• Terviseradu
  arendavad
 • Merko logo
 • Eesti Energia logo
 • Swedbank logo

Lisainfo

Lisaks
lumega perioodil suusavarustuse rent ja määrdeteenus
ratas
jooks
suusatamine
matkamine

“Saku terviserada” on saanud 32 vastust

  • Tere! Kahjuks on elektrisüsteemis rike, aga haldajale on teema teada ja nad tegelevad probleemi lahendamisega.

  • Rajad said hommikul hooldatud ja maasturi tekitatud kahjud on kõrvaldatud.

 1. Eilne sula muutis eilse hoolduse väga jäiseks. Täna uus hooldus, mis peaks homseks rajad väga heasse korda viima. Homme uuesti suusarajale!

 2. Täna hooldatud kõik rajad. Uuendatud klassikajälge 1km rajal, 2,7km ringil ja rabametsa 7km ringil. Toredaid suusaelamusi!

 3. Eile küll midagi rõõmustavat ei olnud, 1 km ringil oli natuke rapitud klassikajälge, mis ei kulgenud eriti sujuvalt. Metsasolev 7 km rada oli ka nagu rohkem moe pärast sisse lükatud, vahepeal kuskil kraavi ääres ja võimalikult ebamugava kaldega. Hea, et üldse rada on, aga eelnevatel aastatel on kuidagi parem olnud…

  • Tere K. Täname tagasiside eest. Püüame omalt poolt teha parima raja kvaliteedi parendamisel. Esialgu on see uuel rajameistril kogemuste puudumisel raskem, aga usun, et lumeolude paranemisel ja oskuste kogunemisel peaks olukord minema paremaks. Toredat suusalusti!

 4. Mis seisus hetkel rajad on, kas klassikajälg on ka 1 km ja 2,7 km ringile sisse aetud?

  • Täna oli klassikajälg 1km rajal (2,7km ringil klassikajäljeks oli lund napilt) ja rabametsa 7km ringil. Praegu lund sajab ja homme hommikul hooldatakse kõik rajad uuesti, siis saab ehk klassikajäljed igale rajale.

 5. Pühapäeva hommikul (06.01) oli seis väga hea! Uskumatu, et vähese lumega on suudetud selline rada välja võluda. Võib-olla päris võistlusuusaga ei soovitaks, aga kindlasti ei pea ka kõige väsinumaid mullapaare kasutama. Loodame, et sula väga liiga ei tee.
  Kiitus rajameistrile!

 6. P.06.01. hommikul kõik rajad hooldatud. 1km rada väga heas seisus, 2,7km Uusmäe mäe peal lund napimalt, tasub olla ettevaatlik. Rabametsa 7km rada samuti hooldatud, vabatehnika rada hea, kuid veel lainjas. Rabametsa rajale pressiti ka klassikajälg, aga sai hea ainult kohati. Lund veel vähe, mistõttu raja põhjast tuli pinnast välja. Meeldivaid suusasõite!

 7. 5.01. sadas korralikult lund juurde. Heas korras on 1km valgustatud rada; 2,7km Uusmäe kingu lõigud on vähema lumega, aga suusatada saab. Rabametsa 7km rada on hooldatud, aga vähese lume tõttu veel lainjas. 6.01. hommikul teeme uue rajahoolduse ja proovime rabametsa ringile ka klassikaraja sisse pressida.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Tulevad Sündmused

 • World Snow Day Sakus – 20.jaanuaril 2019

 • Viljandimaa MV I etapp (vabatehnika)

 • JÄRVA VALLA SEERIAVÕISTLUS SUUSATAMISES 2019