• Terviseradu
  arendavad
 • Merko logo
 • Eesti Energia logo
 • Swedbank logo

Lisainfo

Lisaks
Kohvik ja soe söök Eesti Kaevandusmuuseumis
kaevandusmuuseum.ee
Jaama 100, Kohtla-Nõmme alev, Toila vald
Juhised kohalejõudmiseks

“Kohtla-Nõmme Talvekeskus” on saanud 10 vastust

 1. Laupäev sai suht normaalselt sõita, pühapäeval sadas tublisti juurde ja olud ilmselt veelgi paremad.

 2. Vaatamata sulailmale sees nii klassika, kui uisutada küllaltki heas seisus

 3. Kaevandusmuuseumi tagused ringid (ca 1 km) head. Rada veel veidi pehme, aga kui paar korda masinaga üle käia siis saab super. Isegi õhtul saab sõita, natuke valgust kumab isegi kõige kaugemasse nurka.

 4. 3,5 km rada hea kvaliteediga ja hea suusaga sõitmiseks rajameistri sõnul.

 5. Saan ma õigesti aru, et peale kella 17.00 tööpäevadel pole võimalik suusatada, sest sissepääsud suletakse? Kus tööl käiv inimene peaks siis õhtuti suusatamas käima, sõitma 20 km lähima hooldatud suusarajani?

  • Pigem on mõeldud seda, et õhtul ei saa päris muuseumi aeda sisse autoga parkima. Jätad auto paarisaja meetri kaugusele suurde parklasse (kaevanduse endise peahoone ette ehk liinibussi lõpp-peatusesse) ja sealt lähed jalgväravast suusad õlal (või suusatades) rajani. Suusarada on päris lähedal, teeb tiiru ümber tiigi näiteks.

 6. Laupäeval põikasin Kohtla-Nõmmele huvi pärast olukorda vaatama. Kaevandusmuuseumi territooriumil oli suure rajatraktoriga mingid ringid läbi sõidetud, klassikajälge veel polnud, kohati oli lai rajamasin veidi sodi ka üles keerutanud. `Ümber tiigi oli ilus puhas suusaring vabatehnikas sõitmiseks ja paar suusatajat ka. Kunagisel suusastaadionil paistis lihtsalt lumesaanidega mingi põhi alla sõidetud. Lund muidu ohtralt.

 7. Kas Kohtla-Nõmmel see talve hooaeg üldse mingeid suusaradu saabki tulla,kõik on nii kinni kasvanud,hooldamatta juba suvest,lihtsalt mingeid suusaradu sisse lükata oleks nagu mõtetu.Ja kas suusastaadionil alustatu ka mingil moel ka lõpetatud saab.Alguseks nagu mingid postid nagu pandi ja ongi kõik.
  Tore oleks jälle headel radadel suusatada….

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Tulevad Sündmused

 • Piret Niglase suusakross

 • Lumi läinud

 • Peaasi.ee kutsub osalema vaimse tervise vitamiinikuuris

Top