• Terviseradu
  arendavad
 • Merko logo
 • Eesti Energia logo
 • Swedbank logo

Lisainfo

Lisaks
looduslik
jooks
suusatamine
matkamine
www.skrada.ee
Rajametsa, Kolgaküla küla, Kuusalu vald, 74808
Juhised kohalejõudmiseks

“Kolgaküla terviserajad” on saanud 87 vastust

 1. Täna hooldatud ja väga heas seisundis 1,5 km valgustatud ja 2,5 km vabatehnika rajad ning uus klassikajälg 1 km; 3 km ja 5 km radadel.

 2. Hetkel põhiradadest puhastatud puuokstest ja prahist ning hooldatud 1,5 km valgustatud vabatehnika rada. Samuti sees “tunnelis” 2,5 km väga hea klassika kui ka vabatehnika rada , kuhu juhatavad viidad terviseradade parklast (800 m).

 3. Täna , kolmapäeval, hooldatud 1,5 km valgustatud ja 2,5 km vabatehnika rajad ning sisse aetud uued klassikajäljed 1 km ; 3 km ja 5 km. Silutud ka kelgumägi. Järgmine hooldus reedel.

 4. Täna hommikul hooldatud 1,5 km valgustatud ja 2,5 km vabatehnika rajad ning sisse aetud uued klassikajäljed 1 km ; 3 km ja 5 km. Silutud ka kelgumägi.

 5. Talv tagasi. Värsket lund 20 cm . Hetkel sisse sõidetud ja pressitud 1,5 km valgustatud vabatehnika rada, mis on heas seisukorras. Samuti pressitud kelgumäel lumi kokku vastlasõitudeks.

 6. Põhirajad on jääs ja konarlikud ning metsaalused rajaosad puuprahti täis. Täna hooldatud uued heas seisuses suusarajad jalgpalliväljaku juurest . Sees 2,5 km vabatehnika rada. samuti sees klassika jälg. Kohalesõiduks ( 800m ) juhatavad viidad terviseradade parklast.

 7. Põhirajad on jääs ja konarlikud ning metsaalused rajaosad puuprahti täis, suusatada väga halb. Uued väga heas seisuses suusarajad jalgpalliväljaku juurest . Sees 2,5 km vabatehnika rada. samuti sees klassika jälg. Kohalesõiduks ( 800m ) juhatavad viidad terviseradade parklast.

 8. Põhirajad on jääs ja konarlikud ning metsaalused rajaosad puuprahti täis, suusatada väga halb, vajalik juurde ca 10 cm uut lund. Uued suusarajad aetud täna sisse jalgpalliväljaku juurest heinamaadele kuni 3 km vabatehnika rada ning klassikajälg saab sisse aetud reede hommikul. Kohalesõiduks ( 800m ) juhatavad viidad terviseradade parklast.

 9. Täna päeval hooldatud kõik klassika- ja vabatehnika põhirajad, mis on väga heas seisundis. Järgmine hooldus võimalik reede hommikul.

 10. Täna hommikul kõik vabatehnikarajad ning kelgumägi hooldatud. Sees ka 3 km vabatehnika mägede rada, millele näitab viit 5 km vabatehnika rajalt. Klassikaraja jäljes 1 cm värske sula lumi , mis on vähene hooldustööks, kuid suusatada saab hästi. Sees ka jalgpalliväljaku juures lausik vabatehnika rada. Järgmine hooldus peale uut lumesadu.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

1 2 3 9

Tulevad Sündmused

 • Tõrva Kevadmatkad “Otsi sõnu!”

 • Jõulumäe 14. viimase lume minituur – Jõulumäe 7. MV

 • Sportland Kõrvemaa Kevadjooks