• Terviseradu
  arendavad
 • Merko logo
 • Eesti Energia logo
 • Swedbank logo

Lisainfo

Lisaks
Saunad ja tünnisaunad
Jõusaal, võimlemislinnak
Ujumine ja talisuplus
Riietumis-pesemisvõimalused
Seminarid
Lauatennis

“Nõmme-Harku terviserada” on saanud 1,001 vastust

  • kui on siis staadionitiir, 200-300m. homme lähen vaatan üle. 🙂

 1. 2 tundi tagasi oli rada üsna jääs. Läks pehmemaks. Loike pole. Suusatav allesjäänud kunstlume lõik on staadioni trepiväravast läbi staadioni pea sillani ja tagasi, kokku ca. 400 meetrit. Viimane aeg on täna-homme tulla proovima. Emotsiooni saab kindlasti. Kuna homme on muud plaanid, siis sügav kummardus Nõmme keskusele pika hooaja eest!!! Äge, er peale ametlikku hooaja ja hoolduse lõppu veel aprillis hoolitseti raja lõpu eest!

 2. Staadionilt lumekuhjast leitud võtmekimp. Tundub et seal juba kaua seisnud kuna mõni roosteplekk võtmete peal. 5 võtit: ASSA, HÄFELE, x,x,x. Peidetud spordikeskuse territooriumile. Et asukohta teada saada kirjuta siia mis kimbus peale võtmete veel on ja lisa oma kontakt (tel või email). Boonusena võib x,x,x asemele ka pakkuda.

 3. öise miinuse ja rajameistri töö tulemusena sõidetav staadion, sillani ja ka klindialune sirge. hommikupoole polnud märga näha ja sodiprobleem on ka peaaegu kadunud.

 4. praeguseks on normaalselt sõidetav ainult staadion. saab ka mujal sõita kui väga tahta (tervitused valge jopega härrale 🙂 ), aga on vesine ja must.

 5. Jaa! Täname rajameistrit, kes juba hommikul varavalges rada sättimas.
  Parim libisemine on kella 7 paiku kui rada jäine ja väga kiire.
  pärast u 8-9 vahel hooldust, sõitmisolud märgatavalt paranevad,
  peaaegu ideaalne rada! Kui hommikupäke tõuseb kõrgemale ja paistab otse klindialusele lõigule, siis olud muutuvad kiirelt ning kuskil kella 10 paiku on esialgsest lippest alles ehk kolmandik. nädala keskel lubab veel öiseid miinuskraade ja suusaspidu saab jätkuda 🙂

 6. Ka täna (11.04) õhtul pimeda ajal oli seis nagu allpool kirjeldatud, välja arvatud sillale mineval tõusul, kus tõmbas suuska kinni ning ka sillal olid ühes kohas poole raja ulatuses lauad välja sulanud.
  Igatahes suured tänud rajameistrile praeguse ja kogu hooaja jooksul tehtud töö eest!

 7. Uudised täna 11.30-13.30. Rada oli parem kui eile, mitmed kohad olid lumega parandatud ja taassõidetavaks tehtud. Näiteks väljaspoolne aiaäär oli täna üsna ok ja oli võimalik ka silla peale tõusta ja laskuda, poolel teel Trummi kurvi tuli tagasi silla juurde keerata. Klindi all oli ka eilsega võrreldes parem. Sõitmise ajal rada sulas nähtavalt pehmemaks ja vesisemaks. Staadionil ikka endiselt varulund künkana alles. Rajameister aeg-ajalt toimetas ja lappis ja tegi rada paremaks. Suusatada saab ja huvilisi on. Hea töö rajameistrilt! Võimalused on jätkuvalt olemas.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

1 2 3 59

Tulevad Sündmused

 • Vägilase jooks

 • Peaasi.ee kutsub osalema vaimse tervise vitamiinikuuris

 • 2+2 liikumispiirang

Top