Instagram ikoon Facebook ikoon
Terviserajad logo
Illustratsioon
Harjumaa

Sportland Kõrvemaa Matka- ja Suusakeskus

Lemmikute lisamiseks logi sisse

Kui hindad aktiivset puhkust ja armastad puhast Eestimaa loodust, siis oled õiges kohas.Sportland Kõrvemaa Matka- ja Suusakeskus asub keset Põhja-Kõrvemaa imekaunist loodust ning ühendab endas matka- ja sportimisvõimalused seminaride, kokkutulekute ning saunaõhtute pidamisega. Nii suured kui väikesed külalised on oodatud aastaringselt!

Sportland Kõrvemaa Matka-ja Suusakeskus asub 55 kilomeetri kaugusel Tallinnast – Anija vallas Harjumaal. Keskus on ennekõike tuntud suusa- ja matkaradade poolest, ent ka discgolfirajad on kõrgelt hinnatud. Sportland Kõrvemaa discgolfpargis on 2 täismõõtmetes rada- Prodigy Kõrvemaa 21 korviga võistlusrada ja Sportland Kõrvemaa 18 korviga harrastajate rada.

Lisaks on võimalik seigelda keskuse territooriumil asuvas madalseikluspargis ja kiigeplatsil ning 9 laskmiskohaga vibu metsarajal.

Terviseradadest ootavad külastamist 1,5 km, 3 km, 5 km, 19 km ja 24 km rajad. Lisaks on FATrataste ja tõukekelkudega matkajate jaoks eraldi matkarajad.
NB! Talvehooajal on suusaradadel matkamine keelatud.

Kõrvemaa terviserajad on tähistatud nooltega, kilomeetripostide ja viitadega.

Staatuse ikoon
Raja olek: Sees nii klassika kui uisutehnika rajad
Lumekiht: 15cm
Avatud suusaradu: 1,5 km ja 3 km, 5 km, 19 km
Otsepilt
Rajameister
Rajameister
Rajameister
Kõrvemaa Spordikeskus
1,5 km, 3 km (muudetud kujul) ja 5 km vabatehnika osa hooldatud esmaspäeva hommikul. 19 km ringil viimati hooldatud laupäeval vabatehnika osa ja värske klassikajälg esimesed 6 km edasi-tagasi. Ülejäänud 19 km ringi ulatuses vana klassikajälg 80% heas korras. Peale on sadanud viimaste päevadega ca 3 cm lund. Kohati võib esineda oksapuru ja jäiseid kohti, kuid suures plaanis on olud head. Mõnusat suusatamist!
Rajameister
Rajameister
veebruar 7, 2023
Kõik kommentaarid

kommentaarid

Lisa kommentaar
 • Rajameister

  1,5 km, 3 km (muudetud kujul) ja 5 km vabatehnika osa hooldatud esmaspäeva hommikul. 19 km ringil viimati hooldatud laupäeval vabatehnika osa ja värske klassikajälg esimesed 6 km edasi-tagasi. Ülejäänud 19 km ringi ulatuses vana klassikajälg 80% heas korras. Peale on sadanud viimaste päevadega ca 3 cm lund. Kohati võib esineda oksapuru ja jäiseid kohti, kuid suures plaanis on olud head. Mõnusat suusatamist!

  Kõrvemaa Spordikeskus / veebruar 7, 2023
 • Rajameister

  Ööga on sadanud ca 3-4cm lund. 1,5 km, 3 km (muudetud kujul) ja 5 km vabatehnika  osa hooldatud täna hommikul. Klassikajäljel värske lumi peal. 19 km ringil hooldatud vabatehnika osa laupäeva õhtul, ning värske klassikajälg esimesed 6 km edasi-tagasi laupäeva hommikul. Ülejäänud 19km ringi ulatuses vana klassikajälg 80% heas korras. Soovitame pigem vanema suusaga, sest kohati võib esineda oksapuru ja jäiseid kohti, kuid suures plaanis on olud head. Mõnusat suusatamist!

  Kõrvemaa Spordikeskus / veebruar 6, 2023
 • Rajameister

  Laupäev hommikul hooldatud 1,5 km, 3 km (muudetud kujul) nii vabatehnika osa kui klassikajälg ja 5 km vabatehnika osa. 19 km ringil hooldatud vabatehnika osa laupäeva õhtul, ning värske klassikajälg esimesed 6 km edasi-tagasi laupäeva hommikul. Ülejäänud 19km ringi ulatuses vana klassikajälg 80% heas korras. Soovitame pigem vanema suusaga, sest kohati võib esineda oksapuru ja jäiseid kohti, kuid suures plaanis on olud head. Mõnusat suusatamist!

  Kõrvemaa Spordikeskus / veebruar 5, 2023
 • Rajameister

  RAJAINFO 04.02 kl 09:00 ⛷️: Kõrvemaal on ööga sadanud ca 3cm lund. Täna hommikul hooldatud 1,5 km, 3 km (muudetud kujul) nii vabatehnika osa kui klassikajälg ja 5 km vabatehnika osa. 19 km ringil hooldatud vabatehnika osa ning värske klassikajälg esimesed 6 km edasi-tagasi. Ülejäänud 19km ringi ulatuses vana klassikajälg 80% heas korras, kaetud 3cm värske lumega. Kohati võib esineda oksapuru ja jäiseid kohti, kuid suures plaanis on olud head. Mõnusat suusatamist! ❄️

  Kõrvemaa Spordikeskus / veebruar 4, 2023
 • Palun värsket rajainfot.

  veebruar 4, 2023
 • Rajameister

  Kõrvemaal sajab lund. 1,5 km,3 km ja 5 km vabatehnika osa hooldatud eile hommikul Yellowstone`iga, klassikajälge rajamasinaga üle teha ei saanud, tõmbab kogu värske lume üles. 19 km ringil hooldatud vabatehnika osa laupäeva õhtul, klassikajälg sõidetav esimesed 6 km edasi-tagasi, esineb musti ja jäiseid kohti - soovitame vanema suusaga. Pikk nõmm on jäine, 24 km rajale ei soovita minna, on väga jäine.

  Kõrvemaa Spordikeskus / veebruar 3, 2023
 • Rajameister

  Öösel on sadanud ca 2 cm lund. 1,5 km,3 km (muudetud kujul) ja 5 km vabatehnika osa hooldatud täna hommikul Yellowstone`iga, klassikajälge rajamasinaga üle teha ei saanud, tõmbab kogu värske lume üles. 19 km ringil hooldatud vabatehnika osa laupäeva õhtul, klassikajälg sõidetav esimesed 6 km edasi-tagasi, esineb musti ja jäiseid kohti - soovitame vanema suusaga. Pikk nõmm on jäine, 24 km rajale ei soovita minna. Mõnusat suusatamist!

  Kõrvemaa Spordikeskus / veebruar 2, 2023
 • Rajameister

  Öösel on sadanud ca 1 cm lund. 1,5 km ja 3 km (veidi muudetud kujul) suusarajad on sõidetavad. Pühapäeva hommikul vabatehnika osa hooldatud. 5 km rajal esineb jäiseid kohti. 19 km ringil hooldatud vabatehnika osa laupäeva õhtul, klassikajälg sõidetav esimesed 6 km edasi-tagasi, klassikajäljes esineb musti ja jäiseid kohti. Venemäe laskumisel tuleb suusad ära võtta. Pikk nõmm on jäine, 24 km rajale ei soovita minna. Palume olla ettevaatlikud laskumistel!

  Kõrvemaa Spordikeskus / jaanuar 31, 2023
 • Rajameister

  RAJAINFO 29.01 kl 08:45 :  1,5 km ja 3 km (veidi muudetud kujul) suusarajad on head, täna hommikul vabatehnika osa värkselt hooldatud. 5 km rajal esineb jäiseid kohti, muus osas samuti hea. Pikal 19 km ringil hooldatud vabatehnika osa eile õhtul, klassikajälg sõidetav  esimesed 6 km edasi-tagasi, klassikajäljes esineb musti ja jäiseid kohti. Venemäe laskumisel tuleb suusad ära võtta. Pikk nõmm on jäine, 24 km rajale ei soovita minna. Palume olla ettevaatlikud laskumistel! Sportlikku nädalavahetust!

  Kõrvemaa Spordikeskus / jaanuar 29, 2023
 • Kiitus rajameistrile! Olusid arvestades oli rada hea. Nii uisu kui klassikajälg. Samas tegi paljudele suusatajatele meele mõrudaks suusarajal sigatsenud 15-ne mootorsaani seltskond. 6-da kilomeetrini hooldatud rajast sõideti pudruks 5 km vabatehnika rada. See oli täiesti teadlik tegevus. Oli ju näha et rada on hooldatud ja suusatajad suusatajad. "suur tänu" msm mootorsaanimatkadele!

  jaanuar 28, 2023
 • Olud suusatamiseks üllatavalt head. Rada oli eriti hästi ette valmistatud selle hetkeni, kuni kamp mootorsaanidega seiklejaid otsustasid kogu selle ilu rikkuda. Sõideti sõna otseses mõttes üle kõik suusatamiseks kõlbulikud rajad, arvestades ilmasid, kus neid niigi napib ja õigustuseks saime vastuse, et täna neil luba antud aga lubasid raja homseks korda teha. Järgmine kord palun mainida , kui saanid rajal, siis teab arvestada!

  jaanuar 28, 2023
 • Rajameister

  1,5 km ja 3 km (veidi muudetud kujul) suusarajad head. 5 km rada hooldatud osaliselt (ilma paunadeta). Pikal ringil hooldatud esimesed 6 km edasi-tagasi, klassikajäljes esineb musti kohti. Venemäe laskumisel tuleb suusad ära võtta. Pikk nõmm on jäine, 24 km ei soovita minna. Sportlikku nädalavahetust! PS! 28.01 toimuvad Kõrvemaa radadel Harjumaa meistrivõistlused murdmaasuusatamises.

  Kõrvemaa Spordikeskus / jaanuar 28, 2023
 • Rajameister

  Öösel on külmetanud, ent eelnevate päevade sula on teinud oma töö ning pikkadel ringidel on pinnas väljas - radu pole, ootame lumelisa. Suusatada saab 1,5 km ja 3 km radadel. Klassikajälg kohati jäine, palume olla ettevaatlikud. 27.-28.01 toimuvad Kõrvemaa radadel Harjumaa meistrivõistlused murdmaasuusatamises.

  Kõrvemaa Spordikeskus / jaanuar 27, 2023
 • Rajameister

  Temperatuur on plussis ning rajad on muutunud pehmeks ja vesiseks. Sula on teinud oma töö ning pinnas on kohati väljas, ootame lumelisa ja miinuskraade!❄️

  Kõrvemaa Spordikeskus / jaanuar 26, 2023
 • Rajameister

  RAJAINFO 26.01 kl 10:00 : Temperatuur on plussis ning rajad on muutunud pehmeks ja vesiseks. Kõik ringid on reede öösel rajamasinaga hooldatud - 1,5 km, 2 km, 3 km, 5 km, 19 km ja 24 km, sees ka klassikajälg. Sula on teinud oma töö ning pinnas on kohati väljas, ootame lumelisa ja miinuskraade! 

  Kõrvemaa Spordikeskus / jaanuar 26, 2023
 • Rajameister

  RAJAINFO 25.01 kl 10:00 : Temperatuur on plussis ning rajad on muutunud kohati pehmeks. Kõik ringid on reede öösel rajamasinaga hooldatud - 1,5 km, 2 km, 3 km, 5 km, 19 km ja 24 km, sees ka klassikajälg. Sõita saab korraliku suusaga, klassikajäljes mõningates kohtades rajapõhi jäine. Mõnusat suusatamist!

  Kõrvemaa Spordikeskus / jaanuar 25, 2023
 • Rajameister

  Kõrvemaal sajab lund, radadel kuni 1 cm värsket lund peal.  Kõik ringid on reede öösel rajamasinaga hooldatud - 1,5 km, 2 km, 3 km, 5 km, 19 km ja 24 km, sees ka klassikajälg. Rajad on heas korras ja sõita saab korraliku suusaga, klassikajäljes mõningates kohtades rajapõhi jäine. Mõnusat suusatamist!

  Kõrvemaa Spordikeskus / jaanuar 24, 2023
 • 19km hea, 24km lisapaun väheke kehvem, musta ja kive väljas, kui silmad lahti hoida, siis kannatab ka seal hea suusaga sõita. Haraka rabas üks tähelepanu vajav koht, aga muidu võib sajaga kuuma anda.

  jaanuar 22, 2023
 • Rajameister

  RAJAINFO 22.01 kl 09:15 : Kõik ringid on reede öösel rajamasinaga hooldatud - 1,5 km, 2 km, 3 km, 5 km, 19 km ja 24 km, sees ka klassikajälg. Rajad on heas korras ja sõita saab korraliku suusaga, klassikajäljes mõningates kohtades rajapõhi jäine. Pika ringi kuuendal kilomeetril, Haraka raba ületamisel on üks vesine koht, kuid saab kenasti suusaga üle. Mõnusat sportlikku nädalavahetust!

  Kõrvemaa Spordikeskus / jaanuar 22, 2023
 • Rajameister

  RAJAINFO 21.01 kl 09:15 ⛷️: Kõik ringid on öösel rajamasinaga hooldatud – 1,5 km, 2 km, 3 km, 5 km, 19 km ja 24 km, sees ka klassikajälg. Rajad on heas korras ja sõita saab korraliku suusaga, klassikajäljes mõningates kohtades rajapõhi jäine. Pika ringi kuuendal kilomeetril, Haraka raba ületamisel on üks vesine koht, kuid saab kenasti suusaga üle. Mõnusat sportlikku nädalavahetust, Kõrvemaal päike juba paistab!❄️

  Kõrvemaa Spordikeskus / jaanuar 21, 2023
 • Rajameister

  Kõik ringid on lohistiga üle sõidetud - 1,5 km, 2 km, 3 km, 5 km, 19 km ja 24 km. Rajamasin läheb peale täna öösel. Rikked on kõrvaldatud ning keskuses taas elekter olemas.

  Kõrvemaa Spordikeskus / jaanuar 20, 2023
 • Rajameister

  Rajameister on rajal. Lubatud külmakraade ei tulnud, rajapõhjad on pehmed ja vesised. Aga loodame parimat. Uuendame infot jooksvalt!

  Kõrvemaa Spordikeskus / jaanuar 20, 2023
 • Rajameister

  Ööga on sadanud ca 10-15 cm lund ning sadu jätkub. Rajahooldus on plaanis täna, sõltuvalt ilmaoludest. Uuendame infot päeva jooksul.

