Instagram ikoon Facebook ikoon
Terviserajad logo
Illustratsioon
Läänemaa

Palivere Turismi- ja Tervisespordikeskus

Lemmikute lisamiseks logi sisse

1, 2, 3, 6 ja 10 kilomeetrised liikumisrajad, mis võimaldavad vastavalt aastaajale ja kasutaja eelistustele tegeleda suusatamise, jooksu, jalgrattasõidu, discgolfi, kepikõnni või matkamisega; liikumisrajad on kasutatavad ka mobiilorienteerumise ja geopeituse huvilistele teenuste pakkumiseks. Rajatud välijõuväljak kaheksa erineva harjutusvõimalusega treeninguteks.

Staatuse ikoon
Raja olek: Sees nii klassika kui uisutehnika rajad
Lumekiht: 10-40cm
Avatud suusaradu: 1,0 km, valgustatud kunstlumega.
Otsepilt
Rajameister
Rajameister
Rajameister
Mati Kallemets
Hei suusasõbrad! Täna hommikul kunstlumega kaetud suusarajad pikenesid 1,5 km ja suusarajad hooldatud ning pressitud klassika jälg. Saab suusatada kasutades head suuska. Loodusliku lumega suusarajad jäised ja kaetud öhukese lumekirmega ja saab matkata mullasuusaga. Kelgunõlvadel lumi sulanud jäised ja suletud! Suusalaenutus avatud 12:00 kuni 18:00! Libedat suuska!
Rajameister
Rajameister
veebruar 5, 2023
Kõik kommentaarid

kommentaarid

Lisa kommentaar
 • Rajameister

  Hei suusasõbrad! Täna hommikul kunstlumega kaetud suusarajad pikenesid 1,5 km ja suusarajad hooldatud ning pressitud klassika jälg. Saab suusatada kasutades head suuska. Loodusliku lumega suusarajad jäised ja kaetud öhukese lumekirmega ja saab matkata mullasuusaga. Kelgunõlvadel lumi sulanud jäised ja suletud! Suusalaenutus avatud 12:00 kuni 18:00! Libedat suuska!

  Mati Kallemets / veebruar 5, 2023
 • Tere. Täna oli kõik nii nagu peab, super. Kui tahta, siis saab küll.

  veebruar 4, 2023
 • Rajameister

  Tere! Täna hommikul õhukese lumekirmega kaetud kunstlumega 1,0 km suusarada freesitud ja pressitud klassikajälg. Saab suusatada kasutades head suuska. Loodusliku lumega rajaosadel lisandus lund vähe ja lume all jää ning hea tahtmise korral saab vanema suusaga matkata. Kelgunõlvadel lumi sulanud ja suletud! Suusaleanutus avatud 12:00 kuni 18:00. Head libisemist!

  Mati Kallemets / veebruar 4, 2023
 • Tere. Mis seisus rada on? Kui rada on mitu päeva hooldamata, siis võiks mingi info siia vahepeal ilmuda, et kas rada on kõvaks külmunud kuusepuu või pehme ja saab ilma kantimiseta ja ukerdamiseta sõita. Mujal kunstlume radadel iga päev hooldus. Saan aru, et see nõuab raha, aga kevadel s.t. varsti sulab lumi niikuinii ära, nii et miinuskraadidega võiks rada ikka mõnus olla.

  veebruar 3, 2023
 • Hei suusasõbrad! Öised miinuskraadid võimaldasid hommikul freesida kunstlumega kaetud valgustatud 1,0 km suusaraja, pressitud kohati klassikajälg, kus lumekiht võimaldas. Saab suusatada kasutades head suuska. Avatud suusalaenutus 12:00 kuni 18:00. Loodusliku lumega suusarajad jääs kuid metsavahelistel lõikudel kohati lumine. Kelgunõlval lumi sulanud ja suletud! Head libisemist!

  jaanuar 31, 2023
 • Hei suusasõbrad! Täna hommikul kunstlumega valgustatud 1,0 km suusaraja hooldatud ja pressitud klassikajälg. Võib kasutada head suuska. Loodusliku lumega suusarajad sulanud ja metsavahel mõned lumega lõigud kuid avatud rajaosadel jääl lumekirme. Kelgunõlvad sulanud, jäised ja suletud! Head lipet!

  jaanuar 29, 2023
 • Rajameister

  Hei suusasõbrad! Täna hommikused miinuskraadid võimaldasid kunstlumega valgustatud 1,0 km suusaraja freesida ja pressida klassikajälje. Võib kasutada head suuska. Loodusliku lumega suusarajad sulanud ja metsavahel mõned lumega lõigud kuid avatud rajaosadel jää. Kelgunõlvad sulanud, jäised ja suletud! Head lipet!

  Mati Kallemets / jaanuar 27, 2023
 • Hei talispordi harrastajad! Palivere Turismi- ja Tervisespordikeskuse suusarajad täna hommikul hooldatud ja uuendatud klassikajälg valgustatud 1,0 km kunstlumega suusarajal. Hooldatud loodusliku lumega 2,5 km, 3,0 km ja 6,0 km suusarajad ja saab suusatada vabatehnikas. Kelgumägi eile hooldatud. Võib kasutada head suusaka. Avatud suusa ja tuubilaenutus 11:00 kuni 18:00. Head libisemist!

  jaanuar 22, 2023
 • Rajameister

  Palivere Turismi- ja Tervisespordikeskuse suusarajal esimesed suusatajad rajal ja loodusliku lumega radade hooldus tehtud. Kunstlumega valgustatud 1,0 km suusarajal pressitud klassika jälg. Loodusliku lumega rajad 2,5 km, 3,0 km ja osaliselt 6,0 km lohistiga hooldatud. Elektriliini alused laskumisi ei saanud hooldada. Võib kasutada head suuska. Kelgunõlv hooldatud ja avatud. Avatud suusa- ja tuubilaenutus.

  Mati Kallemets / jaanuar 21, 2023
 • Hei suusasõbrad! Täna hommikul miinuskraadidega valgustatud kunstlumega 1,0 km värske lumega kaetud suusarada suusarajatraktoriga hooldatud ja pressitud klassikajälg. Kohati klassikajäljes pinnast, millest saab mõõda ja võib kasutada paremat suuska. Loodusliku lumega suusarajal ja kelgunõlval sula lume alune pinnas pehme ja vajab veel külmumist enne hooldamist. Head libisemist!

  jaanuar 20, 2023
 • Hei head suusasõbrad! Täna sadas suusarajale 7-10 cm märga lund, mida täna hooldada ei saanud, lohisti vedas lume kaasa. Planeeritud suusaraja hooldus homme reede hommikul, kui õhu temperatuur langeb - 3 kraadi peale. Seni saab suusatada omas jäljes ja veidike kannatust. Head libisemist!

  jaanuar 19, 2023
 • Eile õhtul oli valgustatud raja lumega osa normaalselt sõidetav ja kiire. Kui saaks ka tagumised kaks pimedat valgustit (laskumisel/tõusul ja tagasipöördel) põlema oleks turvalisem nii sõitjatele kui ka varustusele. Ivar

  jaanuar 19, 2023
 • Rajameister

  Hei suusasõbrad! Sula, vihm ja soe + 4 kraadi on laastavalt mõjunud loodusliku lumega suusarajale. Saab suusatada 1,0 km kunstlumega valgustatud suusarajal hea suusaga ja loodusliku lumega 2,5 km ja 3,0 km suusarajal, millel kohati veeloike ja jäiseid lõike ning soovitav kasutada vanemat suuska. Järgmine suusaraja hooldus pühapäeva varahommikul. Kelgumägi kohati jäised lõigud ja suletud!

  Mati Kallemets / jaanuar 14, 2023
 • Rajameister

  Hei talispordi sõbrad! Pikajalamäe suusarajad rajameister Jussi poolt traktoriga hooldatud, valgustatud kunstlumega 1,3 km pressitud klassikajälg. Loodusliku lumega 2,5 km, 3,0 km ja 6,0 km suusarada hooldatud ja pressitud klassikajälg. Uus kelgunõlv kunst- ja looduslikulumega kaetud ja hooldatud. Avatud lumerõnga- ja suusarent teisipäeval 12:00 kuni 16:00. Head libisemist!

  Mati Kallemets / jaanuar 10, 2023
 • Hei suusasõbrad! Pikajalamäe suusarajad rajameister Jussi poolt traktoriga hooldatud, valgustatud kunstlumega 1,0 km pressitud klassikajälg. Loodusliku lumega 2,5 km, 3,0 km ja 6,0 km suusarada lohistiga hooldatud, klassikajälge pole. Uus kelgunõlv kunstlumega kaetud ja hooldatud. Kunstlume tootmine kelgunõlvale jätkub. Palun olla lume tootmise piirkonnas tähelepanelik! Avatud lumerõnga- ja suusarent 12:00 kuni 18:00. Hea Liikumisaastat 2023!

  jaanuar 7, 2023
 • Hei suusatajad ja kelgutajad! Täna toimub kunstlume tootmine suusaraja parkla vastas olevale rajalõigule ja kelgunõlvale. Palun olla tähelepanelik voolikute ja kaablite läheduses ja teenindava transpordi liikumisel turbiinide teisaldamisel.

  jaanuar 6, 2023
 • Miks temperatuuri andur ei tööta?

  jaanuar 6, 2023
 • Hei! Täna rajad (ka loodusliku lumega) tip-top korras ning võib ka hea suusaga peale minna (vaid liini tõusul ja kelgumäe juures tuleb olla tähelepanelikum). Kiitus rajameistritele!

  jaanuar 5, 2023
 • Hei suusasõbrad! Palivere Turismi- ja Tervisespordikeskuse valgustatud kunstlumega kaetud 1,0 km suusarada hooldatud ja heas korras, võib kasutada head suuska. Loosusliku lumega kaetud 2,5 km ja 3,0 km suusarajad hooldatud, klassika jälge pole kuna lumekiht õhuke. Saab suusatada vabatehnikas kasutades vanemat suuska. Kelgunõlvad hooldatud, lumerõnga ja suusalaenutus kell 12:00-18:00. Head lipet!

  jaanuar 5, 2023
 • Rajameister

  Hei suusatajad! Täna hommikul 1,0 km valgustatud kunstlumega suusarada heas korras, pressitud klassikajälg. Loodusliku lumega 2, 5 km ja 3,0 km suusarajad osaliselt pressitud ja lume all veekiht, klassika jälge ei saanud pressida, saab suusatada vabatehnikas vanema suusaga. Kelgunõlvu hooldada ei saanud kuna lumekiht õhuke ja vesine ning vajab külmumist. Kelgunõlvad kasutamiseks suletud!

