• Terviseradu
  arendavad
 • Merko logo
 • Eesti Energia logo
 • Swedbank logo

Lisainfo

www.karutervis.ee
Karujärve küla, Kihelkonna vald, RMK Raketi puhkekoht
Juhised kohalejõudmiseks

“Karujärve terviserada” on saanud 64 vastust

 1. Tere, kettagolfi mängijad! Kuna suusahooaeg on läbi, võite julgesti Karujärve TSK golfiradu nautida. Lund ja jääd veel on, aga mängida saab. Sissesõit parklasse Üru-Pidula teelt!

 2. Tere, suusatajad! Tänane suusaradade ülevaatus tuvastas, et kõva suusamees saaks veel viimast võtta, aga kuna huvilisi pole näha, avame võimalused kettagolfi mängijatele. Radade hooldust enam ei toimu, kuna automehed sõidavad sulanud teedel ja rajapõhjade tegemine märtsis ei ole mõistlik. Kohtume Jüripäeva duatlonivõistlusel!

 3. Tere! Tulin rajalt. Klassikarada on pehme, kuid minu 75 kg sai kenasti hakkama. Uisurada kõva. Võtke suurema kulbiga kepid ja nautige!

 4. Avastasin uustulnukana imelisi suusaradu.Kõik oli ideaalne.Ühe väikese tähelepaneku aga annaksin teada.Nimelt, kui lähed sõitma 3 km rada, siis umbes poole peal tuleb angaari juures hargnemine.Silt näitab 2 km paremale ja 10 otse.Kuhu aga 3 km peaks edasi minema? Võiks olla märge ka 3km sõitjale.

  • Hommikut, Pille! Seal on silt tõesti puudu. Ja mitte ainult seal. Meie rajad asuvad ülitiheda ja keerulise teedesüsteemiga maastikul. Peale siltide ülespanekut leidsime veel hulga lisasiltide vajadusi. Need said tellitud ja ootavad ülespanekut. Paraku jääb see töö kevadet ootama.Ma olen kindel, et lähtusite loogikast ja sõitsite edasi 2 km rada mööda. Katsume ka suure rajakaardi kevadel üles saada, samuti panna selle oma kodulehele ja Karu Tervis FB lehele. Hoiame pöialt, et lumi veel ära ei sulaks!

 5. Hommikut! Eile õhtul rajad hooldatud. Tegemata jäi väike lõik 3 (11) km rajal. See ei takista sõitmist, rada on vähemalt rahuldav ka sel lõigul. Nautige päikest, lund ja saabuvat nädalavahetust! Mäkketõusuvõistlus 27. veebruaril. Vt Karu Tervis FB

 6. Kihelkonna kooli 1,5 km rada täna hooldatud. Klassikarada endiselt rahuldavas seisus, ei pidanud üle sõitma.

  • Väidan, et 10 km klassikarada polnud kolmapäeval, 17.02. kindlasti mitte rahuldavas seisus… Rada oli väga hea ja klassikat sõita puhas lust! Tänud asjaosalistele ja jõudu-jaksu!

 7. Õhtut! Tänase rajainspektsiooni tulemuse valguse saan ütelda, et radade hooldus toimub reedeõhtuses pimeduses. Pühapäevast lubatakse kena sooja ilma. Tore suusatada. Raja lumikatte paksus oli täna 22-23 cm, selle ärasulamine ei tule niipea kõne allagi.

 8. Õhtut! Tänase rajakontrolli käigus sai selgeks, et treenimiseks ja nautimiseks on rada piisavalt kena. Täna selgus asjaolu, et seoses leviva koroonaviirusega jäetakse ära koolinoorte võistlused neljapäeval. Seega ei toimu kolmapäeva öösel ka rajahooldust. Kuulujutud, et Karujärve TSK ei soostunud võistlust korraldama, ei vasta tõele. Meie ettevalmistused olid täies hoos!

 9. Tervitused pika liu sõpradele! Kena vastlapäeva! Ja seoses sellega on täna ja homme radadele ja kelgumäele oodata rohkesti rahvast. Kuna rajad saavad üsna kõva kasutust, siis rajahooldus kolmapäeva õhtul, et neljapäevasteks koolinoorte võistlusteks oleks rajad jälle korras.

 10. Vaatamata üleeilsele lumesajule oli eile 10 km rada klassikasõiduks väga mõnus.
  Kiitused rajameistrile!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

1 2 3 6

Tulevad Sündmused

 • Peaasi.ee kutsub osalema vaimse tervise vitamiinikuuris

 • 2+2 liikumispiirang

 • Sportlik uisuhommik

Top