  Kõrvemaa Spordikeskus / jaanuar 19, 2023
 • Rajameister

  Temperatuur on taas plussis,  rajad on väga oksapurused, kohati ka pinnas väljas ning sõitmine väga keeruline. Pigem ei soovita rajale minna. Oleme miinuskraadide ja lume ootel.

  Kõrvemaa Spordikeskus / jaanuar 18, 2023
 • Rajameister

  Saabunud on miinuskraadid. Rajad on oksapurused ja jäised, kohati ka pinnas väljas. Palume olla väga ettevaatlikud, eriti laskumistel. Sõita saab, aga soovitame vanema suusaga.

  Kõrvemaa Spordikeskus / jaanuar 17, 2023
 • Rajameister

  Ilm vihmane ja väga tuuline. Rajad kohati pehmed ja vesised, oksapurused. Sõita saab, aga soovitame pigem vanema suusaga.

  Kõrvemaa Spordikeskus / jaanuar 15, 2023
 • Kaotasin täna 14.01 19 km ringil enda prillid. Kui keegi juhtub leidma, palun ühendust võtta 5null91239. Tänud!

  jaanuar 14, 2023
 • Mõned kohad mustad, aga rada kenasti soidetav.

  jaanuar 14, 2023
 • Kas reaalselt suusatada 19 ringil ilma suuski rikkumata saab? kui pehme võiks täna olla iga päevane järjest pehmemaks muutuv ja vesine rada? tänan juba ette vastuse eest.

  jaanuar 14, 2023
 • Rajameister

  Täna on sulailm, rada on vesine ja muutub järjest pehmemaks. 10.01 öösel hooldatud - 1,5 km, 3 km, 5 km, 19 km ja 24 km - sees ka klassikajälg. Rajatraktori tehnilise viperuse tõttu on klassikajälg tõusudel kohati katkendlik, kuid 99% ulatuses ikkagi heas korras. Kui lumelisa ei tule, siis rajahooldust plaanis ei ole enne, kui  Suusamaratoniks - püüame radu hoida :) 

  Kõrvemaa Spordikeskus / jaanuar 14, 2023
 • Kuidas sula mõjunud? Nädalavahetusel saame sõita?

  jaanuar 13, 2023
 • Rajameister

  Täna on sulailm, sajab vihma ning rada muutub järjest pehmemaks. 10.01 öösel hooldatud – 1,5 km, 3 km, 5 km, 19 km ja 24 km – sees ka klassikajälg. Rajatraktori tehnilise viperuse tõttu on klassikajälg tõusudel kohati katkendlik.

  Kõrvemaa Spordikeskus / jaanuar 13, 2023
 • Rajameister

  Täna on sulailm ning rada on kohati pehme. Ööga on peale tuisanud 1-2 cm lund. 10.01 öösel hooldatud - 1,5 km, 3 km, 5 km, 19 km ja 24 km - sees ka klassikajälg. Rajatraktori tehnilise viperuse tõttu on klassikajälg tõusudel kohati katkendlik, kuid 99% ulatuses ikkagi heas korras. Head suusatamist!

  Kõrvemaa Spordikeskus / jaanuar 12, 2023
 • Rajameister

  Täna on sulailm. 10.01 öösel hooldatud - 1,5 km, 3 km, 5 km, 19 km ja 24 km - sees ka klassikajälg. Rajatraktori tehnilise viperuse tõttu on klassikajälg tõusudel kohati katkendlik, kuid 99% ulatuses ikkagi heas korras. Head suusatamist!

  Kõrvemaa Spordikeskus / jaanuar 11, 2023
 • Rajameister

  Kõrvemaal sajab lund. Täna öösel hooldatud - 1,5 km, 3 km, 5 km, 19 km ja 24 km - sees ka klassikajälg. Rajatraktori tehnilise viperuse tõttu on klassikajälg tõusudel kohati katkendlik, kuid 99% ulatuses ikkagi heas korras. Head suusatamist!

  Kõrvemaa Spordikeskus / jaanuar 10, 2023
 • Rajameister

  Radade hooldus planeeritud täna õhtuks.

  Kõrvemaa Spordikeskus / jaanuar 9, 2023
 • Rajameister

  Kõrvemaal tuiskab, kohati on peale sadanud kuni 5 cm värsket lund. 07.01 hooldatud - 1,5 km, 2 km, 3 km, 5 km, 19 km ja 24 km - sees ka klassikajälg. Rajatraktori tehnilise viperuse tõttu on klassikajälg tõusudel kohati katkendlik, kuid 90% ulatuses ikkagi heas korras. Mõnusat suusatamist!

  Kõrvemaa Spordikeskus / jaanuar 9, 2023
 • Parkimisel uus tsoon ka. Ise nägin alles kodus, et parkimisel viga. Vanad KM123 tsoonid on kehtetud ja nüüd on uus tsoon KORVEMAA.

  jaanuar 9, 2023
 • Rajameister

  RAJAINFO 08.01 kl 09:00 : 07.01 hooldatud - 1,5 km, 2 km, 3 km, 5 km, 19 km ja 24 km - sees ka klassikajälg. Rajatraktori tehnilise viperuse tõttu on klassikajälg tõusudel kohati katkendlik, kuid 90% ulatuses ikkagi heas korras. Olud on ikka väga mõnusad, head suusatamist!

  Kõrvemaa Spordikeskus / jaanuar 8, 2023
 • Rajameister

  RAJAINFO 07.01 kl 09:00 : Öösel hooldatud - 1,5 km, 2 km, 3 km, 5 km, 19 km ja 24 km - sees ka klassikajälg. Rajatraktori tehnilise viperuse tõttu on klassikajälg tõusudel kohati katkendlik, kuid 90% ulatuses ikkagi heas korras. Olud on ikka väga mõnusad, head suusatamist!

  Kõrvemaa Spordikeskus / jaanuar 7, 2023
 • Rajameister

  Elektririke on kõrvaldatud - kohvik taas avatud ning avatud saun saab ka lähemal ajal soojaks :)

  Kõrvemaa Spordikeskus / jaanuar 6, 2023
 • Rajameister

  06.01.2023 KESKUSE KOHVIK JA SAUN ON SULETUD ELEKTRIKATKESTUSE TÕTTU! PROGNOOSITAV ELEKTRIVARUSTUSE TAASTAMISE AEG KELL 15:30. Uuendame infot jooksvalt! Suusatada saab, varustust saab ka rentida (sularahas tasumine). 

  Kõrvemaa Spordikeskus / jaanuar 6, 2023
 • Rajameister

  KESKUS ON SULETUD ELEKTRIKATKESTUSE TÕTTU! PROGNOOSITAV ELEKTRIVARUSTUSE TAASTAMISE AEG KELL 15:30. Uuendame infot jooksvalt! Eile õhtul hooldatud - 1,5 km, 5 km ja 19 km - sees ka klassikajälg. Peale on sadanud kuni 2 cm väga kerget lund. Lumetootmise tõttu on 3 km,  5 km ja 19 km radade viimased 2 laskumist suletud ning ümber suunatud 1,5 km raja kaudu. Mõnusat suusatamist! 

  Kõrvemaa Spordikeskus / jaanuar 6, 2023
 • Rajameister

  Kõrvemaal sajab kerget lund. Kõik rajad said eile hooldatud - 1,5 km, 2 km, 3 km, 5 km ja 19 km - sees ka klassikajälg. Lumetootmise tõttu on 3 km,  5 km ja 19 km radade viimased 2 laskumist suletud ning ümber suunatud 1,5 km raja kaudu. 1,5 km rada valgustatud 1 km ulatuses Änni teeni kuni kell 23:00. Mõnusat suusatamist! 

  Kõrvemaa Spordikeskus / jaanuar 5, 2023
 • Rajameister

  Kõrvemaal sajab lund. Öösel rajamasinaga ühe korra üle sõidetud 1,5 km, 2 km, 3 km ja 5 km  - sees vabatehnika ja klassikajälg, ent rajamasina rikke tõttu klassikajälg kohati katkendlik. Rajapõhi on pehme, kuid päevaste miinuskraadidega peaks tahenema tugevamaks. Kuna rajamasin on rikkis, siis püüame hiljemalt lõunaks oma tehnikaga ka 19 km ringi läbi sõita. Uuendame rajainfot päeva jooksul. 1,5 km rada valgustatud 1 km ulatuses Änni teeni kuni kell 23:00.

  Kõrvemaa Spordikeskus / jaanuar 4, 2023
 • Rajameister

  Ööga on sadanud ca 15 cm lund ning sadu jätkub. Rajameister on rajal, püüame värske lume kinni rullida päeva jooksul.  Rajamasinaga saab peale minna päeva teises pooles, kui saabuvad miinuskraadid.

  Kõrvemaa Spordikeskus / jaanuar 3, 2023
 • Rajameister

  RAJAINFO 03.01 kl 08:05 ⛷️: Ööga on sadanud ca 15 cm lund ning sadu jätkub❄️❄️❄️ Radade hooldus peale lumesaju lõppu. Uuendame infot jooksvalt. 1,5km rada valgustatud 1 km ulatuses Änni teeni kuni kell 23:00. Sportlikku uut aastat!

  Kõrvemaa Spordikeskus / jaanuar 3, 2023
 • Rajameister

  Viimane hooldus radadel tehtud 25.12 -  1,5km; 2km; 5km; 19km; 24km - ka klassikajälg. Plusskraadid ja vihm on teinud oma töö, rajad on väga jäised ja oksapurused ning kohati on ka pinnas väljas. Seoses väga jäiste oludega pigem ei soovita rajale minna. Uut rajahooldust enne lumelisa plaanis teha ei ole. 1,5km rada valgustatud 1 km ulatuses Änni teeni kuni kell 23:00. Sportlikku uut aastat!

  Kõrvemaa Spordikeskus / jaanuar 2, 2023
 • Rajameister

  RAJAINFO 01.01 kl 10:00 : Viimane hooldus radadel tehtud 25.12 -  1,5km; 2km; 5km; 19km; 24km - ka klassikajälg. Plusskraadid ja vihm on teinud oma töö, rajad on pehmed, jäised ja oksapurused ning kohati on ka pinnas väljas. Uut rajahooldust enne lumelisa ja miinuskraade plaanis teha ei ole. 1,5km rada valgustatud 1 km ulatuses Änni teeni kuni kell 23:00. Sportlikku uut aastat!

  Kõrvemaa Spordikeskus / jaanuar 1, 2023
 • Rajameister

  RAJAINFO 31.12 kl 09:45 : Viimane hooldus radadel tehtud 25.12 -  1,5km; 2km; 5km; 19km; 24km - ka klassikajälg. Kõrvemaal sajab vihma ja on plusskraadid ning rajad on pehmed ja jäised, kohati oksapurused. Uut rajahooldust enne lumelisa ja miinuskraade plaanis teha ei ole. Pikal ringil võib Venemäe kandis olla kive väljas, palume olla ettevaatlikud. 1,5km rada valgustatud 1 km ulatuses Änni teeni kuni kell 23:00. Sportlikku vana-aasta lõppu!

  Kõrvemaa Spordikeskus / detsember 31, 2022
 • Tegin 24km ringi, olukord oli parem kui arvasin, natuke oksarisu oli, aga mitte kõige hullem olukord, võistlussuusaga uuesti ei läheks aga muidu hea suusaga küll

  detsember 30, 2022
 • Rajameister

  Hooldus radadel tehtud 25.12 -  1,5km; 5km; 19km; 24km - ka klassikajälg. Kõrvemaal sajab vihma ja on plusskraadid ning rajad muutuvad pehmemaks. Uut rajahooldust hetkel ei plaani.  Pikal ringil võib Venemäe kandis olla kive väljas, palume olla ettevaatlikud. 1,5km rada valgustatud 1 km ulatuses Änni teeni kuni kell 23:00. Sportlikku vana-aasta lõppu!

  Kõrvemaa Spordikeskus / detsember 30, 2022
 • Rajameister

  Hooldus radadel tehtud 25.12 -  1,5km; 5km; 19km; 24km - ka klassikajälg. Kuna nädalavahetuseks lubab plusskraade, siis me uut rajahooldust hetkel ei plaani. Rajapõhi on praegu tugev ning väga loodame, et rajad peavad ilmastikuoludele vastu. Pikal ringil võib Venemäe kandis olla kive väljas, palume olla ettevaatlikud. 1,5km rada valgustatud 1 km ulatuses Änni teeni kuni kell 23:00. Mõnusat suusatamist ja talve nautimist!

  Kõrvemaa Spordikeskus / detsember 29, 2022
 • Kuulsin hirmujutte, et Kõrvemaa keskuse radadel on kõvasti kive ja keegi olla oma suusapõhjad sõitnud täitsa sodiks. Tulin just praegu uisusuusa ja pealambiga 19km ringilt, mitte ühtegi kivi ei kohanud. Rajal on väga kõva põhi, kuid peal on ca 1cm värsket lund, mis on kenasti kõva põhja külge sõidetud. Ütleks, et täitsa hea rada. Ainus koht, kus suusk ei tahtnud väga kantida oli vahetult pärast Piibe maantee äärest metsa keeramist.

  detsember 28, 2022
 • Rajameister

  Kõrvemaal tuiskab lund, viimane hooldus radadel tehtud 25.12 -  1,5km; 5km; 19km; 24km - ka klassikajälg. Pikal ringil on kohati kive väljas, palume olla ettevaatlikud. 1,5km rada valgustatud 1 km ulatuses Änni teeni kuni kell 23:00.

  Kõrvemaa Spordikeskus / detsember 27, 2022
 • Rajameister

  RAJAINFO 25.12 kl 10:00: Täna öösel tehtud värske hooldus radadel 1,5km; 5km; 19km - sees ka klassikajälg. Rajapõhi on tugev ja lund on Kõrvemaal piisavalt! 1,5km rada valgustatud 1 km ulatuses Änni teeni kuni kell 23:00. Soovime kõigile rõõmsat ja sportlikku pühadeaega!

  Kõrvemaa Spordikeskus / detsember 25, 2022
 • Rajameister

  Öösel on sadanud ca 1 cm värsket lund. Hetkel ei ole veel rajad korralikult läbi külmunud ning rajamasinaga peale minna ei saa. Rajahooldus plaanitud täna ööseks. 1,5km rada valgustatud 1 km ulatuses Änni teeni kuni kell 23:00. Soovime kõigile ilusat pühadeaega!

