Rada hooldatud, klassikasõitjatele ka uus jälg.
veebruar 5, 2023
Kõik kommentaarid

kommentaarid

Lisa kommentaar
  • Kuigi eile õhtul oli tuisk siis rajad täna sees enne veel kui suuremad teed puhtad. Tänud rajameistrile, oli väga mõnus 1,5 tundi. Metsarada on ka mõnusalt nostalgiline:)

• Rajameister

Uuno Ruus / veebruar 5, 2023
  • Ei ole just palju neid radu, kus rajameister tuleb spetsiaalselt välja, et sulle rajal lumi kokku rullida! Kui Haanjas ja Kubijal tiirutamisest villand, tasub Kirikumäele tulla, eriti neil, kes tahavad mõneks Haanja või Tamsalu maratoniks valmistuda - ideaalne maratoniraja tingimusi imiteeriv maastik - saab sõita nii mäkke kui ka siledamat (metsaring). Kui 2km metsaringi ja 3km ringi kombineerida, tuleb 4.5km ring, mis on pikem kui kogu Harjumaa kunstlumerajad kokku sel talvel! Hea töö ja jaksu edaspidiseks!

veebruar 4, 2023

Rada rulliga üle sõidetud, klassikajälg pärast lumesadu.

Uuno Ruus / veebruar 4, 2023

Rajad hooldatud, klassikajälg uus. Lumelisa on saanud ka metsavaheline 2 km rada.

Uuno Ruus / veebruar 3, 2023

Klassikajälg uus, rada hooldatud.

Uuno Ruus / veebruar 1, 2023

Rajad hooldatud, uus klassikajälg õhtul.

Uuno Ruus / jaanuar 31, 2023

Rajad ennelõunat üle silutud.Metsa 2 km ring sobib matkamiseks, klassikajälg jäi vana.

Uuno Ruus / jaanuar 27, 2023

3 km ringil uus klassikajälg. Rajal jäiseid kohti, ettevaatust järvepoole laskumisel.

Uuno Ruus / jaanuar 21, 2023

Värske lumi saaniga kinni pressitud. 2 km metsaringil lund vähe. 3 km rajal kohati jäiseid kohti.

Uuno Ruus / jaanuar 20, 2023

2 km ja 3 km rada hooldatud, klassikajälg uus.

Uuno Ruus / jaanuar 12, 2023

Rada hooldatud, klassikajälg nüüd ka metsaringil.

Uuno Ruus / jaanuar 10, 2023

Rada üle silutud.Metsaring kohati jäine ja oksaprahine.

Uuno Ruus / jaanuar 6, 2023

Head uut aastat , liikumisaastat ! Rada üle silutud, 3km rajal uus klassikajälg. Metsarada oksaprahine.

Uuno Ruus / jaanuar 4, 2023
  • Täna Kirikumäe rajal sõites oli meeldiv kohtumine rajameister Uunoga,kes metsa vahel raja ääri okstest puhastas. Nähes entusiasmi millega ta seda tegi sain aru,et kõige suurem tänu rajameistrile on näha seal suusatajaid. Rada arvestades ilmaolusid vabatehnikas sõidetav.Käige ikka rajameistreid tänamas!

detsember 30, 2022

Rajad hooldatud, 3 km ringil uus klassikajälg.

Uuno Ruus / detsember 28, 2022

Värskelt sadanud lumi saaniga hooldatud, uus klassikajälg õhtul.

Uuno Ruus / detsember 27, 2022
  • Aitäh rajameister ;). Kes suusatada soovib, siis rada ja libisemine suurepärane. Jäisele rajale laskumised kiired, tasub ettevaatlik olla.

detsember 26, 2022

Rada hooldatud, jäi jäisevõitu.Metsarajal peenikest oksaprahti.Ettevaatust laskumistel. Rahulikku pühadeaega!

Uuno Ruus / detsember 24, 2022

Rada hooldatud,klassikajälg uuendatud.

Uuno Ruus / detsember 20, 2022

Rada hooldatud, klassikajälg uus. Valmimas ka 1,5 km metsaring, mis praegu sobib matkamiseks.

Uuno Ruus / detsember 4, 2022

Rada hooldatud, ettevaatust laskumistel.

Uuno Ruus / detsember 1, 2022

Rada rulliga üle sõidetud. Kohati lume alt väljas mõni rohututt või mullatükk.

Uuno Ruus / november 21, 2022

Kohtume uuel hooajal!

Uuno Ruus / aprill 24, 2022

Rada jäine, raamiga freesimine pisut aitas. Lund palju ja lumi kannab - nautige hoopiski piirideta suusaradu!

Uuno Ruus / märts 5, 2022

Rada hooldatud, klassikajälje uuendan homme.

Uuno Ruus / märts 2, 2022
  • väga kihvt rada , klassika jalg korralik sees. mōnusad tōusud ja laskumised. pigem ring näitas 4,2 km

veebruar 27, 2022

3 km ring hooldatud. Päiksepoolsed lõigud päeval pehmemad, metsaring jäisem. Ettevaatust laskumistel .Nautige päikselist suusasõitu lihtsalt mäel, lumi kannab !

Uuno Ruus / veebruar 27, 2022

Rada hooldatud,klassikajälg uus. Nautide loodust ja koguge tervisekilomeetreid!

Uuno Ruus / veebruar 26, 2022
  • Mõnus vanakooli rada. Rada ei sobi väga kiireks sõiduks, kitsad kohad ja järsud pööramised. Sobib hästi rahulikuks tervisespordiks. Mõnus koht inimestele kes tahavad omaette olla, kuna külastatavus on seal väike. Rajameister on tore, sportlik, kohalik mees kes rõõmustab kui näeb suusatajaid :) . Soovitan minna!!!

veebruar 25, 2022

Rajahooldus tehtud, klassikajälg pärast lumesadu.

Uuno Ruus / veebruar 21, 2022

Kahjuks sai kole viirus ka minu kätte.Rajahooldust loodan teha uuel nädalal.

Uuno Ruus / veebruar 18, 2022

Täna hooldus tehtud.

Uuno Ruus / veebruar 14, 2022

Klassikajälg uus. Järgmine hooldus pärast Alutaguse maratoni, pühapäeval.

Uuno Ruus / veebruar 11, 2022

Tänane hooldus tehtud, uus klassikajälg homme.

Uuno Ruus / veebruar 10, 2022

Rada hooldatud, sees ka 4 km klassikajälge.

Uuno Ruus / veebruar 8, 2022

Täna suuskadega klassikajälg ette sõidetud, Buraniga rajale homme.

Uuno Ruus / veebruar 7, 2022

Hooldus tehtud, pärast lumesadu klassikajälg.

Uuno Ruus / veebruar 6, 2022

Rada hooldatud, uus klassikajälg.

Uuno Ruus / veebruar 1, 2022

Rajahooldus tehtud, klassikajälg teisipäeval, 1.veebruaril.