Instagram ikoon Facebook ikoon
Terviserajad logo
Illustratsioon
Ida-Virumaa

Kiviõli Seikluskeskuse Terviserada

Lemmikute lisamiseks logi sisse

Mitmekülgse profiiliga umber mäe kulgev 2,5 km terviserada sobib nii asjaarmastajale kui ka professionaalile.

Rada tõuseb kohati kuni 60 meetri kõrgusele mäe nõlvale. Seega oleneb tempost, millega neid tõuse võtta – kas teie näol on tegu rahuliku jooksjaga, kepikõndija või tippspordikallakuga treeningsõltlasele.

Talvisel perioodil on rada avatud täispikkuses, kevadel, suvel, sügisel terviseraja põhja- ja lääne poolne osa suletud.

kommentaarid

Lisa kommentaar
  • Rada sõidetav uisutehnikas, klassikajälg kohati kehva, oli üks ristumine, kus oli muld väljas, kuid seal andis mööda minna. Rajamärgistus kulunud ning raske aru saada, kust rada kulgeb, eriti motokeskuse juures. Enne motokeskust, ca 300 meetrit valgustamata. Mäesuusakeskus lülitab valgustuse välja 19:00, pärast seda keskuse osa pime, samal ajal kui suusarajal valgustus töötab ( v.a see 300 m lõik). Laskumised kohati ohtlikud ning nõuavad oskusliku suusavalitsemist, kuna on suure hoo pealt teravaid kurve võtta. Seega kui esimest korda sõita olla pigem ettevaatlik.

    märts 3, 2022
  • Rada jäine. Seikluskeskuse pool valgustatud, kuid hiljem metsas enam mitte. Lambipostid küll on, aga õhtul valitses rajal pimedus.

    jaanuar 2, 2022
  • Murdmaarada ümber mäe on täitsa OK seisukorras. Klassikajälge pole tehtud suusakeskuse poolsele küljele, kuna seal lumekiht õhem. Mujal klassikajälg hea. Tulenevalt kasutatava tehnika eripärast on mõnes kurvis mäetraktori laiade roomikute üles keeratud pinnasesodi lumega laiali feesitud. Seetõttu päris uut/võistlussuuska ei soovita kasutada.

    detsember 31, 2021
Mäepealse tee 1, 43125 Kiviõli, Estonia
59.360542, 26.9566943
Ava link seikluskeskus.ee/ Juhised kohalejõudmiseks
Ilm
Ilm
Temperatuuri info puudub
Tuulekiiruse info puudub
Valgustus
Valgustus
Täpsem info valgustuse kohta puudub

Tegevused

Jooksmine ikoon Kõndimine ikoon Rattasõit ikoon Suusatamine ikoon Discgolf ikoon

Mitmekülgse profiiliga umber mäe kulgev 2,5 km terviserada sobib nii asjaarmastajale kui ka professionaalile.

Rada tõuseb kohati kuni 60 meetri kõrgusele mäe nõlvale. Seega oleneb tempost, millega neid tõuse võtta – kas teie näol on tegu rahuliku jooksjaga, kepikõndija või tippspordikallakuga treeningsõltlasele.