• Terviseradu
  arendavad
 • Merko logo
 • Eesti Energia logo
 • Swedbank logo

Lisainfo

Lisaks
Saunad ja tünnisaunad
Jõusaal, võimlemislinnak
Ujumine ja talisuplus
Riietumis-pesemisvõimalused
Seminarid
Lauatennis

“Nõmme-Harku terviserada” on saanud 839 vastust

 1. rada 10.00-12.00 täna rada juba kehvem. enne 12 enamis rajast klindi ja metsa varjus ning eilsest pealelõuna soojast ning öisest miinusest täiesti jääs. peaaegu kogu ring jääväli. Kella 12.-st olud paranesid, päike käib kõrgemalt ja saan sõita. Täitsa ok on kapsamaapoolne ring, hobukapoolne osa nii hea pole. ilma hoolduseta on veel võimalik sõita viimaseid päevi. võimalik, et homsest on õigem juba vanema suusapaariga.

 2. Rada tõesti täna täitsa OK veel. Karta on aga, et homme õhtuks on Trummi tänava lõpus peale kurvi ühes kohas rajalaiuselt lumi läinud.

 3. Viimased 2 tundi rajal ja ei tahtnud kuidagi ära tulla. Nüüd siis rajalt. Terve kunstlumering veel sõidetav. Uskumatu, aga tõesti rada oli, arvestades kevadisi olusi, veel üllatavalt hea ja kiire, õhtu poole läks tahedamaks ja veel kiiremaks. Võiks öelda, et rada oli parem kui eelmisel nädalal. Jäisust vähem, lompe vähe. Lumi puude all mustem ja natuke prahisem ja mitmetes kohas määrdunud, siiski suhteliselt puhas. Vahetasin lagunevad mullasuusad korralike vastu ja väga mõnus oli. Olulisi kraapse juurde ei saanud. Mõned päevad on kindlasti võimalik veel peale tulla. Au ja suured tänud hea töö eest kogu hooaja vältel rajameistrile ja tervele keskusele! 🙂

 4. sõidab vw-ga. aga rada 13.30-15.30 superlux. kiire ja mõnus, õhk +9, ent libisemine nagu miinusega. kevad tahab oma, kuid praegu rada kindlalt suusameeste käes. tänud rajameistrile, tubli töö ☺

 5. Suured tänud suusatajale, kes täna 12 paiku parkis tumesinise universaalkerega Peugeoti Trummi tn. 40 juures oleva suusaraja äärde ning kriipis oma suuskade ja keppidega taga olevat autot.

  • Nägin just juhuslikult postitust ja arvan, et see kirjeldus vastab minu auto kirjeldusele ja sellele ajale, kui olin suusatamas. Vabandan, et põhjustasin autole kriimustused, kindlasti ei olnud see tahtlik ja mul on väga kahju. Lisan oma telefoni 58135135 kahjude klaarimiseks.

 6. Täna hommikul teeme viimase hoolduse kunstlume rajale sellel hooajal. Aitäh kõigile suusatajatele, kaasamõtlejatele, kui ka kritiseerijatele! Kiitvat sõna ning ausat tagasisidet on hea alati saada. On olnud erakordselt pikk hooaeg viimaste aastate talvede mõistes. Sisuliselt 4 kuud jutti suusatamist meie rajal 🙂 Kohtume kõikide suusatajatega juba järgmisel hooajal, loodetavasti hilissügisel 😉

  • Suured tänud rajameistritele imelise suusaraja ja pika hooaja eest, nüüd võiks hoo sisse lükata hiiu-harku- õismäe kergliiklustee hooldajatele, seal juba tegevus (sportimine) käib kuigi rada kohati veel jää all ja kiviklibu täis, ohtlik väiksemate ratastega liikujatele(rulluisk, – suusk)
   Ootame pikisilmi klibu koristust ning ka jäiseid kohti saab aidata sulada, andke palun need soovid edasi selle raja haldajatele.

 7. Peale täna hommikust hooldust oli kunstlume ring hetkeolusid arvesse võttes ikka päris hea. Tänud rajameistrile!

 8. Kõik, enam ei jõua suusatada;) suured, suured tänud rajameistritele, kindlasti Tallinna parimad rajad ja hooldus. Kohtume hilissügisel.
  Priit

 9. Täna kella 10 paiku kunstlume rada taas hooldatud. Rada veel täitsa sõidetav. Karta on, et see soe nädalavahetus mõjub rajale nii, et järgmine nädal jääb rajale sellel hooajal viimaseks. Kena suusasõitu veel seniks! 🙂

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Tulevad Sündmused

 • Vägilase jooks

 • Öödiscgolfi mänguõhtu 07.12.2019

 • Lumepäev Valgehobusemäel

toptvseries.org
Top