  Mati Kallemets / jaanuar 4, 2023
 • Tere head suusasõbrad! Suusarada ja kelgunõlvu katab 5-6 cm paksune lobjaka kiht, mida suusaraja traktoriga pressida ei saa, liiga märg ja vesi all. Suusaradade ja kelgunõlva hooldus miinuskraadidega. Seniks varuge kannatust kuni ilm külmeneb. Vabandame!

  jaanuar 3, 2023
 • Head Uut Suusa-aastat kõigile! Täna ennelõunal kunstlume ringi klassikajälg heas (bobirenn), uisurada pigem rahuldavas seisus. Öiste-hommikuste miinuskraadidega oleks võinud eilsed "kuusejäljed" üle freesida.

  jaanuar 2, 2023
 • Rajameister

  Head uut aastat! Palivere Turismi- ja Tervisespordikeskuse valgustatud kunstlumest suusarada 1,0 km hommikul rajameister Jussi poolt traktroriga freesitud ja pressitud klassika jälg. Saab suusatada kasutades head suuska. Tõestatud kunstlume vajadus. Looduliku lumega suusarajad jääs ja vähese kohatise lumega ning hooldada ei saa. Kelgunõlvadel lund vähe ja suletud.

  Mati Kallemets / jaanuar 1, 2023
 • Hei suusasõbrad! Palivere spordikeskuse suusarajad vaatamata vihmale ja sulailmale rahuldavas seisus. Saab suusatada kõikidel radadel kasutades head suuska. Sula ilmaga suusarada hooldada ei saa. Järgmine rajahooldus miinuskraadidega ilmaprognoosi alusel uuel aastal 02. jaanuaril 2023. Head vana-aasta lõppu ja edukat uut 2023. aastat!

  detsember 30, 2022
 • Hei head suusasõbrad! Täna hommikul kõik suusatajad hooldatud, pressitud klassika jälg. Suusarajad heas korras ja võib kasutada head suuska. Elektriliini alused tõusud ja laskumised vähese lumega ja hooldada ei saa. Kelgunõlvad hooldatud, tõstuk veel ei tööta. Suusa- ja tuubirent täna kella 14:00 kuni 19:00. Head lipet!

  detsember 28, 2022
 • Hei suusasõbrad! Palivere suusarajad jätkuvalt heas korras ja tugev klassikajälg. Loodusliku lumega rajal nõlvadel elektriliini all lumekiht õhuke ja maapind kohati paljas, kuid neist saab mõõda suusatada. Suusasilla alune jäine ja nõuab head suusatehnikat ning tähelepanu! Avatud suusa- ja lumerõnga laenutus kella 12:00 kuni 18:00. Head lipet!

  detsember 26, 2022
 • Hei head suusasõbrad! Täna hommikul kõik suusarajad freesitud ja pressitud klassika jälg. Rajapõhjad on tugevad ja saab suusatada kasutades head suuska. Suusasilla alune jäine ja mõnevõrra ohtlik algajale suusatajale. Häid jätkuvaid Jõulupühi ja nautige looduses suusatamist!

  detsember 25, 2022
 • Tere head suusasõbrad! Täna hommikul kõik suusarajad traktoriga hooldatud ja pressitud klassikajälg seal kus loodusliku lume kiht sula järgselt võimaldab. Ei saa suusata suusasilla alumine rajalõik kuna jäine ja vesi peal. Jäise lume tõttu on elektriliini alused laskumised kiired ja nõuavad enam tähelepanu, aga läbitavad rahuldavalt.

  detsember 24, 2022
 • Head suusasõbrad! Sulailma ja vihmaga suusarada hooldada ei saa kuna freesitud lumi sulab kiiremini. Järgmine suusaraja hooldus miinuskraadidega.

  detsember 21, 2022
 • Reede hilisõhtul kõik suusaraja hooldatud koos klassikajäljega. Saab suusatada vaba- ja klassikalises tehnikas kasutades head suuska. Kelgutada saab kuid tõstuk veel ei tööta. Spordikeskuse kuumajoogi automaat ja soe tualettruum. Avatud suusa- ja tuubirent 10:00 kuni 18:00. Mõnusat libistamist värskel lumel!

  detsember 18, 2022
 • Rajameister

  Tänane suusaraja hooldus tehtud ja värske lumi kinni pressitud. Saab suusatada klassikalises- ja vabatehnikas kasutades head suuska. Kelgunõlva juures ehitustööd ja palun olla tähelepanelik. Head lipet!

  Mati Kallemets / detsember 14, 2022
 • Head talispordi harrastajad! Täna hooldatud peale lumetormi kaks korda kõik suusarajad sh 1,5 km valgustatud, 2,5 km lihtne, 3,0 km tehniline ja 6,0 km raske. Saab suusatada klassikat ja vaba kasutades head suuska, Kuna on lisandunud palju lund, siis rada on pehme. Hooldatud vanem kelgunõlv.

  detsember 13, 2022
 • Järgmine suusaraja hooldus traktoriga peale lumesaju ja -tormi lõppu.

  detsember 12, 2022
 • Palivere Turismi- ja Tervisespordikeskuse suusarajad 1, 5 km valgustatud, 2,5 km lihtne, 3,0 km tehniline ja 6,0 km raske traktoriga laupäeval hooldatud, pressitud klassika ja vabatehnika jälg. Võib kasutada head suuska. Looduslik lumi 27 cm ja kunstlumi 25-40 cm. Mõnusaid sportlikke elamusi!

  detsember 11, 2022
 • Palivere Turismi- ja Tervisespordikeskuse suusarajad heas korras ja seal kus looduslik lumekiht võimaldas on pressitud klassikajälg, kuid kohati klassikajälje põhi must elektriliini alusel. Valgustatud kunstlumega rajaosa 1,5 km väga heas korras ja võib kasutada head suuska. Uue kelgumäe ja parkla vaheline rajaosa on katud värske lumega ja kinni pressitud, aga soovitan uue suusaga olla tähelepanelik ja läbida rajalõik paaristõugetega. Spordikeskuse tee ja parkla lumest puhastatud. Head lipet!

  detsember 9, 2022
 • Kas laupäeva ja pühapäeva hommikul on võimalik kelgunõlva esine lumega ära paigata, et saaks suurt ringi sõita.

  detsember 8, 2022
 • Täna kolmapäeval pressitud rajatraktoriga kõik suusarajad väljaarvatud parkla ja kelgunõlva vaheline lõik kus toimuvad ehitustööd. Kunstlumega kaetud valgustatud 1,0 km suusarajal pressitud klassika jälg kuna pidevalt sajab värsket lund, siis rada on pehme.

  detsember 7, 2022
 • Täna teisipäeval Palivere Turismi- ja Tervisespordikeskuse suusarajad traktoriga hooldatud. Kunstlumega 1,0 km valgustatud suusarajal pressitud klassika jälg, saab suusatada kasutades head suuska. Looduslikel rajadel 2,5 km, 3,0 km ja 6,0 km lumi kinni pressitud ja klassika jälge pole, head suuska veel ei soovita, aga vanema suusaga saab vabatehnikas suusatada. Nõlvadel ja suusasilla pealt ja alt laskumistel palun olla ettevaatlik.

  detsember 6, 2022
 • Rajameister

  Valgustatud rada sõidetav 1 km ulatuses, ettevaatust laskumisel ja tagasi pöördel. Rada vajab veel suusarajatraktoriga lihvimist.

  Mati Kallemets / detsember 5, 2022
 • Head suusasõbrad! Palivere Turismi- ja Tervisespordikeskuse kunstlumest suusarada 0,5 km täna rajameister Jussi poolt traktoriga hooldatud. Saab suusatada vaba- ja klassikalises tehnikas kasutades head suuska. Loodusliku lumega 2,5 km, osaliselt 3,0 km ja 6,0 km kaetud öösel sadanud õhukese lumekihiga ja hooldada ei saa kuna rajal on tehtud pinnase profileerimise töid. Saab suusatada kasutades vanemat mullasuuska.

  detsember 5, 2022
 • SUURED TÄNUD LUMEMÖLDRITELE! AITÄH TEILE!

  detsember 4, 2022
 • Rajameister

  Esimesed 500 m kunstlumega kaetud valgustatud suusarada rajatraktoriga hooldatud ja heas korras ning suusatajaile avatud. Saab suusatada hea suusaga vaba- ja klassikalises tehnikas. Loodusliku lumega kaetud 2,5 km suusarajal saab suusatada kasutades vanemat nn mullasuuska. 3,0 km ja 6,0 km suusaradu kasutada ei saa kuna radadel on tehtud pinnasetöid ja vajavad lumelisa.

