Instagram ikoon Facebook ikoon
Terviserajad logo
Illustratsioon
Valgamaa

Tehvandi Spordikeskus

Viimati muudetud: 3. okt. 2022, 13:39
Lemmikute lisamiseks logi sisse

Tehvandi Spordikeskus paikneb Eesti talvepealinna Otepää piiril. Tehvandile on oodatud nii sportlased kui puhkajad – meelepärase tegevuse leiab siit igaüks. Lisaks erinevatele sportimisvõimalustele ootavad Teid Tehvandil Otepää piirkonna kõrgeim vaateplatvorm, Seikluspark ja palju muud huvitavat.

Suvel on Tehvandil erinevate pikkuste ja raskusastmetega jooksu-, kepikõnni-, jalgratta-, rullsuusa- ja matkarajad, laskesuusatamise lasketiir, MOBO orienteerumisrada, kergejõustiku staadion, K90 suusahüppemägi ning jõusaal. Lisaks on siin erinevate lihasgruppide treenimiseks ehitatud omanäoline 1,2 km pikkune terviserada. Tehvandi spordikeskuses on avatud 18 korviga Disc-golf park. Tehvandi hotellist on võimalik laenutada tänapäevaseid tõukerattaid ja Disc-golfi kettaid.

Talvisel ajal on meil spordisõpradele pakkuda valgustatud kunstlume- ja looduslikul lumel suusarajad, laskesuusatamise lasketiir, K90 suusahüppemägi, jõusaal, kelgumägi .

Ilm
Ilm
Temperatuuri info puudub
Tuulekiiruse info puudub
Valgustus
Ei ole valgustatud
Sellel rajal ei ole valgustust
Otsepilt
Rajameister
Rajameister
Rajameister
Tiit
Tehvandi rajatiste info 06.07.2022 Seoses „JÕUD“ suvemängude disc-golfi ja petank-i võistluste läbiviimisega 09.juulil on Tehvandi disc-golf park avatud vaid üritusest osavõtjatele. Tehvandi Spordikeskuses on avatud kõik suvised spordirajatised:jooksu-, kepikõnni-, suusarolleri-, XCO jalgratta-, MOBO orienteerumise-,tervise- ja matkarajad, välijõuala, jõusaal, kergejõustiku- jalgpalli- ja laskesuusastaadion lasketiiruga, multifunktsionaalne palliväljak, disc-golf park. NB! Tehvandi jõusaal on avatud vabade aegade olemasolul, eelbroneeringu alusel Tehvandi holelli administraatori juures. Külastaga ka meie kodulehte www.tehvandi.ee et olla operatiivselt kursis toimuvaga
Rajameister
Rajameister
juuli 6, 2022
Kõik kommentaarid
Tehvandi, 67403 Otepää linn, Estonia
58.0531219, 26.5071988
Google Maps Ava link www.tehvandi.ee Juhised kohalejõudmiseks

Tegevused

Discgolf ikoon Jalgpall ikoon Jooksmine ikoon Jõulinnak ikoon Kelgumägi ikoon Korvpall ikoon Kõndimine ikoon Matkarada ikoon Mobo rada ikoon Rattasõit ikoon Rullirada ikoon Seikluspark ikoon Suusatamine ikoon Ujumiskoht ikoon Vaatetorn ikoon

Teenused

Dušš/riietusruumid ikoon Joogivesi ikoon Jõusaal ikoon Majutus ikoon Rattalaenutus ikoon Saun ikoon Seminariruumid ikoon Suusalaenutus ikoon Toitlustus ikoon WC ikoon
  • Maratoniraja ring
  • Rollerirada
  • 5 km
  • Matkarada (talv)
  • Biatlon 2,5 km (talv)
  • Biatlon 3,33 km (talv)
  • Tehvandi Maastikurattarada
Maratoniraja ring

Rollerirada

5 km

Matkarada (talv)

Biatlon 2,5 km (talv)

Biatlon 3,33 km (talv)

Tehvandi Maastikurattarada

Tehvandi Spordikeskus paikneb Eesti talvepealinna Otepää piiril. Tehvandile on oodatud nii sportlased kui puhkajad – meelepärase tegevuse leiab siit igaüks. Lisaks erinevatele sportimisvõimalustele ootavad Teid Tehvandil Otepää piirkonna kõrgeim vaateplatvorm, Seikluspark ja palju muud huvitavat.

Suvel on Tehvandil erinevate pikkuste ja raskusastmetega jooksu-, kepikõnni-, jalgratta-, rullsuusa- ja matkarajad ning jõusaal. Lisaks on siin erinevate lihasgruppide treenimiseks ehitatud omanäoline 1,2 km pikkune terviserada. Tehvandi hotellist on võimalik laenutada tänapäevaseid tõukerattaid. Tehvandi spordikeskuses on avatud 18 korviga Disc-golf park.

Talvisel ajal on meil spordisõpradele pakkuda valgustatud kunstlumerajad, jõusaal, kelgumägi .

Spordivarustust on võimalik laenutada Tehvandi peahoone lähedal asuvast Fan-Spordi spordivarustuse laenutusest, asukohaga Karupesa hotellis, mis teeb siiatuleku mugavaks ka kaugemalt tulijatele. Lisaks harrastajatele mõeldud sportimisvõimalustele on Tehvandi 90 hektari suurusel maa-alal täiskompleks spordirajatisi professionaalidele (K90 jäärenniga suusahüppemägi, 2007.aastal rekonstrueeritud staadionikompleks koos uue Biathloni lasketiiru ja pealtvaatajate tribüüniga jm), mis võimaldavad siin läbi viia nii kohalikul- kui rahvusvahelisel tipptasemel spordivõistlusi.

Viimased kommentaarid

Lisa kommentaar
Lisa kommentaar