  Kõrvemaa Spordikeskus / detsember 24, 2022
 • Rajameister

  Seoses suure sulaga ei soovita enne laupäevaseid külmakraade suusatama minna, et radu hoida! Rajad kohati libedad, pehmed, palume olla ettevaatlikud. Järgmine hooldus on plaanis laupäeva öösel, kui lubab miinuskraade jälle.

  Kõrvemaa Spordikeskus / detsember 22, 2022
 • Rajameister

  Reede õhtul hooldatud 1,5km; 5km; 19km – sees ka klassikajälg. Laskumistel võib olla libe, palume olla ettevaatlikud. Kuna on sula, siis järgmine hooldus on plaanis laupäeva öösel, kui lubab miinuskraade. 1,5km rada valgustatud 1 km ulatuses Änni teeni kuni kell 23:00.

  Kõrvemaa Spordikeskus / detsember 20, 2022
 • Rajameister

  Reede õhtul hooldatud 1,5km; 5km; 19km - sees ka klassikajälg. 1,5km rada valgustatud 1 km ulatuses Änni teeni kuni kell 23:00. Toredat lumist nädalavahetust Kõrvemaal!

  Kõrvemaa Spordikeskus / detsember 18, 2022
 • Rajameister

  Eile õhtul hooldatud 1,5km; 5km; 19km ja 24km - sees ka klassikajälg. 1,5km rada valgustatud 1 km ulatuses Änni teeni kuni kell 23:00. Toredat lumist nädalavahetust Kõrvemaal!

  Kõrvemaa Spordikeskus / detsember 17, 2022
 • Rajameister

  Värskelt hooldatud 1,5km; 5km; 19km ja 24km - sees ka klassikajälg. 1,5km rada valgustatud 1 km ulatuses Änni teeni kuni kell 23:00.

  Kõrvemaa Spordikeskus / detsember 16, 2022
 • Rajameister

  Eile hooldatud 1,5km ja 5km - sees ka klassikajälg. Pikk 24km ring saab koos klassikajäljega hooldatud kella 14ks. 1,5km rada valgustatud 1 km ulatuses Änni teeni kuni kell 23:00.

  Kõrvemaa Spordikeskus / detsember 16, 2022
 • Rajameister

  Värskelt hooldatud  1,5km ja 5km - sees ka klassikajälg. Pikk 24km ring viimati hooldatud eile õhtul, ööga peale sadanud 10cm lund. Uus hooldus on planeeritud reedeks. 1,5km rada valgustatud 1 km ulatuses Änni teeni kuni kell 23:00.

  Kõrvemaa Spordikeskus / detsember 15, 2022
 • Rajameister

  Ööga on sadanud peale ca 10-15cm lund. Hetkel sõidab rajameister yellowstone-ga üle lühikesed ringid, pikale ringile plaanime uuesti reedel. 1,5km rada valgustatud 1 km ulatuses Änni teeni kuni kell 23:00.

  Kõrvemaa Spordikeskus / detsember 15, 2022
 • Rajameister

  Värskelt hooldatud 1,5km ja 5km rada, sees ka klassikajälg. Rajamasin on hetkel pikal 19km rajal. 1,5km rada valgustatud 1 km ulatuses Änni teeni kuni kell 23:00. Kohtumiseni lumisel Kõrvemaal!

  Kõrvemaa Spordikeskus / detsember 14, 2022
 • Rajameister

  Lumesadu on lõppenud, sadanud on ca 30 cm lund. Rajamasin läheb täna rajale. Loodame homseks rajad uuesti sisse saada. 1,5km rada valgustatud 1 km ulatuses Änni teeni kuni kell 23:00.

  Kõrvemaa Spordikeskus / detsember 14, 2022
 • Tere, mis seis pikal ringil valitseb, kas traktor on saanud korraliku klassikajälje sisse tõmmata? Tänud

  detsember 14, 2022
 • Rajameister

  Rajamasin Jüri on usinalt radu läbi sõitnud. Hooldatud on 1,5km ja 5km, sees nii vabatehnika kui klassikajälg. Klassikajäljes võib esineda tumedamaid kohti, palume olla ettevaatlikud. 19 km saab sõita vabatehnikas, on läbi sõidetud yellowstone-ga (6km juures olev raba ületus vajab veel külmakraade, et rajamasinaga pikale ringile peale minna saaks). 1,5km rada valgustatud 1km ulatuses Änni teeni kuni kell 23:00. Mõnusat lumist nädalavahetust!❄️

  Kõrvemaa Spordikeskus / detsember 10, 2022
 • Tere, kas täna tehti rajahooldust?

  detsember 8, 2022
 • Rajameister

  Kõrvemaal on tihe lumesadu alates öösest! Rajad plaanime sisse sõita neljapäeval, kui sadu lõpeb!

  Kõrvemaa Spordikeskus / detsember 6, 2022
 • Rajameister

  Kõrvemaal sajab lund! Mullasuusaga saab sõita 1,5 km ja pika ringi esimesed 6 km. 3 km ja 5 km ei soovita. Teede ületusel võib olla kive väljas - palume olla ettevaatlikud. Keskuse territooriumil toimub ka lumetootmine.

  Kõrvemaa Spordikeskus / detsember 4, 2022
 • Rajameister

  Eile õhtul rulliga sõidetud 1,5 km, 3 km ja pika ringi esimesed 6 km. Saab juba sõita, ent teede ületusel võib olla kive väljas – palume olla ettevaatlikud. Soovitame kasutada mullasuuski.

  Kõrvemaa Spordikeskus / detsember 1, 2022
 • Rajameister

  Hea sõber, esimene lumi on saabunud Kõrvemaale! Ööga on maha sadanud ca 5cm lund, kuid lumekiht on õhuke ja kohev. Rajamasinaga peale minna ei saa, suusalund peame veel ootama. Kelgumäel saab looduslikul lumel esimesi talverõõme juba nautida!

  Kõrvemaa Spordikeskus / november 21, 2022
 • Rajameister

  Hea sõber! Kõrvemaa terviseradadest ootavad külastamist 1,5 km, 3 km, 5 km, 19 km ja 24 km rajad. Lisaks veel mitmed matkarajad, discgolfirajad ja viburada. Lastele pakub rõõmu madalseikluspark. Tule veeda aktiivselt aega Kõrvemaa puhtas looduses!

  Kõrvemaa Spordikeskus / september 7, 2022
 • Rajameister

  Head suusasõbrad! 09.04 on 1,6 km kunstlumeringile tehtud selle suusahooaja viimane rajahooldus. Edasi usaldame raja kevadpäikese hoolde ☀️. Üsnagi tõenäoliselt püsib rada veel aprilli lõpuni. Täname kõiki toreda suusahooaja eest!

  Kõrvemaa Spordikeskus / aprill 14, 2022
 • Rajameister

  Head suusasõbrad! Rajameister Aivar tegi täna varahommikul (9.04) selle suusahooaja viimase rajahoolduse. Hooldatud ja heasse olukorda sai 1,6 km kunstlumering! Avatud laenutus, saun ja kohvik! Tule saada talv väärikalt ära ja saada meile sel nädalavahetusel rajal tehtud pilt ja enda läbitud kilometraaž meili peale - info@korvemaa.ee ja võid võita ägeda auhinna. Loosi läheb kaks vinget IGLUsauna kasutust: Ühe päeva jooksul kõige pikema kilometraaži läbinule kingime ära 3h IGLUsauna kasutuse väärtusega 250€. Kõikide pildi saatnute vahel loosime samuti välja 3h IGLUsauna kasutuse väärtusega 250€. Täname kõiki vahva suusahooaja eest!

  Kõrvemaa Spordikeskus / aprill 9, 2022
 • Rajameister

  Head suusasõbrad! Kõrvemaal sajab jätkuvalt lund. 1,5 km kunstlumering, 3 km ja pikast ringist 6 km edasi-tagasi hooldatud 2.aprillil. Klassika sees 98% ulatuses. Sõltuvalt homsetest ilmaoludest plaanime laupäeva varahommikuks veel ühe rajahoolduse. 1,5 km ringil 1 km rajalõik valgustatud iga päev kuni kl 23:00ni. Ootame teid Kõrvemaale suusatama!

  Kõrvemaa Spordikeskus / aprill 7, 2022
 • Rajameister

  Head suusasõbrad! Ööga on sadanud ca 4-5 cm lund ja sajab juurde. Laupäeval hooldatud 1,5 km kunstlumering, 3 km ja pikast ringist 6 km. Pigem trennisuusaga. Klassika sees 98% ulatuses. 1,5 km ringil 1 km rajalõik valgustatud iga päev kuni kl 23:00ni. Ootame teid Kõrvemaale veel viimaseid suusaringe tegema!

  Kõrvemaa Spordikeskus / aprill 6, 2022
 • Rajameister

  Head suusasõbrad! Sajab lörtsi. Laupäeval hooldatud 1,5 km kunstlumering (väga hea), 3 km ja pikast ringist 6 km edasi-tagasi hea, aga pigem trennisuusaga. Klassika sees 98% ulatuses. 1,5 km ringil 1 km rajalõik valgustatud iga päev kuni kl 23:00ni. Ootame teid Kõrvemaale veel viimaseid suusaringe tegema!

  Kõrvemaa Spordikeskus / aprill 5, 2022
 • Rajameister

  Head suusasõbrad!: Täna varahommikul hooldatud 1,6 km kunstlumering (väga hea), 3 km ja pikast ringist 6 km edasi tagasi hea, aga pigem trennisussaga. Klassika sees 98% ulatuses. Head suuusarõõmu natimist! 1,5 km ringil 1 km rajalõik valgustatud iga päev kuni kl 23:00ni. Ootame teid Kõrvemaale talvest viimast võtma

  Kõrvemaa Spordikeskus / aprill 2, 2022
 • Rajameister

  Head suusasõbrad! Rajameister Aivar läheb laupäeva varahommikul "Jüriga" ilmselt sellel hooajal viimast korda rajale. Eesmärgiks on 1,5 ja 3 km kindlasti heasse korda saada nii vaba kui klassikatehnikas. On lootus, et saame ka osa pikast ringist ca 8 km ulatuses hea suusa kõlbulikuks, aga see info juba homme hommikul! Seega homme ja ülehomme võiks Kõrvemaal saada veel viimased head suusatiirud tehtud! Olete vägagi teretulnud! PS: See ei ole aprillinali :)

  Kõrvemaa Spordikeskus / aprill 1, 2022
 • Rajameister

  Head suusasõbrad! 1,5 km ja 3 km rajad hooldame homme hommikuks ning nende radade olukord väga hea. Pikad ringid on jääs ja ohtlikud ning ei ole sõidetavad! 1,5 km ringil 1 km rajalõik valgustatud iga päev kuni kl 23:00ni. Ootame teid Kõrvemaale talvest viimast võtma

  Kõrvemaa Spordikeskus / aprill 1, 2022
 • Rajameister

  Head suusasõbrad! 1,5 km ja 3 km rajad hooldatud pühapäeval. 19 km teoreetiliselt matkasuusaga ettevaatlikult läbitav, kuid ei soovita.

  Kõrvemaa Spordikeskus / märts 31, 2022
 • Rajameister

  Head suusasõbrad! 1,5 km ja 3 km rajad hooldatud pühapäeval. 19 km teoreetiliselt matkasuusaga ettevaatlikult läbitav, kuid ei soovita. Lõpu 2 km tegime ümber - lõpulaskumise võtsime välja, liikumine suunatud lintidega. 1,5 km ringil 1 km rajalõik valgustatud iga päev kuni kl 23:00ni. Tule tee veel viimased suusatiirud Kõrvemaa metsade vahel! 

  Kõrvemaa Spordikeskus / märts 30, 2022
 • Rajameister

  Head suusasõbrad! 1,5 km ja 3 km rajad värskelt hooldatud. 1,5 km rada väga hea, 3 km hea. 19 km tiiru enne hooldada ei saa kui värsket lund peale ei tule, pikk tiir teoreetiliselt matkasuusaga ettevaatlikult läbitav, kuid ei soovita. Head suusatalvest viimase võtmist!

  Kõrvemaa Spordikeskus / märts 27, 2022
 • Rajameister

  Head suusasõbrad! 3 km ja 19 km hooldatu neljapäeval, 1,5 km hooldatud reedel. Kohati on olud jäised, ent 90 % ulatuses sai klassikajälg sisse. Lõpu 2 km tegime ümber – lõpulaskumise võtsime välja, liikumine suunatud lintidega. 1,5 km ringil 1 km rajalõik valgustatud iga päev kuni kl 23:00ni. Tule tee viimased mõnusad suusatiirud Kõrvemaa metsade vahel!

  Kõrvemaa Spordikeskus / märts 26, 2022
 • Rajameister

  Head suusasõbrad! Eile hooldatud 3 km ja 19 km, täna hommikul hooldatud 1,5 km. Kohati on olud jäised, ent 90 % ulatuses sai klassikajälg sisse. Lõpu 2 km tegime ümber - lõpulaskumise võtsime välja ja liikumine suunatud lintidega. 1,5 km ringil 1 km rajalõik valgustatud iga päev kuni kl 23:00ni. Tule tee viimased mõnusad suusatiirud Kõrvemaa metsade vahel! 

  Kõrvemaa Spordikeskus / märts 25, 2022
 • Rajameister

  Head suusasõbrad! Täna hooldatud 1,5 km, 3 km ja 19 km. Kohati on olud jäised, ent 90 % ulatuses sai klassikajälg sisse. Lõpu 2 km tegime ümber - lõpulaskumise võtsime välja ja liikumine suunatud lintidega. 1,5 km ringil 1 km rajalõik valgustatud iga päev kuni kl 23:00ni. Tule tee viimased mõnusad suusatiirud Kõrvemaa metsade vahel! 

  Kõrvemaa Spordikeskus / märts 24, 2022
 • Rajameister

  Head suusasõbrad! Pikkade ringide olukord on OK, osa laskumisi on jääs, seega palume laskumistel olla ERITI ETTEVAATLIKUD! Pikkade ringide hooldus planeeritud nädala keskpaika. Kõikidel radadel sees nii vabatehnika kui klassikajälg - 1,5 km, 2 km, 3 km, 5 km, 19 km/24 km. 1,5 km ringil 1 km rajalõik valgustatud iga päev kuni kl 23:00ni. Mõnusat suusatamist! 