  Mati Kallemets / detsember 4, 2022
 • Tänud kõigile lumemöldritele! Esimesed 500 m kunstlumega kaetud valgustatud suusarada rajatraktoriga hooldatud ja heas korras ning suusatajaile avatud. Saab suusatada hea suusaga vaba- ja klassikalises tehnikas. Rajameister Juss profileerib rajatraktoriga järgnevate päevade jooksul värskel kunstlumega kaetud veel ca 500 m valgustatud suusarada platoo kurvist kuni suusasilla laskumiseni, kus kunstlumi värske ja vajab veel külmumist. Seejärel saab suusatada ca 1,0 km suusaraja. Nüüd kõik vastavatud suusarajale suusatama ja lumemöldrid jäävad järgmist külmalainet ootama. Suurimad tänud lumemöldritele Juhan, Jaanika , Kiur, Diana, Einar, Merilin, Marvo, Risto, Aimar-Alarik, Siim ja Ats! Olete teinud ennastsalgavalt vabatahtlikku tööd vaatamata külmale ja öisele magamatusele, et pakkuda suusatamisrõõmu väikestele ja suurtele suusatamise harrastajaile.

  detsember 4, 2022
 • Lumemöldrid toimetavad! Täna so laupäeval ja homme pühapäeval toodame kunstlund valgustatud suusarajale. Palun tähelepanelik olla kunstlume tootmise piirkonnas liikumisel, kus on paigaldatud turbiinid, veevoolikud, toitekaablid ja liiguvad masinad. Kunstlumega kaetud suusarada avatakse peale suusarajatraktoriga hooldust, millest teatame. Seni saab suusatada omas jäljes 600 m kunstlumega juba kaetud suusaraja lõigul. Loodusliku lumega radadel saab suusatada omas jäljes kasutades pruugitud või mullasuuska. Kelgunõlvad on suletud seoses kelgu nõlvade ehitustöödega ja trosstõstuki paigaldamisega.

  detsember 3, 2022
 • Tere head suusasõbrad! Alates täna varahommikust alustasime kunstlume tootmisega valgustatud suusarajale. Palun olla tähelepanelik suusarajal liikudes, mitte suusatada üle kaablite ja voolikute. Toodame kunstlund seni kuni õhu temperatuur alla -5 kraadi.

  detsember 2, 2022
 • Tere head suusasõbrad! Täna varahommikul kõik suusarajad traktoriga rajameister Jussi poolt hooldatud . Lund lisandus vähe ja kohati on pinnas lumega segi, kuid vanema suusaga või mullasuusaga saab suusatada vabatehnikas. Klassika jäljeks lund vähe ja saab klassikat suusatada omas jäljes. Head lipet!

  november 27, 2022
 • Head suusaspordi sõbrad! Täna kõik Palivere Turismi- ja Tervisespordikeskuse suusarada uue maastikusõiduki ja lohistiga hooldatud. Kuna värske lumekiht õhuke 5-7 cm, siis on kohati pinnas ja kivid lumekihist väljas. Saab suusatada vabatehnikas ja klassikas oma jäljes kasutades pruugitud vanemat suuska või nn mullasuuska. Peale lumesaju lõppu pressime suusarajad uuesti üle. Suusaraja valgustus alates esmaspäevast kuni 21:00. Parkla otsa juures seoses kelgunõlva ehitustöödega kruusane ja liivane, milles möödumine nõuab tähelepanu. Head lipet uuel värskel lumel!

  november 20, 2022
 • Rajameister

  Head matka- ja spordisõbrad! Alates esmaspäevast 31. oktoobrist kuni 30. novembrini 2022 toimuvad Palivere Turismi- ja Tervisespordikeskuse lumepargi kelgunõlva ehitustööd. Ehitustööde käigus täidetakse kelgunõlv laugemaks, pikemaks ja kelgunõlvale paigaldatakse trosstõstuk. Kelgunõlvale paigaldatakse turvapiirded ja tulemusena muutub nõlv kasutajaile ohutumaks. Palun olla tähelepanelik ehitusmasinate ja veokite liikumisel spordikeskuses teedel ja parklas. Palivere discgolfi pargi rajad nr 1 ja 2 on ehitustööde tõttu suletud! Kõik ülejäänud pargi rajad on mängimiseks ja sportimiseks avatud. Spordikeskuse juhatus

  Mati Kallemets / oktoober 29, 2022
 • Rajameister

  https://www.ilmateenistus.ee/ilma_andmed/ticker/vaatlused-html.php?jaam=7&stiil=1

  Mati Kallemets / oktoober 18, 2022
 • Rajameister

  Tere head spordisõbrad! Palivere Turismi- ja Tervisespordikeskuse lumepargi kelgunõlva ehitustööde ja trosstõstuki paigaldamiseks ettevalmistused käivad. Palivere Discgolfi Klubi Raido Kängsepp eemaldas nõlva alused discgolfi korvid radadelt nr 1 ja 2. Nõlvale täitepinnase veoks on eemaldatud suusa- ja liikumisradade piirded, mis peale ehitustööde lõppu uuesti tagasi pannakse. Palivere discgolfi pargi korvid radadel nr 1 ja 2 paigaldatakse kevadel 01. mai 2023. Head sportlikku liikumisaastat 2023!

  Mati Kallemets / oktoober 16, 2022
 • Rajameister

  Tere head spordisõbrad! Palivere Turismi- ja Tervisespordikeskuse sportimisrajatised sh välijõuväljak, mobiilorienteerumise rada, discgolfi park, liikumisrajad on heas korras ja sportimiseks avatud. Hoia loodust ja keskkonda!

  Mati Kallemets / mai 12, 2022
 • Rajameister

  Hei suusasõbrad! Kunstlumega kaetud 1,3 km suusaraja rahuldavas seisus ja saab suusatada kasutades trenni- või vanemat suuska. Kunstlumega suusaraja enam ei hooldata. Head kevadist libisemist!

  Mati Kallemets / aprill 14, 2022
 • Rajameister

  Hei suusasõbrad! Täna pühapäeva hommikul osaliselt kunstlumega 1,3 km suusaring traktoriga hooldatud ja rahuldavas seisus koos kohatise klassikajäljega. Soovitav kasutada vanemat- või trennisuuska. Viimane rajahooldus sel hooajal ja kasutage võimalust veel suusatada. Kaunist kevadet ja head libisemist!

  Mati Kallemets / aprill 10, 2022
 • Rajameister

  Hei suusasõbrad! Öösel sadanud värske lumi on traktoriga kinni tallatud ja saab suusatada 1,6 km suusarajal. Kunstlume rajaosal pressitud klassikajälg. Head kevadist libisemist!

  Mati Kallemets / aprill 9, 2022
 • Rajameister

  Head suusasõbrad! Nelja kuu pikkune suusahooaeg hakkab läbi saama. Päike ja vihmad on muutnud suusarajad jääväljaks ja 1,3 km pikkuse kunstlumeraja enam ei hooldata. Täname kõiku suusasõpru ja toetajaid suurepärase pika suusahooaja eest! Uute kohtumisteni Palivere Turismi- ja Tervisespordikeskuse liikumisradadel!

  Mati Kallemets / aprill 8, 2022
 • Rajameister

  Hei suusasõbrad! Täna suusarajad peale eilset lumetormi traktoriga hooldatud 2,2 km lõigul. Kohati kunstlume rajaosal pressitud klassika jälg. Head libisemist!

  Mati Kallemets / aprill 6, 2022
 • Rajameister

  Hei suusasõbrad! Täna hommikul suusaraja traktoriga hooldatud ja kunstlume rajaosal pressitud osaliselt klassikajälg. Saab suusatada 2,2 km suusaringil, ei soovita võistlussuuska. Kevadine päike ja männimetsa aroom teeb meele rõõmsaks. Õhtul on piisavalt valget aega ja suusaraja valgustus välja lülitatud. Head libisemist!

  Mati Kallemets / aprill 2, 2022
 • Rajameister

  Hei suusasõbrad! Eile traktoriga hooldatud suusarajale lisandub värsket lund ja miinuskraadid võimaldavad suusatada hea suusaga 2,2 km ringil. Tänase seisuga jagub suusatamise võimalust veel paar nädalat. Alates 02. aprillist on suusaraja valgustus väljalülitatud, sest valget aega on piisavalt. Head libisemist!

  Mati Kallemets / märts 30, 2022
 • Rajameister

  Hei suusasõbrad! Talv on tagasi ja õhukese lumekirmega kaetud jäised suusarajad on traktoriga hooldatud ning 2,2 km suusarada heas korras. Kunstlume rajaosal pressitud klassikajälg, saab suusatada kasutades head suuska. Suusaraja valgustus kuni 21:00! Head libisemist!

  Mati Kallemets / märts 29, 2022
 • Rajameister

  Hei suusasõbrad! Suusatalv Paliveres jätkub. Suusarajad traktoriga hooldatud ja kunstlume rajaosal, kus lumekihi paksus võimaldab on pressitud klassikajälg. Saab suusatada kunstlumega 1,75 km suusarajal. Suusarja valgustus kuni 21:00. Head libisemist!

  Mati Kallemets / märts 27, 2022
 • Rajameister

  Hei suusasõbrad! Kunstlumega valgustatud suusarada 0,85 m rahuldavas seisus koos klassikajäljega. Saab suusatada kasutades head suuska. Loodusliku lumega rajad jäised ja päikesele avatud rajalõikudel lumi sulanud. Suusaraja valgustus kuni 21:00.

  Mati Kallemets / märts 24, 2022
 • Rajameister

  Hei suusasõbrad! Suusarajad traktoriga hooldatud kuid loodusliku lumega rajaosad päikesele avatud lõikudel jäised ja saab täna veel läbida paaristõugetega ning loodusliku lumega rajaosa rohkem ei hoolda. Kunstlumega rajaosad 0, 850 km heas korras koos klassikajäljega. Suusaraja valgustus kuni 21:00. Head libisemist!

  Mati Kallemets / märts 23, 2022
 • Rajameister

  Hei suusasõbrad! Täna hommikul suusaradade hooldus traktoriga tehtud koos klassikajäljega kui lumekiht võimaldab. Saab suusatada kasutades head suuska. Mitmel pool jäiseid lõike avatud suusaraja osadel. Avatud suusalaenutus 12:00 kuni 18:00. Suusaraja valgustus kuni 21:00. Head libisemist!

