Instagram ikoon Facebook ikoon
Terviserajad logo
Illustratsioon
Raplamaa

Märjamaa Järta terviserada

Viimati muudetud: 4. okt. 2022, 21:57
Lemmikute lisamiseks logi sisse

Radadel on ühine stardikoht suusastaadionil, mis asub auto parkla kõrval. Rajad on kõik metsas, mis pakub väga mõnusat tuulevarju.

1,4 km ring on eelkõige mõeldud lastele. Rada on suhteliselt tasase reljeefiga. Üks laskumine ja üks väike tõus. Raja lõpp on stardiga samas kohas suusastaadionil.

2,9 ning 3,1 km pikkused radade start on samuti suusastaadionil. Rajad kulgevad samas jäljes ja 2,9 puhul on kõige tagumine rajaosa nn ära lõigatud. Rajad on tasase profiiliga, kuid keskosas on üks natukene keerulisem laskumine, mille lõpus on vaja hooga pöörata vasakule tõusunukile. 3,12 km rada läheb üle suure mäe kõige kõrgema osa ja 2,9 km rada ületab mäge tipust vasakult poolt. Rajad lõppevad suusastaadionil.

Radasid saab kasutada aastaringselt, talvel suusatamiseks ning suvel jooksmiseks ja rattasõiduks. Samade radade ääres on ka discgolfi pargi mängualad. Palun arvestame kõigi huvilistega!

Ilm
Ilm
13.4 °C
5.7 m/s
Valgustus
Ei ole valgustatud
Sellel rajal ei ole valgustust
Rajameister
Rajameister
Rajameister
Märjamaa Järta
Jooksu, rattasõiduks ja discgolfirajad niidetud ja hooldatud.
Rajameister
Rajameister
oktoober 4, 2022
Kõik kommentaarid
Märjamaa — Valgu, 78242 Märjamaa Nõmmeotsa, Estonia
58.8983062, 24.47402
Google Maps Ava link marjamaaspordikeskus.ee/ Juhised kohalejõudmiseks

Tegevused

Discgolf ikoon Kelgumägi ikoon Matkarada ikoon Suusatamine ikoon Rattasõit ikoon Kõndimine ikoon Jooksmine ikoon Orienteerumise püsirada ikoon

Teenused

WC ikoon
  • 1,4 km
  • 2,9 km
  • 3,1 km
1,4 km

2,9 km

3,1 km

Olemas 1.4 ja 2.9 ning 3.12 km pikkused rajad, mida saab talvel kasutada suusatamiseks ning suvel jooksmiseks ja rattasõiduks.

Viimased kommentaarid

Lisa kommentaar
Lisa kommentaar