Instagram ikoon Facebook ikoon
Terviserajad logo
Illustratsioon
Raplamaa

Paluküla Hiiemäe terviserada

Lemmikute lisamiseks logi sisse

Kõik looduse- ja spordisõbrad on oodatud Paluküla Mäe Keskusesse, kus on hooldatud suusarajad ja mäenõlvad nii kelgutamiseks, suusatamiseks, lumelauatamiseks kui ka lihtsalt looduse nautimiseks. Mägi on õhtuti valgustatud ning piisava lume korral on rajatud lumepark. Nädalavahetuseti saab rentida tuube, tõukekelkusid ja lumelauavarustust, muul ajal etteteatamisega. Mägi on avatud kõigile igal ajal.

Rajad on väga vaheldusrikkad ning valida saab 1- kuni 5-kilomeetriste radade vahel. Kelgumägi ning 1-, 2- ja 3-kilomeetrised suusarajad on talvel valgustatud.

Suvel on võimalik mäe ümbruses sportida, matkata ning mängida disc-golfi 18 korviga rajal. Avatud on 3-kilomeetrine õpperada. Sobiva pikkuse ja raskusastmega matkaringi leiab kogu perele ning matka on võimalik pikendada ka Eesti suurima rabajärve, Loosalu järveni.

Terviseradade vahetus läheduses on võimalik kasutada ka saunasid, broneerimiseks helistada 58070121.

Staatuse ikoon
Raja olek: Lund on vähe, suusatada ei saa
Lumekiht: 3cm
Avatud suusaradu: 1 km, 2 km, 3 km, 5 km, mägi suletud
Rajameister
Rajameister
Rajameister
Paluküla Hiiemäe
Kahjuks lund ikka veel ei ole, nii, kui olud jälle talverõõme lasevad nautida, anname kohe teada. Sula tegi puhta töö, aga matkata, jalutada on ikka võimalik.
Rajameister
Rajameister
veebruar 5, 2023
Kõik kommentaarid

kommentaarid

Lisa kommentaar
 • Rajameister

  Kahjuks lund ikka veel ei ole, nii, kui olud jälle talverõõme lasevad nautida, anname kohe teada. Sula tegi puhta töö, aga matkata, jalutada on ikka võimalik.

  Paluküla Hiiemäe / veebruar 5, 2023
 • Tere, Paluküla lumeolude kohta pole tükk aega midagi kuulda olnud. Kas põhjus on selles, et pole millestki rääkida kuna lund pole, või tasub siiski tulla?

  veebruar 3, 2023
 • Rajameister

  Head suusasõbrad, vabatehnika rajad täna hommikul freesitud, head libisemist!

  Paluküla Hiiemäe / jaanuar 22, 2023
 • Rajameister

  Täna värskelt rajad hooldatud, sees nii uisutehnika kui klassikarada. Rajad murdunud okstest puhastatud ning nüüd kasutatavad. Rajale võib lumeraskusel kaarduda oksi ole ettevaatlik. Head libisemist. Mägi värskelt hooldatud ja sõidetav.

  Paluküla Hiiemäe / jaanuar 21, 2023
 • Rajameister

  Rajad värskelt hooldatud, super, rada sama ilus kui loodus. Ettevaatust rajakohal kaardunud puudega. Klassikajälg sees. Head libisemist. Mägi avatud, saab sõita lumelauaga, kelgutada, lumerõngaga sõita.

  Paluküla Hiiemäe / jaanuar 9, 2023
 • Rajameister

  Rajad värskelt hooldatud, mägi hooldatud. Suusaradadel saab sõita vabatehnikas, normaalsed rajad, ettevaatust lumeraskusega kaardunud okasadega, ole tähelepanelik. Klassikaraja jaoks lund napib. Head libisemist. Mägi avatud, saab kelgutada, lumerõngaga tuubirajal sõita, lumelauaga sõita, võimalik lumelauakoolitus. Saab rentida tõukekelku. Oleme avatud.

  Paluküla Hiiemäe / jaanuar 6, 2023
 • Rajameister

  Rajad hooldatud, ettevaatust 5 km rajal, lumeraskusel palju kaardunud puid. 5 km üks puu kukkunud rajale ole ettvaatlik. Radade alguses on murdunud vahtra üks haru, mis on osaliselt rajal, ole ettvaatlik. Raja puhastamine võtab veel aega ja puude kaardumine lume raskusel jätkub. Klssikaraja tegemisks lund napib. Saab sõita vabatehnikas kehvema suusaga. Mägi avatud. saab kelgutada, lumerõngaga sõita, lumelauaga sõita.