  Mati Kallemets / märts 22, 2022
 • Rajameister

  Hei suusasõbrad! Täna hommikul suusarajad hooldatud ja heas korras koos klassikajäljega seal kus lumekiht võimaldab. Saab kasutada head suuska. Esineb kohati jäiseid lõike. Avatud suusalaenutus 12:00 kuni 18:00. Kuumajoogi automaat ööpäeva ringselt. Kelgunõlvad sulanud ja suletud. Suusaraja valgustus kuni 21:00. Head libisemist!

  Mati Kallemets / märts 21, 2022
 • HEY VÄGA HEA LIBE LIUG OLI PÄRAST SUUR KOHV TÄNU APARAAT MASINALE ,JUMAL TÄNATUD

  märts 20, 2022
 • Rajameister

  Hei suusasõbrad! Täna hommikul miinuskraadidega suusarajad traktoriga hooldatud ja kus lumekiht võimaldab metsavahelistel lõikudel pressitud klassikajälg. Saab suusatada kasutades head suuska. Suusalaenutus avatud kell 12.00 kuni 18:00. Kuumajoogi automaat avatud ööpäeva ringselt. Suusaraja valgustus kuni 21:00. Libisemine on vägev!

  Mati Kallemets / märts 20, 2022
 • Rajameister

  Hei head suusasõbrad! Täna hommikul suusarajad traktoriga hooldatud ja pressitud klassika jälg. Saab suusatada kasutades head suuska. Liini alused ja suusasilla ümbruse päikesele avatud rajalõigud sulanud ja suletud. Kelgunõlvad sulanud ja kasutamiseks suletud. Suusalaenutus avatud 12:00 kuni 18:00. Töötab kuumajoogi automaat. Suusaraja valgustus kuni 21:00. Head libisemist!

  Mati Kallemets / märts 19, 2022
 • Rajameister

  Hei head suusasõbrad! Suusarajad jätkuvalt heas korras koos klassikajäljega. Rajapõhi tugev ja öised miinuskraadid tagavad rajapõhja säilimise metsavahelistel lõikudel. Ideaalsed olud suusatamiseks koos päikese ja tuuletu ilmaga. Järgmine suusaraja hooldus neljapäeva hommikul. Avatud suusalaenutus kell 12:00 kuni 18:00. ja kuuma joogi automaat ööpäeva ringselt. Suusaraja valgustus kuni 21:00.

  Mati Kallemets / märts 16, 2022
 • Rajameister

  Hei suusasõbrad! Täna hommikul suusaraja hooldatud koos klassikajäljega ja heas korras. Kelgunõlvad sulanud ja jäised. Avatud suusalaenutus 12:00 kuni 18:00. Töötab kuumajoogi automaat ööpäeva ringselt. Suusaraja valgustus kuni 21:00.

  Mati Kallemets / märts 14, 2022
 • Rajameister

  Hei head suusasõbrad! Laupäeva hommikul kõik suusarajad rajatraktoriga hooldatud ja saab suusatada hea suusaga. Uus suusaraja hooldus peale Baltosport veokoerte sprindivõistluse lõppu. Veokoerte sprindivõistluse start kell 12:00 kuni 13:30. Palun suusarajal olla tähelepanelik ja võistleja mõõda lubada. Avatud suusalaenutus kell 12:00 kuni 18:00.

  Mati Kallemets / märts 12, 2022
 • Rajameister

  Hei suusasõbrad! Suusarajad jätkuvalt suurepärases korras ja saab suusatada kasutades head suuska. Päike, männimetsa lõhn ja mõnusad suusarajad, millest saab nauditava elamuse. Avatud suusa- ja tuubilaenutus 12:00 kuni 18:00. Kuumajoogi automaat avatud ööpäevaringselt. Suusaraja ja kelgunõlva valgustus kuni 21:00.

  Mati Kallemets / märts 11, 2022
 • Rajameister

  Hei suusasõbrad! Suusarajad jätkuvalt suurepärases korras ja saab suusatada kasutades head suuska. Päike, männimetsa lõhn ja mõnusad suusarajad, millest saab nauditava elamuse. Avatud suusa- ja tuubilaenutus 12:00 kuni 18:00. Kuumajoogi automaat avatud ööpäevaringselt. Suusaraja ja kelgunõlva valgustus kuni 21:00.

  Mati Kallemets / märts 10, 2022
 • Rajameister

  Hei suusasõbrad! Täna hommikul suusarajad traktoriga hooldatud koos uue klassikajäljega. Saab suusatada kõikidel radadel hea suusaga. Mõnusad rajad kutsuvad kevadet otsima. Avatud suusa ja tuubilaenutus 12:00 kuni 18:00. Kuumajoogi automaat avatud ööpäeva ringselt. Suusaraja ja kelgunõlva valgustus kuni 21:00.

  Mati Kallemets / märts 9, 2022
 • Rajameister

  Hei suusasõbrad! Suusarajad peale pühapäevast hooldust heas korras koos klassikajäljega. Esinevad mõned jäised lõigud, mis ei sega suusatamist ja saab kõrvalt mõõda. Avatud suusa- ja tuubilaenutus 12:00 kuni 18:00. Kuumajoogi automaat töökorras koos topsikaantega. Suusaraja ja kelgunõlva valgustus kuni 21:00.

  Mati Kallemets / märts 7, 2022
 • Suurepärane suusakeskus, täna rajale 13.00 ajal ja väga positiivne kogemus. Kardetud jääd ei olnud, pigem plussis, aga see ei seganud. Kahju, et hooaeg hakkab lõppema ja osad lõigud juba kinni olid, tundusid mõnusad paunad. Rajad sarnanevad Keila omadega, laiad ja rajatraktoriga hooldatud. Läheb kindlasti "lemmikute" hulka!

  märts 6, 2022
 • Rajameister

  Hei head suusasõbrad! Täna pühapäeva hommikul suusaraja traktoriga hooldatud koos klassikajäljega. Saab suusatada hea suusaga 1,3 valgustatud, 2,5 lihtne, 3,0 km tehniline ja 5,0 km koos elektriliini aluste lõikudega. Nautige suusatamist ja kevadiselt lõhnavat ännimetsa. Suusa- ja tuubilaenutus 12:00 kuni 18:00. Suusaraja ja kelgunõlva valgustus kuni 21:00.

  Mati Kallemets / märts 6, 2022
 • Rajameister

  Hei head suusasõbrad! Suusarajad jätkuvalt heas korras, lund on piisavalt. Järgmine suusaraja hooldus homme pühapäeva hommikul. Suusa- ja tuubilaenutus 12:00 kuni 18:00. Päike sirab ja õhus on kevadet, tule nautima männimetsa lõhna! Avatud ööpäevaringselt kuumjoogi automaat, Suusaraja- ja kelgunõlva valgustus kuni 21:00.

  Mati Kallemets / märts 5, 2022
 • Rajameister

  Hei head suusasõbrad! Suusarajad varahommikul traktoriga hooldatud, pressitud klassikajälg. Saab suusatada kasutades head suuska 1,3 km valgustatud, 2,5 km lihtne, 3,0 km ja 5,0 km tehnilisel suusarajal. Avatud suusa- ja tuubilaenutus kella 12:00 kuni 18:00. Kuumajoogi automaat kasutuses ööpäeva ringselt. Suusaraja ja kelgunõlva valgustus kuni 21:00. Head libisemist kevadiselt kiiretel suusaradadel!

  Mati Kallemets / märts 4, 2022
 • Rajameister

  Hei head suusasõbrad! Suusarada jätkuvalt heas korras ja saab suusatada 1,3 km valgustatud, 2,5 km lihtne, 3,0 km tehniline ja 5,0 km liinialuseid lõike lisades. Järgmine suusaraja hooldus reede hommikul. Suletud elektriliinialused ja suusasilla ümbruse lõigud, mis on muutunud jäiseks. Rahuldavas seisus kelgunõlvad. Suusa- ja tuubilaenutus 12:00 kuni 18:00. Ööpäeva ringselt avatud kuumajoogi automaat. Suusaraja ja kelgunõlva valgustus kuni 21:00.

  Mati Kallemets / märts 3, 2022
 • Rajameister

  Hei head suusasõbrad! Täna hommikul suusarada hooldatud ja pressitud klassikajälg saab suusatada valgustatud 1.3 km, lihtne 2,5 km ja tehnilisel 3,0 km suusarajal hea suusaga. Täna elektrikatkestus 10:00 kuni 12:00. Suusa- ja tuubilaenutus avatud 12:00 kuni 18:00. Kuumajoogi automaat avatud ööpäeva ringselt. Suusaraja- ja kelgunõlva valgustus kuni 21:00

  Mati Kallemets / märts 2, 2022
 • Rajameister

  Hei head suusasõbrad! Eile suusarajatraktoriga hooldatud suusarajad heas korras. Kõrgepinge liini alused nõlvad on päike lume sulatanud. Saab suusatada kasutades head suuska valgustatud 1, 5 km, lihtne 2,5 km ja tehniline 3,0 km suusarajal. Avatud suusa- ja tuubilaenutus 12:00 kuni 18:00. Kuumajoogi automaat avatud ööpäeva ringselt. Suusaraja ja kelgunõlva valgustud kuni kella 21:00-ni.

  Mati Kallemets / veebruar 28, 2022
 • Rajameister

  Hei head suusasõbrad! Täna hommikul miinuskraadidega kõik suusarad traktoriga hooldatud ja pressitud klassikajälg. Saab suusatada kasutades head suuska valgustatud 1,5 km, lihtne 2,5 km, tehniline 3,0 km ja nõudlik 5,7 km suusarajal. Avatud suusa- ja tuubilaenutus 12:00 kuni 18:00. Töötab kuumaoogi automaat. Suusaraja ja kelgunõlva valgustus kuni 21:00.

