• Terviseradu
  arendavad
 • Merko logo
 • Eesti Energia logo
 • Swedbank logo

Lisainfo

Lisaks
*Söögimajas koduseid toidud; talve- ja suvehooajal avatud iga päev; kevad-sügishooajal E, T suletud
*Saunad - talvehooajal avatud saun kl 11.00 - 16.00ni; muul ajal ette tellides
*Majutus matkamajas kuni 28-le ja saunamajas kuni 12-le
*FATrataste, suusavarustuse, tõukekelkude, räätsade, matkauiskude rent
*Rattamaratoni rajad treenimiseks interaktiivse rajakaardi abil
*Tähistatud matkarajad talvel matkamiseks jalgsi või tõukekelkudega; koertega jalutamiseks, suusatamiseks või jooksmiseks!
*RMK matkarajad piirkonnas - Uuejärve; Jussi Järvede; Paukjärve; Oandu-Ikla matkatee
*Discgolfi rajad (18 +9) ja varustuse rent
*Viburada (11 laskeala) ja varustuse rent

“Kõrvemaa Matka- ja Suusakeskus” on saanud 210 vastust

 1. Kevad, lõpetasime suusahooaja möödunud nädalavahetusel. Hetkel suusarajad lumised ja kohati jäised.

 2. Sulalumi ja +temperatuur ei ole rada veel pehmeks muutnud. Visuaal ilus; hea treening, tuleb võtta viimast radadelt… tõenäosus on, et nädalalõpuni saab punkti panna suusahooajale ning teha viimased-suusa-rõõmud-pikal-ringil:)

 3. Kõik rajad sai hooldatud eile, nii vabatehnika kui ka uus klassikajälg – 1,5km, 2,1km(kergliiklustee), 3km, 5km, 19km ja 24km. Visuaal ilus, korralik treening garanteeritud. Öösel sadas ca 2mm värsket lund. Mõned kohad on jäised, lõppulaskumisel palume olla ettevaatlikud. Aegviidus valgustatud rada samuti veel väga heas korras!
  Saunasoovide osas palume pöörduda enne rajale minekut söögimajja perenaise poole. Täna söögimaja avatud kuni kl 17.00ni.

 4. Täna hommikul taas…. kõik rajad hooldatud nii vabatehnika kui ka uus klassikajälg – 1,5km, 2,1km(kergliiklustee), 3km, 5km, 19km ja 24km. Visuaal ilus, korralik treening garanteeritud. Mõned kohad on jäised, lõppulaskumisel palume olla ettevaatlikud. Aegviidus valgustatud rada samuti veel väga heas korras!
  Saunasoovide osas palume pöörduda enne rajale minekut söögimajja perenaise poole. Täna söögimaja avatud kuni kl 17.00ni.

 5. sõitsin 10.03 19km rada läbi. Üldiselt rada sõidetav hea suusaga, kuigi okasprahti oli palju. Jäiseid kohti vähe, libisemine hea. Klassikajälg katkendlik. Esimese laskumise lõpus, kus rada läheb üle autotee, on teevaod lume alt lahti sulanud, tuleb ettevaatlikult üle minna. Viimasel kahel laskumisel väga jäine ja jälge pole. VB on jõutud vahepeal hooldada. Aga ka ilma selleta oli pühapäeval 19km ring korralikult läbitav.

 6. Täna hommik on veel sula, lõunast lubab miinus temperatuuri ja rajaolud lähevad paremaks. Igaljuhul kevadised suusarõõmud on garanteeritud!
  Täna suusatamise personaaltreeningus on vabad ajad kl 13.30 ja kl 14.30, soovi kokrral helista 53499598!

 7. 9.03 kell : 13-15 – 19 km rada täiesti sõidetav. tänud rajameistrile, klassika jälg kohati palju parema libisemisega kui uisurada. oksapuru oli, aga ei häirinud . sai mööda sõita, laskumised väga normaalsed, mõnus kevad- talvine suusasõit .

 8. Täna hommikul on hooldatud 1,5km, 3km ja 5km suusarajad. Homme varahommikul on plaan rajatraktoriga minna ka 19km ja 24km suusaradu hooldama, saavad olema nii vabatehnika kui ka klassikajälg. Talverõõmud kestavad veel.

 9. Eile 06.03 käisin klassikat 19km ringil – lihtsalt suurepärane! Ideaalne rada ja tingimused. Kiitused rajameistrile ja ka ilmataadile!

 10. Täna sadas ca 16cm värsket lund ning õhtul hooldas rajamasin kõik rajad – 1,5km, 3km, 5km, 19km ja 24km. Olemas on nii vabatehnika kui ka klassikajälg. Talv ja suusahooaeg kestab veel. 06.03 saun broneeritud kl 13.00 – 15.00ni.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

1 2 3 19

Tulevad Sündmused

 • Sportland Kõrvemaa Kevadjooks

 • Suusa personaaltreening täiskasvanule

 • Mõõdukas treening jääl 15.12 kl 17.00