• Terviseradu
  arendavad
 • Merko logo
 • Eesti Energia logo
 • Swedbank logo

Lisainfo

Lisaks
* Sportland Kõrvemaa Matka- ja Suusakeskus avatud E-R kl 10:00 - 19:00, L-P kl 9:00 - 19:00
*Keskuse kohvik avatud E-R kl 10:00 - 19:00 ja L - P kl 9:00 - 19:00 TOIMUB AINULT TOIDU KAASAMÜÜK.
*Laenutus - avatud E-R kl 10:00 - 19:00, L-P kl 9:00 - 19:00. Siseruumides maskikandmine kohustuslik.

“Sportland Kõrvemaa Matka- ja Suusakeskus” on saanud 237 vastust

 1. Tere,
  Mis seisus rullidada on? Umbes millal on lootust rullidega peale saada?

  • Tere, Martin! 1,5 km ring on nüüd looduserüppes, hooldust ei toimu. Rajahooldustehnika on suveunne pakitud. Nüüd ootame FAT ratastega matkama ja Disc-golf pargi võlusid nautima 🙂 Tervisi Kõrvemaalt

 2. Käisin eile 28.03, rajale läkisn 15:00. Sõitsin 19km+5km+1,5km. Kõik olid sõidetavad ja väga mõnus teraapiline oli kulgeda. Jäiste kohtade peal libises hästi, aga lumised kohad olid silmale ilusad. Rohkem muidugi ei lähe, aga hea tunde sai küll ja koormuse ka.

 3. Matkasin pühapäeva päeval ca. edasi 5km ja tagasi, otsa 3km (tagasi 1,5km kaudu). Vahepeal väga vesine ja jäine, siis jälle ilusa valge lumega lõigud ja nii ikka korda mööda. Oksaprahti ka omajagu. Suuremad laskumised enamsti ikka üsna jäised. Metsas üldiselt ka rajakõrval veel väga valge. Kokkuvõttes hõisata enam pole, aga oli veel suustamise moodi ja emotsiooni sai kätte!

 4. Tuleb minna ja sõita ja ise veenduda milline rada on mitte tühja loba ajada , minu jaoks oli supper 19 km ring

 5. Minu viimane hooajasõit lõppes korraliku “käbaraga” Jäi kaamerasse ka kuskil peale 8 hommikul.

 6. Kaks eelmist kommentaari on väga vastuolulised aga teinud täna kell 9.30…11.00 vahel 19 km tiiru,, siis igal juhul oli see selle talve nauditavamate sõitude hulgas. Libisemine mega hea. Pool ringi oli rada tõesti üllatavalt heas korras, mingi osa pisut kehvem ja nii 5% oli okkaid, lausjääd, kus liikuda oli keeruline. Kui suusavalitsemine lubab jäiseid laskumisi sõita, siis igal juhul soovitan. Oluline on minna kohale varahommikul ja mullasuusaga. Soovitavalt muidugi uisk.

 7. 19 km ringil liikumist võib veel ainult väga tinglikult nimetada suusatamiseks. Kui üldse siis ainult kõige vanema ja odavama mullasuusaga. Pool rajast on kaetud lausjääga, ka paljud tõusud ja laskumised. Okka-oksamultš on pea katkematu. Paljudes kohtades on muld väljas.

 8. Täna sai sõita veel 19km ringi väga edukalt. Polnud isegi veel vajadust mullasuusaga sõita. Osades kohtades tasus hoida silmad lahti. Igaks juhuks tulin viimasel suurel laskumisel mõned sammud jalgsi, sest see oli päris jäine. Kes viitsiks, saaks veel seda kunstlume ringi sõita päris kaua.

 9. Kella 17-18 vahel oli rada pehmem ja laskumised nii kiired enam polnud, kõige kehvema suusaga ei peagi sõitma. Ainult ühes kohas ähvardas rada katkema hakata, ühe päikesepoolse künka laskumisel, käisin hiljem saani ja labidaga ning lappisin ennetavalt ära. Saab sõita nv küll.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

1 2 3 19

Tulevad Sündmused

 • Sportlik uisuhommik

 • Iseseisvalt uisutama

 • Iseseisvalt uisutama

Top