  Mati Kallemets / veebruar 27, 2022
 • Rajameister

  Hei head suusasõbrad! Täna hommikul kõik suusarajad traktoriga hooldatud 1,5 km valgustatud, 2,5 km lihtne, 3,0 km nõudlik ja 5,5 km tehniline. Saab suusatada kasutades hea suuska. Klassikat omas jäljes. Suusa- ja tuubilaenuts 12:00 kuni 18:00. Kuumajoogi automaat avatud ööpäev läbi. Suusaraja valgustus hämarast kuni kella 21:00. Head libisemist!

  Mati Kallemets / veebruar 26, 2022
 • Rajameister

  Hei head suusasõbrad! Täna hommikul kõik suusarajad rajatraktoriga hooldatud koos klassikajäljega sh valgustud 1, 5 km, lihtne 2,5 km (sinised nooled), nõudlik 3,0 km (punased nooled), tehniline 6,0 km (mustad nooled). Freesitud lumi rajal jäine, mis nõuab enam tähelepanu laskumistel ja pööretel. Suusa- ja tuubilaenutus 12:00 kuni 18:00, kuumajoogi automaat avatud ööpäevaringselt! Suusaraja ja kelgunõlva valgustus kuni 21:00.

  Mati Kallemets / veebruar 23, 2022
 • Rajameister

  Hei head suusasõbrad! Suusaradadel 5 cm märg lobjaka kiht ja rajamasinaga pressib suusarajale vee peale, mis külmumisel moodustab jääraja, mis teeb laskumised kiireks ja ohtlikuks. Seega veidi kannatust homseni. Suusaraja hooldus rajamasinaga homme varahommikul

  Mati Kallemets / veebruar 22, 2022
 • Rajameister

  Hei head suusaspordi sõbrad! Järgmine suusaraja ja kelgunõlva hooldus teisipäeva hommikul miinuskraadidega, kui ilmaprognoos peab. Saab suusatada oma jäljes vaba- ja klassikalises tehnikas.

  Mati Kallemets / veebruar 21, 2022
 • Rajameister

  Hei head suusasõbrad! Kõik suusaraja hommikul traktoriga hooldatud ja pressitud klassikajälg. Saab suusatada valgustatud 1,5 km, lihtne 2,5 km, nõudlik 3,0 km ja tehniline 5,0 km. Suusasilla alt on suusarada suletud. Avatud suusa- ja tuubilaenutus 12:00 kuni 18:00. Suusaraja kelgunõlva valgustus kuni 21:00. Head libisemist!

  Mati Kallemets / veebruar 19, 2022
 • Rajameister

  Hei head spordisõbrad! Täna hommikul enamik suusaradu suusarajatraktoriga hooldatud valgustatud 1,4 km, lihtne 2,5 km ja nõudlikum 3,0 km. Pressitud klassikajälg kuna pealmise lumekiht on külmunud ja alumine sula, siis rada veidi jäine ja kiire. Suusalaenutus avatud 12:00 kuni 18:00. Suusaraja kelgunõlva valgustus kuni 21:00. Töötab kuumajoogi automaat, milles 16 erinevat maitsvat kakao- või kohvijooki!

  Mati Kallemets / veebruar 18, 2022
 • Rajameister

  Hei head suusasõbrad! Suusaradade hooldus täna hommikul rajatraktoriga teostatud. Sula ja vihm teeb oma töö. Looduslikel radadel kohati klassikajäljes jäine ja maapind paljas. Suusasilla alt ja ülevalt suusarada suletud. Kunstlumega valgustatud 1,4 km, lihtne 2,5 km ja 3,0 km rahuldavas seisus ja saab suusatada kasutades head suuska. Suusalaenutus avatud 12:00 kuni 18:00. Suusaraja valgustus kuni 21:00.

  Mati Kallemets / veebruar 16, 2022
 • Rajameister

  Hei head suusasõbrad! Sula ja vihmaga suusaraja hooldust ei toimu. Suusarajad rahuldavas seisus, esineb jäiseid lõike ja veeloike. Vaatame mida homne ilm teeb. Kelgunõlvad jäised ja suletud. Suusalaenutus avatud 12:00 kuni 18:00. Rajavalgustus kuni 21:00-ni

  Mati Kallemets / veebruar 15, 2022
 • Rajameister

  Hei head suusasõbrad! Täna pühapäeva hommikul kõik suusarajad traktoriga hooldatud koos klassikajäljega. Saab suusatada kasutades head suuska kõikidel suusaradadel. Suusa- ja tuubilaenutus avatud 12:00 kuni 18:00. Suusaraja ja kelgunõlva valgustus kuni 21:00. Head libisemist!

  Mati Kallemets / veebruar 13, 2022
 • Rajameister

  Hei head suusasõbrad! Suusarajad täna lohistiga hooldatud ja heas korras, klassikajälg veidi jäine. Saab suusatada hea suusaga valgustatud 1,5 km, lihtne 2,5 km, tehniline 3,0 km ja nõudlik 6,0 km suusarajal. Kelgunõlv hooldatud. Suusa- ja tuubilaenutus 12:00 kuni 20:00. Head libisemist!

  Mati Kallemets / veebruar 12, 2022
 • Rajameister

  Tere head spordisõbrad! Täna hommikul kõik suusaraja ja kelgunõlvad rajamasinaga hooldatud, pressitud klassikajälg. Saab suusatada hea suusaga valgustatud 1,5 km, lihtne algajate 2,5 km, nõudlik 3,0 km ja tehniline 6,0 km suusarajad. Hommikused miinuskraadid on teinud laskumised kiireks ja vajavad head suusatamise tehnika valdamist. Avatud suusa- ja tuubilaenutus kell 12:00 kuni 18:00 või kuni soovijaid jätkub. Suusaraja valgustus kuni 21:00. Head libisemist!

  Mati Kallemets / veebruar 11, 2022
 • Rajameister

  Hei head talispordi sõbrad! Täna hommikul kerged miinuskraadid ning kõik suusarajad valgustatud 1, 5 km, lihtne 2,5 km, tehniline 3,0 km ja nõudlik 6,0 km heas korras, kuid väga kiired, nõuvad laskumistel täit tähelepanu ja head tasakaalu ning kurvisõidu tehnika valdamist. Suusa- ja tuubilaenutus avatud igal päeval 12:00 kuni 18:00. Rajavalgustus kuni 21:00. Head libisemist!

  Mati Kallemets / veebruar 10, 2022
 • Rajameister

  Hei head talispordi sõbrad! Täna hommikul miinuskraadidega kõik suusarajad valgustatud 1, 5 km, lihtne 2,5 km, tehniline 3,0 km ja nõudlik 6,0 km suusarajatraktoriga hooldatud koos klassikajäljega ning heas korras kuid väga kiired, nõuvad laskumistel täit tähelepanu ja head tasakaalu ning kurvisõidu tehnika valdamist. Suusa- ja tuubilaenutus avatud igal päeval 12:00 kuni 18:00. Rajavalgustus kuni 21:00. Head libisemist!

  Mati Kallemets / veebruar 9, 2022
 • Rajameister

  Hei head suusasõbrad! Kõik suusarajad valgustatud 1, 5km, lihtne 2,5 km, tehniline 3,0 km ja nõudlik 6,0 km suusarajatraktoriga hooldatu, pressitud klassikajälg. Laskumistel enam tähelepanu kuna lumi on jäine ja kiirused suured. Suusa- ja tuubilaenutus koos suusahooldusega avatud 12:00 kuni 18:00 või kuni kliente jätkub Suusarajavalgustus kuni 21:00. Head libisemist!

  Mati Kallemets / veebruar 8, 2022
 • Rajameister

  Hei head suusasõbrad! Kõik suusarajad 1,5 km valgustatud, 2,5 km kerge, 3,0 km tehniline, 6,0 km nõudlik tehniline heas korras. Saab kasutada head suuska. Tuubi ja kelgunõlvad hooldatud ja heas korras. Suusa- ja tuubilaenutus ning suusahooldus avatud 12:00 kuni 18:00 või kuni huvilisi jätkub! Suusaraja valgustus kuni 21:00. Head libisemist!

  Mati Kallemets / veebruar 7, 2022
 • Rajameister

  Hei head suusasõbrad! Kõik suusarajad 1,5 km valgustatud, 2,5 km kerge, 3,0 km tehniline, 6,0 km nõudlik tehniline hooldatud koos klassikajäljega ning heas korras. Saab kasutada head suuska. Tuubi ja kelgunõlvad hooldatud ja heas korras. Suusa- ja tuubilaenutus ning suusahooldus avatud 12:00 kuni 18:00 või kuni huvilisi jätkub! Suusaraja valgustus kuni 21:00. Head libisemist!

  Mati Kallemets / veebruar 6, 2022
 • Rajameister

  Hei head suusasõbrad! Öösel sadanud tuisu- ja sulalumi on lohistiga kinni tallatud valgustatud 1,3 km rada, lihtne 2,5 km rada ja nõudlikum 3,0 ja tehniline ca 5,0 km rada. Saab suusatada kasutades head suuska vabatehnikas ja klassikat omas jäljes. Avatud suusa- ja tuubilaenutus 12:00 kuni 18:00 või kuni huvilisi jätkub. Rajavalgustus kuni 21:00.

  Mati Kallemets / veebruar 5, 2022
 • Rajameister

  Hei head suusasõbrad! Kõik suusarajad valgustatud 1,5 km, lihtne 2,5 km, tehniline 3,0 km ja nõudlik 6,0 km heas korras. Saab suusatada kasutades head suuska. Suusa- ja tuubilaenutus koos suusahooldusega avatud 12:00 - 18:00 või kuni huvilisi jätkub! Suusaraja ja kelgunõlva valgustus kuni 21:00. Head libisemist!

