Instagram ikoon Facebook ikoon
Terviserajad logo
Illustratsioon
Raplamaa

Paluküla Hiiemäe terviserada

Viimati muudetud: 4. okt. 2022, 1:08
Lemmikute lisamiseks logi sisse

Kõik looduse- ja spordisõbrad on oodatud Paluküla Mäe Keskusesse, kus on hooldatud suusarajad ja mäenõlvad nii kelgutamiseks, suusatamiseks, lumelauatamiseks kui ka lihtsalt looduse nautimiseks. Mägi on õhtuti valgustatud ning piisava lume korral on rajatud lumepark. Nädalavahetuseti saab rentida tuube, tõukekelkusid ja lumelauavarustust, muul ajal etteteatamisega. Mägi on avatud kõigile igal ajal.

Rajad on väga vaheldusrikkad ning valida saab 1- kuni 5-kilomeetriste radade vahel. Kelgumägi ning 1-, 2- ja 3-kilomeetrised suusarajad on talvel valgustatud.

Suvel on võimalik mäe ümbruses sportida, matkata ning mängida disc-golfi 18 korviga rajal. Avatud on 3-kilomeetrine õpperada. Sobiva pikkuse ja raskusastmega matkaringi leiab kogu perele ning matka on võimalik pikendada ka Eesti suurima rabajärve, Loosalu järveni.

Terviseradade vahetus läheduses on võimalik kasutada ka saunasid, broneerimiseks helistada 58070121.

Ilm
Ilm
Temperatuuri info puudub
Tuulekiiruse info puudub
Valgustus
Ei ole valgustatud
Sellel rajal ei ole valgustust
Rajameister
Rajameister
Rajameister
Paluküla Hiiemäe
Avatud uus 18 korviga disc-golfi rada, https://www.discgolfirajad.ee/park/palukula-discgolfi-park/
Rajameister
Rajameister
juuni 10, 2022
Kõik kommentaarid

Tegevused

Suusatamine ikoon Jooksmine ikoon Rattasõit ikoon Kõndimine ikoon Discgolf ikoon Talvine tuubirada ikoon Kelgumägi ikoon Loodusõpperada ikoon Matkarada ikoon

Teenused

Aktiivtegevused (matkad jm gruppidele pakutav) ikoon WC ikoon Majutus ikoon Saun ikoon
  • 1 km suusarada
  • 2 km
  • 3 km
  • 5 km
  • Kelgumägi / tuubinõlv
  • Lumelaua- ja mäesuusanõlv
1 km suusarada

2 km

3 km

5 km

Kelgumägi / tuubinõlv

Lumelaua- ja mäesuusanõlv

Ootame kõiki looduse- ja spordisõpru Paluküla Mäe Keskusesse, kus on hooldatud suusarajad ja mäenõlvad nii kelgutamiseks, suusatamiseks, lumelauatamiseks kui ka lihtsalt looduse nautimiseks.
Mägi on õhtuti ka valgustatud ning piisava lume korral on rajatud lumepark. Suvel on võimalik mäe ümbruses matkata ning mängida disc-golfi.
Nädalavahetuseti saab rentida tuube ja lumelauavarustust, muul ajal etteteatamisega. Mägi on avatud kõigile igal ajal. Radade pikkused 2, 3 ja 5km. Valgustatud rada 2km.

Viimased kommentaarid

Lisa kommentaar
Lisa kommentaar