• Terviseradu
  arendavad
 • Merko logo
 • Eesti Energia logo
 • Swedbank logo

Lisainfo

Lisaks
looduslik
ratas
jooks
suusatamine
matkamine

“Keila terviserajad” on saanud 50 vastust

 1. Eile õhtul olid kõik rajad taas sõidetavad ,paremas seisukrras ,kui möödunud nädalavahetuse sula järel. Kui vihma ei tule ,saab veel mõnda aega kevadet suuskadel nautida.

 2. Eile lõunapaiku libisemine oli kehva aga vähemalt lund jätkus, võtke viimast!

 3. Täna hommikul 8 paiku oli minu jaoks selle hooaja parim lippamine. Sulale oli ööga kerge jääkiht peale tulnud ja lausa lust liuelda.

 4. Täna hommikupoole (10-12:00) väga hàsti lippav klassikajälg. Võtke viimast, enne kui kevad ja vihm oma töö ära teevad!

 5. Täna olid vähemalt lühematel ringidel klassikarajad sees. Vabastiilisõidul oli värske lume ja sula tõttu suusk täitsa kinni. Proovisin siis klassikajälge ja seal läks ainult paaristõugetega ringi kohta minuti võrra kiiremini edasi kui uisuga.

 6. Keilas läheb üle poole rahast jalgpalli väljakule.Suusarajad ei ole nii olulised.See on Keila.

 7. Ühinen viimase kommentaariga, ootan samuti juba väga kaua häid klassikaradu! Ja mu meelest pole ka uisurada piisavalt sageli kobestatud. On siis meil praegu suusahooaeg või mitte?!?!

 8. Miks ei ole ikka veel klassikaradu traktoriga sisselõigatud? Kas tõesti on lund liiga vähe!? Või on raha liiga vähe? Või puudub Paana käitamiseks vajalik oskusteave? (Vabandan liiga emotsionaalse küsimuse eest, kui siiani hoolitseb radade eest austatud hr.Baar.. tema kindlasti oskab!) Mõned aastad tagasi, kui traktor sai soetatud, olid samasuguste lumeoludega klassikarajad sisselõigatud! Profiili järgi on siin klassikaharrastajaile ideaalsed rajad – seda on väitnud asfaltradade avaetapil käinud kahekordne olümpiavõitja Andrus Veerpalu. Rajatraktor on ju Keilal olemas, vedage see sealt garaažist välja ja tehke prooviring – midagi ärarikkuda siin küll enam ei saa!

  Vähemalt selgitage – miks ei ole traktoriga peal käidud?

  • “Rajameister” J. Väljamäe on suusahooajaga omale korralikult vee peale tõmmanud – mine meisterda oma discgolfi radu edasi ja jäta suusaradade hoolekanne tõelistele meistritele!

 9. Päris kenad silmused üle Albertvilli ja kõrgema tehismäe tõmmatud. Umbes 1,4 km saab juurde 6,9 km põhirajale. Aga selle kõrge mäe otsa ärge ronige, suusk sai seal kivi maitsta. Ja ega sealt alla tulles tagasi paremale Albertvilli poole keerata selle kiiruse juures pole ka võimalik (oli päris ebatasane see ehitus seal veel).

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Tulevad Sündmused

 • Jõulumäe talvetriatlon

 • Pärnumaa 38. talimängud

 • Tõukekelgumatk koos uisutamisega 18.03