Instagram ikoon Facebook ikoon
Terviserajad logo
Illustratsioon
Pärnumaa

Reiu-Raeküla terviserada

Viimati muudetud: 23. aug. 2022, 11:38
Lemmikute lisamiseks logi sisse

Reiu-Raeküla terviserajad asuvad Pärnu linna vahetus läheduses, Raeküla männikus. Tähistatud on 3, 5 ja 10km terviserajad, 3 km pikkune rada on ka valgustatud. Lisaks on Reiu-Raeküla metsas mitmeid matkaradu, mida on vaheldusrikkuse mõttes huvitav avastada.

Tähistatud tervsirajad sobivad jalutamiseks, jooksmiseks, rattasõiduks jms. Lumisel talvel on samas aga suusarajad, 3 km pikkune valgustatud terviserada kaetakse ka kunstlumega.

Reiu-Raeküla terviseraja parkla juures, terviseradade stardi-finišikohas, on ka välijõusaal, mis võimaldab omale jõuskohaste vahenditega lihaseid toomusesse viia.

Ilm
Ilm
Temperatuuri info puudub
Tuulekiiruse info puudub
Valgustus
Valgustus
Iga päev kuni kella 22-ni
Otsepilt
Rajameister
Rajameister
Rajameister
Reiu Raeküla
Kallid sõbrad! Täna õhtune hooldus jääb selle hooaja viimaseks. Tänan Teid meeldiva hooaja eest ja kohtume detsembris :-) Kogu rada (3,45 km) on väga heas seisukorras ja korraliku klassikajäljega. Nautige seda viimast nädalavahetust. Teie rajameister
Rajameister
Rajameister
aprill 1, 2022
Kõik kommentaarid
Paide mnt 2, 80042 Pärnu linn, Estonia
58.357409, 24.5774889
Google Maps Juhised kohalejõudmiseks

Tegevused

Jooksmine ikoon Jõulinnak ikoon Kõndimine ikoon Rattasõit ikoon Suusatamine ikoon

Teenused

WC ikoon
  • 10km
10km

Reiu-Raeküla terviserajad asuvad Pärnu linna vahetus läheduses, Raeküla männikus. Tähistatud on 3, 5 ja 10km terviserajad. Reiu-Raeküla metsas on mitmeid matkaradu, mida on huvitav avastada jalutades, joostes või maastikurattaga sõites.

Veel on heas suusamise valmiduses kunstlumerada: algab parklast vanal raudteetammil, siis keerab Lätte tee äärde, kus topeltlai suusarada teeb tagasipööre Reiu silla pool otsas. Suusaraja kogupikkus on 3 km. Kunstlumega kaetud suusarajal on ka klassijälg ning see on valgustatud kuni kella 23:00ni. Kunstlumega suusarajal on jalutamine, jooksmine ja  kelgutamine rangelt keelatud!

jalutamiseks, jooksmiseks ja rattaga sõitmiseks on väga sobilikud nüüdseks lumevabad 5 ja 10km pikkused terviserajad + neid ühendavad metsarajad.

Viimased kommentaarid

Lisa kommentaar
Lisa kommentaar