Lisainfo

1,7 km suusarada asub Paide tehisjärve ümbruses Kriileväljal.
Juhised kohalejõudmiseks

“Paide terviserada” on saanud 14 vastust

1. Hei! Tehisjärve ümbruse suusarada sai esmaspäeva õhtul hooldatud. Sees on klassika ja vabatehnika rajad. Tehismaastikul ja Peetri pargis on samuri korralikud rajad sees. Suuski hooldab ja määrub Paide rattapood. Paide Rüütli 10.

2. Hei! Tehisjärve ümbruse suusarada sai kolmapäeva õhtul hooldatud. Sees on klassika ja vabatehnika rajad. Tehismaastikul ja Peetri pargis on samuri korralikud rajad sees. Suuski hooldab ja määrub Paide rattapood. Paide Rüütli 10.

3. Tere

Kas on infot, et mis olukorras täna Tehisjärve ümber suusarada on?

• Tere! Kolmapäeva õhtul said rajad hooldatud ja olud head.

4. Tere! Mis plaan nende ratta radadega on tehismaastikul? Ise käinud pidevalt seal sõitmas fatbikega ja näen ,et keegi neid arendab ja teeb juurde ! Kunagi kedagi teist ratturit seal kohanud pole ka .

• Tere. Plaanid on suuremad, kui teha jõuab. Nagu näed, vaikselt areneb. Kui mingid etapid hakkava valmis saama, siis ka tuleb rohkem teavitust.

5. Tere! Kas tehismaastikul ka mingi rada sees või plaanis teha? Olen kuulnud, et tehismaastikule pidi kunagi kunstlume tootmise võimekus tulema. Kas kunstlund hakatakse juba see talv tootma või kuna selleks lootust on? Tänud info eest!

• Tere! See talv kunstlund ei toodeta, ehitustööd jäid pooleli. Kahjuks ka rada jäi silendamata, rööpad sees. Ootame ära palju täna lund maha tuleb, siis vaatame kuidas suusarada kulgema hakkab. Plaan ka valgustus tööle panna. Valgustatud rajaosa pikkus tuleb kuskil 1,2km.

6. Esmaspäeva õhtul sai järve äärne suur ring masinaga üle käidud. Klassikajäljes on kohati rohi väljas. Hillar Hanssoo põhikooli pargis on samuti rajapõhi silutud. Vana lihakombinaadi juurest viib silutud rada tehismaastiku juurest mööda Hillar Hanssoo põhikooli parki.

7. Kahjuks jäi meil märkamata jätkuvalt kehtiv siseveekogudele mineku keeld. Seega on järvejääl olevate suusa- ja uisuradade kasutamine keelatud. Anname kohe operatiivselt teada, kui radade kasutamine on jälle lubatud. Vabandused tekkinud segaduse pärast. Seniks kasutage ümber järve olevat suusarada.⛷

8. Järve jääle sai tehtud 700m suusarada kus sees ka klassikajälg. Kohati võib olla rada jäine. Tehisjärve äärsed rajapõhjad said pühapäeva õhtul silutud ja kehvema suusaga kannatab juba sõita. Kohati on rohi väljas.

9. Hei suusasõbrad! Head uut aastat! Tehisjärve äärsed rajapõhjad said pühapäeva õhtul silutud ja kehvema suusaga kannatab juba sõita. Kohati on rohi väljas.

10. Käisin täna päev otsa fat bikega sõitmas rajad lumised ja mõnusad ! Tegin esimesed ratta jäljed ette!