Instagram ikoon Facebook ikoon
Terviserajad logo
Illustratsioon
Põlvamaa

Mammaste Tervisespordikeskus

Viimati muudetud: 21. apr. 2021, 8:03
Lemmikute lisamiseks logi sisse

Mammaste TSK asub Põlva külje all Orajõe külas. Sealt leiad väga heas korras terviserajad ja kaasaegse ning mugava majutuse Lõuna-Eesti looduse keskel. Suusarajad on valgustatud 3,7km ulatuses alates pimenemisest kuni kella 21.00-ni õhtul. Lisaks saab sõita 5km ja 9km ringil Mammastes. Olemas ka spordivarustuse laenutus.

Ilm
Ilm
4.5 °C
Tuulekiiruse info puudub
Valgustus
Valgustus
E-P -21.00
3,7 km
Otsepilt

Tegevused

Discgolf ikoon Jalgpall ikoon Jooksmine ikoon Jõulinnak ikoon Kelgumägi ikoon Kõndimine ikoon Matkarada ikoon Mobo rada ikoon Mänguväljak ikoon Rattasõit ikoon Suusatamine ikoon

Teenused

Aktiivtegevused (matkad jm gruppidele pakutav) ikoon Dušš/riietusruumid ikoon Joogivesi ikoon Majutus ikoon Saun ikoon Seminariruumid ikoon Suusalaenutus ikoon
  • 5km
  • 8,5km
5km

8,5km

Mammaste TSK  asub Põlva külje all Orajõe külas. Sealt leiad väga heas korras terviserajad ja kaasaegse ning mugava majutuse Lõuna-Eesti looduse keskel. Suusarajad on valgustatud 3,7km ulatuses alates pimenemisest kuni kella 21.00-ni õhtul. Lisaks saab sõita  5km ja 9km ringil Mammastes.

Rajapõhjad on 6-8m laiused ja suurim tõus rajal on kõrgustevahedega 26m. Suusaradasid hooldatakse rajamasinate ja lumekahuritega. Saad sõita nii klassikalist kui vaba sõidustiili. Mammaste suusarajad pakuvad pinget nii harrastajatele kui ka professionaalidele. Olemas ka spordivarustuse laenutus.

Viimased kommentaarid

Lisa kommentaar

Ühtegi kommentaari pole veel lisatud.

Lisa kommentaar