• Terviseradu
  arendavad
 • Merko logo
 • Eesti Energia logo
 • Swedbank logo

Lisainfo

Lisaks
looduslik
ratas
jooks
suusatamine
Disc-golf

“Pirgu terviserada” on saanud 8 vastust

 1. Pirgu rajad kutsuvad 2,4 km rajale (pikemal ees kevadised veetakistused) kõndima, jooksma, nautima looduseilu. Muidugi saavad disc-golfi sõbrad lennutada oma kettaid. Niipalju ainult, et muutunud olukorras palun vältige hulgakesi liikumist, usutavalt jätkub ruumi ka privaatsemaks olemiseks. Hoidkem üksteist ja olgem terved.

 2. Selleks hooajaks suusatamisega kõik, täname talvetaati kena talvenädala (eriti 29.02) eest:)

 3. Kevad tuleb ja lumekiht väheneb – suusaraja saab (ka klassika) läbi libistada, aga kvaliteeti enam pole, üksikud kohad peaaegu lumevabad (ka teedeületus), rohukõrred paistavad. Info uuendus homme hommikul.

 4. Rajad ja tuubinõlv veel vähesteks talvepäevadeks ette valmistatud ja ootavad Teie rõõmsat etteastet:)

 5. Küll hilja, aga lumi tuli ja koos sellega on võimalus vähemalt natukegi talverõõme nautida. Maa alt küll pehme, aga 2 km suusarada korralikult tallatud (3 km rajal vesi ja seda avada ei saa). Täna jäi rada pisut pehmeks, kuid homne lumelisa ja siis veelkordne tallamine lubab rajal sõita usutavalt ka hea suusaga, loodame, et ka klassikat. Samuti on avatud tuubinõlv. Nii et – kõik lumme:)

 6. Kutsume kõiki liikumissõpru Pirgu terviseradu käima ja 22.-24.02 traditsioonilisele ümber maakera kilomeetreid koguma. Andmed käidud km kohta meie rajal palun sisestada Eesti terviserajad kodulehel:) Head Eesti Vabariigi aastapäeva!

 7. Kohev lumekiht tegi ümbruse kauniks ja hea oli jälgede järgi tõdeda kui paljud leidsid rajad looduse nautimiseks. Ka esimesed kelgujäljed olid nõlvadel:) Suusarajad peavad veel pisut ootama – vaatame, mis lähiaeg peale nädalalõpu soojust toob.

 8. Tasapisi liigub lähemale talv ja lumi. Kui palju viimast saab olema ja millal konkreetselt millega tegeleda saab, seda jälgige meie terviseraja infost kas siin või Facebook kodulehel. Disc-golf toimib aastaringselt. Meie rajad ootavad teie etteastet:)

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Tulevad Sündmused

 • Pirgu terviseraja IX aastapäevajooks

 • AASTAPÄEVA MÄNG 2020 by DG ACADEMY

 • DISC GOLF ACADEMY AASTAPÄEVA MÄNG 2019 PIRGU 2 X 18

toptvseries.org
Top