• Terviseradu
  arendavad
 • Merko logo
 • Eesti Energia logo
 • Swedbank logo

Lisainfo

Lisaks
kruus
valgustus
ratas
jooks
suusatamine
asfalt
rulluisk

“Tähtvere Spordipark” on saanud 56 vastust

 1. Kas denropagi ja jõe äärset rada pole võimalik masinaga sisse ajada? Samas on
  Lauri 1km ringile 3km jagu lund tehtd.

 2. Tere!
  Mis on juhtunud kelgumäega? Peale seda, kui eelmisel nädalal lasti kelgumäele kunstlund, käis masin üle kelgumäe kunstlund laiali ajamas ja tasandamas, mille järel on lükatud tekitatud arusaamatud vaalud ja samas algab poolelt kelgumäelt selline konarlikkus, mis lõhub nii kelke kui ka lapsi. Eile oli õhtul oli päris palju haigetsaamisi nii lastel kui ka täiskasvanutel just “tänu” nendele konarlustele.

 3. Kokku radu 10.6km. Dendropark ja jõe äärne kohati mullane. Muidu väga hea.

 4. Tegelikult üsna nadi lumeseisu arvestades lausa paradiis.
  Kõlbab parima suusaga sõitma tulla.
  Sees nii suusa- kui uisurajad.

 5. Peale lõuna rajad hooldatud spordipargis. Ovaalil supilinna poolsemas küljes ei ole veel kunstlund, aga rajad on head. Dendropark on hooldamata, kuna ootame lume lisa, muidu tõmbab raja mustaks.

 6. Seoses uute valgustitega muutus valgustundliku sensori sätted, kohandame neid hetke oludele vastavaks. Dendropargis põlevad tuled mitte ainult suusatajatele, vaid kõigile. Ohtlike laskumiste sildid on tellitud ja saavad ka varsti paika.

 7. Dendropargi kolm tõusu ja laskumist musta mulla ja maakamaraga. Laskumistel sealjuures oht alumises otsas, nõnda et pimedal ajal näeb alles vahetult enne kukkumist. Ohu kohta silte väljas pole, head suuskade murdmist kõigile! Kepp põlve alla!

 8. Mis jama spordipargis selle valgustusega on? Mini 10 korda kustub ja läheb põlema, kui hämardub? Dendros samal ajal tuled põlevad ilusti.

  • Sama lugu selle hommikuse kustumise (või kustutamisega).Suusatamine nõuab paremat valgustatust kui tänaval jalutamine nii ,et ärge kustutage kunagi varem kui tänavavalgustus kustub. Dendroparki ei ole mõtet valgustada-suusatajal ei ole seal praegu veel midagi teha.

 9. Mina tänan spordipargi töötajaid. Ilma kunstlumeta ja rajahoolduseta ei oleks viimastel aastatel suusatada peaaegu et saanudki. Kui midagi ei meeldi siis andke sellest teada ja usun et spordipargi rahvas ka arvestab sellega. Jätke virisev ja ironiseeriv toon. Mulle Tähtveres meeldib ja kui midagi välja tuua, kuidas paremini saaks, siis õhtune valgustus, see tõrgub tihti.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Tulevad Sündmused

 • Lemeks Tartumaa Suusatalv 2020

 • Olerex IV Sõprade Sõit Tartus

 • Jõulumäe talveduatlon 2021

Top