  Kõrvemaa Spordikeskus / märts 23, 2022
 • Hei, kas täna hommikul tehti rajahooldus, kas ka klassikajälg?

  märts 23, 2022
 • Rajameister

  Head suusasõbrad! Pikkade ringide olukord on OK, osa laskumisi on jääs, seega palume laskumistel olla ERITI ETTEVAATLIKUD! Pikkade ringide hooldus planeeritud nädala keskpaika. Kõikidel radadel sees nii vabatehnika kui klassikajälg - 1,5 km, 2 km, 3 km, 5 km, 19 km/24 km. 1,5 km ringil 1 km rajalõik valgustatud iga päev kuni kl 23:00ni. Ilm on päikeseline. Mõnusat suusatamist! 

  Kõrvemaa Spordikeskus / märts 22, 2022
 • Rajameister

  Head suusasõbrad! Pikkade ringide olukord on OK, osa laskumisi on jääs, seega palume laskumistel olla ERITI ETTEVAATLIKUD! Pikkade ringide hooldus on planeeritud nädala keskel. Kõikidel radadel sees nii vabatehnika kui klassikajälg - 1,5 km, 2 km, 3 km, 5 km, 19 km/24 km. 1,5 km ringil 1 km rajalõik valgustatud iga päev kuni kl 23:00ni. Ilm on päikeseline. Mõnusat suusatamist! 

  Kõrvemaa Spordikeskus / märts 21, 2022
 • Rajameister

  Head suusasõbrad! Täna toimuvad keskuses Harjumaa meistrivõistlused suusatamises. Kuni kella 14:00ni on piiratud kasutuses 1,5; 3 ja 5 km ringid. Pikkadele ringidele saab mööda kergliiklusteed. Pikkade ringide olukord on OK, osa laskumisi on jääs, seega palun olge laskumistel ERITI ETTEVAATLIKUD! Kõikidel radadel sees nii vabatehnika kui klassikajälg - 1,5 km, 2 km, 3 km, 5 km, 19 km/24 km. 1,5 km ringil 1 km rajalõik valgustatud iga päev kuni kl 23:00ni. Ilm on päikeseline. Mõnusat suusatamist! 

  Kõrvemaa Spordikeskus / märts 20, 2022
 • Rajameister

  Head suusasõbrad! Täna toimuvad keskuses laste laskesuusatamise võistlused Even Tudebergi auhindadele. Keskuse nö staadioni osa on broneeritud võistluseks kuni 16:00. Pikkadele ringidele saab mööda kergliiklusteed. Pikkade ringide olukord on OK, osa laskumisi on jääs, seega palun olge laskumistel ERITI ETTEVAATLIKUD!

  Kõrvemaa Spordikeskus / märts 19, 2022
 • Rajameister

  Head suusasõbrad! Täna on 1,5 km, 3 km ja 5 km rajad Harjumaa Meistrivõistluste päralt kuni kella 14:00ni. Pikkadel ringidel viimane laskumine jääs, palume olla väga ettevaatlikud. Kõikidel radadel sees nii vabatehnika kui klassikajälg - 1,5 km, 2 km, 3 km, 5 km, 19 km/24 km. 1,5 km ringil 1 km rajalõik valgustatud iga päev kuni kl 23:00ni. Ilm on päikeseline. Mõnusat suusatamist! 

  Kõrvemaa Spordikeskus / märts 18, 2022
 • Rajameister

  Head suusasõbrad! Teisipäeval hooldatud 1,5 km, 3 km ja 5 km, pikad ringid hooldatud kolmapäeva öösel. Pikad ringid kohati jäised, ettevaatust, eriti laskumistel! Kõikidel radadel sees nii vabatehnika kui klassikajälg - 1,5 km, 2 km, 3 km, 5 km, 19 km/24 km. 1,5 km ringil 1 km rajalõik valgustatud iga päev kuni kl 23:00ni. Ilm on päikeseline. Mõnusat suusatamist! 

  Kõrvemaa Spordikeskus / märts 17, 2022
 • Rajameister

  Head suusasõbrad! Eile hooldatud 1,5 km, 3 km ja 5 km, pikad ringid hooldatud täna öösel. Pikad ringid kohati jäised, ettevaatust, eriti laskumistel! Kõikidel radadel sees nii vabatehnika kui klassikajälg - 1,5 km, 2 km, 3 km, 5 km, 19 km/24 km. 1,5 km ringil 1 km rajalõik valgustatud iga päev kuni kl 23:00ni. Ilm on endiselt päikeseline. Mõnusat suusatamist! 

  Kõrvemaa Spordikeskus / märts 16, 2022
 • See on ulme. Kell 14 õhk +8 C, tuul puudub, lauspäike, rada enamikus miinuskraadides. 19 km super! Selliseid olusid on max. kord 10 aasta jooksul. Ja need olud jatkuvad!

  märts 15, 2022
 • Rajameister

  Head suusasõbrad! Täna hommikul hooldatud 1,5 km, 3 km ja 5 km ringid rajamasinaga. Pikkade ringide hooldus toimub homme hommikuks. Ettevaatust, pikad ringid jäised! Kõikidel radadel sees nii vabatehnika kui klassikajälg - 1,5 km, 2 km, 3 km, 5 km, 19 km/24 km. 1,5 km ringil 1 km rajalõik valgustatud iga päev kuni kl 23:00ni. Ilm on ilus ja päikeseline. Mõnusat suusatamist! 

  Kõrvemaa Spordikeskus / märts 15, 2022
 • Rajameister

  Head suusasõbrad! Eile hommikul hooldatud kõikide radade vabatehnika osa. Ettevaatust laskumistel, klassikajälg on jäine! Kõikidel radadel sees nii vabatehnika kui klassikajälg – 1,5 km, 2 km, 3 km, 5 km, 19 km/24 km. 1,5 km ringil 1 km rajalõik valgustatud iga päev kuni kl 23:00ni. Ilm on ilus ja päikeseline. Mõnusat suusatamist!

  Kõrvemaa Spordikeskus / märts 14, 2022
 • Rajameister

  Head suusasõbrad! Täna hommikul sai läbi sõidetud kõikidel radadel vabatehnika osa. Ettevaatust laskumistel, klassikajälg on jäine! Kõikidel radadel sees nii vabatehnika kui klassikajälg - 1,5 km, 2 km, 3 km, 5 km, 19 km/24 km. 1,5 km ringil 1 km rajalõik valgustatud iga päev kuni kl 23:00ni. Ilm on ilus ja päikeseline. Mõnusat suusatamist! 

  Kõrvemaa Spordikeskus / märts 13, 2022
 • Rajameister

  Head suusasõbrad! Pikad ringid hooldatud kolmapäeval, lühikesed ringid eile hommikul. Rajad on väga head! 19 km rajal sirgetel osa klassikajälg jäine (kiire), 24 km raja Aegviidu poolne ots hea. Kõikidel radadel sees nii vabatehnika kui klassikajälg - 1,5 km, 2 km, 3 km, 5 km, 19 km/24 km. 1,5 km ringil 1 km rajalõik valgustatud iga päev kuni kl 23:00ni. Ilm on ilus ja päikeseline. Mõnusat suusatamist! 

  Kõrvemaa Spordikeskus / märts 13, 2022
 • Rajameister

  Head suusasõbrad! Pikad ringid hooldatud kolmapäeval, lühikesed ringid täna hommikul. Rajad on väga head! 19 km rajal sirgetel osa klassikajälg jäine (kiire), 24 km raja Aegviidu poolne ots väga hea. Kõikidel radadel sees nii vabatehnika kui klassikajälg – 1,5 km, 2 km, 3 km, 5 km, 19 km/24 km. 1,5 km ringil 1 km rajalõik valgustatud iga päev kuni kl 23:00ni. Ilm on ilus ja päikeseline. Mõnusat suusatamist!

  Kõrvemaa Spordikeskus / märts 12, 2022
 • Rajameister

  Head suusasõbrad! Pikad ringid hooldatud kolmapäeval, lühikesed ringid täna hommikul. Rajad on väga head! 19 km rajal sirgetel osa klassikajälg jäine (kiire), 24 km raja Aegviidu poolne ots väga hea. Kõikidel radadel sees nii vabatehnika kui klassikajälg - 1,5 km, 2 km, 3 km, 5 km, 19 km/24 km. 1,5 km ringil 1 km rajalõik valgustatud iga päev kuni kl 23:00ni. Ilm on ilus ja päikeseline. Mõnusat suusatamist! 

  Kõrvemaa Spordikeskus / märts 11, 2022
 • Rajameister

  Head suusasõbrad! Kõik rajad hooldatud eile. Rajad on väga head! 19 km rajal sirgetel osa klassikajälg jäine (kiire), 24 km raja Aegviidu poolne ots väga hea. Kõikidel radadel sees nii vabatehnika kui klassikajälg – 1,5 km, 2 km, 3 km, 5 km, 19 km/24 km. 1,5 km ringil 1 km rajalõik valgustatud iga päev kuni kl 23:00ni. Ilm on ilus ja päikeseline. Mõnusat suusatamist!

  Kõrvemaa Spordikeskus / märts 10, 2022
 • Rajameister

  Head suusasõbrad! Sajab kerget lund. Rajad on hooldatud reedel, uus hooldus planeeritud homseks peale lumesadu. Rajad on väga tugevad. 19 km rajal sirgetel osa klassikajälg jäine (kiire), 24 km raja Aegviidu poolne ots väga hea. Kõikidel radadel sees nii vabatehnika kui klassikajälg – 1,5 km, 2 km, 3 km, 5 km, 19 km/24 km. 1,5 km ringil 1 km rajalõik valgustatud iga päev kuni kl 23:00ni. Mõnusat suusatamist!

  Kõrvemaa Spordikeskus / märts 8, 2022
 • Rajameister

  Head suusasõbrad! Rajad on hooldatud reedel, öösel on sadanud ca 1 cm kerget lund. Rajad on väga tugevad. 19 km rajal sirgetel osa klassikajälg jäine (kiire), 24 km raja Aegviidu poolne ots väga hea. Kõikidel radadel sees nii vabatehnika kui klassikajälg - 1,5 km, 2 km, 3 km, 5 km, 19 km/24 km. 1,5 km ringil 1 km rajalõik valgustatud iga päev kuni kl 23:00ni. Mõnusat suusatamist!

  Kõrvemaa Spordikeskus / märts 7, 2022
 • Rajameister

  Head suusasõbrad! Kõrvemaal tõotab tulla mõnus suusailm, rajad said reedel värskelt hooldatud. Rajad on väga tugevad. 19 km rajal sirgetel osa klassikajälg jäine (kiire), 24 km raja Aegviidu poolne ots väga hea. Kõikidel radadel sees nii vabatehnika kui klassikajälg - 1,5 km, 2 km, 3 km, 5 km, 19 km/24 km. 1,5 km ringil 1 km rajalõik valgustatud iga päev kuni kl 23:00ni. Mõnusat suusatamist!

  Kõrvemaa Spordikeskus / märts 6, 2022
 • Rajameister

  Head suusasõbrad! Kõrvemaal tõotab tulla imeilus suusailm, päike paistab ja rajad said eile värskelt hooldatud. Rajad on väga tugevad. 19 km rajal sirgetel osa klassikajälg jäine (kiire), 24 km raja Aegviidu poolne ots väga hea. Kõikidel radadel sees nii vabatehnika kui klassikajälg - 1,5 km, 2 km, 3 km, 5 km, 19 km/24 km. 1,5 km ringil 1 km rajalõik valgustatud iga päev kuni kl 23:00ni. Mõnusat suusatamist!

  Kõrvemaa Spordikeskus / märts 5, 2022
 • Rajameister

  Head suusasõbrad! Viimane hooldus tehtud pühapäeva hommikul. Rajad on väga tugevad. 19 km rajal sirgetel osa klassikajälg jäine (kiire), 24 km raja Aegviidu poolne ots väga hea. Kõikidel radadel sees nii vabatehnika kui klassikajälg - 1,5 km, 2 km, 3 km, 5 km, 19 km/24 km. 1,5 km ringil 1 km rajalõik valgustatud iga päev kuni kl 23:00ni. Mõnusat suusatamist!

  Kõrvemaa Spordikeskus / märts 3, 2022
 • Rajameister

  Head suusasõbrad! Pühapäeva hommikul kõik rajad hooldatud. Rajad on väga tugevad. 19 km rajal osa sirgetel klassikajälg jäine (kiire), 24 km raja Aegviidu poolne ots väga hea. Kõikidel radadel sees nii vabatehnika kui klassikajälg - 1,5 km, 2 km, 3 km, 5 km, 19 km/24 km. 1,5 km ringil 1 km rajalõik valgustatud iga päev kuni kl 23:00ni. Ilm on täna ilus ja päikeseline. Mõnusat suusatamist!

  Kõrvemaa Spordikeskus / märts 1, 2022
 • Rajameister

  Head suusasõbrad! Eile hommikul kõik rajad hooldatud. Rajad on väga tugevad. 19 km rajal osa sirgetel klassikajälg jäine (kiire), 24 km raja Aegviidu poolne ots väga hea. Kõikidel radadel sees nii vabatehnika kui klassikajälg - 1,5 km, 2 km, 3 km, 5 km, 19 km/24 km. 1,5 km ringil 1 km rajalõik valgustatud iga päev kuni kl 23:00ni. Ilm on täna ilus ja päikeseline. Mõnusat suusatamist!

  Kõrvemaa Spordikeskus / veebruar 28, 2022
 • Rajameister

  Head suusasõbrad! Rajameister Aivar rajatrakotor "Jüriga" on varahommikust rajal ning ca kella 10 paiku peaks lõpetama kõik tiirud. Rajad on väga tugevad. 19 km rajal osa sirgetel klassikajälg ohati jäine (kiire), 24 km raja Aegviidu poolne ots väga hea. Tänane alpi laadne päikesepaisteline ilm annab kindlasti väga vahva tõuke nautimaks üht eriti mõnusat suusapäeva! Kõikidel radade sees nii vabatehnika kui klassikajälg - 1,5 km, 2 km, 3 km, 5 km, 19 km/24 km. 1,5 km ringil 1 km rajalõik valgustatud iga päev kuni kl 23:00ni.  Mõnusat suusatamist!

  Kõrvemaa Spordikeskus / veebruar 27, 2022
 • Rajameister

  Head suusasõbrad! Täna toimub Tallinna Suusamaraton. Rajad hooldatud varahommikul (2 km ja 19 km). Kõikidel radade sees nii vabatehnika kui klassikajälg - 1,5 km, 2 km, 3 km, 5 km, 19 km/24 km. 1,5 km ringil 1 km rajalõik valgustatud iga päev kuni kl 23:00ni.  Mõnusat suusatamist!