  Paluküla Hiiemäe / jaanuar 4, 2023
 • Rajameister

  Suusarajad värsskelt rajamasinaga üle käidud, sula tegi küll liiga kuid rada kasutatav, üksikud sulanud kohad, kus ole etevaatlik. Ilusat jõuluaega! Mägi värskelt rajamasinaga üle käidud ning avatud. Saab tuubitada, kelgutada, lautada. Mäkke üles kõnni raja äärest ning ole tähelepaneik. Võimalik laenutada lumerõngaid, lumelauda. Ilusat jõuluaega!

  Paluküla Hiiemäe / detsember 24, 2022
 • Rajameister

  Head suusasõbrad, rajad täna öösel tehtud, kell 4:00 lõpetatud, rajad head, sees klassikajälg, head libisemist. Mägi tehtud ja avatud, olemas tuubirajad, lumelauapark, lumelaua krossirada, suurepärased olud.

  Paluküla Hiiemäe / detsember 17, 2022
 • Rajameister

  Head suusasõbrad, rajad värskelt tehtud, sees klassikajälg, rajad heas korras, head libisemist. Mägi avatud, võimalik lumelauaga sõita, avatud tuubilaenutus, lauavarustuse laenutus, võimalik laenutada tõukekelke. tule veeda suurepärased talvepäevad Palukülas.

  Paluküla Hiiemäe / detsember 13, 2022
 • Rajameister

  Head suusasõbrad, rajad värskelt hooldatud, klassikajälje tegemist proovitud, kuid lund siiski veel vähe. Rajad sees, head libisemist. Mäel lumelauapargi tegemist alustatud, valmis valmis tuubirajad, tuubilaenutus avatud. Lumelaua krossirajal tehtud rajapõhi.

  Paluküla Hiiemäe / detsember 9, 2022
 • Rajameister

  Suusarajad värskelt hooldatud, saab suusatada vabatehnikas kehvema suusaga, valgustus 2 ja 3 km radadel. Mäel saab kelgutada, sõita lumelauaga. Pargiehitus algab mäel täna.

  Paluküla Hiiemäe / detsember 7, 2022
 • Rajameister

  Mägi kelgutamiseks avatud, mägi rajamasinaga tehtud ja sõidetav. Suusaradadel rajapõhjad tehtud. Veel lund oli kohati vähe, et saada rada, mille puhul saaks öelda, et kehvema suusaga juba kõlbab sõita, siis varuge natuke kannatust.

  Paluküla Hiiemäe / detsember 6, 2022
 • Rajameister

  Avatud uus 18 korviga disc-golfi rada, https://www.discgolfirajad.ee/park/palukula-discgolfi-park/

  Paluküla Hiiemäe / juuni 10, 2022
 • Pühapäeva(20.03) hommikul 3,5 km rada väga hea, klassikajälg ka sees. Isegi 5km rada sisse aetud ja vabas võimalik läbida. 3-sel rajal üks 20 m sulanud lõik põlluäärsel tõusul. Külaümbruse põllud-heinamaad veel paksu lumekihi all. Saab lumekoorikul sõitu teha. Tänud rajameistrile hea töö eest!

  märts 21, 2022
 • Rajameister

  Kõik rajad freesitud ja pressitud. Lumekihti veel on rohkelt, üksikud väoksed lumeta kohad ja jäised lõigud. Hooaja viimane hooldus. Mägi suletud. Saab soome kelguga sõita, tule laenuta kelku (7 eurot tund) või telli soome kelgu matk.

  Paluküla Hiiemäe / märts 19, 2022
 • Rajameister

  Radadel veel lund on, kohati on jäine. Kes soovib, saab veel viimast lund nautida.

