• Terviseradu
  arendavad
 • Merko logo
 • Eesti Energia logo
 • Swedbank logo

Lisainfo

Lisaks
looduslik
ratas
jooks
suusatamine
Disc-golf

“Pirgu terviserada” on saanud 45 vastust

 1. Kohev lumekiht tegi ümbruse kauniks ja hea oli jälgede järgi tõdeda kui paljud leidsid rajad looduse nautimiseks. Ka esimesed kelgujäljed olid nõlvadel:) Suusarajad peavad veel pisut ootama – vaatame, mis lähiaeg peale nädalalõpu soojust toob.

 2. Tasapisi liigub lähemale talv ja lumi. Kui palju viimast saab olema ja millal konkreetselt millega tegeleda saab, seda jälgige meie terviseraja infost kas siin või Facebook kodulehel. Disc-golf toimib aastaringselt. Meie rajad ootavad teie etteastet:)

 3. Terviserada ja mänguväljak on veel pehmed, kohati ka jääd. Disc-golfi rajad toimivad.

 4. Tere, kevad! Kuigi suusaraja põhi on suures osas veel alles, teevad soojus ja päike hoogsat sulatustööd. Kuna ka edasine ilmaprognoos on igati kevadevääriline, siis on paras aeg lõpetada selle talve ilus suusasõidu ja lumetuubi hooaeg ning teha ruumi suvistele liikumisvõimalustele.

 5. Eile õhtul üle triigitud suusarajad said ilmselt viimast korda sellel talvehoojal heasse korda, enam-vähem ka klassikarada. Kel lusti, on hea võimalus veel enne suuskade hoiule panekut mõnusat sõitu nautida:) Samuti toimib tuubinõlv.

 6. Tuli vastlapäeva lumi rohkelt taevast alla ja mis muud, kui head suusarajad jälle sisse – kes soovib, paneb suusad alla ning saab veel mõnusat sõitu teha. Ka tuubinõlv on heas korras – kasutage seda võimalust. Olge terved:)

 7. Ei ole pikka aega rajainfot andnud, kui seis enam vähem muutumatu. Eile rajad taas freesitud ja peale eileõhtust -öist lumesadu teeme täna seda veelkord. Seega on suusarajad ja tuubinõlv jätkuvalt talverõõmude nautijatele avatud…ja pealegi, homme vastlapäev, head liugu kõigile:)

 8. Lund sadas kahjuks minimaalselt ja tänane jäiste radade freesimine meie kerge masinaga head tulemust ei andnud – seega, kuni värske lume tulekuni kehvema suusaga sõita saab, aga ettevaatust laskumistel (kiirus suur, kukkumine valus)!

 9. Viimati sai suusaradu laupäeval freesitud ja uus klassikajälg tehtud, kuid ilmad teevad rajad kiirelt jäiseks – seega ettevaatust laskumistel. Paraku on ka üks kipspea oma džiibiga üritanud suusarada läbida ja mitmesaja meetri ulatuses korralikult rada lõhkuda – kahju..

 10. Lund tuli kotiga ja rajad on saanud just uue kuue. Kuna lubab lumelisa, siis plaanis ka homme õhtul rajad ning tuubinõlv üle triikida.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

1 2 3 5

Tulevad Sündmused

 • DISC GOLF ACADEMY AASTAPÄEVA MÄNG 2019 PIRGU 2 X 18

 • KoMo KV ja maakonna MV klassika lühike Pirgus

 • Pirgu aastalõpuvõistlus discgolfis

toptvseries.org
Top