  Kõrvemaa Spordikeskus / veebruar 26, 2022
 • Rajameister

  Head suusasõbrad! Hommikul on sadanud ca 1-2 cm lund, rajatraktoriga on eile hooldatud kõik rajad, sees nii vabatehnika kui klassikajälg - 1,5 km, 2 km, 3 km, 5 km, 19 km/24 km. 1,5 km ringil 1 km rajalõik valgustatud iga päev kuni kl 23:00ni.  Mõnusat suusatamist!

  Kõrvemaa Spordikeskus / veebruar 25, 2022
 • Rajameister

  Head suusasõbrad! Rajatraktoriga on värskelt hooldatud kõik rajad, sees nii vabatehnika kui klassikajälg - 1,5 km, 2 km, 3 km, 5 km, 19 km/24 km. 1,5 km ringil 1 km rajalõik valgustatud iga päev kuni kl 23:00ni. Head Vabariigi aastapäeva ja mõnusat libisemist suusarajal!

  Kõrvemaa Spordikeskus / veebruar 24, 2022
 • Rajameister

  Head suusasõbrad! Rajatraktoriga on värskelt hooldatud kõik rajad, sees nii vabatehnika kui klassikajälg – 1,5 km, 2 km, 3 km, 5 km, 19 km/24 km. 1,5 km ringil 1 km rajalõik valgustatud iga päev kuni kl 23:00ni. Täna tõotab tulla mõnus suusailm, head nautimist!

  Kõrvemaa Spordikeskus / veebruar 23, 2022
 • Rajameister

  Head suusasõbrad! Rajatraktoriga kõik rajad hooldatud pühapäeva hommikul. Sajab lörtsi!  Järgmine rajahooldus toimub siis, kui saabuvad külmakraadid :)   Kõikidel radadel sees nii vabatehnika kui klassikajälg - 1,5 km, 2 km, 3 km, 5 km, 19 km/24 km. 1,5 km ringil 1 km rajalõik valgustatud iga päev kuni kl 23:00ni. Head nautimist!

  Kõrvemaa Spordikeskus / veebruar 22, 2022
 • Rajameister

  Head suusasõbrad! Rajatraktoriga kõik rajad hooldatud pühapäeva hommikul. Eile sadas peale ca 3cm kerget lund. Rajapõhi tugev, rajad head. Kõikidel radadel sees nii vabatehnika kui klassikajälg - 1,5 km, 2 km, 3 km, 5 km, 19 km/24 km. 1,5 km ringil 1 km rajalõik valgustatud iga päev kuni kl 23:00ni. Head nautimist!

  Kõrvemaa Spordikeskus / veebruar 21, 2022
 • Rajameister

  Head suusasõbrad! Kõik rajad said rajatraktoriga hooldatud täna hommikul. Kõikidel radadel sees nii vabatehnika kui klassikajälg - 1,6 km, 2 km, 3 km, 5 km, 19 km/24 km. 1,6 km ringil 1 km rajalõik valgustatud iga päev kuni kl 23:00ni. Head nautimist!

  Kõrvemaa Spordikeskus / veebruar 20, 2022
 • Rajameister

  Head suusasõbrad! Kõrvemaal sajab lund. 1,5 km kunstlumering sai hooldatud rajatraktoriga eile. Pikkade ringide hoolduse jaoks ootame hetkel miinuskraade ja lumesaju lõppu, et rasketehnikaga peale minna. Suusatada igal juhul saab! Kõikidel radadel sees nii vabatehnika kui klassikajälg - 1,5 km, 2 km, 3 km, 5 km, 19 km/24 km. 1,5 km ringil 1 km rajalõik valgustatud iga päev kuni kl 23:00ni. Head nautimist!

  Kõrvemaa Spordikeskus / veebruar 19, 2022
 • Rajameister

  Head suusasõbrad! Ööga on sadanud ca 3-4 cm rasket lund. 1,5 km kunstlumeringi hooldame rajatraktoriga kella 10:30ks. Pikkade ringide osas otsustame päeva jooksul, kas julgeme rasketehnikaga peale minna. Suusatada igal juhul saab! Kõikidel radadel sees nii vabatehnika kui klassikajälg - 1,5 km, 2 km, 3 km, 5 km, 19 km/24 km. 1,5 km ringil 1 km rajalõik valgustatud iga päev kuni kl 23:00ni. Head nautimist!

  Kõrvemaa Spordikeskus / veebruar 18, 2022
 • Rajameister

  Head suusasõbrad! Kõik rajad rajatraktoriga hooldatud reedel. Rajad on vesised ja pehmed, aga suusatatavad. Kohati võib radadel olla oksarisu. Kõikidel radadel sees nii vabatehnika kui klassikajälg - 1,6 km, 2 km, 3 km, 5 km, 19 km/24 km. 1,6 km ringil 1 km rajalõik valgustatud iga päev kuni kl 23:00ni. Head nautimist!

  Kõrvemaa Spordikeskus / veebruar 17, 2022
 • Rajameister

  Head suusasõbrad! Kõik rajad rajatraktoriga hooldatud reedel. Rajad on väga jäised, palume olla väga ettevaatlikud - eriti laskumistel! Kohati võib radadel olla oksarisu. Kõikidel radadel sees nii vabatehnika kui klassikajälg - 1,6 km, 2 km, 3 km, 5 km, 19 km/24 km. 1,6 km ringil 1 km rajalõik valgustatud iga päev kuni kl 23:00ni. Head nautimist!

  Kõrvemaa Spordikeskus / veebruar 16, 2022
 • Rajameister

  Head suusasõbrad! Kõik rajad on hooldatud reedel. Klassikajälg on kohati jäine, palume olla ettevaatlikud - eriti laskumistel! Kohati võib radadel olla ka oksarisu. Radade olukord OK. Kõikidel radadel sees nii vabatehnika kui klassikajälg - 1,6 km, 2 km, 3 km, 5 km, 19 km/24 km. 1,6 km ringil 1 km rajalõik valgustatud iga päev kuni kl 23:00ni. Head nautimist!

  Kõrvemaa Spordikeskus / veebruar 15, 2022
 • Rajameister

  Head suusasõbrad! Kõik rajad hooldatud reedel. Klassikajälg kohati jäine, palume olla ettevaatlikud - eriti laskumistel! Kohati võib radadel olla oksarisu. Radade olukord OK. Kõikidel radadel sees nii vabatehnika kui klassikajälg - 1,6 km, 2 km, 3 km, 5 km, 19 km/24 km. 1,6 km ringil 1 km rajalõik valgustatud iga päev kuni kl 23:00ni. Head nautimist!

  Kõrvemaa Spordikeskus / veebruar 14, 2022
 • Tere! Tundub, et kaotasin Fischeri joogivöökoti koos pudeliga neljapäeval õhtul ära Harku terviseraja kidre parklas. Kui keegi näinud, siis oleks väga tänulik kui tagasi saaks. Tänud ette juba 😊

  veebruar 12, 2022
 • Rajameister

  Head suusasõbrad! Kõik rajad rajatraktoriga hooldatud eile hilisõhtul/täna öösel. Rajad kohati jäised, palume olla ettevaatlikud - eriti laskumistel! Kõikidel radadel sees nii vabatehnika kui klassikajälg - 1,6 km, 2 km, 3 km, 5 km, 19 km/24 km. 1,6 km ringil 1 km rajalõik valgustatud iga päev kuni kl 23:00ni. Head nautimist!

  Kõrvemaa Spordikeskus / veebruar 12, 2022
 • Rajameister

  Head suusasõbrad! Kõik rajad hooldatud üleeile. Uus hooldus kõikidel ringidel planeeritud täna ööseks. Rajad kohati jäised, palume olla ettevaatlikud - eriti laskumistel! Kõikidel radadel sees nii vabatehnika kui klassikajälg - 1,6 km, 2 km, 3 km, 5 km, 19 km/24 km. 1,6 km ringil 1 km rajalõik valgustatud iga päev kuni kl 23:00ni. Head nautimist!

  Kõrvemaa Spordikeskus / veebruar 11, 2022
 • Rajameister

  Head suusasõbrad! Kõik rajad hooldatud eile. Rajad kohati jäised, palume olla ettevaatlikud - eriti laskumistel. Kõikidel radadel sees nii vabatehnika kui klassikajälg - 1,6 km, 2 km, 3 km, 5 km, 19 km/24 km. 1,6 km ringil 1 km rajalõik valgustatud iga päev kuni kl 23:00ni. Head nautimist!

  Kõrvemaa Spordikeskus / veebruar 10, 2022
 • Rajameister

  Head suusasõbrad! Traktor on rajal ja lõunaks saavad kõik ringid hooldatud (ka 19 km/24 km). Kõikidel radadel sees nii vabatehnika kui klassikajälg - 1,6 km, 2 km, 3 km, 5 km, 19 km/24 km. 1,6 km ringil 1 km rajalõik valgustatud iga päev kuni kl 23:00ni. Head nautimist!

  Kõrvemaa Spordikeskus / veebruar 9, 2022
 • Rajameister

  Head suusasõbrad! Täna hommikul lühikeste ringide hooldus (1,6 km; 2 km; 5 km). Pikkade ringide (19 km/24 km) hooldus planeeritud kolmapäeva hommikuks peale lumesadu. Sees nii vabatehnika kui klassikajälg. 1,6 km ringil 1 km rajalõik valgustatud iga päev kuni kl 23:00ni. Head nautimist!

  Kõrvemaa Spordikeskus / veebruar 8, 2022
 • Rajameister

  Head suusasõbrad! Eile hommikul kõik ringid hooldatud (1,6 km; 2 km; 3 km, 5 km, 19 km/24 km). Peale maratoni on radadele langenud lund ja oksi, ent rajad on OK. Sees nii vabatehnika kui klassikajälg. 1,6 km ringil 1 km rajalõik valgustatud iga päev kuni kl 23:00ni.  Uus rajahooldus on planeeritud homseks. Head nautimist!

  Kõrvemaa Spordikeskus / veebruar 7, 2022
 • Mis kellast (peale võistlust) täna rajale lubatakse?

  veebruar 6, 2022
 • Rajameister

  Head suusasõbrad!  Rajameister ja rajamasin JÜRI on täna kella 5:00st rajal. Kella 11:00ks on kõik ringid (1,6 km; 2 km; 3 km, 5 km, 19 km/24 km) hooldatud ja hea võimalus treenida homseks Sportland Kõrvemaa suusamaratoniks. Sees nii vabatehnika kui klassikajälg. Arvesta vaid, et kogu päev lubab lumesadu! 1,6 km ringil 1 km rajalõik valgustatud iga päev kuni kl 23:00ni.  Head nautimist!

  Kõrvemaa Spordikeskus / veebruar 5, 2022
 • Rajameister

  Head suusasõbrad!  Kolmapäeva õhtul hooldatud kõik rajad - 1,6 km; 2 km; 3 km, 5 km, 19 km/24 km. Sees nii vabatehnika kui klassikajälg. Rajad on ideaalilähedased, ilm on super! 1,6 km ringil 1 km rajalõik valgustatud iga päev kuni kl 23:00ni.  Head nautimist!

  Kõrvemaa Spordikeskus / veebruar 4, 2022
 • Rajameister

  Head suusasõbrad!  Eile õhtul hooldatud kõik rajad - 1,6 km; 2 km; 3 km, 5 km, 19 km/24 km. Sees nii vabatehnika kui klassikajälg. Rajad on ideaalilähedased :) 1,6 km ringil 1 km rajalõik valgustatud iga päev kuni kl 23:00ni.  Head nautimist!

  Kõrvemaa Spordikeskus / veebruar 3, 2022
 • Rajameister

  Head suusasõbrad! Täna hommikul on hooldatud 1,6 km; 2 km ja 5 km rajad - sees nii vabatehnika kui klassikajälg. 1,6 km ringil 1 km rajalõik valgustatud iga päev kuni kl 23:00ni. Pikk 19 km ring saab hooldatud kella 11:00ks. Rajapõhi tugev. Head nautimist!

  Kõrvemaa Spordikeskus / veebruar 2, 2022
 • Rajameister

  Head suusasõbrad! Täna hommikul on hooldatud 1,6 km; 2 km ja 5 km rajad - sees nii vabatehnika kui klassikajälg. 1,6 km ringil 1 km rajalõik valgustatud iga päev kuni kl 23:00ni. Pikkade ringide hooldus on planeeritud peale lumesadu. Head nautimist!

  Kõrvemaa Spordikeskus / veebruar 1, 2022
 • Rajameister

  Head suusasõbrad! Täna hommikul on hooldatud 1,6 km; 2 km ja 5 km rajad - sees nii vabatehnika kui klassikajälg. 1,6 km ringil 1 km rajalõik valgustatud iga päev kuni kl 23:00ni. Pikad ringid hooldatud eile, ent ööga on peale sadanud kuni 10 cm lund. Head nautimist!

  Kõrvemaa Spordikeskus / jaanuar 31, 2022
 • Rajameister

  Head suusasõbrad! Täna varahommikul on hooldatud kõik lühikesed ringid - 1,6 km; 2 km; 3 km; 5 km, sees nii vabatehnika kui klassikajälg. Rajameister sõidab hetkel läbi pikka 19 km ringi. 1,6 km ringil 1 km rajalõik valgustatud iga päev kuni kl 23:00ni. Head nautimist!

  Kõrvemaa Spordikeskus / jaanuar 30, 2022
 • Suur aitäh rajameistritele - eile olid Kõrvemaa rajad (nii klassika kui ka uisk) suurepärased! Tänu ka toredatele naisterahvastele, kes raja ääres kuuma teed pakkusid :).

  jaanuar 30, 2022
 • Rajameister

  Head suusasõbrad! Meil on Kõrvemaal tõeline lumevõlumaa! Täna varahommikul on hooldatud kõik ringid. Nii vabatehnika kui klassikajälg sees kõikidel radadel - 1,6 km; 2 km; 3 km; 5 km; 19 km; 24 km. 1,6 km ringil 1 km rajalõik valgustatud iga päev kuni kl 23:00ni. Head nautimist!

  Kõrvemaa Spordikeskus / jaanuar 29, 2022
 • Rajameister

  Head suusasõbrad! Sajab lund. 5 km rada on hooldatud.  1,6 km; 2 km; 3 km; 19 km ja 24 km radade hooldus toimub päeva jooksul. Ühtlasi toimub ka uue rajameistri väljaõpetamine. Palume rajal mõistvat suhtumist :)  Nii vabatehnika kui klassikajälg sees kõikidel radadel. 1,6 km ringil 1 km rajalõik valgustatud iga päev kuni kl 23:00ni. Head nautimist!