  Paluküla Hiiemäe / märts 17, 2022
 • Tere. Kas radade hooldus on juba tehtud. Soov tulla suuskama.

  märts 9, 2022
 • Tere Suusatada veel saab, rada küll pisut jäine aga loodan, et rajameistril on veel võimalik rada pisut paremaks teha kui tuleb veidi lumelisa. Ja mul on palve niisama loodusenautlejatele, et austage rajameistri tööd ja olega mõistlikud ka suusatajate suhtes. Suusarada ei ole mõeldud jalutamiseks, selleks on muid võimalusi. Eile ei olnud just väga mõnus rajal mööda külmunud tanksaapajälgi laveerides suusatada. Vb olla rajameister peaks sellesarnased märgid paigaldama. Sama käitumismustrit olen kohanud ka Pirgu rajal, see on tekkinud viimastel aastatel, varem pole seda märgata olnud. Mõnusat suusailma jätku :)

  märts 6, 2022
 • Rajameister

  Öösel uuendatud kilomeetrine rada ja mägi. Rajatud tasemel krossirada. Olemas lumelauapark, tuubirajad, slaalominõlv, lund radadel jagub, saab suusatada. Avatud tuubi. lumelaua ja tõukekelgu laenutus. Täna toimub Paluküla Lumelaud 2022 Sel laupäeval 5. märtsil kell 12:00 toimub esimest korda Paluküla Mäe Keskuses lumekrossi võistlus! 🏂⛷ Paluküla Lumelaud 2022 võisteldakse seekord lumelaua- ja mäesuusakrossis. Rada on pea 500 meetrit ning head väljakutset pakkuv nii algajatele kui proffidele. Rajale asutakse erinevates vanuseklassides ning Raplamaa parimad saavad ka Raplamaa meistri tiitli. Kohalikelt lumelauduritelt on oodata tugevat klassi! Rohkem infot võistluse kohta leiab ka ürituse alt: https://www.facebook.com/events/521949799455712 Ootame kõiki uut ala proovima, võistlema ja kaasa elama!

  Paluküla Hiiemäe / märts 5, 2022
 • Rajameister

  Mägi ja tuubirajad värskelt hooldatud, tule vastlasõitu nautima! Laenutame tuube, lumelauavarustust, tõukekelke. Olud suurepärased!

  Paluküla Hiiemäe / veebruar 28, 2022
 • Rajameister

  Head Paluküla sõbrad! Suusarajad värskelt freesitud ja värskendatud, toredat libisemist! Mägi avatud, uudisena tehtud lumelauakrossirada, 05.03.2022 lumelauakrossivõistlus, tule harjutama. Avatud kaks tuubinõlva, slaalominõlv, lumelauapark. Avatud tuubilaenutus, lumelauavarustuse laenutus. Veeda tore päev Palukülas, meil on lund palju, ilm on ilus!

  Paluküla Hiiemäe / veebruar 27, 2022
 • Rajameister

  Suusarajad värskelt hooldatud, head libisemist! Mägi hooldatud, olemas lumelauapark, rajamisel lumelauakrossi rada. Avatud tuubirajad, täna libiseb hästi, võimalik laenutada tuube, tõukekelke, oleme avatud. Veeda tore päev Palukülas!

  Paluküla Hiiemäe / veebruar 26, 2022
 • Rajameister

  Rajad ja mägi värskelt hooldatud. Head Eesti Vabariigi 104. aastapäeva. Olemas on lumelauapark, tuubirajad, võimalik laenutada tuube, tõukekelke, lumelauavarustust. Tere tulemast Palukülla.

  Paluküla Hiiemäe / veebruar 23, 2022
 • Rajameister

  Suusarajad varahommikul hooldatud. Võimalik laenutada tuube, lumelaua komplekte ja tõukekelke. Tuubi rent 7€/1h ja 10€/2h Tõukekelgu rent 7€/1h Lumelaua komplekt 10€/1h ja 15€/2h Oleme avatud terve päev. Ootame teid talverõõme nautima Palukülla!

  Paluküla Hiiemäe / veebruar 20, 2022
 • Rajameister

  Suusarajad värskelt hooldatud. Lund jagub, rajad on kiired ja lumised. Võimalik laenutada tuube, lumelaua komplekte ja tõukekelke. Tuubi rent 7€/1h ja 10€/2h Tõukekelgu rent 7€/1h Lumelaua komplekt 10€/1h ja 15€/2h Oleme avatud terve päev. Ootame teid talverõõme nautima Palukülla!

  Paluküla Hiiemäe / veebruar 13, 2022
 • Rajameister

  Head suusasõbrad, rajad värskelt freesitud ja hooldatud, sees klassikajälg. Head libisemist! Mägi hooldatud, avatud tuubinõlv, lumelauapark ja slaalominõlv. Toredat talvepäeva!

