Instagram ikoon Facebook ikoon
Terviserajad logo
Illustratsioon
Hiiumaa

Paluküla terviserada

Lemmikute lisamiseks logi sisse

Terviserada koosneb 1,8km ja 2,7km suusa- ja jooksurajast, 9km matkarajast, kelgumäest, 2,2km asfaltkattega kergliiklusteest ja discgolfipargist.

Terviseraja parkla kõrval asub 2022 aasta kevadel valminud 300 m pikkune maastikurattapark, mis sobib ka algajatele rattasõidu oskuste arendamiseks.

Staatuse ikoon
Raja olek: Saab sõita vabas tehnikas hea suusaga
Lumekiht: 5-10cm
Avatud suusaradu: 1,8 km ja 2,7 km .


Otsepilt
Rajameister
Rajameister
Rajameister
Kärdla -Paluküla Terviserada
NB! Rajatraktor rikke tõttu rajal! Parklast kelgumäe poole esimeses kurvis, mööda saab sisekurvist, ettevaatust! Ohumärgised rajal! Rajad hommikul hooldatud, hetkel juba vahelduv jäävihm ja sula.
Rajameister
Rajameister
jaanuar 10, 2023
Kõik kommentaarid

kommentaarid

Lisa kommentaar
 • Rajameister

  NB! Rajatraktor rikke tõttu rajal! Parklast kelgumäe poole esimeses kurvis, mööda saab sisekurvist, ettevaatust! Ohumärgised rajal! Rajad hommikul hooldatud, hetkel juba vahelduv jäävihm ja sula.

  Kärdla -Paluküla Terviserada / jaanuar 10, 2023
 • Rajameister

  1,8 ja 2,7 km rajad rajatraktoriga hooldatud täna peale lõunat. Osaliselt sees ka klassikajälg. Sõita saab hea suusaga.

  Kärdla -Paluküla Terviserada / jaanuar 9, 2023
 • Rajameister

  1,8 km rada hooldatud reede õhtul, 2,7 km rada reede päeval( metsavahelisel lõigul oksasodi). Saab sõita vabastiilis. Klassikajälg kergliiklustee äärsel rajal. Hetkel Palukülas 10 kraadi külma ja 10-15 m/s lõunakaare tuul, tuult jätkub esmaspäeva õhtuni. Temperatuuri ennustus tänaseks 5-6 kraadi , homme 3-4 kraadi külma.

  Kärdla -Paluküla Terviserada / jaanuar 7, 2023
 • Rajameister

  1,8 km ja 2,7 km rada täna hommikul hooldatud, õhuke värske lume kiht pressitud. Sõita saab kehvema vabatehnika suusaga, kelgumäe ümbrus ja metsavahelised lõigud jäised, oksasodised. Kõige paremas korras kergliiklustee äärne lõik Antoni mäeni.

  Kärdla -Paluküla Terviserada / jaanuar 4, 2023
 • Rajameister

  Head uut aastat kõigile! Suur sula ja vihm on kõigile radadele tõsiselt liiga teinud.Hetkel rajahooldust ei tee, hoiame olemasolevaid jäätunud radade põhjasid. Lähema ööpäeva jooksul ootab ees uus suur vihma- ja lörtsisadu. Vaatame peale seda, milline olukord täpselt.

  Kärdla -Paluküla Terviserada / jaanuar 2, 2023
 • Rajameister

  Kõik rajad hooldatud täna hommikul. 2,7 km metsavahelisel lõigul palju oksasodi. Klassikajälg jäine.

  Kärdla -Paluküla Terviserada / detsember 28, 2022
 • Rajameister

  Täna hommikul kõik rajad hooldatud. Sees ka klassikajälg. Plusskraadid hetkel, täna öösel ja homme päevaks ilmaprognoos jälle miinusesse.

