• Terviseradu
  arendavad
 • Merko logo
 • Eesti Energia logo
 • Swedbank logo

Lisainfo

www.paidesport.ee
Matkaraja algus ja lõpp asub kunstmuru staadioni juures. Raja pikkus 6 km.
Juhised kohalejõudmiseks

“Paide terviserada” on saanud 43 vastust

 1. Kolmapäeva õhtul sai tehisjärve rada rajamasinaga hooldatud .Sees nii uisu kui klassika rada. Kohati võib klassika jäljes maa väljas olla. Prügimäe pealne rada sai samuti hooldatud. Esimene osa puude vahel heas korras. Taga mägedes mõnes kohas maa väljas. Head libisemist!
  Suuski määrib Paide ratta ja suusapood, Hawaii Express, Rüütli 10

 2. Hetkel lumi kohati sulanud ja maa väljas. Vaatame mis ilm teeb. Kui peaks lund juurde tulema ja ilm ok siis tõmbame uuesti rajad sisse.
  Seniks võite rattad talvekorterist välja võtta ja hooldusesse viia, et olla kevadeks varakult valmis!

 3. Laupäeva hommikul sai tehisjärve rada rajamasinaga hooldatud .Sees nii uisu kui klassika rada. Taga jõe ääres on kohati maa väljas aga sõita saab edasi tagasi kuni pumbajaamani ja võrguplatsini. Prügimäe pealset rada hooldatud hetkel ei ole. Vaatame mis ilmataat teeb. Head libisemist!
  Suuski määrib Paide ratta ja suusapood, Hawaii Express, Rüütli 10

 4. Teisipäeva õhtul sai kõik rajad rajamasinaga hooldatud. .Sees nii uisu kui klassika rada. Discgolfi pargist viib suusarada Aasa tn majade tagant vana prügimäe juurde tehismaastikul olevale suusarajale. Muuseumi pargis on samuti klassikajälg sees. Head libisemist!
  Suuski määrib Paide ratta ja suusapood, Hawaii Express, Rüütli 10

 5. Sula ja vihm on teinud oma tööd aga rajaalus on säilinud ja rajahooldus on plaanitud aega kui tulevad miinuskraadid.

 6. Tere!
  Käisin eile tehismaastikul suusatamas, enne hooldust. Nägin suunaviitadel ainult 1,5 km ja 1 km ringe. Ma mingit 2km ringi küll ei osanud leida.
  Kui pikk see ring siis on ja kust läheb 2km ring?

  • Tere! Proovin järgmise hoolduse käigus GPSiga täpselt üle mõõta raja pikkuse.

 7. Esmaspäeva õhtul sai kõik rajad rajamasinaga hooldatud. .Sees nii uisu kui klassika rada. Discgolfi pargist viib suusarada Aasa tn majade tagant vana prügimäe juurde tehismaastikul olevale suusarajale. Muuseumi pargis on samuti klassikajälg sees. Head libisemist!
  Suuski määrib Paide ratta ja suusapood, Hawaii Express, Rüütli 10

 8. Kolmapäeva õhtul sai järve ümbruse ja vana prügimäe tehismaastiku rajad rajamasinaga hooldatud.Sees nii uisu kui klassika rada. Discgolfi pargist viib suusarada Aasa tn majade tagant vana prügimäe juurde tehismaastikul olevale suusarajale. Head libisemist!
  Suuski määrib Paide ratta ja suusapood, Hawaii Express, Rüütli 10

 9. Uus rajahooldus on plaanitud sõltuvalt ilmastikule täna(kolmapäeva) hilisõhtusse. Tehisjärve ääres olid esimesed suusatajad juba ka jäljed sisse sõitnud. Loodame mõistvale suhtumisele.
  Tervitades rajameister.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Tulevad Sündmused

 • Öödiscgolfi mänguõhtu 07.12.2019

 • Lumepäev Valgehobusemäel

 • Jõulumäe 35. metsajooks ja tervisekäimine

toptvseries.org
Top