• Terviseradu
  arendavad
 • Merko logo
 • Eesti Energia logo
 • Swedbank logo

Lisainfo

Lisaks
looduslik
jooks
suusatamine
matkamine
www.skrada.ee
Rajametsa, Kolgaküla küla, Kuusalu vald, 74808
Juhised kohalejõudmiseks

“Kolgaküla terviserajad” on saanud 46 vastust

 1. Täna hommikul rajad hooldatud. Vabatehnikarajad heas seisundis. Klassika põhirajad jäised ja konarlikud. Uus, väga hea 2km klassika- ja vabatehnikarada nn tunneli piirkonnas välja peal. Kohalesõiduviidad keskuse parkla juurest.

 2. Vabatehnikarajad heas seisundis. Klassika põhirajad jäised ja konarlikud. Uus, väga hea 2km klassika- ja vabatehnikarada nn tunneli piirkonnas välja peal. Kohalesõiduviidad keskuse parkla juurest.

 3. Peale lumesadu on täna hommikul vabatehnikarajad hooldatud ja on hästi sõidetavad. Uut klassikajälge ei saa teha, rada jäine, vaja lund juurde. Järgmine hooldus kolmapäeva õhtul.

 4. Vabatehnikarajad kõik hästi sõidetavad. 5km raja sihiteel ca 150m lõigul üksikud jäälaigud, mida tuleks ületada paaristõugetega. Klassikarajad rahuldavas seisus. Samuti on sees nn tunnelirada ja peale sula on paras külm teinud kogu lumekatte tugevaks , mis võimaldab uisku sõita kõikjal ka väljaspool sisseaetud radu – on omaette elamus. Parim koht alustamiseks on palliplatsilt, kuhu näitavad ka viidad enne suusakeskuse parklat.

 5. Täna hooldatud ainult 1,5 km valgustatud ja nn tunnelirada. 2-3 cm lumelisa ei takista kasutamast teisi radu. Alanud külmakraadid teevad rajad tugevamaks ning järgmine suurem rajahooldus on reede varahommikul. Klassikaradu saab uuenda peale lisa lume tulekut.

 6. Kõik rajad täna hommikul hooldatud. Ka klassikaradadel sees uus jälg. Suusatamistingimused on suurepärased.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

1 3 4 5

Tulevad Sündmused

 • Jõulumäe talvetriatlon

 • Pärnumaa 38. talimängud

 • Tõukekelgumatk koos uisutamisega 18.03