• Terviseradu
  arendavad
 • Merko logo
 • Eesti Energia logo
 • Swedbank logo

Lisainfo

Lisaks
Saunad ja tünnisaunad
Jõusaal, võimlemislinnak
Ujumine ja talisuplus
Riietumis-pesemisvõimalused
Seminarid
Lauatennis

“Nõmme-Harku terviserada” on saanud 839 vastust

 1. Sai veel käidud proovimas vana mullasuusaga. Pea terve kunstlumering on vähem või rohkem jäise kunstlumega kaetud. Varemmainitud kohas on 20-30 meetrine katkestus. Külmallika pool ebamugavam, silla pool parem. Väike sillalaskumine on olemas. Kunstlume peal 1-2cm paksune eilne valge värske puhas lumi, mis lasi ~ sõita küll. Kuna järgnevatel päevadel on oodata öökülma, päeval külm tuul, siis ilmselt raja luigelaul on alles järgmisel nädalal. Siis enne päris ära sulamist läheb jäisus pehmemaks ja vesisemaks, küllap laseb pareminigi sõita. Kel soovi, siis on aeg viimast võtta.

 2. Käisin eile õhtul 18.00 paiku rajal kõndimas. Mulje üsna valge. Keskuse ja Trummi tänava pool on veel osaliselt alles vana kunstlume kiht, nii klindi all ja Trummi tänava ääres. Selle peal 2-3 cm värsket lund. Rajal oli näha mitmeid suusatamise jälgi ja vähemalt üks suusataja oli parasjagu ka rajal. Tundub, et vana mullasuusaga võib veel proovida.

 3. Kuidas olud on? Kas värske lumi on midagi parandanud/paremaks teinud ka, midagi maha on üldse jäänud? Palju vana lund/jääd alles on, kas mullasuuska kannataks?

 4. Kapsamaa tõus on läinud jah. Täna tuli parandamatu katkestus sisse ka selle kõrval olevale sirgele. Aga kõik ülejäänu on endiselt väga hästi sõidetav, ja juba kolmapäeval tuleb värsket lund peale, nii et elame veel 🙂

 5. rada 12.00-14.30 täna oli parem kui eile 🙂 rada oli päris ok. samas on Kapsamaa tõus tõenäoliselt õhtuks läinud. sai seda hommikul veel parandatud, aga õhtuks on ikkagi kõik sulanud. tänud rajameistrile – hea rajapõhi, pidas veel visalt vastu. kannatas tänaseni väga head suuska. tänud ka mõnusale suusapundile, kes igahommikuselt nõmmel rajal kokku sai. kohtume juba oktoobri lõpus, kui esimene lumi taas tuleb. libedat suuska suveks kõgile!

 6. Praegu oli endiselt täiesti sõidetav. Arvan et jätkub nädalavahetusekski, mitte ainult homseks. Ainult see kapsamaa kõrval tõus tahab natuke lume viskamist, nii et labidad kaasa 🙂

 7. Õnneks eilne arvamus ei läinud täppi. Ka täna õhtul oli kunstlume ring veel katkestusteta sõidetav :).

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Tulevad Sündmused

 • Vägilase jooks

 • Jalgsimatk ja rabalaugastel uisutamine 22.12.2019

 • Päikesetõusu matk 08.12.2019

toptvseries.org
Top