  Mati Kallemets / veebruar 4, 2022
 • Rajameister

  Hei head suusasõbrad! Kõik suusarajad 1,5 km valgustatud, 2,5 km lihtne, 3,0 km tehnilisem ja 6,0 km nõudlik heas korras, pressitud klassikajälg. Saab suusatada kasutades head suuska. Suusa- ja tuubilaenutus 12:00 kuni 18:00 või kuni soovijaid jätkub. Rajavalgustus kuni 21:00! Suusahoolduse teenus. Head libisemist!

  Mati Kallemets / veebruar 3, 2022
 • Rajameister

  Head suusasõbrad! Täna peale väikest traktori remonti on kolmapäeval 02. veebruar 2022 kõik suusarajad hooldatud ja pressitud klassikajälg. Saab suusatada kasutades head suuska. Super mõnusad suusarajad ja talveilm suusatamiseks. Suusa- ja tuubilaenutus 12:00 kuni 18:00. Suusaraja valgustus kuni 21:00. Head libisemist!

  Mati Kallemets / veebruar 2, 2022
 • Rajameister

  Hei head suusaspordi harrastajad! Valgustatud suusarada 1,4 km, põhirajad 2,5 km ja 3,0 km lohistiga hooldatud koos klassikajäljega. Saab suusatada kasutades head suuska. Suusa- ja tuubilaenutus avatud 12:00 kuni 18:00. Suusaraja valgustus kuni 21:00. Head libisemist!

  Mati Kallemets / veebruar 1, 2022
 • Rajameister

  Hei head spordisõbrad! Täna hommikul kunstlumega kaetud valgustatud suusarada traktoriga hooldatud , pressitud klassikajälg. Saab suusatada kasutades head suuska. Põhirajad 2,5 km ja 3,0 km lohistiga hooldatud. Saab suusata hea suusaga. Kelgunõlv hooldatud. Avatud suusa- ja tuubilaenutus 12:00 kuni 18:00. Rajavalgustus kuni 21:00. Head libisemist!

  Mati Kallemets / jaanuar 31, 2022
 • Rajameister

  Hei head suusasõbrad! Tormi ja tuisuga lisandus suusaradadele kuni 15 cm sulalund, mis hommikul sai lumesaani ja lohistiga kokku pressitud. Saab suusatada vaba ja klassikalises tehnikas kasutades head suuska. Parkla tuisulumest puhastatud. Avatud suusa- ja tuubilaenutus 12:00 kuni 18:00. Rajavalgustus kuni 21:00. Head libisemist

  Mati Kallemets / jaanuar 30, 2022
 • Rajameister

  Hei head suusasõbrad! Kunstlumega valgustatud 1,3 km suusarada hooldatud eile hilisõhtul koos klassikajäljega. Saab suusatada hea suusaga. Põhirajad 2,5 km, 3.0 km ja 5,0 km lohistiga pressitud ja võib kasutada head suuska. Kelgunõlv hooldatud. Suusa- ja tuubilaenutus avatud 12:00 kuni 18:00. suusaraja ja kelgunõlva valgustus kuni 21:00. Head libisemist!

  Mati Kallemets / jaanuar 29, 2022
 • Rajameister

  Hei head suusasõbrad! Eile õhtul kunstlumega valgustatud 1,3 km suusarada hooldatud ja pressitud klassika jälg.. Lumesadu jätkub. Järgmine suusarajade ja kelgunõlva hooldus õhtul peale tuisu ja lumesaju lõppu.

  Mati Kallemets / jaanuar 28, 2022
 • Rajameister

  Hei suusasõbrad! Täna kunstlumega valgustatud 1,3 km suusarada hooldatud ja pressitud klassikajälg! Täna toimuvaks Palivere Suusasarja II etapp klassikalises sõiduviisis on rada ettevalmistatud ja võib kasutada head võistlussuuska. Võistluste algus kell 18:00. Võistlusinfo: https://www.facebook.com/Palivere-Suusasari-100368282021865/ Põhirajad kaetud värske sulalumega ja hooldad ei kannata, kuid saab suusatada omas jäljes. Suusarent avatud 12:00 kuni 18:00. Head libisemist!

  Mati Kallemets / jaanuar 27, 2022
 • Rajameister

  Hei suusasõbrad! Hommikul 1,3 km kunstlumega valgustatud suusaraja koos klassikajäljega hooldatud. Saab suusatada kasutades head suuska. Põhiradu hooldada ei saanud kuna loodusliku lume kiht ebaühtlane, palju jäiseid lõike. Põhirada jäine ja jäistel nõlval tuleb olla ettevaatlik. Ootame lume lisandumist! Kelgunõlv jäine ja suletud. Suusalaenutus 12:00 kuni 18:00.

  Mati Kallemets / jaanuar 26, 2022
 • Rajameister

  Hei suusasõbrad! Hommikused kerged miinuskraadid võimaldasid hooldada 1,3 km kunstlumega valgustatud suusaraja koos klassikajäljega. Saab suusatada kasutades head suuska. Põhiradu hooldada ei saanud kuna loodusliku lume kiht ebaühtlane, palju jäiseid lõike. Saab suusatada 2, 5 km ja 3,0 km rajal omas jäljes. Kelgunõlv jäine ja suletud. Suusalaenutus 12:00 kuni 18:00.

  Mati Kallemets / jaanuar 25, 2022
 • Rajameister

  Hei suusasõbrad! Eile õhtul kunstlumega valgustatud 1,4 km ja loodusliku lumega 2,5 km, 3,0 km ja 4,0 km suusarajad heas korra. Loodame, et alanud sula ja uduvihm suusaradu ning kelgunõlva ei kahjusta. Mõned suusaraja lõigud parkla kõrval muutuvad jäiseks. Järgmine rajahooldus miinuskraadidega. Head libisemist!

  Mati Kallemets / jaanuar 24, 2022
 • Rajameister

  Hei head suusasõbrad! Hommikul kunstlumega valgustatud 1,3 km suusarada hooldatud ja pressitud klassikajälg. Saab suusatada kasutades head suuska. Põhirajad hooldatud ja rahuldavas seisus, lumesadu jätkub, mis parandab loodusliku lumega suusaradade seisundit, kuigi hea suusaga ei soovita peale minna. Kelgunõlv hooldatud ja rahuldavas seisus. Avatud suusa- ja tuubilaenutus 12:00 kuni 18:00. Head lipet!

  Mati Kallemets / jaanuar 23, 2022
 • Rajameister

  Hei head suusasõbrad! Hommikul kunstlumega valgustatud 1,3 km suusarada hooldatud ja pressitud klassikajälg. Saab suusatada kasutades head suuska. Põhirajad hooldatud, kuna tuisu tõttu tuulepealsetel rajaosadel lund napib ja lumekiht ebaühtlane kohati ning jäine, siis hea suusaga ei soovita peale minna. Kelgunõlv hooldatud ja rahuldavas seisus. Avatud suusa- ja tuubilaenutus 12:00 kuni 18:00. Head lipet

  Mati Kallemets / jaanuar 22, 2022
 • Rajameister

  Hei head suusasõbrad! Hommikul peale tuisku kunstlumega valgustatud 1,3 km suusarada hooldatud ja pressitud klassikajälg. Saab suusatada kasutades head suuska. Põhiradadel lumi lohistiga pressitud, kuna tuisu tõttu tuulepealsetel rajaosadel lund napib ja lumekiht ebaühtlane, siis hea suusaga ei soovita peale minna. Head lipet!

  Mati Kallemets / jaanuar 21, 2022
 • Rajameister

  Hei head suusasõbrad! Kunstlumega kaetud valgustatud 1,3 km suusarada jätkuvalt rahuldavas seisus, parkla juures jäised lõigud. Saab kasutada head suuska. Õhtul algas lumesadu, järgmine suusaraja hooldus reede hommikul peale lumesaju lõppu.. Head lipet!

  Mati Kallemets / jaanuar 20, 2022
 • Rajameister

  Hei head suusasõbrad! Kunstlumega valgustatud 1,3 km suusarada varahommikul rajatraktoriga hooldatud ja pressitud klassikajälg. Võib kasutada head suuska. Põhiradadel saab suusatada omas jäljes kasutades vanemat suuska kuna rajamasinaga hooldamiseks looduslikku lund vähe. Head lipet!

  Mati Kallemets / jaanuar 18, 2022
 • Rajameister

  Hei head suusasõbrad! Järgmine raja- ja kelgunõlva hooldus peale lumetormi lõppu ja tormimurru koristamist teisipäeva hommikul.

  Mati Kallemets / jaanuar 17, 2022
 • Rajameister

  Hei head suusasõbrad! Kunstlumega kaetud 1,3 km valgustatud suusarada heas korras koos klassikajäljega. Võib kasutada head suuska. Loodusliku lumega põhirajal peale tormi palju prahti ja oksi ning jäised külmanud veeloigud ei võimalda hooldamist. Ootame lume lisandumist. Kelgunõlvad kasutamiseks suletud.

  Mati Kallemets / jaanuar 16, 2022
 • Täna peale hooldust oli rada suurepärane! Tänud rajameistrile.

  jaanuar 15, 2022
 • Rajameister

  Hei head suusasõbrad! Kunstlumega kaetud valgustatud 1,3 km suusarada täna hooldatud koos klassikajäljega. Saab suusatada kasutades head suuska. Põhirajadel on vihm ja sula loodusliku lumekihi õhukeseks lihvinud, torm on kandnud suusarajale oksi ja prahti, esineb jäiseid veeloikudega lõike ja rada hooldada ei saa. Põhiradadele ja kelgunõlvale ootame lume lisandumist. Kelgunõlvad jäised ja suletud.

  Mati Kallemets / jaanuar 15, 2022
 • Rajameister

  Hei head suusasõbrad! Ilm on täiesti ära pöörand! Kõik suusaraja kaetud öösel sadanud lumelörtsiga, mille pealmine kiht on külmanud krõbedaks hommikuste väheste miinuskraadidega. Kõva tuul kuni 20 m/s on puistanud rajale prahti ja oksi ning mõned veeloigud kaetud jääkirmega. Saab suusatada kõikidel radadel. Järgmine rajahooldus püsivate miinuskraadiga pühapäeva hommikul.

