• Terviseradu
  arendavad
 • Merko logo
 • Eesti Energia logo
 • Swedbank logo

Lisainfo

Lisaks
looduslik
valgustus
ratas
jooks
suusatamine
matkamine
jõulinnak
rullsuusatamine

“Pirita valgustatud terviserajad” on saanud 403 vastust

 1. öine miinus tegi imet, kuuseringil aasta pikim sõit tehtud!

 2. Täna hommikul sai vana suusaga veel mõnuga sõita Mõisa ringi ilma uisuväljaku juurde laskumata, kuna uisuväljaku juurest tõus üpris läbimatu. Luhal jõe ääres sulab tõenäoliselt tänase päikesega vähemalt üks koht läbi. Olen eelkõnelejaga nõus selles osas, et ilmselt saab mingil määral sõita ka veel homme ja esmaspäeval, Kuuse ringi teepoolne sirge peab arvatavasti kauemgi vastu, kui just päris paduvihma ei tule. Sõit täna hommikul oli vägagi nauditav, ilm mõnus ja rada kiire. 30 km kirjas.

 3. Nõmmel tundub olukord parem. Seal sõidetav 3,5 km ja raja paranduseksi kunstlund hunnikus piisavalt, rada ka tehakse, kui on miinuskaraadid. Tublid!

 4. kõige parem on kuuseringi teepoolne sirge, seal saab edasi tagasi sõita ka veel esmaspäeval. täna homme on ok ka luhal ja lükati otsas olev ring, siis sulab katki.
  kuuseringi jõepoolne sirge on sodine aga sõidetav. muu on imo liiga sodine või sulanud kuigi korra sai kogu ring sõidetud.

 5. Täna hommikul sai väga hästi veel sõita. Ainult tenniseväljakute/uisuplatsi poolne osa on läbimatu ning suusasillapoolset osa ma täna testimas ei käinud. Väga hästi oli sõidetav ülemine ring, kui enne tenniseväljakuid keerata vasakule ja sõita kabeli ringi tõusust vastassuunas alla. Tamme laskumine jäljes väga hästi sõidetav, pärast seda on rada OK, kahesuunalist osa ma ei sõitnud, tundus väga vesine, vaid pöörasin sealt tagasi. Tamme tõus heas korras.

  Igatahes väga rahul, et täna veel Piritale läksin. Aga sellega on vähemalt Pirita suusahooaeg minu jaoks ka lõppenud. Väga vinge, et veel 25. märtsil sai sealt hea suusaelamuse. Aitäh rajameistrile!

 6. Kas täna saab veel sõita? Lumekiht ju üsna paks veel, kahju sellel niisama sulada lasta, võiks ikka teha rada kuni võimalik. Aitäh!

  • Eile õhtul oli vana suusaga terve 3,5km kunstlumering veel terves osas sõidetav. Alumise ringi osa (Lükati silla juurest mõisa nurgani) kohati üsna nutune, õhuke, vesine, must. Luhapealne veel ka ok. Ülemine ring, Tamme laskumine ja tõus ok. Kabeli laskumine ok, aga ülejäänud Kabeli ringi osa väga kehv, kuid siiski läbitav. Ülemise ringiga, Tamme laskumise ja tõusuga annab veel midagi teha, aga mujal enam mitte.

 7. Tere suusasõbraad! Kevad ja soojad ilmad on käes. Raja hooldus selleks hooajaks on lõppenud. Kohtumiseni uuel hooajal.

  • Super suured tänud! See hooaeg on lihtsalt võrratu olnud!! Megahea töö! Aitäh aitäh aitäh! 🙂 🙂

  • Kas täna ka ei teinud rada? Hommikul ju külma oli, tahtsin just sõitma tulla.

  • Tänud rajameistrile, oli hea suusaaasta ning suuresti tänu heale rajale!

 8. Liitun tänuavaldajatega! Palju rõõmu on olnud ilusasti hooldatud rajast. Aitäh!

  • Käisin küll viimati eile hommikul, aga pakun, et kannatab veel. Raja kõige koledam koht on kaamerast näha. Ning homset ööd lubab jahedamat, äkki saab veel asja.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

1 2 3 27

Tulevad Sündmused

 • Peaasi.ee kutsub osalema vaimse tervise vitamiinikuuris

 • 2+2 liikumispiirang

 • Sportlik uisuhommik

Top