• Terviseradu
  arendavad
 • Merko logo
 • Eesti Energia logo
 • Swedbank logo

Lisainfo

Lisaks
looduslik
valgustus
ratas
jooks
suusatamine
matkamine

“Pirita valgustatud terviserajad” on saanud 217 vastust

 1. Tahaks näha mingit tegevust lumetootmiseks. 4 kahurit seisab aia ääres. Pange nad tööle. Ei tahaks lugeda pärast siit foorumist, et kahjuks rada on jälle ainult 800m kuna lumi sai otsa ja külma pole. Nii on juhtunud teil viimased 2 aastat.

 2. Pirital looduslikku lund ei ole ja suusatada ei saa. Kunstlume tootmise alustamist suusaradade jaoks, lumeveost, rajaehitusest ja radade valmimisest teatame.
  Avatud on kunstlumega kaetud LASTE KELGUMÄGI. Kelgumägi asub liuvälja kõrval. Kelgutamine tasuta. tule oma kelguga!
  LIUVÄLI avatud iga päev 10.00-22.00. Info tel 600 8333

 3. Käisin ka kolmapäeval ,kilomeetreid küll taga ei aja neid kogunenud piisavalt aga jah kannatas veel sõita kogu ringi kuidagi moodi muidu polekski veel viga aga mustus ja okkad tõmbavad suusa ikka kohati nii kinni, eile läksin siis vaatasin õhtul nõmmele ja üllatus üllatus rada suht hea ja suusatajaid jägus ka ,rajal kohtas ka bikiinides suusatavaid tibisid:) .Kuna seal tehakse veel mingil määral alumisel ringil rajahooldust kannatab seal sõita küll .Aga suusad võiks enda omad kaasa võtta kannatab ka korralikumat paari ,minuga juhtus nii et suure kiiruga unustasin oma suusad koju ja siis tuli esimest korda suuski laenutada sain suusad millest üks suusk oli taguspidi paindega :),läksin siis otsisin ise sealt suusad millega kannatas sõita .Kellel sooja ilmaga peaks palav hakkama siis on seal võimalik basseini hüppata ja sealt edasi sooja vee tünni.Ma polnud aastaid Nõmmel suusatamas käinud nii et elamusi jätkus iga kandi pealt:)

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

1 17 18 19

Tulevad Sündmused

 • Öödiscgolf Kõrvemaal

 • Räätsamatk Kõrvemaal

 • Kõrvemaa jõulumatk kopra jälgedes