• Terviseradu
  arendavad
 • Merko logo
 • Eesti Energia logo
 • Swedbank logo

Lisainfo

Lisaks
looduslik
ratas
jooks
suusatamine
matkamine
Jõekalda tee 13, Silla küla, Paikuse vald
Juhised kohalejõudmiseks

“Reiu-Raeküla terviserada” on saanud 19 vastust

 1. Kas raeküla valgustatud rajal võib kõndimas käia? Mina ei leidnud ühtki keelumärki, mis seda keelaks, kuid ka ainukesel valgustatud rajal möliseti meie kallal, et kõndida ei tohi suusarajal. Loomulikult me klassikalisel sissetõmmatud rajal ei kõndinudki ja kui suusataja tuli tagant, andsime teed.

  • Vabandust, ma parandan end. Ainult üks vanamees mölises. Näitas kepiga ka veel.

 2. Miks ei tehta Pärnu randa mere peale suusarada, saaks lihtsalt ol. oleva lume kinni sõita ja kui kunagi peaks seda vähemaks jääma on selle all ikkagi jää mitte muld.

 3. 3km rada ja valgustatud raja sirge lõik suhteliselt normaalne.Lahtine lumi on peal, kuid rajamasinaga kinni sõitmata. Valgustatud raja tagasirgel endiselt kunstlume hunnikud laiali ajamata.

 4. Kunstlumehunnik on laiali vedamata , mingi lubadus oli, et rada selleks nädalalõpuks valmis, kuna looduslikku lund on ikka veel vähe, siis oleks ju võinud kombineerituna eelmise nädala tööpäevade jooksul selle 3 km valgustatud raja ikka lõpuni valmis teha. Millal siis veel , kui mitte praegu? Suusanäljaseid on palju ja need tööd saaks ära teha kasvõi öösel. Metsa all on kahjuks ikka väga okka ja oksasegu

 5. Väga tore oli üle pikkade aastate Raeküla rajal suusatada. Rada on läbivalt ebatasane ning nõuab tähelepanu. Huvitav kaua linn seda kunstlund nüüd toodab ja kuhjab suusarajale hunnikusse enne kui laiali vedama hakkab…loodetavasti enne kevadet. Sõita saab ja metsa vahel on ikka tore.

 6. Täna kella 14.30 paiku oli 5km loodusliku lumega rada rajatraktoriga kokku surumata.

 7. Nii öösel jälle hunnik valget juurde tulnud… kuidas täna seis seal?

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Tulevad Sündmused

 • Kui oled tallinlane, siis hääleta kaasva eelarve hääletusel!

 • 14.01 Setomaa suusasarja I etapp, startimine vabalt valitud ajal kella 16.00 – 17.15

Top