  Paluküla Hiiemäe / veebruar 9, 2022
 • Rajameister

  Head suusasõbrad, rajad tehtud, avatud ühe, kahe, kolme kilomeetrine suusarada. Sees klassikajälg, head libisemist! Mägi avatud, slaalominõlv, lumelauapark ja tuubirajad ootavad!

  Paluküla Hiiemäe / veebruar 6, 2022
 • Rajameister

  Rajad täna tehtud, lumesajus olukord halveneb, mägi tehtud, kuid lumesadu tihe. 5 km rajal kaardusid põõsad, rada hetkel suletud.

  Paluküla Hiiemäe / veebruar 5, 2022
 • Rajameister

  Suusarajad täna värskendatud. Head libisemist. Lumeraskusel kaarduvad puud rajale, ole ettevaatlik. Sulgeme 5 km raja, kaardunud puud on ummistanud raja. 1,2 ja 3 km rada heas korras, head libisemist. Mägi avatud, oodatud on liulaskjad, laudurid, avatud tuubirent.

  Paluküla Hiiemäe / veebruar 4, 2022
 • Rajameister

  Head suusasõbrad, rajad värskelt üle käidud. Head libisemist. Mägi heas korras, olemas head tuubirajad.

  Paluküla Hiiemäe / veebruar 2, 2022
 • Rajameister

  Head suusasõbrad! Rajad värskelt tehtud. Rajad väga head, kuid väljas tuisk, mis täidab klassikajälje. 5 km raja osaliselt ei ole klassikajälge, rajale kaarduvad lumeraskusel puud, ole ettevaatlik. Lumeraskusega võib puid ja oksi rajale kaarduda, langeda. Mägi hooldatud. Saab sõita lumelauga, tuubitada. Tule veeda tore talvepäev Palukülas!

  Paluküla Hiiemäe / jaanuar 31, 2022
 • Rajameister

  Mägi ja tuubinõlvad hooldatud, mägi avatud. Rajad hooldatakse kogu ulatuses külma ilmaga, et ei tekkiks jäävälja. Radu hooldatud kella 23:00-2:00 ning 4:00-8:30. Õnnestus teha võistluse jaoks rajad, sees üks klassikajälg (ilma feeesita jälge ei õnnestunud teha. Toimub suusavõistlus! Aeg: 30.01.2022 Ajakava: 11:00 – 11:40 – võistlejatele kiipide ja numbrite väljastamine 12:00 – I start – M/N 10 12:15 – II start – MV1, M, M18, MV2 12:20 – III start – M16, N16, N18,N, NV, 12:25 – IV start - M14, N14, M12, N12 Raplamaa Rattaklubi Suusasari 2022 arvestust peetakse tüdrukute/poiste (meeste/naiste) seas eraldi alljärgnevalt: M10 ja N10 - 2012 ja varem sündinud, - 1km (ring) N12/14 - 2008 - 2011 sündinud, - 6,8km (2ringi) M12/14 - 2008 - 2011 sündinud, - 6,8km (2ringi) M16 - 2006 ja 2007 sündinud, - 10,2km (3ringi) M põhiklass - 1983 - 2005 sündinud, - 17,0km (5ringi) N põhiklass - 1988 - 2007 sündinud, - 10,2km (3ringi) MV 1 - 1973 - 1982 sündinud, - 17,0km (5ringi) MV 2 - 1972 ja hiljem sündinud, - 17,0km (5ringi) NV - 1987 ja hiljem sündinud 10,2km (3ringi) Rapla MK MV arvestust peetakse tüdrukute/poiste (meeste/naiste) seas eraldi alljärgnevalt: M/N16 (Noored) - 2006 ja varem sündinud kui sõidetakse sama distantsi ja tehnikat, M/N18 (Juuniorid) - 2004 ja 2005 sündinud, M põhiklass - 1983 - 2003 sündinud, N põhiklass - 1988 - 2003 sündinud, MV - 1982 ja hiljem sündinud, NV - 1987 ja hiljem sündinud

  Paluküla Hiiemäe / jaanuar 30, 2022
 • Rajameister

  Head suusasõbrad, ruttu rajale, ülivõrdes rajad tulid, sees klassikajälg, puhu oma puusuusapealt tolm ja kuula Puuluupi, rajal näeme! Suurepärane ilm, suurepärane loodus ja koht nig head rajad ootavad sind. Avatud on mägi, lumelauapark, tuubirajad, slaalominõlv. Avatud on laenutus. Tere tulemast nautima talve kaunimaid hetki! Ilma ennustuse järgi kella viieset õhtul algab tugev lumesadu, mis läheb üle lörtsiks, vihmaks. Homme head rada ei ole, keerulised olud. Rajameister tegeleb päeval Palukülas suusvõistluse radadega. Toimub Rapla MK MV klassikalise tehnika pikkadel distantsidel, tule osalema!

