• Terviseradu
  arendavad
 • Merko logo
 • Eesti Energia logo
 • Swedbank logo

Lisainfo

Lisaks
Saunad ja tünnisaunad
Jõusaal, võimlemislinnak
Ujumine ja talisuplus
Riietumis-pesemisvõimalused
Seminarid
Lauatennis

“Nõmme-Harku terviserada” on saanud 70 vastust

 1. 3.-4.12 korrastatakse Harku ringil rajakatet ja rajal liigub rasketransport! Palun oleme ettevaatlikud ja suhtume mõistvalt, sest saame raja paremaks!

 2. Tere
  Terviserada on nii mudane, et lapse käruga võimatu jalutada – lihtsalt jääb porisse kinni. Eriti jube, kui suusasildade alt Vesioina tänava poole liikuda.
  Kas saaks kuidagi palun olukorda parandada?

  • Eesti Terviserajad SA poolt on Nõmme 5 km rajale tellitud uus ehitusprojekt, mis valmib uue aasta alguses ning uuendab kogu raja ning loob alumisele ringile ka otse rajale kunstlume tootmiseks vajaliku trassi. Loodame, et Tallinna linnalt tuleb rahaline tugi lähiaastatel selle väljaehitamiseks. Alumisel ringil on tõepoolest pinnavesi nii kõrgel, et rada pehme ja mudane, aga hetkel pole head varianti sel aastal raja päästmiseks.

 3. Kas Hiiu-Harku kergliiklusteel rullsuusatada saab, st kas kraniidikild on ära pühitud?

  • Tänan Inno! Jah, veendusin ka, et mõned rullsuusatajad olid juba rajal ja seal on võimalik trenni teha. Harku parklasse autoga ei saa, sest ümber ringi käib tee ehitus. Soovitan auto parkida Hiiule.

  • Eilse päeva seisuga ei olnud ära koristatud. Kuid see kild on pigem asfalttee keskel.
   Seal saab väga hästi juba rullsuusatada.

 4. Harku ringil saab suusatada vanema suusaga, kolmes kohas rada katkenud, ladude poole ei suundunud keerasin enne vasakule, 6 kildist ringi, rajale on mõttekas minna Kalda t´änavalt, Rabajooksu stardi kohas

 5. Põhimõtteliselt oli täna hommikul veel kogu Harku ring kehva suusaga “läbitav”. Kõige pikem lumeta lõik oli vanade ETKVL’i ladude juures (nagu ikka). Sõltuvalt ilmast peaks saama homme veel lõiguti edasi-tagasi sõita. Keskuse juures oli juba üsna vesine ja kapsamaa tõus tõenäoliselt homseks paljas. Pigem soovitaksin alustada Kalda tänava äärest (Rabajooksu start) – seal oli kohati paksema kihiga lõike.

 6. Vihm on teinud oma töö ja praeguse seisuga on rada väga vesine ja jäine. Mõneski kohas on maa väljas. Kehvema suusaga võib Glehni alumisel ringil veel sõitmist proovida aga olud on kehvad.

 7. Täna hommikul rahvas sõitis veel Glehni alumisel ringil olud on küll vesised, aga kehvema suusaga saab koormuse kätte.

 8. Täne on keegi jobu Harku metsas veel pool terveks jäänud rajast autoga hävitanud. Terve on 1,5 kilomeetrine lõik Kalda tänavast taha sirgeni.

 9. Täna peaks veel kehvema suusaga saama sõita, aga hooldust sellise ilmaga enam teha ei kannata.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

1 2 3 5

Tulevad Sündmused

 • Vägilase jooks

 • Pekist Priiks Türi

 • Jooks talve. Kuressaare

Top