• Terviseradu
  arendavad
 • Merko logo
 • Eesti Energia logo
 • Swedbank logo

Lisainfo

Lisaks
looduslik
valgustus
jooks
suusatamine
kruus
ratas
Rullsuusk`/uisk
asfald

“Kuningamäe Terviserada” on saanud 37 vastust

 1. Läksin ka täna so. 23.08.20.a rajaga tutvuma – libe, kohati vesi peal ja seal kus ringi keerasin, olid traktori mudased rööpad. Ainus mis lasi oletada, et olen rajal, oli üksildane märk rööbaste kohal puu otsas.

 2. Lihtsalt teadmiseks neile, kes tahavad lähiajal 5,7 km rada läbida. See on üsnagi suures osas vee all. Oleks enne teadnud, ei oleks sinna ilmselt lapsekäruga sumpama läinud. Viitasid ka ei ole, nii et rajal õnnestus püsida ilmselt 95% ajast, mitte rohkem. Lihtsalt tegelesime oletamisega, ise põlvini mudas. Raja olukorra kohta võiks operatiivsemat infot jagada, nagu seda tehakse väga eeskujulikult paljude teiste terviseradade puhul.

  • Tere. Väga kahju, et te sinna sattusite, sest see rada on kasutatav külmal talvel või süda suvel. Sellepärast puuduvad seal ka viidad. Plaanis on lähiajal alustada selle raja kuivendamisega. Kui need tööd on tehtud ja näeme, et sellest on kasu siis tähistame ka selle raja. Praegu saame ainult vabandada.

 3. Viimane ~ 100m+ lõik on hooldatud, väga hea, pühapäeval on viimane võimalus tulla selle hooaja viimast tegema.

 4. Ka meie rajal on nüüd suusahooaeg lõppenud. Tänud kõigile hea tagasiside eest. Oli väga keeruline hooaeg. Kuna spordisaalid on suletud siis ootame teid rajale kõndima ja jooksma. Valgustus põleb jätkuvalt 21.00

 5. Rajahooldus tehtud. Tundub, et ka meie väike ring hakkab kevadele alla jääma. Mõned päevad saab veel tervet ringi kasutada aga siis saab veel edasi tagasi liikuda.

 6. Hetkel veel sõidetav kunstlumest põhjaga rajaosa. Kehvem koht rajal sai parandatud. Ootame suusatama.

 7. Hooldus tehtud kunstlume põhjaga rajaosal. Sees ka klassika jälg. Loodusliku lumega radadel enam hooldust teha ei saa. Seal on võimalik veel mõned päevad sõita aga kohati hakkab rajapõhi välja sulama.

 8. Kõik rajad sõidetavad. Osaliselt sai hooldus tehtud rohkem kasutatud rajaosadele. Kõik suusatamist nautima.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Tulevad Sündmused

 • Põltsamaa Suusatuur

 • Kamari-Kuningamäe suusasõit

 • “Põltsamaa suusatuur 2018”

toptvseries.org
Top