• Terviseradu
  arendavad
 • Merko logo
 • Eesti Energia logo
 • Swedbank logo

Lisainfo

Lisaks
looduslik
jooks
suusatamine
matkamine
www.skrada.ee
Rajametsa, Kolgaküla küla, Kuusalu vald, 74808
Juhised kohalejõudmiseks

“Kolgaküla terviserajad” on saanud 16 vastust

 1. Käisime täna lapsega jalutamas, nii positiivne emotsioon! Kõik väga hästi märgistatud ja imeline männimets. Aitäh tegijatele!

 2. Kolgaküla ümbruse parkmännimetsad on tiheda teede ja metsaradade võrgustikuga suurepäraseks võimaluseks nii jalutamiseks, jooksmiseks, kepikõnniks kui ka maastikurattaga sõitmiseks. Kellele veel ümbruskond võõras, selleks on tähistatud suunaviitadega järgmised rajad: 1 km , 3 km ja 5 km tasasemal maastikul ning 4 km mägede rada. Terviseradadega ja muu vajaliku infoga saab tutvuda Kolgaküla Spordiklubi Rada keskuses radade stendkaardilt ning infotahvlilt kohapeal . Kohalesõiduks on Liiapeksi – Loksa maantee (nr 85) 9,2 km olemas suunaviit “TERVISERAJAD 400m”. Tule ja avasta, Eestimaad! Oleme terved!

 3. Suusarajad parkmännimetsas on suveperioodil suurepäraseks kasutamiseks nii kõndimiseks, jooksmiseks, kepikõnniks kui ka maastikurattaga sõitmiseks. Hetkel on tähistatud suunaviitadega järgmised rajad: 1 km ; 3 km ja 5 km ning 3 km mägede rada. Terviseradadega saab tutvuda Kolgaküla Spordiklubi Rada keskuses radade stendkaardilt . Paremaks kohalesõiduks on Liiapeksi – Loksa maantee (nr 85) 9,2 km olemas suunaviit “TERVISERAJAD”.

 4. Põhiradadel vähese lume tõttu halb sõita, aga “tunnelis” väga hea 750 m vabatehnika rada.

 5. Peale eilset lumesadu rajad hooldatud ning lumesaju jätkumisel toimub päeva jooksul lisahooldus. Sees 1 km, 3 km ja 5 km klassikarajad ning 1,5 km ja 2,5 km vadatehnika rajad. Kes mägesid pelgab, siis “tunnelis” 750 m väga hea, lausik ja lai vabatehnika rada.

 6. Sees 1 km, 3 km ja 5 km klassikarajad ning 1,5 km ja 2,5 km vadatehnika rajad. Kes mägesid pelgab, siis “tunnelis” 750 m väga hea, lausik ja lai vabatehnika rada.

 7. Täna olemas 1 km, 3 km ja 5 km klassikarajad ning 1,5 km ja 2,5 km vadatehnika rajad. Kes mägesid pelgad, siis “tunnelis” 750 m hea lausik vabatehnika rada.

 8. Hästi söidetsv 1,5 km valguststud rada. Sees ka 2,5 km , aga metsa all on kanarbiku- ja pohlavarsi väljas.

 9. Hetkel saab söita vaba 750 m ringil. Pöihiradade jaoks veel lund vähe.

 10. Ka meil on selleks korraks kolmepäevane suusatalv möödas. Suusatada ei saa. Ootame-loodame uut lund.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Tulevad Sündmused

 • Pekist Priiks Türi

 • Jooks talve. Kuressaare

 • Jõgeva jõulujooks

Top