• Terviseradu
  arendavad
 • Merko logo
 • Eesti Energia logo
 • Swedbank logo

Lisainfo

Lisaks
looduslik
ratas
jooks
suusatamine
matkamine

“Kõrvemaa Matka- ja Suusakeskus” on saanud 88 vastust

 1. 1,5km kunslume rada rajamasinaga hooldatud eile õhtul ja uus klassikajälg, 19km eile hommikul hooldatud vabatehnika osa, kohati on jäiseid kohti ja päikselistemas kohtades jääkonarlusi. Kuna kevadpäike teeb oma töö ja lume/jääkiht radadel õhke, siis rajasaaniga enam radu hooldada ei saa. Soovitame suusatada 1,5km, 3km, 19km suusarajal. 5km päikselised kohad jäised, 24km ringile ei soovita minna. Soovitame vanema suusaga tulla.

 2. 1,5km kunslume rada rajamasinaga hooldatud eile õhtul ja uus klassikajälg, 19km eile hommikul hooldatud. Kuna kevadpäike teeb oma töö ja lume/jääkiht radadel õhke, siis rajasaaniga enam radu hooldada ei saa. Soovitame suusatada 1,5km, 3km, 19km suusarajal. 5km päikselised kohad jäised, 24km ringile ei soovita minna.

 3. 19 ring oli päris ok, parema suusaga vast ei läheks. 24 peal tõusud palju pruunimad ja parem oleks lühemat ringi lasta.
  Krt, kas seda lehte ei saaks paremaks teha? Ilgelt palju suurt tühja pilti ja kaualaadivat mittevajalikku jama. Nagu läbi lukuaugu midagi teha. Loodetavasti selle jama eest raha ei makstud.

 4. 19 ring super hea, aga mõistlik vanema suusaga, jääkonarusi ja ära sahatatud laskumisi on, Ojamäe tõusul on mõned suuremad konarused, üritasin ka 24 ringi, Linajärve juures keerasin teise raja pealt tagasi, laskumised jäised ja kohati päikese käes sulanud.

 5. Suur ring uisutatud. Kannatas sõita ka uuema suusaga, kuigi jääkonarusi leidub. On paremaid ja halvemaid kohti. Eks peab ise veidi rohkem jälgima. Sõitsin suurema osa ringist enne traktorit. Hooldatud osa peal oli ikka teine tera sõita 🙂 Mõned pildid ka imgur.com/a/tdPlx

  • Väga tänan fotode eest! Paistab küll nii, et võib homme ka viisaka suusaga peale minna, ilma et midagi väga “kannatama” peaks 🙂

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

1 6 7 8

Tulevad Sündmused

 • Tõukekelgumatk koos uisutamisega 18.03

 • Suusamatk kooriklumel 17.03.2018

 • Sportland Kõrvemaa SUUSAPÄEV