  Kärdla -Paluküla Terviserada / detsember 27, 2022
 • Rajameister

  Rajad täna hommikul hooldatud! Sõita saab vabatehnikas. 1,8 km heas seisukorras, 2,7 km metsavahelisel lõigust tiigist Antoni mäele palju oksasodi. Kergliiklustee äärne rada kuni Rimi reklaampostini heas seisukorras. Häid pühi ja nautige tõeliselt ilusat talveilma!

  Kärdla -Paluküla Terviserada / detsember 24, 2022
 • Rajameister

  Hoiame hinge kinni ja ootame, millega see asi löppeb! Päris Hiiumaa talv ju, sajab natuke vihma ja sula. Hooldame rajameister Siimuga uuesti radasid täpselt siis, kui suur sula möödas. Kas pääseme rajatraktoriga veel peale või teeme ATV+ raspelsilujaga. Päev uus annab arutust. Kõigile ilusaid saabuvaid pühi! NB! Kärdla lähistele paigutati RIMI reklaampost. Uskumatuid ostusid.! Rada seal katkenud, vaatame olukorra üle, kui mõni kraad külma jälle. Rajameistrid Aivo Ja Siim

  Kärdla -Paluküla Terviserada / detsember 22, 2022
 • Rajameister

  Rajad jäised. Sees klassikajälg. 2,7 km metsavahelisel lõigul üksjagu sodi. Vaatame, mis lähipäevade sula ja vihm teevad.

  Kärdla -Paluküla Terviserada / detsember 19, 2022
 • Rajameister

  Rajad- 1,8 km; 2,7 km , kergliiklustee äärne Rehemäe teeni heas korras, sees klassikajälg. Kelgumägi rajatraktoriga neljapäeval silutud, lume paksus oli seal tuisuvaaludes kohati 1 meeter. Nautige ilusat talve!

  Kärdla -Paluküla Terviserada / detsember 16, 2022
 • Rajameister

  1,8 km, 2,7 km ja kergliiklustee äärne rada Rehemäe teeni rajatraktoriga hooldatud. Sees ka klassikajälg. Päeva jooksul hooldame rajatraktoriga kelgumäe. Hääd libisemist!

  Kärdla -Paluküla Terviserada / detsember 15, 2022
 • Rajameister

  1,8 km ja 2,7 km rajad hommikul hooldatud rajatraktoriga, sees ka klassikajälg.

  Kärdla -Paluküla Terviserada / detsember 14, 2022
 • Jõudu rajameistritele! Olete väga tublid! Nagu sahamehedki kes selle lumega võitlevad.

  detsember 13, 2022
 • Rajameister

  Rajatraktor rajad esimest korda läbi sõitnud, ööpäevaga mahasadanud lume kiht 30-40 cm, tuisuvaaludes kohati ligi 1 meeter . Ja lumesadu hetkel jätkub. Kvaliteetse raja saame vast homseks, aga vabatehnika suusaga sõita saab. Aga sellist talve ju kõik ootasimegi!

  Kärdla -Paluküla Terviserada / detsember 13, 2022
 • Rajameister

  Radade hooldus täna alates kell 15.00, hetkel rajamasina hooldus, mida oleme oodanud 2 kuud . Täpsem info jooksvalt.

  Kärdla -Paluküla Terviserada / detsember 13, 2022
 • Rajameister

  Ilus talveilm täna! Radade hooldus peale lumesaju lõppu homme.

  Kärdla -Paluküla Terviserada / detsember 12, 2022
 • Rajameister

  1,8 km ja 2,7 km ja Antoni mägi -Rehemäe teeni rajatraktoriga hooldatud. Sees ka klassikajälg. Hääd libisemist kõigile suusasõpradele ja loodame , et saabuva tormi elame ka ilusasti üle. Järgmine rajahooldus vastavalt ilmastikule.

  Kärdla -Paluküla Terviserada / detsember 11, 2022
 • Rajameister

  1,8 km ja 2,7 km hooldatud, saab sõita vabastiilis. Klassikajälg loodetavasti homme, väike jäljepressi rike.

  Kärdla -Paluküla Terviserada / detsember 10, 2022
 • Rajameister

  1,8 km ja 2,7 km rada päeval hooldatud, sees vaba- ja klassikajälg. Hääd libisemist!