  Mati Kallemets / jaanuar 14, 2022
 • Rajameister

  Head suusasõbrad! Hetkel õhu temperatuur Pikajalamäel +4 C ja rajad muutuvad sulailmaga pehmemaks. Puudelt on kukkunud lund, ent radade olukord on hea! Kõik suusarajad on hooldatud 12.01 hommikul - nii vabatehnika kui klassika - 1,3 km; 2,5 km; 3 km; 6 km. Palun olge tähelepanelikud ka puudelt langeva lume osas! Healibisemist!

  Mati Kallemets / jaanuar 13, 2022
 • Rajameister

  Head suusasõbrad! Täna varahommikul kõik suusarajad hooldatud ja heas korras. Valgustatud 1,3 km kunstlumerajal uuendatud klassikajälg. Põhirajad uuendatud ja pressitud klassikajälg 70 % ulatuses. Võib kasutada head suuska. Kelgunõlv heas korras. Avatud suusa- ja tuubilaenutus 12:00 kuni 17:00. Õhtul algusega kell 18:00 algavad Palivere suusasari 2022 I etapi suusavõistlused: https://www.facebook.com/Palivere-Suusasari-100368282021865/

  Mati Kallemets / jaanuar 12, 2022
 • Rajameister

  Head talispordisõbrad! Palivere Turismi- ja Tervisespordikeskuse suusarajad 1,3 km valgustatud; 2,5 km lihtne algajale; 3,0 km ja 6,0 km tehniline heas korras, klassikajälg 70 % ulatuses. Võib kasutada head suuska. Ilm on karge miinus 14 kraadi ja riietuda ilmale vastavalt.

  Mati Kallemets / jaanuar 11, 2022
 • Rajameister

  Tere head suusasõbrad! Täna hommikul kunstlumega kaetud valgustatud 1,3 km hooldatud ja pressitud klassikajälg. Saab kasutada head suuska, Põhirajad 2,5 km, 3,0 km ja 6,0 km hooldatud ja 70 % ulatuses pressitud klassikajälg, saab kasutada paremat suuska. Kelgunõlv hooldatud. Avatud suusa ja tuubi laenutus kella 12:00 - 18:00.

  Mati Kallemets / jaanuar 10, 2022
 • Rajameister

  Tere head suusasõbrad! Täna hommikul valgustatud kunstlume suusarada 1,3 km hooldatud ja pressitud klassikajälg. Võib kasutada head suuska. Põhirajad 2,5 km, 3,0 km ja 6,0 km hooldatud, saab suusatada vabatehnikas ning võib kasutada head suuska. Klassika saab suusatada omas jäljes.

  Mati Kallemets / jaanuar 9, 2022
 • Rajameister

  Tere head suusasõbrad! Täna hommikul Palivere Turismi- ja Tervisespordikeskuse kunstlumega valgustatud 1,3 km suusarada hooldatud ja pressitud klassikajälg. Saab kasutada head suuska. Põhiradadel 2,5 km; 3,0 km ja 6,0 km saab suusatada omas jäljes kasutades vanemat suuska. Mõnes kohas lund rajal napib.

  Mati Kallemets / jaanuar 8, 2022
 • Rajameister

  Tere hommikut spordisõbrad! Täna varahommikul valgustatud 1,3 km kunstlumega kaetud suusarada hooldatud ja pressitud klassikajälg. Saab kasutada head suuska. Põhirajad 2,5 km, 3,0 km ja 6,0 km hooldatud ja kohati, kus looduslik lumi võimaldab pressitud klassikajälg. Kuid klassikajäljes peab olema tähelepanelik kuna maapind väljas. Saab suusatada kasutades vanemat suuska.

  Mati Kallemets / jaanuar 7, 2022
 • Rajameister

  Tere head spordisõbrad! Palivere Turismi- ja Tervisespordikeskuse valgustatud kunstlumega kaetud 1,3 km suusarada rajatraktoriga hommikul hooldatud ja pressitud klassika jälg. Saab kasutada head suuska. Põhiradade hooldus sõltuvalt ilmast päeva jooksul. Saab suusatada omas jäljes vanema suusaga.

  Mati Kallemets / jaanuar 5, 2022
 • Rajameister

  Tere head suusasõbrad! Täna vihma ja sulaga suusaraja hooldust ei toimu. Kunstlumega kaetud valgustatud suusarada 1,3 km veidi jäine kuid rahuldavas seisus. Saab suusatada vaba- ja klassikalises tehnikas kasutades head suuska. Loodusliku lumega põhirada pehme ja vajub suusa all läbi. Saab suusatada omas jäljes kasutades vanemat suuska. Kelgunõlv jäine ja kiire. Järgmine suusaraja hooldus miinuskraadidega homme kolmapäeva hommikul.

  Mati Kallemets / jaanuar 4, 2022
 • Rajameister

  Head jätkuvat uut aastat spordisõbrad! Täna varahommikul valgustatud suusaraja 1,3 km ja põhiradade hooldus tehtud ning pressitud klassikajälg, Saab kasutada head suuska. Pressitud spordikeskuse põhirajad 6 km, klassika jäljeks kohati lund napib. Saab suusatada hea suusaga tähelepanelik olles mõnest mustast kohast möödumisel. Täna esmaspäeval 03.02.2022 suusa- ja tuubilaenutus kella 12:00 kuni 18:00. Libedat suuska! Rajameistrid.

  Mati Kallemets / jaanuar 3, 2022
 • Head uue aasta jätku! Palivere Turismi- ja Tervisespordikeskuse põhirajad traktoriga hooldatud, kuid klassikajäljeks lund napib. Saab suusatada vabatehnikas hea suusaga tähelepanelik olles.

  jaanuar 2, 2022
 • Rajameister

  Head uut aastat spordisõbrad! Täna hommikul valgustatud suusaraja 1,3 km hooldus tehtud ja pressitud klassikajälg, Saab kasutada head suuska.

  Mati Kallemets / jaanuar 2, 2022
 • Rajameister

  Head uut aastat spordisõbrad! Täna hommikul kunstlumega kaetud valgustatud 1,3 km suusarada hooldatud koos klassikajälje pressimisega. Saab kasutada head suuska. Põhiradadel saab suusatada oma jäljes kasutades vanemat suuska.

  Mati Kallemets / jaanuar 1, 2022
 • Rajameister

  Tere hommikut head spordisõbrad! Täna hommikul kunstlumega valgustatud 1, 3 km suusarada ja kelgunõlv lohistiga hooldatud ning heas korras. Saab kasutada head suuska. Sulalumi on kiire temperatuuri languse tõttu muutunud jäiseks ja suusarajad kiireks, mis nõuab tähelepanu nõlvadelt laskumistel. Eile õhtune ja öine jäävihm on kahandanud põhiradade loodusliku lume kihti ja hooldada ei saa. Ootame lume lisandumist. Head vana-aasta lõppu ja kohtumiseni uuel aastal!

  Mati Kallemets / detsember 31, 2021
 • Rajameister

  Tere head talispordisõbrad! Palivere Turismi- ja Tervisespordikeskuse põhirajad 6,0 km ja kunstlumega kaetud 1,3 km valgustatud suusarada ning kelgunõlv täna hommikul lohistiga hooldatud. Kunstlumega suusarada 1.3 km heas korras, pressitud klassikajälg. Saab kasutada head suuska. Põhirajal 6,0 km saab kasutada vanemat suuska ja suusatada vabatehnikas. Avatud suusarent.

  Mati Kallemets / detsember 30, 2021
 • Rajameister

  Tere head talispordisõbrad! Palivere Turismi- ja Tervisespordikeskuse kunstlumega kaetud 1,3 km valgustatud suusarada ja kelgunõlv heas korras, pressitud klassikajälg. Saab kasutada head suuska. Järgmine suusaraja ja kelgunõlva hooldus peale lumesaju lõppu hommikul. Avatud suusarent.

  Mati Kallemets / detsember 29, 2021
 • Rajameister

  Tere head suusasõbrad! Kunstlumega kaetud valgustatud suusarada 1,3 km ja kelgunõlv suusarajatraktoriga täna hommikul hooldatud ning heas korras. Saab kasutada head suuska. Loodusliku lumega põhiradadel lund kuni 5- 9 cm ja saab suusatada vabastiilis kasutades kehvemat suuska.

  Mati Kallemets / detsember 28, 2021
 • Rajameister

  Tere head spordisõbrad! Täna lõuna paiku suusarajad lohistiga hooldatud kuna vedasime suusasilla alla lund kaks käru koormat juurde ja oli vaja lohistiga kinni tallata. Teisipäeva hommikul rajatraktoriga kunstlumest suusaraja hooldus. Loodusliku lumega põhiradade rajatraktoriga hoolduseks lund napib.

  Mati Kallemets / detsember 27, 2021
 • Rajameister

  Rahulikke Jõule ja häid sportlikke elamusi! Täna varahommikul kõik suusarajad traktoriga pressitud. Kunstlumega 1,3 km valgustatud suusarada heas korras ja pressitud klassikajälg, võib kasutada head suuska. Põhirajad 2,5 km, 3,0 km ja 6,0 km pressitud, kuid klassikajäljeks lund vähe 10-12 cm, kohati mutihunnikud ja juurikad väljas. Suusasilla alla lund napib. Saab suusatada kasutades vanemat suuska.

  Mati Kallemets / detsember 26, 2021
 • Rajameister

  Häid Jõule ja sportimislusti! Palivere Turismi- ja Tervisespordikeskuse kunstlumest 1,3 km valgustatud suusarada ja kelgunõlv hommikul hooldatud. Saab kasutada head suuska. Põhirajad pressitud kuid lumekiht veel õhuke ja pinnase nukid paljad ning saab suusatada kasutades mullasuuska.

