• Terviseradu
  arendavad
 • Merko logo
 • Eesti Energia logo
 • Swedbank logo

Lisainfo

“Loksa suusa- ja terviserada” on saanud 34 vastust

 1. Suusahooaeg on selleks korraks lõppenud. Oli suur rõõm meie radadel nii palju suusatajaid näha! Kohtume suvel terviserajal ja järgmisel talvel taas suusarajal 🙂

 2. Staadionirada hooldatud 18.03 hommikul. Üldiselt veel väga kenasti suusatatav, on vaid mõned vesised kohad, millest saab mööda sõita. Olemas ka klassikajälg.

 3. Nõmmes rada sulanud. Staadionil saab veel hea tahtmise korral vanema suusaga uisku sõita.

 4. Staadionil asuv rada on väga heas seisus, sees ka klassikajälg. Nõmme metsas on samuti võimalik üsna kenasti suusatada, aga vanema suusaga. Mõlemad rajad hooldatud 10.03 hommikul. Rõõmsat suusatamist! 🙂

 5. Eilne lumesadu on staadionil ja Nõmmes jõekäärus alles olevatele rajapõhjadele väga hästi mõjunud – saab üsna kenasti uisku sõita. Radu hetkel ei hooldata, klassikajälge sees ei ole.

 6. Nõmmes ja rannas on suusarajad sulanud. Alles on veel vaid suhteliselt jäised 400 m ringid staadionil ja Nõmmes jõekäärus (sees ka üks laskumine ja üks tõus), kus saab hea tahtmise korral siiski uisku sõita.

 7. Kõik uisustiili rajad hooldatud 20.02 õhtul, suusaorienteerumise rada hommikul. Järgmine hooldus toimub miinuskraadidega pärast lumesadu.

 8. Kõik rajad staadionil, Nõmme metsas ja rannas (ka skio rada) hooldatud 16.02 õhtul. Rajaolud on väga head nii uisu kui klassika sõitmiseks.

 9. Kõik rajad hooldatud 12.02 hommikul. Toredat suusanädalavahetust! 🙂

 10. Suusaorienteerumisradade võrgustik rannas taastatud. Kaardi saad ise spordikeskuse kodulehelt http://www.loksasport.ee välja printida või küsida spordikeskuse administraatorilt (Tallinna 47b).

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Tulevad Sündmused

 • Peaasi.ee kutsub osalema vaimse tervise vitamiinikuuris

 • 2+2 liikumispiirang

 • Sportlik uisuhommik

Top