• Terviseradu
  arendavad
 • Merko logo
 • Eesti Energia logo
 • Swedbank logo

Lisainfo

“Loksa suusa- ja terviserada” on saanud 11 vastust

 1. Kõik rajad hooldatud 21.01 õhtul. Klassikajälg sees staadionil, Nõmme metsas ja rannas, uisurada staadionil ja Nõmme metsas.

 2. Rajad hooldatud 19.01 õhtul. Rõõm on tõdeda, et suusatajaid käib väga palju! Ja mitte ainult nädalavahetuseti, vaid ka argipäevadel.

 3. Rajad hooldatud 17.01 hommikul. Staadioniringil saab sõita nii uisku kui klassikat, Nõmme metsas vanema suusaga uisku. Hea klassikajälg on sees aga rannas – algab Ankru platsi lähedusest.

 4. Rajad hooldatud 15.01 pärastlõunal. Staadionil asuv rada väga heas seisus, sõita saab nii uisku kui klassikat. Nõmmes saab vanema suusaga uisku sõita.

 5. Rajad hooldatud 13.01 hommikul. Staadionil asuv rada väga heas seisus, sõita saab nii uisku kui klassikat. Nõmmes saab vanema suusaga uisku sõita, klassikajälje jaoks on lund veel liiga vähe. Head kelgutajad, palun ärge kelgutage suusarajal – te nühite kelkudega laskumistelt ja tõusudelt lume maha! Kelgutage Nõmmes suusaraja kõrval asuval nõlval või Keskväljakul.

 6. Rajad hooldatud 12.01 päeval. Staadionil sees uisurada, klassikajälge pole (tuiskab). Nõmme metsas on endiselt lund liiga vähe, suusatada ei saa. Järgmine radade hooldus 13.01 hommikul.

 7. Rajad hooldatud 11.01 õhtul. Staadionil asuv rada on heas seisus, sõita saab nii uisku kui klassikat. Loodetavasti toob öösel algav ja homme õhtuni kestev tormituul nii palju lumelisa, et saame ka Nõmme raja sisse ajada.

 8. Staadionil asuv rada heas seisus, sõita saab nii uisku kui klassikat. Nõmme metsas sõidetud sisse rajapõhi, kuid lund on vähe ning seal endiselt veel suusatada ei saa. Kui lumesadu jätkub, hooldatakse rajad tänase-homse päeva jooksul.

 9. Rada staadionil hooldatud 04.01 õhtul. Sõita saab nii uisku kui klassikat. Nõmme metsas on lund vähe, sisse on sõidetud ainult rajapõhi – palun ärge suusatage seal praegu. Kui lumeolud paranevad, aetakse rada sisse ka Nõmme. Kelgumägesid on Loksal hetkel kaks – linnaväljakul ning Nõmmes jõekäärus.

 10. Rada staadionil hooldatud 03.01 õhtul. Sõita saab nii uisku ja klassikat. Nõmme metsas sõidetud sisse rajapõhi, kuid lund on vähe ning seal praegu veel suusatada ei saa.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Tulevad Sündmused

 • Setomaa suusasarja II etapp 21.01

 • Jõulumäe talveduatlon 2021

 • Kui oled tallinlane, siis hääleta kaasva eelarve hääletusel!

Top