Instagram ikoon Facebook ikoon
Terviserajad logo
Illustratsioon
Raplamaa

Paluküla Hiiemäe terviserada

Viimati muudetud: 12. mai 2022, 16:14
Lemmikute lisamiseks logi sisse

Kõik looduse- ja spordisõbrad on oodatud Paluküla Mäe Keskusesse, kus on hooldatud suusarajad ja mäenõlvad nii kelgutamiseks, suusatamiseks, lumelauatamiseks kui ka lihtsalt looduse nautimiseks. Mägi on õhtuti valgustatud ning piisava lume korral on rajatud lumepark. Nädalavahetuseti saab rentida tuube, tõukekelkusid ja lumelauavarustust, muul ajal etteteatamisega. Mägi on avatud kõigile igal ajal.

Rajad on väga vaheldusrikkad ning valida saab 1- kuni 5-kilomeetriste radade vahel. Kelgumägi ning 1-, 2- ja 3-kilomeetrised suusarajad on talvel valgustatud.

Suvel on võimalik mäe ümbruses sportida, matkata ning mängida disc-golfi 9 korviga rajal. Avatud on 3-kilomeetrine õpperada. Sobiva pikkuse ja raskusastmega matkaringi leiab kogu perele ning matka on võimalik pikendada ka Eesti suurima rabajärve, Loosalu järveni.

Terviseradade vahetus läheduses on võimalik kasutada ka saunasid, broneerimiseks helistada 58070121.

Ilm
Ilm
17.9 °C
1.1 m/s
Valgustus
Ei ole valgustatud
Sellel rajal ei ole valgustust
Rajameister
Rajameister
Rajameister
Paluküla Hiiemäe
Kõik rajad freesitud ja pressitud. Lumekihti veel on rohkelt, üksikud väoksed lumeta kohad ja jäised lõigud. Hooaja viimane hooldus. Mägi suletud. Saab soome kelguga sõita, tule laenuta kelku (7 eurot tund) või telli soome kelgu matk.
Rajameister
Rajameister
märts 19, 2022
Kõik kommentaarid

Tegevused

Suusatamine ikoon Jooksmine ikoon Rattasõit ikoon Kõndimine ikoon Discgolf ikoon Talvine tuubirada ikoon Kelgumägi ikoon Loodusõpperada ikoon Matkarada ikoon

Teenused

Aktiivtegevused (matkad jm gruppidele pakutav) ikoon WC ikoon Majutus ikoon Saun ikoon
  • 1 km suusarada
  • 2 km
  • 3 km
  • 5 km
  • Kelgumägi / tuubinõlv
  • Lumelaua- ja mäesuusanõlv
1 km suusarada

2 km

3 km

5 km

Kelgumägi / tuubinõlv

Lumelaua- ja mäesuusanõlv

Tulevad sündmused

5
juuni

Paluküla discgolfipargi avavõistlus

Loe veel

Ootame kõiki looduse- ja spordisõpru Paluküla Mäe Keskusesse, kus on hooldatud suusarajad ja mäenõlvad nii kelgutamiseks, suusatamiseks, lumelauatamiseks kui ka lihtsalt looduse nautimiseks.
Mägi on õhtuti ka valgustatud ning piisava lume korral on rajatud lumepark. Suvel on võimalik mäe ümbruses matkata ning mängida disc-golfi.
Nädalavahetuseti saab rentida tuube ja lumelauavarustust, muul ajal etteteatamisega. Mägi on avatud kõigile igal ajal. Radade pikkused 2, 3 ja 5km. Valgustatud rada 2km.

Viimased kommentaarid

Lisa kommentaar
Lisa kommentaar