Instagram ikoon Facebook ikoon
Terviserajad logo
Illustratsioon
Võrumaa

Metsavenna talu terviserada

Viimati muudetud: 3. okt. 2022, 22:15
Lemmikute lisamiseks logi sisse

Poolteist kilomeetrit enne Eesti-Läti piiriületuspunkti asub pisikene Vastse-Roosa küla, kus asub Metsavenna talu. Sealne talu pakub võimalusi nii majutuseks, kui ka erinevaid aktiivseid tegevusi. Korraldatakse metsavenna retkesid nii suvel kui talvel. Talvel on lisaks võimalik kogu perega tegeleda tervisespordiga.

Kohapeal olemas väga atraktiivne tõstukiga kelgumägi paarisaja erineva kelguga ja ligi 50 tuubiga. Avatud puhkepäiviti ja riiklikel pühadel. Valminud plastmass poordidega kvaliteetne jäähokiväljak ja suusarada 3km, 2km ja 1km ( klassika ja vabatehnika). Suusarada ja jäähokiväljak tasuta.

Ilm
Ilm
11.7 °C
3.5 m/s
Valgustus
Ei ole valgustatud
Sellel rajal ei ole valgustust
Metsavenna Mõniste — Ape, 66013 Vastse-Roosa, Estonia
57.5702341, 26.6610718
Google Maps Ava link www.metsavennatalu.ee/ Juhised kohalejõudmiseks

Tegevused

Jooksmine ikoon Kelgumägi ikoon Kõndimine ikoon Rattasõit ikoon Suusatamine ikoon Talvine tuubirada ikoon

Teenused

Aktiivtegevused (matkad jm gruppidele pakutav) ikoon Dušš/riietusruumid ikoon Saun ikoon WC ikoon
  • 1,2 km
  • 1,5 km
1,2 km

1,5 km

Poolteist kilomeetrit enne Eesti-Läti piiriületuspunkti asub pisikene Vastse-Roosa küla, kus asub Metsavenna talu. Sealne talu pakub võimalusi nii majutuseks, kui ka erinevaid aktiivseid tegevusi. Korraldatakse metsavenna retkesid nii suvel kui talvel. Talvel on lisaks võimalik kogu perega tegeleda tervisespordiga.

Kohapeal olemas väga atraktiivne tõstukiga kelgumägi paarisaja erineva kelguga ja ligi 50 tuubiga. Avatud puhkepäiviti ja riiklikel pühadel. Valminud plastmass poordidega kvaliteetne jäähokiväljak ja suusarada 3km, 2km ja 1km ( klassika ja vabatehnika). Suusarada ja jäähokiväljak tasuta.

Viimased kommentaarid

Lisa kommentaar

Ühtegi kommentaari pole veel lisatud.

Lisa kommentaar