• Terviseradu
    arendavad
  • Merko logo
  • Eesti Energia logo
  • Swedbank logo

Lisainfo

Lisaks
looduslik
jooks
suusatamine
matkamine
www.skrada.ee
Rajametsa, Kolgaküla küla, Kuusalu vald, 74808
Juhised kohalejõudmiseks

“Kolgaküla terviserajad” on saanud 88 vastust

  1. Hooldatud ja endiselt heas seisundis on 2,5 km spordiplatsi “tunneli” vabatehnika rada. Sees ka klassikajälg, mis osaliselt kulunud ja maapinda väljas.

  2. Hooldatud ja heas seisundis on 2,5 km spordiplatsi “tunneli” vabatehnika rada. Sees ka hea klassikajälg

  3. Hooldatud ja heas seisundis on 2,5 km spordiplatsi “tunneli” vabatehnika rada. Sees ka hea klassikajälg. Samuti saab põhiradadel vabatehnikat rahuldavalt sõita, segab ainult okste praht ja kõvaks sõidetud rada.Klassikajälg sulanud. Vajalik lisa lund, et saaks kvaliteetset hooldus teha.

  4. Eelmine neljapäev tegin Kolgakülas 50km trenni – täiesti ok rada oli veel (2.5km ring). Suured tänud selle talve eest Kolgakülale ja tublile rajameistrile!

  5. Hooldatud ja väga heas seisundis on 2,5 km spordiplatsi “tunneli” vabatehnika rada. Sees ka hea klassikajälg. Samuti saab põhiradadel rahuldavalt sõita, segab ainult okste praht ja kõvaks sõidetud rada. Vajalik lisa lund, et saaks kvaliteetset hooldus teha.

  6. Hooldatud 2,5 km spordiplatsi “tunneli” vabatehnika rada, mis on väga heas seisundis. Sees ka klassikajälg. Samuti saab põhiradadel rahuldavalt sõita, segab ainult okste praht ja kõvaks sõidetud rada. Vajalik lisa lund, et saaks kvaliteetset hooldus teha.

  7. Hooldatud on 2,5 km spordiplatsi “tunneli” rada. Sees ka klassikajälg. Raja kvaliteet, nagu talve parimatel päevadel. Halvemad tingimused on metsa alustel põhiradadel, vajalik lisa lund, et saaks kvaliteetset hooldus teha.

  8. Suur tänu rajameistrile. Oli väga fantastiline täna sõita. Soe, päikseline ja täiesti heas korras rada.

  9. Täna väga head suusatamistingimused 2,5 km spordiplatsi “tunneli” rajal. Sees ka uus klassikajälg. Raja kvaliteet, nagu talve parimatel päevadel. Halvemad tingimused on põhiradadel, vajalik lisa lund, et saaks kvaliteetset hooldus teha. NB! Soovitav parkida autod terviseradade keskuse parkimiskohtades ja sealt 150 m saab liikuda “tunneli” rajale, kollased viidad näitavad. See on teie turvalisuse ja närvikulu huvides, sest parkimisvõimaluised on seal piiratud ja tee kitsas vastassuunas möödumiseks.

  10. Täna hooldatud spordiplatsi “tunnele” 2,5 km vabatehnika rada ja sisse aetud ka uus klassikajälg. Suusatamistingimused väga head. Aga põhiradadel metsa alal palju okste prahti. Sobilike tingimuste korral saab põhiradadele uus klassikajälg aetud laupäeva hommikul.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

1 2 3 9

Tulevad Sündmused

  • Sportlik uisuhommik

  • Iseseisvalt uisutama

  • Iseseisvalt uisutama

Top