Instagram ikoon Facebook ikoon
Terviserajad logo
Illustratsioon
Lääne-Virumaa

Sõmeru aleviku tervise- ja suusarajad

Viimati muudetud: 5. apr. 2021, 13:43
Lemmikute lisamiseks logi sisse

Erineva pikkusega rajad (saepuru ja loodusliku kattega) aastaringselt kõndimiseks ja jooksmiseks, talvel suusatamiseks. Lisaks asub rajal valgustatud kelgu- ja suusamägi. Raja profiil on pigem lauge. Väiksem ring on 1,8km pikk (valgustatud) ja pikem ring 2,8km pikk (osaliselt valgustatud).

Ilm
Ilm
3.2 °C
Tuulekiiruse info puudub
Valgustus
Valgustus
Valgustatud on 1,8km pikkune tervise-ja suusarada ning kelgumägi. E-P 6:30-23:55
Staatuse ikoon
Avatud suusaradu: Kaks erineva pikkusega suusarada: 1,8km (valgustatud) ja 2,8km (osaliselt valgustatud). Profiililt on rada lauge. Sobilik nii tervisesportlastele kui ka professionaalidele. Rada saab alguse Sõmeru alevikus Pika tn ja Staadioni tn ristmikult, kus asub ka parkimisala ca 15-le autole (täiendavalt saab parkida Sõmeru Põhikooli juures asuvasse parklasse ning jalutada või suusatada mööda kergliiklusteed suusaraja algusesse). Raja alguses on infotahvel raja joonistega.
  • Väike ring
  • Suur ring
Väike ring

Suur ring

Erineva pikkusega rajad aastaringselt kõndimiseks ja jooksmiseks, talvel suusatamiseks. Lisaks on ka valgustatud kelgu- ja suusamägi. Raja pikkused: väiksem ring 1,8 km, suurem ring 2,8 km (saepuru- ja loodusliku kattega rada).

Jooksu- ja käimisradu kasutavad peamiselt Sõmeru ja Näpi aleviku elanikud ning Sõmeru Põhikooli õpilased, lisaks Rakvere linna elanikud (piirkonna terviserajatised on omavahel ühendatud kergliiklusteedega).

Lisaks: saepuru, looduslik, ratas, jooks, suusatamine, valgustus (juuni 2020).

Rohkem informatsiooni: https://www.rakverevald.ee/sport-ja-tervisedendus  „Spordiorganisatsioonid ja spordiobjektid“

Viimased kommentaarid

Lisa kommentaar

Ühtegi kommentaari pole veel lisatud.

Lisa kommentaar