• Terviseradu
  arendavad
 • Merko logo
 • Eesti Energia logo
 • Swedbank logo

Lisainfo

Lisaks
jooks
maastikuratas
matkamine
suusatamine
kepikõnd
orienteerumine

“Reiu-Raeküla terviserada” on saanud 56 vastust

 1. Tere! Reiu-Raeküla kunstlume-suusarada hooldatakse märtsi lõpuni, so. alates 1. aprillist 2021 Reiu-Raeküla Terviseraja kunstlume suusaradu EI HOOLDATA, sest meil hetkel olemasoleva tehnikaga pole võimalik soovitud kvaliteeti enam tagada.

 2. Märtsi lõpus paistab Pärnu piirkond kõige külmem olevat. Pole veel Reiu-Raeküla terviserajale sattunud. Kaalun, kas nädalavahetusel kaugemalt tulles tulla Reiu-Raeküla terviserada avastama või minna Jõulumäele suusatama. Veebikaamera pilt on väga lubav. Kas öine vihm on üldiselt raja säilitanud ja 3km kunstlumering on täies ulatuses ilusti läbitav? Kas see ring on selline nagu allpool kaardil on näha? Ja männimetsa sees suhteliselt sile rada? Kus võiks parkida ja rajale peale tulla?

  • Paar päeva tagasi sai teha ringi ca 2km millest pool oli hooldamata jäine ala mõnede aukudega, usun, et nädalavahetusel saab sõita edasi tagasi ca. 700m (see ala mida kaamerast näed). Jõulumäe on kindla peale minek.

 3. Kas raja hooldamne on lõpetatud või mõni päev on mingi väike lootus väikeseks silumiseks?

  • Tere! Reiu-Raeküla kunstlume-suusarada hooldatakse märtsi lõpuni, so. alates 1. aprillis 2021 Reiu-Raeküla Terviseraja kunstlume suusaradu EI HOOLDATA, sest meil hetkel olemasoleva tehnikaga pole võimalik soovitud kvaliteeti enam tagada.

 4. Arvestades ilma oli suusarada kuntslume osas normaalselt sõidetva. Kui nüüd ilm jälle külmaks läheb võiks jäise koha, mis kahe mäe vahele jääb, uue lumega katta. Imestan, et seda valgustit, mis seal enne esimest mäge juba pikka aega on vilkunud, pole ikka veel ära vahetatud…

 5. Super hommik läks uus wilvet! Tänan meistrid! Haigest vaadata, kuidas hea töö minna jalgsi koos koertega, ma arvan, et on ka teisi kohti kus võib jalutada.Võib-olla nad ei tea, et kõrval on tee kus käivat normalset inemesed!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Tulevad Sündmused

 • Peaasi.ee kutsub osalema vaimse tervise vitamiinikuuris

 • 2+2 liikumispiirang

Top