  Kärdla -Paluküla Terviserada / detsember 9, 2022
 • Rajameister

  1,8 km ja 2,7 km rajad hommikul hooldatud, sees ka klassikajälg. 2,7 km metsavahelisel lõigul klassikajälg paaris kohas must. Antoni mägi- Rehemäe tee kergliiklustee äärne lõik 1 kord pressitud, õhtul uuesti.

  Kärdla -Paluküla Terviserada / detsember 8, 2022
 • Rajameister

  1,8 ja 2,7 km rajad värskelt pressitud. 1,8 km sees ka selle talve esimene klassikajälg. Lumesadu veel ilmaprognoosi järgi jätkub öösel, järgmine rajahooldus neljapäeva pärastlõunal.

  Kärdla -Paluküla Terviserada / detsember 7, 2022
 • Rajameister

  Teisipäeva 06.12 õhtul rajad rullitud, silutud. Hetkel sajab märga lund, temperatuur 0 kraadi ümber. Radade hooldus temperatuuri languse korral täna õhtul või homme peale lumesaju lõppu.

  Kärdla -Paluküla Terviserada / detsember 7, 2022
 • Rajameister

  Ooodatud lumi sajab! Ennelõunal 1,8 km, 2,7 km rajapõhjad pressitud. Lund tuleb jätkuvalt juurde, õhtupoole uuesti rajale. 1,8 km rajal saab sõita vabatehnikas hea suusaga, 2,7 km metsavahel veel mõnes kohas pinnast tõmbas üles., aga sõita saab.

  Kärdla -Paluküla Terviserada / detsember 6, 2022
 • Rajameister

  Alates täna õhtust 2 päeva jooksul ilmaprognoos ka Hiiumaal lumine. Raja põhjad ilusasti külmunud, nüüd ainult korralik kiht lund peale!

  Kärdla -Paluküla Terviserada / detsember 5, 2022
 • Rajameister

  Kaks päeva sula viis lume meie radadelt. Mullasuusaga sõidetav kergliiklustee äärne lõik. Kelgumägi jäine, ettevaatust!!

  Kärdla -Paluküla Terviserada / detsember 1, 2022
 • Rajameister

  Rajad täna hommikul rullitud, silutud. 1,8 km rada sõidetav kehvema suusaga. 2,7 km metsalõik paaris kohas pinnas väljas. Tänasest aiaga piiratud, hooldatud ka kelgumäe hobuseraua tõus. Kelgumägi rahuldavas korras. Head talve algust kõigile!

  Kärdla -Paluküla Terviserada / november 28, 2022
 • Rajameister

  Värskelt sadanud lumi täna hommikul 1,8 km rajal ja kergliiklustee ääres Antoni mäeni rullitud-pressitud, aga oleks võinud veel 5-7cm lisa tulla. Kohati lumi hakke-, pinnasesegune, kelgumäe tõusul ka lund vähe. Saab proovida kehvema suusaga. 2,7 km raja metsavahelisel lõigul lund vähe. Kelgumäel kelgutamiseks lund täpselt parasjagu! Ilusat pühapäeva!

  Kärdla -Paluküla Terviserada / november 27, 2022
 • Rajameister

  Kelgumäel esimeste talverõõmude nautimise jaoks lumekiht peal ja õhtul valgustatud. Suusaradadele veel kahjuks ei saa.

  Kärdla -Paluküla Terviserada / november 21, 2022
 • Rajameister

  Hea Paluküla terviseradade kasutaja! 09. oktoobril toimub Paluküla terviserajal ürituse Hiiumaa Spordinädalavahetus raames Paluküla Rattasõit, mis kulgeb suusa-, ratta- ja discgolfi radadel. Seoses võistluse ettevalmistamise ja läbiviimisega on 8. ja 9. oktoobril discgolfi rajad suletud ning terviserajal ja rattarajal täiendavat rajamärgistust, mis võib segada tavapärast liikumist! Loodame kõigi mõistvat suhtumist! Paluküla rattasõidu korraldajad: Hiiumaa Jooksugrupp Aerobike.ee Paluküla Terviserajad

  Kärdla -Paluküla Terviserada / oktoober 3, 2022
 • Rajameister

  27 augustil 2022 alates kell 9.00-14.00 Paluküla Terviseraja parklast, kelgumäelt start Kaitseliidu noorte matkale "Mägramatk". Terviserajad ei ole suletud, kõigile radade kasutajatele soovime sõbralikku suhtumist ja teiste kasutajatega arvestamist.

