Instagram ikoon Facebook ikoon
Terviserajad logo
Illustratsioon
Harjumaa

Kolgaküla terviserajad

Viimati muudetud: 25. apr. 2022, 14:57
Lemmikute lisamiseks logi sisse

Klassika suusarajad: 1km, 3km ja 5km
Eraldi vabastiili suusarajad: 1,5km , 3km ja 5km. Valgustatud suusarada 1,5km , mille valgustus toimib igal õhtul kella 16.00 – 21.00 iseteenindamise vormis, mille juhis asub parklas infotahvlil. Lume puuduse korral on võimalik radadel teha kepikõndi, joosta ning sõita maastikurattaga.

Ilm
Ilm
18.6 °C
4.1 m/s
Valgustus
Ei ole valgustatud
Sellel rajal ei ole valgustust
Staatuse ikoon
Lumekiht: 0,00cm
Avatud suusaradu: Suveks on tähistatud talvised klassikarajad 1 km , 3 km ja 5 km jalutamiseks, kepikõnniks ja maastikurattaga sõitmiseks. Ekstreemsemaks on tähistatud ka 3,5 km mägede rada ülen Kotka-Valgesõe maantee. Kohaleminekuks näitavad viidad terviseradade keskusest 400 m. Nimetatud tähistatud rajad on mõeldud eelkõige neile, kellel kohalik maastiks on veel võõras. Kuna ka terviseradade lähiümbrus asub parkmännimetsa alal, kus on palju võimalusi valida liikumiseks ka teisi metsateid ja sihte. Suvel 1,5 km rajal valgustus ei toimi.
Rajameister
Rajameister
Rajameister
Kolgaküla Terviserada
Tänud kõigile suusatajatele, kes kasutasid meie suusaradu ja aitäh positiivsete hinnangute eest. Kutsume ka lumeta ajal meie mitmekesist maastikku külastama. Suveks on tähistatud talvised klassikarajad 1 km , 3 km ja 5 km jalutamiseks, kepikõnniks ja maastikurattaga sõitmiseks. Ekstreemsemaks liikumideks on tähistatud ka 3,5 km mägede rada üle Kotka-Valgejõe maantee. Kohaleminekuks näitavad viidad terviseradade keskusest 400 m. Nimetatud tähistatud rajad on mõeldud eelkõige neile, kellel kohalik maastik on veel võõras. Kuna terviseradade ümbrus asub parkmännimetsaalal, kus on palju võimalusi valida liikumiseks ka teisi metsateid ja sihte. Suvel (aprillist kuni september kaasa arvatud) 1,5 km rajavalgustus ei toimi. Kohtumiseni uuel suusahooajal.
Rajameister
Rajameister
aprill 25, 2022
Kõik kommentaarid
Kolgaküla suusarada, 74808, Estonia
59.531334, 25.722797
Google Maps Juhised kohalejõudmiseks

Tegevused

Jooksmine ikoon Kõndimine ikoon Rattasõit ikoon Suusatamine ikoon

Teenused

WC ikoon

Klassika suusarajad: 1km, 3km ja 5km

Eraldi vabastiili suusarajad: 1,5km ,  3km  ja 5km

Valgustatud suusarada 1,5km , mille valgustus toimib igal õhtul kella 16.30 – 21.00 iseteenindamise vormis, mille juhis asub parklas infotahvlil.

Lume puuduse korral on võimalik radadel teha kepikõndi, joosta ning sõita maastikurattaga.

Liiklusskeem talvel. Liiklusskeem Kolgaküla spordiradadele

Viimased kommentaarid

Lisa kommentaar
Lisa kommentaar