• Terviseradu
  arendavad
 • Merko logo
 • Eesti Energia logo
 • Swedbank logo

Lisainfo

Lisaks
looduslik
ratas
jooks
suusatamine
disc-golf 9 korvi

“Paluküla Hiiemäe terviserada” on saanud 66 vastust

 1. Avatud 9 korviga disc-golfi rada. Rada kulgeb 3 km suusa ja matkaraja alal.
  Matkarajad niidetud.

 2. Avatud 9 korviga disc-golfi rada. Rada kulgeb 3 km suusa ja matkaraja alal.

 3. Head vastlapäeva. Suusarajad ja mägi rajamasinaga täna värskelt hooldatud, rada pressitud, vabatehnikarada ja klassikarada, saab sõita hea suusaga. Suusasillal lund vähe. Õhtul on 2km ja 3 km rajad valgustatud kuni 21:00-ni, mägi 22:00-ni.

 4. tervitus, raja hooldust vaatamata lume sajule enam ei toimu, sain ma õieti aru

  • Head vastlapäeva. Suusarajad ja mägi rajamasinaga täna värskelt hooldatud, rada pressitud, vabatehnikarada ja klassikarada, saab sõita.
   Hommikul oli veel vihmasadu ja sula, nii kui külmaks läks on tehtud.

 5. 1; 2; 3 km rada on freesitud, suusatada saab, suusasillal ja silla all ei ole lund. Õhtul on 2km ja 3 km rajad valgustatud kuni 21:00-ni, mägi 22:00-ni.

 6. Vaatamata suurele sulele on lund veel alles. Suusarajad ja mägi rajamasinaga täna õhtul värskelt hooldatud, rada pressitud, vabatehnikarada ja klassikarada, saab sõita hea suusaga. Suusasillal lund vähe. Õhtul on 2km ja 3 km rajad valgustatud kuni 21:00-ni, mägi 22:00-ni. Mäe juures asuvad valgustatud tualetid. Head libisemist! Lumelauduritele ja freestyle-suusatajatele avatud pargisõidu rada.

 7. Suusarajad ja mägi rajamasinaga täna õhtul värskelt hooldatud, rada pressitud, vabatehnikarada ja klassikarada, saab sõita hea suusaga. Sula ilm, päeva jooksul võib raja olukord halveneda. Õhtul on 2km ja 3 km rajad valgustatud kuni 21:00-ni, mägi 22:00-ni. Raja ääres lume raskusel kaardunud puid, rajal võib olla üksikuid oksi, ole ettevaatlik. Mäe juures asuvad valgustatud tualetid. Head libisemist! Lumelauduritele ja freestyle-suusatajatele avatud pargisõidu rada.

 8. Hei suusasõbrad! 10 cm värsket lund tuli juurde, suusarajad ja mägi rajamasinaga täna õhtul värskelt hooldatud, rada pressitud, vabatehnikarada ja klassikarada, saab sõita hea suusaga. Õhtul on 2km ja 3 km rajad valgustatud kuni 21:00-ni, mägi 22:00-ni. Raja ääres lume raskusel kaardunud puid, rajal võib olla üksikuid oksi, ole ettevaatlik. Mäe juures asuvad valgustatud tualetid. Head libisemist! Lumelauduritele ja freestyle-suusatajatele avatud pargisõidu rada.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

1 2 3 6

Tulevad Sündmused

 • Jõulumäe 35. metsajooks ja tervisekäimine

 • 22. Alutaguse Maraton

 • 35. Viru Maraton

toptvseries.org
Top