehtud? Mingi aasta oli Valuoja orus, kas sel aastal mitte? Või Paala järve ümbruses?

  Tervitades,
  M

 9. Rada on sisse sõidetud. Korraliku raja tegemiseks lund on vähe ja väga ebaühtlane.

 10. Kas on plaanis ka suusarada sisse vedada, kui nüüd lund on tulnud?

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Tulevad Sündmused

 • 19. Mulgi Rattamaraton

 • 90. Suurjooks ümber Viljandi järve

 • 89. Suurjooks ümber Viljandi järve

Top