  Kärdla -Paluküla Terviserada / august 23, 2022
 • Rajameister

  1,3 km kunstlumerada ja kergliiklusteega paralleelselt olev rada hooldatud, aga rajad jäised. Saab sõita vabatehnikas.

  Kärdla -Paluküla Terviserada / märts 5, 2022
 • Rajameister

  1,3 km kunstlume rada hooldatud rajatraktoriga, rajal jäiseid lõike. Saab sõita vabatehnikas.

  Kärdla -Paluküla Terviserada / märts 3, 2022
 • Rajameister

  1,3 km kunstlumerada hooldatud, üksikud jäisemad kohad rajal. Saab sõita hea vabatehnika suusaga.

  Kärdla -Paluküla Terviserada / märts 1, 2022
 • Rajameister

  1,3 km kunstlume põhjaga rada rajatraktoriga hooldatud, saab sõita hea vabatehnika suusaga. 1,8 ja 2,7 km rajad jääs. Sõidetav ja hooldatud on l´õik paralleelselt kergliiklusteega kuni Antoni mäeni.

  Kärdla -Paluküla Terviserada / veebruar 26, 2022
 • Rajameister

  Rajad hooldatud täna hommikul. 1,3 km rajal ka klassikajälg( natuke jäine) 1,8 km ja 2,7 km rajal jäiseid lõike.

  Kärdla -Paluküla Terviserada / veebruar 23, 2022
 • Rajameister

  Rajad hooldatud. 1,3 km rajal ka klassikajälg, saab sõita hea suusaga. 1,8 km ja 2,7 km radadel jäiseid lõike.

  Kärdla -Paluküla Terviserada / veebruar 22, 2022
 • Rajameister

  Rajad peale lumesadu rajatraktoriga hooldatud, teisipäeva päeval miinuskraadidega uuesti.

  Kärdla -Paluküla Terviserada / veebruar 21, 2022
 • Rajameister

  1,3 km rada hooldatud, saab sõita hea vabatehnika suusaga. 1,8 km rada hooldatud, väikesel lõigul jäine ja must. 2,7 km raja metsavaheline lõik osaliselt jäine ja must

  Kärdla -Paluküla Terviserada / veebruar 20, 2022
 • Rajameister

  1,3 km kunstlume põhjaga rada täna hommikul üle "triigitud". Eile sadanud märg ja lõrtsine lumi traktori freesiga töötlemist veel ei kannata. Saab sõita hea vabatehnika suusaga, aga tuleb arvestada, et sula lumi vajub läbi. Ilmateade lubab laupäevaks lumesadu ja siis külma, rajahooldus vastavalt ilmastikule.

  Kärdla -Paluküla Terviserada / veebruar 18, 2022
 • Rajameister

  1,3 km kunstlumerada väga paljudes kohtades täiesti jääs, sajab jälle vihma, suusatada hetkel ei saa. Vaatame, mida lähipäevade ilmad toovad!

  Kärdla -Paluküla Terviserada / veebruar 16, 2022
 • Rajameister

  1,3 km kunstlumerada sõidetav hea vabatehnikasuusaga, klassikajälge hetkel ei ole. Hooldame rada vastavalt vajadusele, kui väga jäiseks kipub minema.

  Kärdla -Paluküla Terviserada / veebruar 12, 2022
 • Rajameister

  1,3 km kunstlumerada hooldatud, saab sõita hea vabatehnika suusaga, klassikajälge ei ole hetkel. 1,8 km ja 2,7 km rajad paljudes kohtades ainult jääga kaetud, sõita hetkel ei saa, lund on lihtsalt juurde vaja.

