• Terviseradu
  arendavad
 • Merko logo
 • Eesti Energia logo
 • Swedbank logo

Lisainfo

Lisaks
looduslik
ratas
jooks
suusatamine
Disc-golf

“Pirgu terviserada” on saanud 30 vastust

 1. Eile hilisõhtul sai sulaga suusarajal tallutud sügavad jalajäljed küll üle freesitud, aga heaks veel ei saanud. Täna õhtul sõidame masinaga uuesti läbi – loodetavasti saab kvaliteedi nii vaba- kui ka klassikarajale tagasi. Tuubi-kelgunõlv on korras. Nädalavahetuse talverõõmud ootavad Teid:)

 2. Rajad tõesti suusatamiseks head. Seda head rajameistri tööd aga ei mõista hinnata üks tegelane, kes järjekindlalt käib keset vabatehnika rada kõndimas-jalutamas!

 3. Nii uisu- kui ka klassikarada igati heas seisukorras – suuskadele suusasõbrad:) Julgustan ka pimedal ajal pealambiga sõitma – valgusvihus helkival lumerajal on ilus ja väga mõnus sõita

 4. Peale korralikku lumesadu täna õhtul rajad, k.a klassika, kinni sõidetud ja ootavad sõitjaid:)

 5. Täna 13.01 oli rada lumeolusid arvestades hea. Uisku võis sõita hea suusaga, klassikasoones mõnes kohas pidi suuska tõstma. Tore oli näha, et parklad olid autosid täis! Tänan!

 6. Väga hea rada, kiitus rajameistrile. Sõitsin eile 12.01 kolm ringi klassikat.

 7. Laupäeva hommikul suusarajad ja tuubimägi rajamasinaga hooldatud. Suusarajal (3,8km) olemas ka klassikajälg, kus võib hea suusaga sõita. Toimib ka lumetuubi laenutus. Tulge lumele lustima ja trennima:)

 8. Lund tuli juurde, kõik rajad üle sõidetud, võib hea suusaga sõita. Klassikajälg jääb ootama järgmist lumesadu.

 9. Suusarajad ja tuubinõlv tänaõhtuses kerges lumesajus silutud, metsaringile võib minna hea suusaga, ümber karjääri veekogu 1 km ring igaks juhuks täna veel vanemaga. Veel pisut lumelisa ja peagi saame sisse sõita klassikarajad:)

 10. Lund tuleb tasapisi juurde ja see on tore. Tuubinõlv toimib ja metsapoolne suusarada on peale tänast silumist päris hästi sõidetav. Karjääriringil oli täna veel paar kiviohtlikku kohta, nii ei soovita sinna veel minna – peale homset hooldust täpsustame olukorda.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Tulevad Sündmused

 • KoMo KV ja maakonna MV klassika lühike Pirgus

 • Pirgu aastalõpuvõistlus discgolfis

 • Pirgu poolmaraton