Instagram ikoon Facebook ikoon
Terviserajad logo
Illustratsioon
Pärnumaa

Reiu-Raeküla terviserada

Viimati muudetud: 5. apr. 2021, 14:37
Lemmikute lisamiseks logi sisse

Reiu-Raeküla terviserajad asuvad Pärnu linna vahetus läheduses, Raeküla männikus. Tähistatud on 3, 5 ja 10km terviserajad, 3 km pikkune rada on ka valgustatud. Lisaks on Reiu-Raeküla metsas mitmeid matkaradu, mida on vaheldusrikkuse mõttes huvitav avastada.

Tähistatud tervsirajad sobivad jalutamiseks, jooksmiseks, rattasõiduks jms. Lumisel talvel on samas aga suusarajad, 3 km pikkune valgustatud terviserada kaetakse ka kunstlumega.

Reiu-Raeküla terviseraja parkla juures, terviseradade stardi-finišikohas, on ka välijõusaal, mis võimaldab omale jõuskohaste vahenditega lihaseid toomusesse viia.

Ilm
Ilm
Temperatuuri info puudub
Tuulekiiruse info puudub
Valgustus
Valgustus
Iga päev kuni kella 22-ni
Otsepilt
Paide mnt 2, 80042 Pärnu linn, Estonia
58.357409, 24.5774889
Google Maps Juhised kohalejõudmiseks

Tegevused

Jooksmine ikoon Jõulinnak ikoon Kõndimine ikoon Rattasõit ikoon Suusatamine ikoon

Teenused

WC ikoon
  • 10km
10km

Reiu-Raeküla terviserajad asuvad Pärnu linna vahetus läheduses, Raeküla männikus. Tähistatud on 3, 5 ja 10km terviserajad. Reiu-Raeküla metsas on mitmeid matkaradu, mida on huvitav avastada jalutades, joostes või maastikurattaga sõites.

Veel on heas suusamise valmiduses kunstlumerada: algab parklast vanal raudteetammil, siis keerab Lätte tee äärde, kus topeltlai suusarada teeb tagasipööre Reiu silla pool otsas. Suusaraja kogupikkus on 3 km. Kunstlumega kaetud suusarajal on ka klassijälg ning see on valgustatud kuni kella 23:00ni. Kunstlumega suusarajal on jalutamine, jooksmine ja  kelgutamine rangelt keelatud!

jalutamiseks, jooksmiseks ja rattaga sõitmiseks on väga sobilikud nüüdseks lumevabad 5 ja 10km pikkused terviserajad + neid ühendavad metsarajad.

Viimased kommentaarid

Lisa kommentaar
Lisa kommentaar