  Kärdla -Paluküla Terviserada / veebruar 11, 2022
 • Rajameister

  1,3 km kunstlumeraja vabatehnika rada rajatraktoriga hooldatud, saab sõita hea suusaga. Klassikajälg sees, kuid kohati jäine. 1,8km ja 2,7 km rajad jäised ja metsavahelistel lõikudel "mustad" 1,3 km rada hooldame igapäevaselt, kuni lund jätkub:)

  Kärdla -Paluküla Terviserada / veebruar 10, 2022
 • Rajameister

  1,3 km kunstlumerada hooldatud rajatraktoriga, sees ka klassikajälg, sõita saab hea suusaga. 1,8 km ja 2,7 km rajad hooldatud, sees jäiseid kohti ja kohati rajal oksasodi, sõita saab kehvema vabasuusaga. Kelgumägi hooldatud.

  Kärdla -Paluküla Terviserada / veebruar 9, 2022
 • Rajameister

  1,3 km kunstlumerada hooldatud rajatraktoriga, sees ka klassikajälg, saab sõita hea suusaga. 1,8 km ja 2,7 km rajad hooldatud, metsavahelised lõigud jäised ja mustad, saab sõita kehvema vabatehnikasuusaga

  Kärdla -Paluküla Terviserada / veebruar 7, 2022
 • Rajameister

  Kell 11.20 sajab laia märga lund. 1,3km, 1,8 km , 2,7 km rajamasinaga hooldatud hommikul. Järgmine hooldus saju lõppedes.

  Kärdla -Paluküla Terviserada / veebruar 6, 2022
 • Rajameister

  Lörts ja vesi! Tore ,et meile ikka seda hääd ilma antakse! Raja hooldus esimesel võimalusel , kui traktori taga lumemass rullima ei jää:)

  Kärdla -Paluküla Terviserada / veebruar 5, 2022
 • Rajameister

  1,3 km kunstlumerada hooldatud, sees ka klassikajälg, saab sõita hea suusaga. 2,7 km rada saab sõita kehvema vabatehnika suusaga.

  Kärdla -Paluküla Terviserada / veebruar 3, 2022
 • Rajameister

  1,3 km kunstlumerada hooldatud eile õhtul, sees ka klassikajälg. Sõita saab hea suusaga. 2,7 km rada sõidetav kehvema vabatehnika suusaga.

  Kärdla -Paluküla Terviserada / veebruar 1, 2022
 • Rajameister

  1,3 km kunstlumerada traktoriga hooldatud, sõita saab hea vabatehnika suusaga. Klassikajälge hetkel ei ole. 2,7 km rada traktoriga läbi sõidetud- lund vähe,märjad, jäised kohad metsavahel, palju peenet oksasodi kohati , kehvema suusaga läbitav. 1,8 km rajal hetkel sõita ei saa, lund ei ole lihtsalt piisavalt. Meile kahjuks sellest suurest lumeportsust suurt midagi maha ei jäänud.

  Kärdla -Paluküla Terviserada / jaanuar 31, 2022
 • Rajameister

  Hei Hiiumaa suusasõbrad! Hetkel kunstlumerada ei hoolda, viimane ööpäev vihmaga on raja mitmetes kohtades lihtsalt jääks muutnud. Ootame natukenegi looduslikku lund, mille saaks raja pealmise kihiga kokku freesida. Anname operatiivselt infot

  Kärdla -Paluküla Terviserada / jaanuar 28, 2022
 • Rajameister

  1,3 km kunstlumerada täna hommikul rajatraktoriga hooldatud, mõned jäised kohad, sõita saab hea vabatehnika suusaga. Klassikajälge hetkel ei ole. Ilmateade lubab lund ja järgmisest nädalast ka külmakraade, loodame, et saame pikematele radadele ka lõpuks jäljed sisse:)

  Kärdla -Paluküla Terviserada / jaanuar 26, 2022
 • Rajameister

  Rajatraktor hooldab 1,3 km raja kella 18.00-ks. Rada mitmetes kohtades jäine, sõita saab vabatehnikas.

