• Terviseradu
  arendavad
 • Merko logo
 • Eesti Energia logo
 • Swedbank logo

Lisainfo

Lisaks
looduslik
valgustus
jooks
suusatamine
kruus
ratas

“Kuningamäe Terviserada” on saanud 37 vastust

 1. Rada hooldatud. Sai kevade kohta hea ja jätkuvalt saab sõita mõlemas sõiduviisis. Hommikul siis kõik kevadet nautima suusatades. ( lisan ka foto hooldatud rajast )

 2. Täna hooldasin raja. Sees klassikajälg. Kuigi kevad tuleb hooga on raja seisukord hea. Homme kolmapäeval toimuvad Jõgevamaa MV vabastiilis suusatamises. Tule naudi kevadet suusatades.

 3. Peale saju lõppu kõik rajad hooldatud ja sees klassika jälg. Mõnusat suusatamist.

 4. Järgmine hooldus kunstlumest rajale neljapäeva 28.02 õhtul. Rada heas seisukorras. Matkarajale hooldust enam teha ei saa.

 5. Kunstlumest suusarada eile miinus kraadide saabumisel hooldatud.Raja seisukord hea. Loodusliku lumega matkarajal kannatas ka veel hooldust teha aga kohati olukord kehva ja oksarisu palju rajal. Kindlasti saab selle nädala lõpuni seal rahulikult suusatada. Kus oli võimalik sai sisse ka klassika jälg.

 6. Rajahooldus kunstlumerajal tehtud.Raja seisukord hea. Matkarajal hooldust seekord ei teinud. ( raja säilimise eesmärgil). Matkarada rahuldavas seisukorras, kohati ebatasasusi ja oksi aga saab sõita ka klassikat. Mõnusat suusatamist.

 7. Praeguste prognooside kohaselt rajahooldus homme s.o. teisipäeval. Esimene hooldus kunstlumerajal enne võistlust ja ning siis öösel vastu kolmapäeva. Hetkel kunstlumest 1,5 km rada rahuldavas seisukorras.

 8. Suur tänu super raja eest! Võrratult hea sõita. Nägin, et lumekahurid ootavad ka positsioonidel, et rada pikendada. Loodame, et tuleb külma lähiajal. Veelkord suur tänu rajameistrile!!!

 9. Rajahooldus tehtud ja sõita saab mõlemas sõidustiilis. Mõnusat suusatamist ja head vana aasta lõppu!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Tulevad Sündmused

 • Põltsamaa Suusatuur

 • Kamari-Kuningamäe suusasõit

 • “Põltsamaa suusatuur 2018”

toptvseries.org
Top