  Kõrvemaa Spordikeskus / jaanuar 28, 2022
 • Rajameister

  Head suusasõbrad!  Öösel on sadanud kuni 2 cm lund. 5 km vabatehnika hooldus täna hommikul. 1,6 km rada hooldatud eile hommikul. Pikkade ringide hooldus seoses ilmastikuoludega planeeritud reedeks. Pikad ringid võivad olla kohati jäised -  palume olla ettevaatlikud, eriti laskumistel. Nii vabatehnika kui klassikajälg sees kõikidel radadel - 1,6 km; 2 km; 3 km; 5 km; 19 km; 24 km.  1,6 km ringil 1 km rajalõik valgustatud iga päev kuni kl 23:00ni. Head nautimist!

  Kõrvemaa Spordikeskus / jaanuar 27, 2022
 • Rajameister

  Head suusasõbrad!  1,6 km ja 5 km rada hooldatud täna hommikul, teistel ringidel hooldus planeeritud homseks peale lumesadu. Pikad ringid kohati jäised -  palume olla ettevaatlikud, eriti laskumistel. Nii vabatehnika kui klassikajälg sees kõikidel radadel - 1,6 km; 2 km; 3 km; 5 km; 19 km; 24 km.  1,6 km ringil 1 km rajalõik valgustatud iga päev kuni kl 23:00ni. Head nautimist!

  Kõrvemaa Spordikeskus / jaanuar 26, 2022
 • Rajameister

  Head suusasõbrad! Õues kerge sula, 5 km rada uuendatud pühapäeva õhtul. Nii vabatehnika kui klassikajälg sees kõikidel radadel - 1,6 km; 2 km; 3 km; 5 km; 19 km; 24 km.  1,6 km ringil 1 km rajalõik valgustatud iga päev kuni kl 23:00ni. Head nautimist!

  Kõrvemaa Spordikeskus / jaanuar 25, 2022
 • Rajameister

  Head suusasõbrad! Õues kerge sula, kõik rajad hooldatud eile õhtul. Nii vabatehnika kui klassikajälg sees kõikidel radadel - 1,6 km; 2 km; 3 km; 5 km; 19 km; 24 km.  1,6 km ringil 1 km rajalõik valgustatud iga päev kuni kl 23:00ni. Head nautimist!

  Kõrvemaa Spordikeskus / jaanuar 24, 2022
 • Rajameister

  Head suusasõbrad! Meil on tõeline lumevõlumaa! Eile varahommikul hooldatud kõik ringid, eile õhtul hooldatud taaskordselt ka 19 km ring. Nii vabatehnika kui klassikajälg sees kõikidel radadel - 1,6 km; 2 km; 3 km; 5 km; 19 km; 24 km.  1,6 km ringil 1 km rajalõik valgustatud iga päev kuni kl 23:00ni. Head nautimist!

  Kõrvemaa Spordikeskus / jaanuar 23, 2022
 • Rajameister

  Head suusasõbrad! Rajameister on uue masinaga rajal alates kella 3:00st ning lõpetab ca 10-11 paiku kõikide radade hooldusega. Lund on väga palju :) Rajad veidi pehmed, ent nauditavad. Nii vabatehnika kui klassikajälg sees kõikidel radadel - 1,6 km; 2 km; 3 km; 5 km; 19 km; 24 km.  1,6 km ringil 1 km rajalõik valgustatud iga päev kuni kl 23:00ni. Head nautimist!

  Kõrvemaa Spordikeskus / jaanuar 22, 2022
 • Rajameister

  Head suusasõbrad! 1,6 km rada on hooldatud täna kl 10:30 ajal, teised rajad hooldame homme hommikul peale lumesaju lõppu. Öösel on sadanud ca 20 cm lund ja sadu jätkub - matkapäev suuskadel?! 1,6 km ringil 1 km rajalõik valgustatud iga päev kuni kl 23:00ni. Olete oodatud!

  Kõrvemaa Spordikeskus / jaanuar 21, 2022
 • Rajameister

  Head suusasõbrad! 1,6 km rada hooldatud täna hommikul, rada on hea. 1,6 km ringil 1 km rajalõik valgustatud iga päev kuni kl 23:00ni. 2 km; 3 km; 5 km; 19 km ja 24 km ringid hooldame peale lumesadu reedel või laupäeva hommikul. Rajad on vesised, soovitame minna veidi kehvema suusaga. Mõnusat suusatamist!

  Kõrvemaa Spordikeskus / jaanuar 20, 2022
 • Rajameister

  Head suusasõbrad! 18.01 öösel hooldatud kõik rajad nii vabatehnika kui klassika - 1,6 km; 2 km; 3 km; 5 km; 19 km; 24 km.  Rajameistri hinnang radadele HEA! 1,6 km ringil 1 km rajalõik valgustatud iga päev kuni kl 23:00ni. Mõnusat suusatamist!

  Kõrvemaa Spordikeskus / jaanuar 19, 2022
 • Rajameister

  Head suusasõbrad! Eile möllas Kõrvemaal korralik maru. Radadelt on eemaldatud mahakukkunud puud - ca 15 tk! Öösel hooldatud kõik rajad - nii vabatehnika kui klassika – 1,6 km; 2 km; 3 km; 5 km; 19 km; 24 km. Rajameistri hinnang radadele on HEA. Mõnusat suusatamist!

  Kõrvemaa Spordikeskus / jaanuar 18, 2022
 • Kas eilne torm tegi rajale liiga või võib täna talverõõme nautima tulla?

  jaanuar 18, 2022
 • Rajameister

  Head suusasõbrad! Täna hommikul hooldatud  nii vabatehnika kui klassika - 1,6 km; 3 km; 5 km. 2 km ja pikad ringid (19 km ja  24 km)  on hooldatud 16.01 hommikul. 24 km on muld kohati väljas ning hea suusaga ei ole soovitatav peale minna. Rajad on kohati jäised, palun olge ettevaatlikud, eriti laskumistel! ETTEVAATUST, riiklik ilmateenistus lubab tormist ilma!

  Kõrvemaa Spordikeskus / jaanuar 17, 2022
 • 15.01.22 oli raja põhi suurepärane, ühtlane ja tugev. Panustatud on raja laiusele mis tulevasi maratone silmas pidades ainult positiivne. Kahjuks on tuul palju puusodi rajale ajanud, õnneks see suusale kahju ei tee. Lisaks heale rajale oli ka ilm ja libisemine supperhead, mis päevale väga positiivsed emotsioonid jättis. Saun ja sinna juurde tekitatud välilett karastavaga :) "pöial püsti" Tänud tublile meeskonnale

  jaanuar 16, 2022
 • Rajameister

  Head suusasõbrad! Rajad said hooldatud täna hommikul, nii vabatehnika kui klassika - 1,6 km; 2 km; 3 km; 5 km; 19 km. Pikal 24 km ringil on muld kohati väljas ning hea suusaga ei ole soovitatav peale minna. Rajad on kohati jäised, palun olge ettevaatlikud, eriti laskumistel! Ööga võib olla rajale kukkunud oksi. Abivalmis suusataja, kui näed rajal maha kukkunud oksi, palun viska need rajalt kõrvale, rajameister tänab. Järgmine hooldus sõltub pühapäeva öisest vihma/lumesajust. Head nautimist!

  Kõrvemaa Spordikeskus / jaanuar 16, 2022
 • Rajameister

  Head suusasõbrad! Rajad said hooldatud 14.01 öösel, nii vabatehnika kui klassika – 1,6 km; 2 km; 3 km; 5 km; 19 km. Pikal 24 km ringil on muld kohati väljas ning hea suusaga ei ole soovitatav peale minna. Rajad on kohati jäised, palun olge ettevaatlikud, eriti laskumistel! Ööga võib olla rajale kukkunud oksi. Abivalmis suusataja, kui näed rajal maha kukkunud oksi, palun viska need rajalt kõrvale, rajameister tänab. Järgmine hooldus sõltub pühapäeva öisest vihma/lumesajust. Head nautimist!

  Kõrvemaa Spordikeskus / jaanuar 16, 2022
 • Rajameister

  Head suusasõbrad! Rajameister lõpetas täna öösel kella 01:00 paiku. Lubatud miinuskraade ei tulnud, aga kõik rajad said sisse ja klassikajälg uuendatud - 1,6 km; 2 km; 3 km; 5 km; 19 km ja 24 km. Üksikutes kohtades on muld väljas, rohkem Aegviidu poolsel 24 km ringil. Kuna päeval hakkab külmetama võib rada jäiseks minna. Olge ettevaatlikud, eriti laskumistel! Ööga võib olla rajale kukkunud oksi. Abivalmis suusataja, kui näed rajal maha kukkunud oksi, palun viska need rajalt kõrvale, rajameister tänab. Järgmine hooldus sõltub pühapäeva öisest vihma/lumesajust. Head nautimist!

  Kõrvemaa Spordikeskus / jaanuar 15, 2022
 • Rajameister

  Head suusasõbrad!  Rajad on heas korras, kuid olud on väga libedad. Palume olla ettevaatlikud, eriti just laskumistel. Ööga võib olla rajale kukkunud puid. Suusarajad hooldatakse täna õhtul - nii vabatehnika kui klassika - 1,6 km; 2 km; 3 km; 5 km; 19 km ja 24 km.  Abivalmis suusataja, kui näed rajal maha kukkunud oksi, palun viska need rajalt kõrvale, rajameister tänab.  Head nautimist!

  Kõrvemaa Spordikeskus / jaanuar 14, 2022
 • Rajameister

  Head suusasõbrad! Hetkel temperatuur Kõrvemaal +3 C ja rajad muutuvad pehmemaks. Puudelt on kukkunud lund, ent  radade olukord on OK! Kõik suusarajad on hooldatud 10.01 õhtul - nii vabatehnika kui klassika - 1,6 km; 2 km; 3 km; 5 km; 19 km ja 24 km.  Abivalmis suusataja, kui näed rajal maha kukkunud oksi, palun viska need rajalt kõrvale, rajameister tänab. Palun olge tähelepanelikud ka puudelt langeva lume osas! Head nautimist!

  Kõrvemaa Spordikeskus / jaanuar 13, 2022
 • Rajameister

  Head suusasõbrad! Kõik suusarajad on hooldatud 10.01 õhtul - nii vabatehnika kui klassika - 1,6 km; 2 km; 3 km; 5 km; 19 km ja 24 km. Rajad on ideaalsed :)  Abivalmis suusataja, kui näed rajal maha kukkunud oksi, palun viska need rajalt kõrvale, rajameister tänab. Palun ole tähelepanelik ka puudelt langeva lume osas! Head nautimist!

  Kõrvemaa Spordikeskus / jaanuar 11, 2022
 • Rajameister

  Head suusasõbrad! Rajad hooldatud 09.01 õhtupoolikul – 1,6 km sh klassika; 2 km; 3 km; 5 km sh klassika; 19 km sh klassika ja 24 km sh klassika. Abivalmis suusataja, kui näed rajal maha kukkunud oksi, palun viska need rajalt kõrvale, rajameister tänab. Palun olge tähelepanelikud ka puudelt langeva lume osas! Head nautimist!

  Kõrvemaa Spordikeskus / jaanuar 10, 2022
 • 24km rada tundub pigem 23km. Kas see on alati nõnda olnud, või on rada kuskilt natuke lühemaks muutunud? Suusataja23

  jaanuar 9, 2022
 • Sain lõunal sõita värskelt rajatraktori taga tehtud jäljes siis jah, oli pehmem, kuid see on iseenesest mõistetav arvestades olusi. Tsiteerides klassikuid siis raske treeningul, kerge lahingus. Minu silmis on 24km rada justkui Põhja-Eesti pärl ning lisan juurde, et kindlasti on Kõrvemaa parima kommunikatsiooniga spordikeskus. Suured tänud rajameistrile, et muutsid pühapäevase treeningu nauditavaks.

  jaanuar 9, 2022
 • Rajameister lubas küll lõunaks kõik rajad ja jäljed sisse sõita, aga tundub, et ei jõudnud. 24km ringile polnud üldse mindud. Mind aga huvitab, et miks 19km ringil oli klassika jälg väga kaootiliselt sisse tõmmatud? Vahepeal oli ideaalne, siis kadus 5-meetriks, siis tuli jälg tagasi ning kadus varsti pikemaks ajaks jälle ja nii terve distantsi jooksul. Aga loodus oli ilus!

  jaanuar 9, 2022
 • 19km ringil polnud isegi lõunaks klassikajälge sees. Hommikul kell 9 aga tuli rada ise sisse ajada. Ilusa talveilmaga nädalavahetusel paluks rajahoolduse ikka teha enne esimeste suusatajate saabumist, mitte pärastlõunaks.

  jaanuar 9, 2022
 • Rajameister

  Head suusasõbrad! Kõrvemaal on öö otsa on sadanud lund (ca 10 cm) ja sajab ka hetkeprognooside järgi kuni 11:00ni. Rajameister läks kell 8:00 rajale. Uuendame lõunaks kõik ringid sh klassikajälje aga rada on täna kindlasti pehme. Seega arvestage pehmete rajaoludega ja pigem suusamatka ilmaga. Lõunaks saavad sisse: 1,6 km sh klassika; 2 km; 3 km; 5 km sh klassika; 19 km sh klassika ja 24 km sh klassika.

  Kõrvemaa Spordikeskus / jaanuar 9, 2022
 • Sõitsin reedel, 7. jaanuaril 19 km rada. Rada on väga hea, võib peale minna hea suusaga nii vaba kui ka klassika stiilis.

  jaanuar 8, 2022
 • Rajameister

  Head suusasõbrad! Rajameister on teinud suurepärast tööd ning sees on kõik ringid ja hea klassikajälg ka pikkadel ringidel. Rajad on sees: 1,6 km sh klassika; 2 km; 3 km; 5 km sh klassika; 19 km sh klassika ja 24 km sh klassika. Abivalmis suusataja, kui näed rajal maha kukkunud oksi, palun viska need rajalt kõrvale, rajameister tänab. Palun olge tähelepanelikud ka puudelt langeva lume osas! Head nautimist!