  Paluküla Hiiemäe / jaanuar 29, 2022
 • Rajameister

  Rajad värskelt üle käidud, klassikarajad jäid endiseks, klassikajälje uuendamiseks lund vähe ja jäine.

  Paluküla Hiiemäe / jaanuar 25, 2022
 • Rajameister

  Head suusasõbrad, liulaskjad ja laudurid. Mägi ja suusarajad ideaalses korras, head libisemist! Täna hommikul rajad värskelt hooldatud, sees klassikajälg, ideaalsed rajad, head nautimist! Mägi hooldatud, sees tuubirajad, võimalik lustida lumelauapargis.

  Paluküla Hiiemäe / jaanuar 22, 2022
 • Rajameister

  Rajal värske lumi ja tuisuvaalud, raja põhi eilsest sulast veel märg. Õhtul proovime radade tegemist 1 km rajal ja mäel, kui olud lubavad teeme rajad esimesel võimalusel ja anname teada.

  Paluküla Hiiemäe / jaanuar 21, 2022
 • Rajameister

  Rajad värskelt hooldatud, sees värske klassikajälg. Nädalavahetusel sai oksi korjatud ja rada hooldatud. Tormiga võib metsavahel oksi rajale kukkuda, ole ettevaatlik. Mägi hooldatud, avatud lumelauapark, tuubinõlv.

  Paluküla Hiiemäe / jaanuar 17, 2022
 • Paluküla rajameister on tagasihoidlik nagu ikka - rada on lihtsalt suurepärane. Tegemist on Kesk-Eesti toredama kohaga, lisaks pühale mäele endale teeb eriliseks selle võimalus ise suusatades jätta lapsed mäele tuubitama. Seda võimalust kus mägi oleks kõrval ja samal ajal saaks lastel pilku peal hoida leidub Eesti peale väga vähe. Lisaks on kõik va 5 km ring ka harrastajasõbralikud ja sealjuures mitmekesisised. Jõudu Paluküla tegijatele!

  jaanuar 11, 2022
 • Rajameister

  Kõik suusarajad on värskelt täna tehtud, suusarajad heas korras, head libisemist.

  Paluküla Hiiemäe / jaanuar 11, 2022
 • Rajameister

  1, 2 ja 3 km rajad hommikul hooldatud, klassikajälg sees osaliselt, sula ja värske lume tõttu freesid ummistusid ja ideaalset rada ei saanud teha. Ootame külmakraade. Mägi hooldatud ja korras, lisandusid tuubirajad. Rajatud on lumelauapark.

  Paluküla Hiiemäe / jaanuar 9, 2022
 • Rajameister

  Mägi hooldatud. Rajad värskelt hooldatud, sees klassikajäljed Rajad head, kohati on sulalumi toonud rajale metsavahel oksi, ole etevaatlik.

  Paluküla Hiiemäe / jaanuar 6, 2022
 • Rajameister

  Sula tõttu lükkub radade hooldus edasi (raja hooldust proovitud öösel ja varahommikul) all vesine lumi, peale sadanud lumi pakkib ja koguneb kuhja), külma saabumisel rajad hooldatakse esimesel võimalusel.

  Paluküla Hiiemäe / jaanuar 6, 2022
 • Rajameister

  Hetkel sulalumi. Ootame miinuskraade, et minna radu pressima.

  Paluküla Hiiemäe / jaanuar 5, 2022
 • Rajameister

  Rajad pressitud, head libisemist! Mägi hooldatud, valminud on lumelauapark, olemas tuubirada. Laenutame tuube 1 km rajal kulgemiseks võimalik rentida tõukekelk.

