*Söögimajas koduseid toidud; talve- ja suvehooajal avatud iga päev; kevad-sügishooajal E, T suletud
*Saunad - talvehooajal avatud saun kl 11.00 - 16.00ni; muul ajal ette tellides
*Majutus matkamajas kuni 28-le ja saunamajas kuni 12-le
*FATrataste, suusavarustuse, tõukekelkude, räätsade, matkauiskude rent
*Rattamaratoni rajad treenimiseks interaktiivse rajakaardi abil
*Tähistatud matkarajad talvel matkamiseks jalgsi või tõukekelkudega; koertega jalutamiseks, suusatamiseks või jooksmiseks!
*RMK matkarajad piirkonnas - Uuejärve; Jussi Järvede; Paukjärve; Oandu-Ikla matkatee
*Discgolfi rajad (18 +9) ja varustuse rent
*Viburada (11 laskeala) ja varustuse rent

“Kõrvemaa Matka- ja Suusakeskus” on saanud 213 vastust

1. Eelmine neljapäev sai veel ilusasti sõita sõitsin ise 24 ringi ,isegi rohkemgi Aegviiduni ja tagasi ,kohati väga lumiseid lõike , ka muidugi palju jäist aga see ei seganud kuna oli pehmem jää väljas +10c ,ka katkestusi aga üllatavalt vähe , sõita sai veel oja talu asfaldi pealsel lõigul , kõige parem osa tegelikult säilinud Aegviidus , sealt seikluspargi juurest kuni mägeteni , laskumised muidugi valdavalt jääs . vot selline kogemus oli unustasin nädal tagasi kirjutamast.

2. Eile oli 19km sõidetav, mõned jäised kohad, aga ei midagi hullu, viimast laskumist võiks aga vältida, puhas jää. Okkaid ja oksi rajal, aga üldiselt sõitmist ei sega. Siiski ainult vana suusk!
    Täna ka kindlasti veel terve ring suusatatav.
    Edasi juba nii ja naa.

3. Kevad, lõpetasime suusahooaja möödunud nädalavahetusel. Hetkel suusarajad lumised ja kohati jäised.

4. Sulalumi ja +temperatuur ei ole rada veel pehmeks muutnud. Visuaal ilus; hea treening, tuleb võtta viimast radadelt… tõenäosus on, et nädalalõpuni saab punkti panna suusahooajale ning teha viimased-suusa-rõõmud-pikal-ringil:)

5. Kõik rajad sai hooldatud eile, nii vabatehnika kui ka uus klassikajälg – 1,5km, 2,1km(kergliiklustee), 3km, 5km, 19km ja 24km. Visuaal ilus, korralik treening garanteeritud. Öösel sadas ca 2mm värsket lund. Mõned kohad on jäised, lõppulaskumisel palume olla ettevaatlikud. Aegviidus valgustatud rada samuti veel väga heas korras!
    Saunasoovide osas palume pöörduda enne rajale minekut söögimajja perenaise poole. Täna söögimaja avatud kuni kl 17.00ni.

6. Täna hommikul taas…. kõik rajad hooldatud nii vabatehnika kui ka uus klassikajälg – 1,5km, 2,1km(kergliiklustee), 3km, 5km, 19km ja 24km. Visuaal ilus, korralik treening garanteeritud. Mõned kohad on jäised, lõppulaskumisel palume olla ettevaatlikud. Aegviidus valgustatud rada samuti veel väga heas korras!

7. sõitsin 10.03 19km rada läbi. Üldiselt rada sõidetav hea suusaga, kuigi okasprahti oli palju. Jäiseid kohti vähe, libisemine hea. Klassikajälg katkendlik. Esimese laskumise lõpus, kus rada läheb üle autotee, on teevaod lume alt lahti sulanud, tuleb ettevaatlikult üle minna. Viimasel kahel laskumisel väga jäine ja jälge pole. VB on jõutud vahepeal hooldada. Aga ka ilma selleta oli pühapäeval 19km ring korralikult läbitav.

8. Täna hommik on veel sula, lõunast lubab miinus temperatuuri ja rajaolud lähevad paremaks. Igaljuhul kevadised suusarõõmud on garanteeritud!
    Täna suusatamise personaaltreeningus on vabad ajad kl 13.30 ja kl 14.30, soovi kokrral helista 53499598!

9. 9.03 kell : 13-15 – 19 km rada täiesti sõidetav. tänud rajameistrile, klassika jälg kohati palju parema libisemisega kui uisurada. oksapuru oli, aga ei häirinud . sai mööda sõita, laskumised väga normaalsed, mõnus kevad- talvine suusasõit .