  Kõrvemaa Spordikeskus / jaanuar 7, 2022
 • Rajameister

  Head suusasõbrad! Kõrvemaal sajab lund ning rajahooldus on planeeritud täna õhtuks peale lumesadu. Eile 05.01 sõitsime rulliga ca 10 cm lund kõikidel ringidel kinni ning on lootust, et saame järgmise rajahooldusega klassikajälje sisse ka pikkadele ringidele. Rajad on sees: 1,6 km; 2 km; 3 km; 5 km; 19 km ja 24 km. Abivalmis suusataja, kui näed rajal maha kukkunud oksi, palun viska need rajalt kõrvale, rajameister tänab! Palun olge tähelepanelikud ka puudelt langeva lume osas!

  Kõrvemaa Spordikeskus / jaanuar 6, 2022
 • Rajameister

  Head suusasõbrad! Kõrvemaal sajab lund ning rajahooldus on planeeritud õhtuks peale lumesadu. Lühemad ringid said hooldatud 03.01 õhtul: 1,6 km sh klassika; 2 km; 3 km; 5 km sh klassika. Pikkadel 19 km ja 24 km ringidel rajad sees, kuid lund on veel vähe ja seetõttu kogu ringile klassikat tõmmata ei saa. Palun olge tähelepanelikud ka puudelt langeva lume osas!

  Kõrvemaa Spordikeskus / jaanuar 5, 2022
 • Rajameister

  Head suusasõbrad! Lühemad ringid said hooldatud eile õhtul: 1,6 km sh klassika; 2 km sh klassika; 3 km; 5 km sh klassika. Pikkadel 19 km ja 24 km ringidel rajad sees, kuid lund on veel vähe ja seetõttu kogu ringile klassikat tõmmata ei saa. Rada on kohati jäine, ettevaatust laskumistel. Palun olge tähelepanelikud ka puudelt langeva lume osas!

  Kõrvemaa Spordikeskus / jaanuar 4, 2022
 • Rajameister

  Head suusasõbrad! Viimane rajahooldus on tehtud 01.01.2022 ning uus hooldus on planeeritud täna õhtuks. Head rajad on sees ringidel: 1,6 km sh klassika; 2 km sh klassika; 3 km; 5 km sh klassika. Pikkadel 19 km ja 24 km ringidel rajad sees, kuid lund on veel vähe ja seetõttu kogu ringile klassikat tõmmata ei saa. Rada on kohati jäine, ettevaatust laskumistel. Palun olge tähelepanelikud ka puudelt langeva lume osas! 

  Kõrvemaa Spordikeskus / jaanuar 3, 2022
 • 19km rada on nagu unistus. Nii mõnusat laia rada ei ole Kõrvemaal varem vist kunagi olnud. Kui nüüd veel lund tuleb ja klassika jälje ka sisse saab, siis on lausa ideaalne. Aitäh rajameister

  jaanuar 3, 2022
 • 19/24km ringid täna päeval väga mõnusad. Pisut on oksi ja järsematel tõusudel on lumi pisut puder, kuid üldjoontes väga nauditav. Enamus rahvast on lühemate radade peal, pikematel distantsidel saab rohkem omaette sõita ja loodust nautida. Kiitus viisakatele suusatajatele ja rajameistrile!

  jaanuar 2, 2022
 • Rajameister

  Head suusasõbrad! Väga head rajad on sees ringidel: 1,6 km sh klassika; 2 km sh klassika; 3 km; 5 km sh klassika. Pikkadel 19 km ja 24 km ringidel on lund veel vähe ja seetõttu kogu ringile klassikat tõmmata ei saa. Palun olge ettevaatlikud ja tähelepanelikud puudelt langeva lume osas!

  Kõrvemaa Spordikeskus / jaanuar 2, 2022
 • Rajameister

  Head suusasõbrad! Kõrvemaal on ööga maha sadanud ca 5 cm lund. Sees on rajad: 1,6 km sh klassika; 2 km sh klassika; 3 km; 5 km sh klassika. Rajameister on rajal ja sõidab hetkel läbi 19 km ja 24 km ringid. Lund on veel pikal ringil vähe ja seetõttu kogu ringile klassikat veel tõmmata ei saa. Palun olge ettevaatlikud ja tähelepanelikud puudelt langeva lume osas!

  Kõrvemaa Spordikeskus / jaanuar 1, 2022
 • Rajameister

  Head suusasõbrad! Kõrvemaal on ööga maha sadanud ca 5 cm lund. Sees on rajad: 1,6 km sh klassika; 2 km sh klassika; 3 km; 5 km sh klassika. Rajameister on rajal ja sõidab hetkel läbi 19 km ja 24 km ringid. Lund on veel pikal ringil vähe ja seetõttu kogu ringile klassikat veel tõmmata ei saa. Kuna läheb sulaks, siis palun olge ettevaatlikud ja tähelepanelikud puudelt langeva lume osas! 

  Kõrvemaa Spordikeskus / jaanuar 1, 2022
 • Eile, 30.12 oli fantastiline, head rajad, suurepärane loodus. 24'se osa veidi "porine" aga ei pritsinud. Tänud rajameistritele Head vana lõppu ja uue algust

  detsember 31, 2021
 • Rajameister

  Head suusasõbrad! Eile päeval peale lumesadu hooldatud kõik rajad. Sees on rajad: 1,6 km sh klassika; 2 km sh klassika; 3 km; 5 km sh klassika. 19 ja 24 ringidel on sees kohati, ca 5 km ulatuses, klassikajälg. Lund on veel pikal ringil vähe ja seetõttu kogu ringile klassikat veel tõmmata ei saa. Kuna läheb sulaks, siis palun olge ettevaatlikud ja tähelepanelikud puudelt langeva lume osas! Uusaastaöö ja hommik lubab praeguse prognoosi järgi lund. Ilmselt läheme rajale uuesti 1.jaanuari õhtul! Seniks kõigile head vana-aasta lõppu ja lumist uut!

  Kõrvemaa Spordikeskus / detsember 31, 2021
 • Rajameister

  Head suusasõbrad! Kõrvemaal on ööga maha sadanud ca 10 cm lund. Rajamester on rajal ja teeb järjest radu - lühikesed ringid 1,6 km sh klassika; 2 km; 3 km; 5 km ning seejärel võtab ette pikad ringid 19 km ja 24 km. Lühike 1,6 km ring on valgustatud 1 km ulatuses, iga päev kuni 23:00ni. Palume mõistvat suhtumist pehme raja osas ja ettevaatust puudelt pudeneva lumega!

  Kõrvemaa Spordikeskus / detsember 30, 2021
 • Rajameister

  Head suusahundid! Rajad on sees ringidel - 1,6 km sh klassika; 2 km; 3 km; 5 km; 19 km ja 24 km. Kõik rajad on läbitavad ka treeningsuusaga, 1,6 km ring on valgustatud 1 km ulatuses, iga päev kuni 23:00ni. Ettevaatust puudelt pudeneva lumega!

  Kõrvemaa Spordikeskus / detsember 29, 2021
 • Rajameister

  Head suusasõbrad! Rajad on sees ringidel - 1,6 km sh klassika; 2 km; 3 km; 5 km; 19 km ja 24 km. Kõik rajad on läbitavad ka treeningsuusaga, 1,6 km ring on valgustatud 1 km ulatuses, iga päev kuni 23:00ni. Ettevaatust puudelt pudeneva lumega! 

  Kõrvemaa Spordikeskus / detsember 28, 2021
 • Rajameister

  Head suusasõbrad! Kõrvemaal on ööga sadanud juurde ca 5 cm lund. Rajad on sees lühikestel ringidel – 1,6 km sh klassika; 2 km; 3 km; 5 km. Rajameister sõidab 27.12 õhtul läbi ka pikad 19 km ja 24 km ringid, läbitavad ka treeningsuusaga, 1,6 km ring on valgustatud 1 km ulatuses, iga päev kuni 23:00ni. Ettevaatust puudelt pudeneva lumega!

  Kõrvemaa Spordikeskus / detsember 27, 2021
 • Rajameister

  Head suusasõbrad! Kõrvemaal on ööga sadanud juurde ca 5 cm lund. Rajad on sees lühikestel ringidel - 1,6 km sh klassika; 2 km; 3 km; 5 km. Rajameister sõidab läbi ka pikad 19 km ja 24 km ringid, läbitavad pigem mullasuusaga. 1,6 km ring on valgustatud 1 km ulatuses, iga päev kuni 23:00ni. Palume mõistvat suhtumist pehme raja osas ja ettevaatust puudelt pudeneva lumega!

  Kõrvemaa Spordikeskus / detsember 27, 2021
 • 19km ring oli täna õhtul hea suusaga mõnusalt sõidetav. Rajal vaid mõned üksikud kohad, kus tuli vaadata, kuhu suusk panna. Aitäh rajameistrile!

  detsember 26, 2021
 • Rajameister

  Head suusasõbrad! Kõrvemaal on öö otsa sadanud lund ja sajab ka praegu ning kõik eilne rajameistri töö on ajalugu. Teeme järjest radu - lühikesed ringid 1,6 km sh klassika; 2 km; 3 km; 5 km peaksid sisse saama ca kell 10, seejärel võtame ette pikad ringid 19 km ja 24 km. 1,6 km ring on valgustatud 1 km ulatuses, iga päev kuni 23:00ni. Peab kindlasti arvestama pehmete rajaoludega ja pigem mõtlema tänasest kui suusamatka ilmast. Palume mõistvat suhtumist pehme raja osas ja ettevaatust puudelt pudeneva lumega!

  Kõrvemaa Spordikeskus / detsember 26, 2021
 • Rajameister

  Head suusasõbrad! Kõrvemaal on ööga maha sadanud ca 15 cm kerget lendlevat lund ja kõik eilne rajameistri töö on ajalugu. Lubab sadada homse hommikuni. Rajameister läks taas rajale ja püüab teha, mis teha annab. Peab kindlasti arvestama pehmete rajaoludega ja pigem mõtlema tänasest kui suusamatka ilmast. 1,6 km kunstlumeringile saab kell 11 ka klassikajälg sisse, valgustatud 1 km ulatuses. Rada on valgustatud iga päev kuni 23:00ni. Pikematel radadel püüame päeva jooksul värske lume kinni sõita. Soovime mõnusat suusamatkapäeva!

  Kõrvemaa Spordikeskus / detsember 25, 2021
 • Rajameister

  Head suusasõbrad! Rajameister on täna kõvasti tööd teinud. Väga heas korras on 1,6 km kunstlumering - nii klassika kui vabatehnika jaoks, valgustatud 1 km ulatuses. Rada on valgustatud iga päev kuni 23:00ni. Värskelt on yellowstone rajamasinaga hooldatud ka 3 km, 5 km ja 19 km terviserajad ning treeningsuusaga vabatehnikas täiesti sõidetavad. On üksikuid kehvemaid kohti, kuid üldiselt on rada hea ja põhi tugev.

  Kõrvemaa Spordikeskus / detsember 24, 2021
 • Rajameister

  Head suusasõbrad! Heas korras on 2 km kergliiklustee ring ning  1,6 km kunstlumering - nii klassika kui vabatehnika jaoks, valgustatud 1 km ulatuses. Rada on valgustatud iga päev kuni 23:00ni. Värskelt on rulliga põhjad läbi sõidetud 3 km, 5 km ja 19 km radadel, kuid sõidetavad vaid mullasuusaga.  

  Kõrvemaa Spordikeskus / detsember 24, 2021
 • Rajameister

  Head suusasõbrad! Kõrvemaal on ööga sadanud juurde ca 15 cm lund ning rajameister on hetkel rajal toimetamas. Heas korras on 1,6 km kunstlumering nii klassika kui vabatehnika jaoks, valgustatud 1 km ulatuses. Rada on valgustatud iga päev kuni 23:00ni. Teiste radade kohta anname täpsemat infot päeva jooksul. 

  Kõrvemaa Spordikeskus / detsember 24, 2021
 • Rajameister

  Head suusasõbrad! Kõrvemaal sajab lund ning rajahooldus on planeeritud homseks peale lumesadu. Eile on hooldatud 1,6 km kunstlumering - nii klassika kui vabatehnika, valgustatud 1 km ulatuses. Rada on valgustatud iga päev kuni 23:00ni. 3 km ja 5 km on rajad suletud, toodame lund juurde.

  Kõrvemaa Spordikeskus / detsember 23, 2021
 • Rajameister

  Head suusasõbrad! 1 km valgustatud kunstlumering hooldatud täna hommikul - nii klassika kui vabatehnika. Rada valgustatud iga päev kuni 23:00ni. Toodame lund lisaks. 21.12 sisse sõidetud ka 3 km ja 5 km rajapõhjad, saab sõita mullasuusaga. Ootame lumelisa.

  Kõrvemaa Spordikeskus / detsember 22, 2021
 • Rajameister

  Head suusasõbrad! Öö läbi on sadanud lund. Kohe läheb rajatraktor radadele – lisaks 1,5 km kunstlumeringile sõidame sisse ka 3 km ja 5 km rajapõhjad. Rada on 1 km osas valgustatud iga päev kuni 23:00ni. Toodame lund lisaks.

  Kõrvemaa Spordikeskus / detsember 21, 2021
 • Rajameister

  Head suusasõbrad! 1,5 km kunstlumering on heas korras, täna hommikul hooldatud nii vabatehnika kui klassikajälg. Rada on 1 km osas valgustatud iga päev kuni 23:00ni. Toodame lund lisaks.

  Kõrvemaa Spordikeskus / detsember 20, 2021
 • Rajameister

  Head suusasõbrad! 1,5 km kunstlumering on sõidetav, kuid sulaga muutunud pehmeks ja suusakepid võivad kohati sisse vajuda. Rada on 1 km osas valgustatud iga päev kuni 23:00ni. Kogu rajal on sees ka klassikajälg. Loodusliku lumega rajad ei ole sõidetavad.

  Kõrvemaa Spordikeskus / detsember 19, 2021
 • Rajameister

  Head suusasõbrad! 1,5 km kunstlumering on kohati pehme, kuid sõidetav  ja 1 km osas valgustatud iga päev kuni 23:00ni. Kogu rajal on sees ka klassikajälg. Loodusliku lumega rajad ei ole sõidetavad.

  Kõrvemaa Spordikeskus / detsember 19, 2021
 • Rajameister

  Head suusahundid! 1,5 km kunstlumering on kohati pehme aga sõidetav  ja 1 km osas valgustatud iga päev kuni 23:00ni. Kogu rajal on sees ka klassikajälg. Loodusliku lumega rajad ei ole sõidetavad.