  Paluküla Hiiemäe / jaanuar 2, 2022
 • Rajameister

  Head uut aastat! 1, 2, 3 km rajad värskelt hooldatud. Mägi värskelt hooldatud. Võimalik laenutada tuube, lumelaua komplekte ja tõukekelke. Tuubi rent 7€/1h

  Paluküla Hiiemäe / jaanuar 1, 2022
 • Rajameister

  Kõik rajad tehtud, kolme kilomeetrine rada kaks korda, saab suusatada vabas tehnikas. 1 km rajal võimalik soome kelguga kelgutada, mida laenutame. Mägi tehtud ja avatud, saab lumelauaga sõita, kelgutada tuubiga sõita. Avatud tuubilaenutus. Tulge nautige kaunist talveilma!

  Paluküla Hiiemäe / detsember 30, 2021
 • Rajameister

  1 km, 2 km ja 3 km rajad värskelt üle käidud. Suusasild ei ole kasutuses, rajamuudatus, ole ettevaatlik. Võimalik laenutada soome kelke, saab 1 km rajal sõita. Mägi avatud. Võimalik laenutada tuube ja lumelauavarustust.

  Paluküla Hiiemäe / detsember 28, 2021
 • Rajameister

  Rajad ja mägi täna öösel hooldatud. Vastu hommikut tuli veel lund 3-4 cm. Suusarajad avatud, rajal värsket lund. Osaliselt tehtud klassikajälge. Mägi hooldatud. Saab sõita lumelauaga, mäesuusaga, kelgu ja tuubiga. Tuubirent avatud alates kella 11:00

  Paluküla Hiiemäe / detsember 26, 2021
 • Rajameister

  Rajad tehtud, lund veel vähe, kuid saab kehvema suusaga suustada. 5 km rajal tehtud rajapõhi, paaril laskumisel ja metsavehel vähe lund. Mägi tehtud, lund veel vähe aga kelgutada, tuubitada saab.

  Paluküla Hiiemäe / detsember 25, 2021
 • Rajameister

  Raja põhjad tehtud. Mäel saab tuubitada ja kelgutada. Võimalik rentida tuube. Laenutamiseks helistage tel 59050976. Tuubirent 7€/1h

  Paluküla Hiiemäe / detsember 21, 2021
 • Rajameister

  Rada pehme ning suusatada ei ole võimalik.

  Paluküla Hiiemäe / detsember 15, 2021
 • Rajameister

  Radadel põhjad tehtud. Esineb vähese lumega kohti.

  Paluküla Hiiemäe / detsember 3, 2021
 • Rajameister

  Matkarajad on niidetud ja hooldatud, radadel on võimalik mängida ka disc-golfi. Avatud on uus 3-kilomeetrine õpperada, mis tutvustab Paluküla loodust, pärimust ja ümbruskonda. Õpperada algab Paluküla Mäe Keskuse parklast.

  Paluküla Hiiemäe / august 27, 2021
 • Rajameister

  Paluküla terviserajad ootavad sportima ja matkama. Võimalik valida 2-5-kilomeetriste vaheldusrikaste radade vahel ning matkaringi on võimalik pikendada ka Loosalu rabajärveni veel 8 kilomeetri võrra. Avatud on 9 korviga disc-golfi rada.

  Paluküla Hiiemäe / aprill 17, 2021
Ilm
Ilm
Temperatuuri info puudub
Tuulekiiruse info puudub
Valgustus
Ei ole valgustatud
Sellel rajal ei ole valgustust

Tegevused

Suusatamine ikoon Jooksmine ikoon Rattasõit ikoon Kõndimine ikoon Discgolf ikoon Talvine tuubirada ikoon Kelgumägi ikoon Loodusõpperada ikoon Matkarada ikoon

Teenused

Aktiivtegevused (matkad jm gruppidele pakutav) ikoon WC ikoon Majutus ikoon Saun ikoon
1 km suusarada

2 km

3 km

5 km

Kelgumägi / tuubinõlv

Lumelaua- ja mäesuusanõlv

Ootame kõiki looduse- ja spordisõpru Paluküla Mäe Keskusesse, kus on hooldatud suusarajad ja mäenõlvad nii kelgutamiseks, suusatamiseks, lumelauatamiseks kui ka lihtsalt looduse nautimiseks.
Mägi on õhtuti ka valgustatud ning piisava lume korral on rajatud lumepark. Suvel on võimalik mäe ümbruses matkata ning mängida disc-golfi.
Nädalavahetuseti saab rentida tuube ja lumelauavarustust, muul ajal etteteatamisega. Mägi on avatud kõigile igal ajal. Radade pikkused 2, 3 ja 5km. Valgustatud rada 2km.