• Terviseradu
  arendavad
 • Merko logo
 • Eesti Energia logo
 • Swedbank logo

Lisainfo

Lisaks
looduslik
ratas
jooks
suusatamine
Disc-golf

“Pirgu terviserada” on saanud 21 vastust

 1. Eilne +kraadi lumelisa täna hommikul uisurajal üle libistatud, klassikajälg on tahtmise korral suusaga sisse sõidetav, kuigi üksikutes kohtades metsaalune näha. Põhiline, et rajapõhi tervikuna on pärast sulaperioodi 95% ulatuses säilinud ja alanud igapäevased lumelisad saavad raja kvaliteeti ainult parandada:) Jälgige infot.

 2. Uisusuusarada sai täna kerge freesiga üle libistatud, olemasolev klassikajälg on sulajärgselt nii ja naa, kohati jäine, kohati rajajäljes vett ja kohati ka maapinda paista, mil tuleb põigata uisurajale. Hea uudis talvesõpradele on see, et juba homsest hakkab sulailm taanduma ja päev-päevalt hakkab lisanduma värsket looduslikku lumekatet – saame rajad taas nauditavaks. Tuubinõlv on korras.

 3. Kiitus Pirgu rajameistritele! Üllatavalt sõidetav oli täna, ütleks et mönusam kui eile Palukülas oli

 4. Täna suusarajad ja tuubinõlv silutud, klassikarada uuendatud, oleme sulailmadeks valmis:)

 5. Rada täitsa hea. Klassikat saab sõita kenasti. Väike mustus ja lainetus ei sega.

 6. Tänasest sees ka klassikarajad:) Metsaaluses on siiski lund pisut vähe, mistõttu üksikutes kohtades jälje põhjas männiokkaid, oksakesi, puulehti või rohtu – liuelge korraks kõrvale uisurajale.

 7. Suusarajad lumesadude järgselt rajameister Priidu poolt pidevas tallamises – tulge sõitma, trenni tegema. Tuubinõlv samuti üle triigitud:)

 8. Tänud rajameistrile, rada äsja hooldatud ja sõita saab ka hea suusaga.

 9. Lund on paar päeva pisut juurde tulnud ja ka rada sajujärgselt ka hooldatud – hakkab looma, kuigi suusarada veel maapinna konarusi välja lugev ja kohati võib leida mõne käbi, oksakese ja männiokkaid. Homme ja ülehomme on palju lumelisa oodata – seega saavad rajad kindlasti hea suusa väärilised.

 10. Vana suusaga saab raja läbi libistada-uisutada, lõiguti rahuldav, kohati on üksikuid kivikesi, mutimulda, pinnast, kuid tõelist suusafänni see ei takista 🙂

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Tulevad Sündmused

 • Pirgu terviseraja IX aastapäevajooks

 • AASTAPÄEVA MÄNG 2020 by DG ACADEMY

 • DISC GOLF ACADEMY AASTAPÄEVA MÄNG 2019 PIRGU 2 X 18

Top