  Kõrvemaa Spordikeskus / detsember 18, 2021
 • Rajameister

  Head suusasõbrad! 1,5 km kunstlumering on kohati pehme aga sõidetav ja 1 km osas valgustatud iga päev kuni 23:00ni. Kogu rajal on sees ka klassikajälg. Loodusliku lumega rajad ei ole sõidetavad.

  Kõrvemaa Spordikeskus / detsember 17, 2021
 • Rajameister

  Head suusasõbrad! 1,5 km kunstlumering on kohati pehme aga sõidetav  ja 1 km osas valgustatud iga päev kuni 23:00ni. Kogu rajal on sees ka klassikajälg. Loodusliku lumega rajad ei ole sõidetavad.  Ettevaatust, puudelt võib lund kukkuda.

  Kõrvemaa Spordikeskus / detsember 16, 2021
 • Rajameister

  Head suusasõbrad! 1,5 km kunstlumering on heas korras ja 1 km osas valgustatud iga päev kuni 23:00ni. Kogu rajal on sees ka korralik klassikajälg (kohati lausa kaks klassikajälge). Mullasuusaga saab sõita ka 2 km kergliiklusteeringil ning 3 km ja 5 km terviseradadel (ainult vabatehnika). Ettevaatust, puudelt võib lund kukkuda.

  Kõrvemaa Spordikeskus / detsember 15, 2021
 • Rajameister

  Head suusasõbrad! 1,5 km kunstlumering on heas korras ja 1 km osas valgustatud iga päev kuni 23:00ni. Kogu rajal on sees ka korralik klassikajälg (kohati lausa kaks klassikajälge).  Kehvema suusaga saab täna veel sõita ka 2 km kergliiklusteeringil ning 3 km ja 5 km terviseradadel (ainult vabatehnika). Plusskraadide tõttu ei pruugi see homme enam võimalik olla.  Ettevaatust, puudelt võib lund kukkuda.

  Kõrvemaa Spordikeskus / detsember 13, 2021
 • Rajameister

  Öösel on sadanud ca 1-2 cm lund. 1,5 km kunstlumering on väga heas korras ja 1 km osas valgustatud iga päev kuni 23:00ni. Kogu rajal on sees ka korralik klassikajälg (kohati lausa kaks klassikajälge). 4.12 sisse sõidetud 19 km ring on samuti sõidetav, aga pigem VÄGA pruugitud suusaga. Kehvema suusaga saab sõita ka 2 km kergliiklusteeringil ning 3 km ja 5 km terviseradadel (ainult vabatehnika). Ettevaatust, puudelt võib lund kukkuda.

  Kõrvemaa Spordikeskus / detsember 12, 2021
 • Rajameister

  Head suusasõbrad! 1,5 km kunstlumering on väga heas korras ja 1 km osas valgustatud iga päev kuni 23:00ni. Kogu rajal on sees ka korralik klassikajälg (kohati lausa kaks klassikajälge). 4.12 sisse sõidetud 19 km ring on samuti sõidetav, aga pigem VÄGA pruugitud suusaga. Kehvema suusaga saab sõita ka 2 km kergliiklusteeringil ning 3 km ja 5 km terviseradadel (ainult vabatehnika). Peale suusatamist saab nautida kuuma sauna. Palume olla ettevaatlikud puudelt kukkuva lume osas. Olete oodatud!

  Kõrvemaa Spordikeskus / detsember 11, 2021
 • Rajameister

  Head suusahundid! Ca 210 tundi lumetootmist Sportland Kõrvemaa Matka- ja Suusakeskuses on kandnud vilja. 9.12.2021 kell 21 lõpetas rajatraktor 1,5 km kunstlumeringi tegemise. Rada on heas korras ja 1 km osas valgustatud iga päev kuni kl 23:00. Kogu rajal on sees ka korralik klassikajälg (kohati lausa kaks klassikajälge). 4.12 sisse sõidetud 19 km ring on samuti sõidetav, aga pigem VÄGA pruugitud suusaga. Kehvema suusaga saab sõita ka 2 km kergliiklusteeringil ning 3 km ja 5 km terviseradadel (ainult vabatehnika). Olete oodatud!

  Kõrvemaa Spordikeskus / detsember 10, 2021
 • Rajameister

  Hea suusasõber! 650 m kunstlumeringil saab sõita klassikat ja vabatehnikat. Kehvema suusaga saab sõita ka 2 km kergliiklusteeringil ning 3 km ja 5 km terviseradadel (ainult vabatehnika). 1,5 km tagasipööre on suletud, seal toodame lund. Valgustatud rada 1 km ulatuses keskuse territooriumil kuni Änni teeni. 19 km suusarajapõhi sisse sõidetud 4.detsembril - enamik rajast on 3 +, tõusudel esineb ka kivisemaid ja mullasemaid kohti.

  Kõrvemaa Spordikeskus / detsember 9, 2021
 • Rajameister

  Head suusasõbrad!  04.12 sisse sõidetud 19 km terviseraja põhi - tõusudel esineb kivisemaid ja mullasemaid kohti. 650 m valgustatud kunstlumeringil toodame lund.  Kehvema suusaga saab sõita 2 km kergliiklusteeringil ning 3 km ja 5 km terviseradadel (ainult vabatehnika). 1,5 km tagasipööre on suletud - toodame lund.

  Kõrvemaa Spordikeskus / detsember 8, 2021
 • Rajameister

  Head suusasõbrad! 04.12 sisse sõidetud 19 km terviseraja põhi. Enamik rajast on 3 +, tõusudel esineb ka kivisemaid ja mullasemaid kohti. Pruugitud suuskadega, mis kriimustusi ei karda, on täitsa ok 🙂 650 m valgustatud kunstlumeringil saab sõita nii vabatehnikat kui klassikat. Kehvema suusaga saab sõita ka 2 km kergliiklusteeringil ning 3 km ja 5 km terviseradadel (ainult vabatehnika). 1,5 km tagasipööre on suletud, seal toodame lund. Valgustatud rada 1 km ulatuses keskuse territooriumil kuni Änni teeni. Toodame lund kuniks külmakraade jätkub, et valmis teha ka kogu talve kestev 1,5 km kunstlume ring. Palume kahurite tööpiirkonnas olla ettevaatlikud! Olete väga oodatud!

  Kõrvemaa Spordikeskus / detsember 7, 2021
 • Rajameister

  Head suusasõbrad! 04.12 sisse sõidetud 19 km terviseraja põhi. Enamik rajast on 3 +, tõusudel esineb ka kivisemaid ja mullasemaid kohti. Pruugitud suuskadega, mis kriimustusi ei karda, on täitsa ok 🙂 650 m valgustatud kunstlumeringil saab sõita nii vabatehnikat kui klassikat. Kehvema suusaga saab sõita 2 km kergliiklusteeringil ning 3 km ja 5 km terviseradadel (ainult vabatehnika). 1,5 km tagasipööre on suletud, seal toodame lund. Valgustatud rada 1 km ulatuses keskuse territooriumil kuni Änni teeni. Toodame lund kuniks külmakraade jätkub, et valmis teha ka kogu talve kestev 1,5 km kunstlume ring. Palume kahurite tööpiirkonnas olla ettevaatlikud! Olete väga oodatud!

  Kõrvemaa Spordikeskus / detsember 6, 2021
 • Rajameister

  Head suusasõbrad! Sajab kerget lund. Rajatraktoriga eile õhtul sisse sõidetud 19 km terviseraja põhi. Enamik rajast on 3 +, tõusudel esineb ka kivisemaid ja mullasemaid kohti. Pruugitud suuskadega, mis kriimustusi ei karda, on täitsa ok 🙂 Eile õhtul rajatraktoriga hooldatud ka 650 m valgustatud kunstlumering – saab sõita nii vabatehnikat kui klassikat. Kehvema suusaga saab sõita ka 2 km kergliiklusteeringil ning 3 km ja 5 km terviseradadel (ainult vabatehnika). 1,5 km tagasipööre on suletud, seal toodame lund. Valgustatud rada 1 km ulatuses keskuse territooriumil kuni Änni teeni. Toodame lund kuniks külmakraade jätkub, et valmis teha ka kogu talve kestev 1,5 km kunstlume ring. Palume kahurite tööpiirkonnas olla ettevaatlikud! Olete väga oodatud!

  Kõrvemaa Spordikeskus / detsember 5, 2021
 • Rajameister

  Nonii suusahundid! Sportland Kõrvemaa Matka- ja Suusakeskuses sai 3.12 õhtul valmis kunstlumest suusarada! Ca 650 m valgustatud ring on küll veidi pehme aga ehk hommikuks taheneb. Enamikul ringil on sees ka klassikajälg! Võite tulle korraliku suusaga. "Mullasuusaga" saab matkata teisipäeval kinni sõidetud 3 ja 5 km Terviseradadel. Toodame lund eesmärgiga katta üle talve kestev 1,5 km ring! NB: Ettevaatust kahurite tööpiirkonas!

  Kõrvemaa Spordikeskus / detsember 3, 2021
 • Rajameister

  Head suusasõbrad! 30.11 õhtul on lohistiga rajad läbi sõidetud. Lumelisa ei ole tulnud. 1,5 km, 3 km ja 5 km rajad on mullasuusaga sõidetavad. Valgustatud rada 1 km ulatuses keskuse territooriumil kuni Änni teeni. Toodame lund, kuniks külmakraade jätkub ja loodame 650 m kunstlumeringi avada laupäeval - täpsem info juba homme hommikul. Palume kahurite tööpiirkonnas olla ettevaatlikud! Olete väga oodatud!

  Kõrvemaa Spordikeskus / detsember 3, 2021
 • Rajameister

  Head suusasõbrad! 1,5 km, 3 km ja 5 km rajad on mullasuusaga sõidetavad. Eile õhtul on lohistiga rajad läbi sõidetud. Toodame lund, kuniks külmakraade jätkub. Olete oodatud!

  Kõrvemaa Spordikeskus / detsember 1, 2021
 • Rajakaamera ei tööta ei näe lumeolusid.

  november 27, 2021
 • Rajameister

  Sügisene loodus on imelistes värvides - Kõrvemaa 1,5 km, 3 km, 5 km, 19 km ja 24 km terviserajad kutsuvad liikuma!

  Kõrvemaa Spordikeskus / oktoober 4, 2021
 • Rajameister

  Kõrvemaa 1,5 km, 3 km, 5 km, 19 km ja 24 km terviserajad kutsuvad liikuma! 3.oktoobril ootame huvilisi rattamatkale - täpsem info https://sportlandkorvemaa.ee/event/rattamatk-jussi-nommel/

  Kõrvemaa Spordikeskus / september 27, 2021
 • Rajameister

  Kõrvemaa 1,5 km, 3 km, 5 km, 19 km ja 24 km terviserajad kutsuvad liikuma! Laupäeval, 25.septembril, ootame kõiki huvilisi päikesetõusu räätsamatkale. Täpsem info matka kohta https://sportlandkorvemaa.ee/event/paikesetousu-raatsamatk-rappa/

  Kõrvemaa Spordikeskus / september 21, 2021
 • Rajameister

  Kõrvemaa 1,5 km, 3 km, 5 km, 19 km ja 24 km terviserajad kutsuvad liikuma! Pühapäeval, 19.septembril, ootame kõiki huvilisi seenetarkusi koguma -kell 12:00 toimub "Retk seeneriiki".

  Kõrvemaa Spordikeskus / september 13, 2021
 • Rajameister

  Kõrvemaa 1,5 km, 3 km, 5 km, 19 km ja 24 km terviserajad kutsuvad liikuma! Pühapäeval, 12.septembril, ootame kõiki huvilisi tempokale treeningmatkale koos meie retkejuht Sveniga.

  Kõrvemaa Spordikeskus / september 6, 2021
Jägala — Käravete, 74402 Aegviidu alev, Estonia
59.3177763, 25.6525612
Ava link sportlandkorvemaa.ee/ Juhised kohalejõudmiseks
Ilm
Ilm
-1.9 °C
Tuulekiiruse info puudub
Valgustus
Valgustus
Rada valgustatud 1 km ulatuses Änni teeni kuni kell 23:00

Tegevused

Discgolf ikoon Jooksmine ikoon Kelgumägi ikoon Kõndimine ikoon Madalseiklusrada ikoon Matkarada ikoon Mobo rada ikoon Mänguväljak ikoon Rattarada ikoon Rattasõit ikoon Rullirada ikoon Suusatamine ikoon Talvine tuubirada ikoon Ujumiskoht ikoon Viburada ikoon

Teenused

Aktiivtegevused (matkad jm gruppidele pakutav) ikoon Dušš/riietusruumid ikoon Joogivesi ikoon Majutus ikoon Rattalaenutus ikoon Saun ikoon Seminariruumid ikoon Suusalaenutus ikoon Toitlustus ikoon
1,5 km

3 km

5 km

19 km

24 km

Sportland Kõrvemaa Matka-ja Suusakeskus asub 55 kilomeetri kaugusel Tallinnast Anija vallas Harjumaal. Põhja-Kõrvemaa on vaheldusrikkaima maastiku ja pinnasvormidega paik Eestis – mäed, sood ja rabajärved. Suusatamine annab võrratu elamuse. 2018 a. oktoobris valmis kergliiklustee Aegviidust keskuseni ning keskuse juures 2,1 km rullirada.

Terviserajad sobivad nii metsajooksuks, rattasõiduks kui kepikõnniks. Keskuse perenaiselt saab rajakaarti ja soovitusi raja valikul. Olemas on terviserajad pikkustega – 1,5 km; 3 km; 5 km; 19 km; 24 km ja Kõrvemaa Suurring 65 km. FAT-rataste ja tõukekelkudega matkajate jaoks on eraldi matkarajad – talvehooajal on suusaradadel matkamine keelatud.

Kõrvemaa terviserajad on tähistatud nooltega, mis muudab radadel liikumise turvalisemaks ning välistab ära eksimise.

*Keskuses kehtib külastustasu 3 €/täiskasvanu. Külastustasu tasumine võimaldab:  parkimist keskuse parklas,  keskuse poolt hooldatavate radade ja rajatiste kasutamist,  madalseikluspargi, lasteala  ja kelgumäe kasutamist, üldtualettide kasutamist.

Pakume:

 • Iseseisvalt matkamine
 • Discgolfi mängimine Prodigy Kõrvemaa võistlusrajal
 • Varustuse rent – suusad, matkauisud, räätsad, discgolfi varustus, vibuvarustus, FAT rattad
 • Läheduses asuvad RMK rajad – Uuejärve loodusrada; Jussi loodusrada; Paukjärve loodusrada