• Terviseradu
  arendavad
 • Merko logo
 • Eesti Energia logo
 • Swedbank logo

Lisainfo

Lisaks
looduslik
valgustus
ratas
jooks
suusatamine
discgolf
uisutamine
kelgumägi

“Rapla Vesiroosi terviserada” on saanud 20 vastust

 1. Rajad täna peale lõunat rajameistri poolt üle käidud. Head libisemist!

 2. Suusahooaja ja liikujate arvu kasvu tõttu on meil muutunud radadel teineteisega arvestamine ja sõbralikkus kõige olulisemaks. Jalutajad, jooksjad ja suusatajad, palun saame koos hakkama! Kui veel eraldi radasid ka pole kõigile, siis seda enam. Palun järgime ka eri radade ja tervisespodikeskuste oma reegleid! Ja kelgutame kelgumäel, mitte suusarajal! Aitäh! Näeme rajal! #terviserajad #suusatalv #merkoehitus #eestienergia #swedbankeestis

 3. Rajameistri poolt ringid hommikul hooldatud. Head libisemist!

 4. Rada üpriski hea. Puhas lumi ja kannatab hea suusaga ka sõita. Terviseradade meeskond võiks kahurid tööle panna ja häid ilmasid ära kasutada, samuti võiksid olla sildid autoga ja koertega rajal käiatele.

  • Olen sama meelt, et arvestades ilmaolusid, siis kahurid peaksid praegu 24 tundi käima.

 5. Rajad hommikul rajatraktoriga üle käidud. Mõlema ringi peal on kohati lund vähe. Rajad on avatud ja vabatehnika suusaga saab sõita. Homme kindlasti olukord paraneb,kui lund lisaks tuleb.
  Saab sõita vabat ja soovitavalt kasutada vanemat suuska.Mõnusat suusatamist.

 6. Jätkame lumekahurite testimist ja õpime lume tootmist. Suusarajale toodame kunstlund piiratud alale.Suusarajad saavad ettevalmistatud kohe,kui radadel on piisavalt looduslikku lund. Ilmateate kohaselt kolmapäeval,anname koheselt radade seisukorrast teada.

 7. Lumekahurid olemas, proovipäev tehtud aga mis siis nüüd, et lume tootmist ei toimu. Ilm ideaalne aga ei kasutata võimalust. Millal saame rajale?

 8. Tere, 2020 alguses oli juttu, et aasta lōpuks saab Rapla terviserajale ka lumekahurid. Kuidas selle asjaga olukord on?

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Tulevad Sündmused

 • RMW Transport Rapla CX Lezyne CX Karikasari 2020

 • Raplamaa Rattaklubi Rattasari 2020 VI etapp Vesiroosi Terviserajal

 • Liigume “Vabariigi terviseks!”

Top