  Kärdla -Paluküla Terviserada / jaanuar 25, 2022
 • Rajameister

  1,3 km kunstlumerada jäine ja must peale sula ja vihma. Rajahooldus plaanitud täna traktoriga pealelõunaks, kui temperatuur langeb.

  Kärdla -Paluküla Terviserada / jaanuar 25, 2022
 • Rajameister

  1,3 km rada ei ole täna hooldatud, rada jäine ja kohati pehme. Aga just algas lumesadu ja homme hommikul plaanime rajatrakoriga korraliku hoolduse teha. Alates õhtust ka miinuskraadid ja loodame raja normaalsesse sõidukorda saada.

  Kärdla -Paluküla Terviserada / jaanuar 20, 2022
 • Rajameister

  Peale pühapäevast vihma ja eilset tormi täna hommikul 1,3 km rada hooldatud traktoriga. Jäiseid kohti rajal päris mitu, aga sõita saab hea vabatehnika suusaga. Klassikarada hetkel sees ei ole. Kunstlumeraja kiht mitmetes kohtades kriitiline tänaseks. Tore oleks, kui meile ka siia Hiiumaale natukenegi looduslikku lund antaks!

  Kärdla -Paluküla Terviserada / jaanuar 18, 2022
 • Rajameister

  1,3 km kunstlumest rada täna hommikul rajatraktoriga hooldatud, jäised kohad korralikult välja freesitud, sees ka klassikarada. Mõningates kohtades tuul toonud rajale puudelt sodi, aga ilmastikuolusid arvestades rada hästi vastu pidanud ja suusatamiseks heas korras. Sportlikku nädalavahetust kõigile!

  Kärdla -Paluküla Terviserada / jaanuar 15, 2022
 • Rajameister

  1,3 km rada hooldatud, kahjuks plusskraadid ja vihm mitmes kohas raja jäiseks muutnud. Klassikajälg hetkel olematu. Tiigitagusel sirgel väga palju oksasodi rajal. Tuul tahtis ATV pealt mõnel hetkel maha puhuda :) Homme hommikul vaatame ilmale otsa ja teeme otsuse , kas rajatraktoriga freesida ja hooldada võimalik.

  Kärdla -Paluküla Terviserada / jaanuar 14, 2022
 • Rajameister

  1,3 km kunstlumerajal öösel sadanud õhuke värske lume kiht, libisemine kehvapoolne. Pealelõunal teeme väikese rajahooldusmasinaga raja hoolduse, selle järgi täpsustav info.

  Kärdla -Paluküla Terviserada / jaanuar 14, 2022
 • Rajameister

  Lume tegemine lõpetatud, hetkel rajatraktor hooldamas, saab juba 1,3 km rajal sõita täies ulatuses.

  Kärdla -Paluküla Terviserada / jaanuar 11, 2022
 • Rajameister

  Täna päeval võimalik suusatada 850 m kunstlumerajal ja kehvema suusaga vabastiilis 1,8 km ja 2,7 km metsavahelistel lõikudel. Kergliiklusteest kelgumäeni lume tootmine õhtuni, rajamasin saab rajad sisse päris õhtul ajada.

  Kärdla -Paluküla Terviserada / jaanuar 11, 2022
 • Rajameister

  1,3 km kunstlumega rada täna hommikul hooldatud, sees ka klassikajälg. !,8 km ja 2,7 km rajad sõitis eile rajatraktor läbi, sees vabatehnikarada, mõningates kohtades mullased kühmud.

  Kärdla -Paluküla Terviserada / jaanuar 9, 2022
 • Rajameister

  Täna hommikul 1,3 km rada rajatraktoriga hooldatud. Sees vaba- ja klassikatehnika rajad. Hetkel kerge lumesadu, hooldame nädalavahetusel rada vastavalt vajadusele.

