• Terviseradu
  arendavad
 • Merko logo
 • Eesti Energia logo
 • Swedbank logo

Lisainfo

Lisaks
Saunad ja tünnisaunad
Jõusaal, võimlemislinnak
Ujumine ja talisuplus
Riietumis-pesemisvõimalused
Seminarid
Lauatennis

“Nõmme-Harku terviserada” on saanud 726 vastust

 1. Täna õhtul oli külmallikal rada tõeliselt hea. Väga ühtlase kvaliteediga ja puhas. Kõva põhi aga mitte libe. Sobiva määrdega libises suurepäraselt. Glehnis oli pudisem ja vähem tore sõita. Kahju et külmallikal pole staadionist mustamäe poolset lõiku kunstlumega kaetud. kahjuks jäine teine. Ülejäänud osa rajast oki väga hea. Laskumine suusasillale suurepärane.

  • Nõus eelkõnelejaga. Silla laskumine 5+, teised kaks olid veel sõidetavad, aga esimesel tõusu lõpp jääs ja kolmandal tõusul pool tõusu jääs ja laskumise algus ka. Muidu on kunstlumering veel normaalse suusaga sõidetav!

 2. millal oli kunstlumel viimane hooldus/millal on plaanis järgmine hooldus?

 3. Harku ring oli täna 2 paiku küllalt hea veel. Samas võrreldes kolmapaevaga ikka palju muutunud – rohkem jäiseid, vesiseid või musti kohti. Samas vähemal täna veel sõita sai ja tulid hooaja kiireimad ringid.
  Pelgan, et paari päeva pärast rada otsas, sest vihm ja soe õhk teevad jõudsalt tööd.

 4. Kui keegi esmaspäeval rajale on juhtunud, siis palun jagage infot raja olukorra kohta. Siis teab, kas õhtul mõtet minna suusatama. Aitäh!

 5. Eilelõunane olukord kunstlume osaga ringil oli, ilmaolusid arvestades, väga hea. Hiiu staadioni pauna võiks vältida, ülejäänud osa OK. Klassikajälg väga hea, uisu rada kohati jäine. Suusasilla pikem tõus mõnusasti sõidetav.

  • Täna 11-12 Harku ring ja Glehni ring klassikajälg kiire jäine hästi sõidetav, ka uisu osa hea (muidugi kohati üsna jäine aga ei hullu); sobib rekordiüritusteks. Sodi mitte väga hullusti. Staadioni kurv väga väga jäine!
   Elagu Eesti!

 6. Mulle väga meeldisid tänaõhtused kiired olud. Sai sõita sellise kiirusega nagu profid. Ülemise ringi tõusud pole vist kunagi tundunud nii kerged. Ei olnud need laskumised nii hullud midagi. Minu arust olid kõik 3 suurt laskumist normaalselt sõidetavad, aga mõnusa hoo sai küll sisse. See talv pole ligilähedaseltki nii suurt hoogu saanud. Vinge on sõita üle silla laskumise sirge lõpus olevasse kurvi 30 kilomeetrise tunnikiirusega 🙂

 7. Teisipäeva õhtul Harku rada väga kiire, osad lõigud jäised. Trummi ringil suured laskumised ohtlikud ja alla sõites võib kurvides ilmselt välja sõita. Hiiu Staadioni juures staadioni pauna kurviga laskumine jääs ja mitte kõige meeldivam.
  KLASSIKA JÄLG NAGU RAUDTEE!

 8. Harku rada kella 14 paiku rahuldav, eks see jäine vihm tegi oma töö. Oksi maas enam nii palju pole aga rada on jube libe ja kiire. Kuidas trummi ringidel olukord?

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

1 2 3 41

Tulevad Sündmused

 • Vägilase jooks

 • Viljandimaa meistrivõistlused 2021 II etapp

 • Suusamatk, lumetrall ja kuningasõit

Top