  Mati Kallemets / detsember 25, 2021
 • Rajameister

  Häid Jõulupühi head talispordisõbrad! Palivere Turismi- ja Tervisespordikeskuse kunstlumega kaetud 1,3 km suusarada ja kelgunõlv hommikul hooldatud ning heas korras. Põhiradadel põhjad lohistiga üle käidud. Kahjuks lumekiht õhuke 6 cm ja kivid, mättad ja mutihunnikud ulatuvad kokku pressitud lumest välja. Hea tahtmise korral saab mullasuusaga jalutada. Järgmine rajahooldus õhtul.

  Mati Kallemets / detsember 24, 2021
 • Häid Jõulupühi head talispordisõbrad! Spordikeskuse kunstlumega kaetud 1,3 km suusarada ja kelgunõlv hommikul hooldatud ning heas korras. Põhiradadel põhjad lohistiga üle käidud. Kahjuks lumekiht õhuke 6 cm ja kivid, mättad ja mutihunnikud ulatuvad kokku pressitud lumest välja. Hea tahtmise korral saab mullasuusaga jalutada. Järgmine rajahooldus õhtul.

  detsember 24, 2021
 • Head talispordisõbrad! Kunstlumega kaetud valgustatud suurada 1,3 km eile õhtul rajatraktoriga hooldatud ja heas korras. Klassika jälg kogu rajal, Võib kasutada head suuska. Täna planeeritud kelgunõlva korrastus ja hooldus ning seejärel avame esimese kelgunõlva kasutuseks.

  detsember 23, 2021
 • Head talispordisõbrad! Kunstlumega 1,3 km suusaraja ja kelgunõlva hooldus täna õhtul!

  detsember 22, 2021
 • Rajameister

  Tere head suusasõbrad! Palivere Turismi- ja Tervisespordikeskuse suusaradadele ja kelgunõlvale toodeti möödunud öösel juurde kunstlund, mis võimaldas päeval teostada suusaradade hoolduse. Saab suusatada vaba- ja klassikalises stiilis 1,3 km rajal. Suusarajal parkla kõrval esineb jäiseid lõike. Kelgunõlv veel avatud ei ole kuna vajab lumelisa. Põhiradadele lisandus lund paari cm jagu ja suusatada neil ei saa.

  Mati Kallemets / detsember 21, 2021
 • Tere head suusasõbrad! Täna ennelõunat suusarada rajatraktoriga hooldatud. Saab suusatada vaba - ja klassikalises tehnikas 1,0 km suusarajal kasutades head suuska. Rajavalgustus sisselülitatud. Parkimisala ümbruse suusarajad sulanud ja jäised. Õhtul alustame suusaraja sulanud lõikudele täiendava kunstlume tootmisega. Kelgumägi jäine ja suletud. Põhiradadel loodulik lumi puudub.

  detsember 20, 2021
 • Head suusasõbrad! 1,3 km kunstlumering on kohati pehme, kuid suusatatav. Õhtune rajavalgustus ajutiselt kuni esmaspäevani väljalülitatud. Kelgumäel jäine kunstlumi. Kunstlume tootmist suusarajale ja kelgunõlvale ning hooldust jätkame piisavate miinuskraadide korral ilmaprognoosi järgi järgmise nädalal. Põhiradadel looduslik lumi puudub.

  detsember 16, 2021
 • Tere head suusasõbrad! Pikajalamäe 1,3 km kunstlumega kaetud suusarada ja kelgunõlv heas korras. Igasugune lume liigutamine on pluss kraadide juures kiirendab lume sulamist. Pluss kraadide juures on parim suuskadega värske lume kinni sõitmine. Järgmine rajahooldus miinuskraadidega.

  detsember 13, 2021
 • Tere. Millal raja hooldus plaanis?

  detsember 11, 2021
 • Rajameister

  Tere head suusasõbrad! Palivere Turismi- ja Tervisespordikeskuse kunstlumega ketud 1,3 km suusarajale kunstlund lisatud ning õhtul suusarada rajameistri poolt hooldatud. Suusarada heas korras ja võib kasutada head suuska. Kelgumäe esimene nn lastenõlv kunstlumega kaetud ja hooldatud. Kunstlumi on nõlval jäine ja seetõttu kiire. Palume jälgida kelgutamisel ohutusnõudeid sh mitte moodustada kelguronge, hoida kelgutamisel turvalist pikkivahet eriti kui raskem kelgutaja laskub kergema kelgutaja järel, kelgunõlval tuleb olla tähelepanelik, alla 6-aastastel lastel kasutada madalamat alumist nõlva, mitte ronida mõõda kelgunõlva üles, kindlasti kasutada nõlvatreppi.

  Mati Kallemets / detsember 10, 2021
 • Rajameister

  Suusarajatraktoriga freesitud ja pressitud klassika jälg 1,3 km valgustatud suusarajal. Saab kasutada head suuska vaba- ja klassikatehnikas suusatamiseks

  Mati Kallemets / detsember 8, 2021
 • Tere head suusasõbrad! Täna õhtul suusarajad rajatraktoriga freesitud ja pressitud klassikajälg. Valgustatud kunstlumega suusaraja pikkus 1,3 km. Võib kasutada head suuska. Nautige Pikajalamäe lumist loodust ja suusatamist!

  detsember 7, 2021
 • Tere head suusasõbrad! Täna öösel lõpetasime suusasilla poolse nõlva lumetamise, milleks head tingimused - 15 kraadi külma, odavam elekter, tuulevaikne ja motiveeritud meeskond. Jääb veel parkla kõrval kulgev valgustatud suusarajalõik ca 200 m ja kelgu- ning lumelauanõlvad, milleks on turbiinid vaja suusasilla juurest tagasi transportida. Täna pikenes valgustatud suusarada veel ca 200 m võrra ja kokku ca 1,2 km, mille kunstlumekihi paksus 15 - 50 cm. Suusarada on täna lohistiga hooldatud ja saab suusatada vabatehnikas ja klassikat omas jäljes kasutades head suuska. Ainuke lumine laik Läänemaal ja nautige suusatamist!

  detsember 6, 2021
 • Tere head suusasõbrad! Kunstlume tootmine jätkub metsavahel ja suusasilla ümbruses. Avatud ja hooldatud on 1,0 km kunstlumega kaetud vabatehnika ring. Saab suusatada kasutades head suuska. Kelgunõlvad lume puudusel suletud. Uue nädala alguses plaanitud kelgunõlvad lumetada.

  detsember 5, 2021
 • Tere! Kunstlume tootmise panime eile õhtul seisma, sest külma vähe ning neli korda kallima elektriga pole otstarbekas vesist lund toota. Samas korraliku suusaga saab 0,8 km vabatehnika ringil suusatada, mida paljud kasutavad. Loodetavasti saab homme jätkata, kui temperatuur langeb.

  detsember 3, 2021
 • Tere head suusaspordi harrastajad! Kunstlume tootmise suusarajale edeneb jõudsalt. Avatud kasutamiseks 0,8 km vabatehnika suusarada ja saab suusatada kasutades head suuska. Homme pikeneb suusarada veelgi. Samaaegselt toimub ka suusaraja hooldus. Rajameistrid

  detsember 2, 2021
 • Tere suusasõbrad! Alistasime täna 30. novembri hommikul kunstlume tootmist ja kella 17.00 on ettevalmistatud 0,2 km suusarada. Saab suusatada vabatehnikas kasutades head suuska. Kunstlume tootmine jätkub ja pikendame ka suusarada. Rajameistrid.

  november 30, 2021
 • Kas lähipäevadel saab suusaradu nautida.

  november 29, 2021
 • Tere, Kaamera ei tööta.

  november 26, 2021
 • Tere! Uuendatud 2,5 km suusaraja tähitus ja jõukohane suusarada algajatele suusatajatele. Ootame külma, et esimesel võimalusel turbiinid töösse panna.

  november 18, 2021
Palivere terviserada, 90814 Palivere, Estonia
58.9682206, 23.9027524
Ava link www.facebook.com/paliverekeskus/ Juhised kohalejõudmiseks
Ilm
Ilm
Temperatuuri info puudub
Tuulekiiruse info puudub
Valgustus
Valgustus
E-P -21.00
1,0 km

Tegevused

Jooksmine ikoon Kelgumägi ikoon Kõndimine ikoon Matkarada ikoon Mobo rada ikoon Orienteerumise püsirada ikoon Rattasõit ikoon Suusatamine ikoon Rattarada ikoon Jõulinnak ikoon Talvine tuubirada ikoon Discgolf ikoon

Teenused

Joogivesi ikoon Suusalaenutus ikoon WC ikoon Aktiivtegevused (matkad jm gruppidele pakutav) ikoon
1,5 km valgustatud

0,8 km ratastool

2,7 km ratastool

1 km

2 km

2 km jooks

2,5 km jooks

3 km jooks

3 km

6 km

7,3 km rattarada

Kavandatav Palivere Turismi- ja Tervisespordikeskus asub Pikajalamäel, Paliveres. Kavandatava keskuse kaugus Tallinnast on 70 km ja Haapsalust 25 km.

Palivere asula poolt liikumisradadele pääsemiseks jõele ehitatud jalakäijate ja jalgratturite sillad ja ca 100 m pikkune laudtee üle soo;

1, 2, 3, 6 ja 10 kilomeetrised liikumisrajad, mis võimaldavad vastavalt aastaajale ja kasutaja eelistustele tegeleda suusatamise, jooksu, jalgrattasõidu, kepikõnni või matkamisega; liikumisrajad on kasutatavad ka orienteerumise ja geopeituse huvilistele teenuste pakkumiseks.

Jalgrattahoidla

Infot saab ka Eesti Spordiregistrist https://www.spordiregister.ee/ehitised.php?eh=24