  Kärdla -Paluküla Terviserada / jaanuar 7, 2022
 • Rajameister

  Rajatraktoriga vabatehnika jälg hommikul hooldatud. Klassikajälg jäine.

  Kärdla -Paluküla Terviserada / jaanuar 5, 2022
 • Rajameister

  1,3 km rada täna õhtul hooldatud vabatehnika osal väikese rajamasinaga, klassikajälg hooldamata ja jäine. NB! Terviseraja parkla väga libe!!!!

  Kärdla -Paluküla Terviserada / jaanuar 4, 2022
 • Rajameister

  Head uut aastat kõigile! 1,3 km rada rajatraktoriga hooldatud, sees ka värske klassikajälg. Varahommikul sadanud värske lumekiht ja kerge miinuskraad likvideeris ka libeduse kergliiklusteel ning Hausma teel, tervislikku nädalavahetust nii suusatajatele kui matkajatele!

  Kärdla -Paluküla Terviserada / jaanuar 1, 2022
 • Rajameister

  Hetkel Palukülas kerged külmakraadid. 1,3 km kunstlumerada jäine ja kiire, sees ka klassikajälg. Teeme hooldust vastavalt ilmastikuoludele.

  Kärdla -Paluküla Terviserada / detsember 31, 2021
 • Rajameister

  Täna õhtul 1,3 km rada rajatraktoriga hooldatud. Hetkel sajab kerget lund.

  Kärdla -Paluküla Terviserada / detsember 29, 2021
 • Rajameister

  1,3 km rada täna hommikul rajatraktoriga hooldatud. Ilmataat meile lähipäevil looduslikku lund juurde ei luba, tuleb leppida olemasoleva 1,3 km pikkuse kunstlumest põhjaga rajaga. Eile sõitsime rulliga läbi 1,8 ja 2,7 km ringi, lund siiski nii vähe, et suusatada ei saa.

  Kärdla -Paluküla Terviserada / detsember 28, 2021
 • Rajameister

  1,3 km pikkune rada jõululaupäeva õhtul hooldatud, sees ka klassikajälg. Sõita saab hää suusaga! Häid pühi kõigile!

  Kärdla -Paluküla Terviserada / detsember 25, 2021
 • Rajameister

  Häid saabuvaid pühi kõigile! Tuul ja muutuvad ilmaolud muutsid meie plaane! Rada siiski pikendatud! Täna kasutusel ca 1,25 km ring! Hetkel vabatehnika rada, homme hommikul klassikajälg ka! Kelgumäe väikesel tõusul arusaamist ja viisakust, natuke kitsas. Tänud kõigile, kes väikesesse imesse panustanud! Hiiumaal saab suusatada jõulupühade ajal! Alo!! Liili! Alari, Argo, Siim, Siim, Martin!

  Kärdla -Paluküla Terviserada / detsember 23, 2021
 • Rajameister

  0,85 km rada pidas suurele sulale vastu, kuigi lume paksus vähenes oluliselt.Täna rajatraktoriga rada hooldatud, sõita saab vabastiilis. Teisipäeva hommikul käivitame lumekahurid, parandame olemasoleva raja kvaliteeti ja loodame paari päeva jooksul, kui temperatuur on alla -5 kraadi, pikendada kunstlumerada kuni kergliiklusteeni. Loodame kõigilt suusasõpradelt mõistvat suhtumist, siis on pühade ajaks pikem rada kõigi rõõmuks kasutada. Olge kõik terved!

  Kärdla -Paluküla Terviserada / detsember 20, 2021
 • Rajameister

  0,85 km kunstlumest rada on sooja- ja vihmarünnakule hästi vastu pidanud. Täna rada hooldatud rajatraktoriga, sõita saab vabatehnikas hea suusaga, klassikajälge hetkel ei ole. NB! Paluküla -Kärdla kergliiklustee metsavahelisel lõigul väga libe, must jää!!!

