• Terviseradu
  arendavad
 • Merko logo
 • Eesti Energia logo
 • Swedbank logo

Lisainfo

Lisaks
Jõulinnak
Tädu, Randvere tee, Viimsi vald
Juhised kohalejõudmiseks

“Tädu terviserada” on saanud 26 vastust

 1. Miks on raja ametlik info 13 päeva vana?! Käisin täna kella 16 paiku sõitmas – rada super korras! Klassika jälg oli küll “kurvi võtnud” mõnes kohas, aga põhi parem kui Pirital ütleks. Samas Glehni raja vastu ei saa täna kumbki…

 2. “Raja hoolduse eest vastutab Viimsi Haldus OÜ (Remo Merimaa), aga hooldamist reaalselt teostab Lubja külaselts oma ATV ja järelhaagisega.”

  • Hoolduse infot võiks rajameister jagada, hetkel ei saa aru, millal seda tehakse!

  • “Kui on küsimus, millises olukorras on suusarada, millal seda viimati rajamasinaga hooldati või millal järgmine kord hooldatakse, ning sa seda infot siit postituste alt ei leia, siis helista suusarajahooldusega tegelevale Lubja külaseltsile telefonil 5172941. Kontakt on leitav ka Lubja külaseltsi kodulehelt.”

  • Kas on täpsemat aega teada igapäevaselt, mis ajal rajahooldust tehakse?

 3. Õiendan oma eilse kommentaari – Tädul rajatraktor vist siiski olemas, kust see tuleb, kas endal olemas või laenatud, ei tea. Hommikul rada hästi hooldatud, uus jälg sisse tõmmatud, mitte sügav aga väga korralik ja sõidetav ka uue suusaga. Tänud rajameistrile! Kes suusapõhjale üldse mingit tripsu ei taha saada, siis ärge võtke 2,6 km ringi “suurt” tõusu ja “jubedat” laskumist – seal klassikarajal käbid ja mullatükid veits väljas. Klassikaraja kõrval siiski lund piisavalt ja tõus/laskumine OK.

 4. Palju uut lund, ilus. Olin teist päeva siin klassikarajal, sõita saab ka parema suusaga. Ei saagi aru, kas rada “isetekkeline” või on mõni masin raja ette tõmmanud, suurt rajatraktorit Tädul ju ei ole?. Aga jälg siiski enam-vähem korralik, kuigi pressimata.

 5. Kindlasti üks parimaid klassikajälgi Tallinna lähedal. Pirita ja Trummi alles ootavad lund, et klassikajälg tervele rajalae sisse ajada, samas Tädus ammu olemas. Suured tänud rajameistrile!

 6. Superluks – masin üle käinud, klassika jälg ka sees. Esimese ringi tegin mullakaga, siis vahetasin suusa peale. Nüüd on ainult topkat vaja;)

 7. Varasemalt oli alumises parklas ilus plakat, mis tegi näitlikult ka rumalatele selgeks, et suusarajal ei kõnnita. See on nüüd ära lõhutud. Need sildid võiks kõikjal rajale mineku kohtades siiski üleval olla ja peaks olema ka pimedas nähtavas kohas. Võib väita, et silt ei peata kõndijat aga üldjuhul on sildi puudumine esimene asi, millele viidatakse kui mõnele märkuse teed.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Tulevad Sündmused

 • Setomaa suusasarja II etapp 21.01

 • Jõulumäe talveduatlon 2021

 • Kui oled tallinlane, siis hääleta kaasva eelarve hääletusel!

Top