  Kärdla -Paluküla Terviserada / detsember 17, 2021
 • Rajameister

  0,85 km suusarada eile õhtul peale lumesadu rajatraktoriga, hooldatud, sees ka klassikarada. Sõita saab hea suusaga. NB! Suusaringile jõudmiseks tuleb jalutada ümber kelgumäe, rada algab nn. kelgumäe laskumise alumisest osast. Terviseraja parklas on vastav info üleval! Eile sadanud lumi kattis ka kelgumäe kerge kihiga. Hääd talverõõmude nautimist!

  Kärdla -Paluküla Terviserada / detsember 13, 2021
 • Rajameister

  Täna hommikul kunstlumega 0,85 km ring rajatraktoriga hooldatud, saab sõita hea vaba- ja klassikasuusaga.

  Kärdla -Paluküla Terviserada / detsember 9, 2021
 • Rajameister

  Täna valmis ca 850 m pikkune kunstlumega kaetud ring, lume paksus 35-40 cm. Rada algab kelgumäe taguselt sirgelt, tagasipööre tiigi tagasirgel. Sees ka klassikarada, sõita saab hea suusaga. Rada valgustatud 23.00-ni. Kelgumäe ülemine osa kaetud kerge kunstlume kihiga, loodusliku lume kiht allpool väga õhuke, maapind võib kelkudele viga teha.

  Kärdla -Paluküla Terviserada / detsember 8, 2021
 • Rajameister

  Looduslikku lund meile Palukülla kahjuks ei ole sadanud. Kunstlume tootmine käib kolmandat päeva, rajatraktor on olemasolevaid lumevaale silumas. Täpsem info kolmapäeva hommikul, millal ja millisel osal rajast sõita saab.

  Kärdla -Paluküla Terviserada / detsember 7, 2021
 • Rajameister

  Ilmataat meid lumega sellel aastal veel ei soosi nagu mandrimaad. Radade tegemiseks tehnika valmis. Lumekahurid on ootel, paneme need tööle sellest hetkest, kui õhutemperatuur ööpäevas keskmiselt vähemalt -5 kraadi. Kõrgema temperatuuriga lume tootmise tootlikkus madal ja energiakulu suur. Praegu ilmaprognoos lubab sobivat ilma pühapäeval-esmaspäeval. Anname siin edaspidi operatiivset infot kõigi oma tegemiste kohta. Hääd talve algust kõigile!

  Kärdla -Paluküla Terviserada / detsember 3, 2021
 • Rajameister

  Ootame lund!

  Kärdla -Paluküla Terviserada / november 17, 2021
 • Rajameister

  Lumi on läinud ja suusad ootavad järgmist talve. Päike ja kevad on võtnud võimust ja radadel saab mõnusasti kõndida, joosta, rattaga sõita ja discgolfi mängida. Kergliiklustee on samuti rullitamise ja rullsuusatamise nautimiseks ootamas kõiki. Ootame teid radadele iga ilmaga ja regulaarselt.

  Alo Lõoke / mai 1, 2021
Lennujaama tee, 92424 Hausma, Estonia
58.9884134, 22.8069305
Ava link www.facebook.com/palukulaterviserada Juhised kohalejõudmiseks
Ilm
Ilm
-0.2 °C
2.6 m/s
Valgustus
Valgustus
E-P 16.30-23.00

Tegevused

Discgolf ikoon Jooksmine ikoon Kelgumägi ikoon Kõndimine ikoon Matkarada ikoon Mobo rada ikoon Rattarada ikoon Rattasõit ikoon Rullirada ikoon Suusatamine ikoon

Teenused

WC ikoon
1,8 km valgustatud rada

2,7 km

3 km

5 km

5,4 km rattarada

9 km matkarada

Terviserada koosneb 1,8km ja 2,7km suusa- ja jooksurajast, 9km matkarajast, kelgumäest, 2,2km asfaltkattega kergliiklusteest ja discgolfipargist.

Teenused

WC

Tegevused

Discgolf
Jooksmine
Kelgumägi
Kõndimine
Matkarada
Mobo rada
Rattarada
Rattasõit
Rullirada
Suusatamine