• Terviseradu
  arendavad
 • Merko logo
 • Eesti Energia logo
 • Swedbank logo

Lisainfo

Lisaks
* Spordikeskuse administraator tel. 7665600
* Riidekapi, dushi ja sauna kasutamine 4.- /in. (saun ettetellimisel)
* Kekkose matkarada 14 km (jooks, kepikõnd, rattasõit, suusatamine, matkamine)
* Toitlustus ainult ettetellimisel min 1 päev (hommiku, lõuna ja õhtusöögid)
* Treeninglaagri paketid hostelis 30,00 EUR/in ja võistkonnamajas 35,00 EUR/in. Hinnad sisaldavad majutust, 3 korda toilustust ja kõikide spordirajatiste kasutamist

“Kääriku Spordikeskus” on saanud 35 vastust

 1. Nagu Fanaatik kirjutas nii ka oli eile. Jää peal on uue lume kiht ja sellesse ajasin eile ma ise jälgi. Enne mind oli üks klassikamees käinud ja paar kuuse sõitjat. Peale mind oli veel umbes 2 klassikat lükkamas, seega klassikat saab sõita, lund on aga korralikku jälge pole. Kui eile veel paar kuuse sõitjat meie lükatud klassikajälje ära rikkusid ja peale öist külma võib seis olla üsna nõudlik ehk midagi lihtsat pole aga sõita saab.

 2. Kas keegi oskab palun kommenteerida, kuis Kekkosel seis on, saab tulla veel viimasele sõidule?

 3. Tere.Talvel on üllatusi varuks,tuli kerge lumi,saab veel proovida suuski…rada tegema ei hakka.
  Kääriku Spordikeskus

 4. Tere. Käisin täna Kekkosel. Oli veel kogu pikkuses täitsa hästi sõidetav. Keskuse radadel oli jääd rohkem, edasi aga päris hea. Suuski ei pidanud rohkem alt ära võtma, kui teeületustel. Ei saa kuidagi aru, miks rajameistrid nii kergelt alla annavad. Kui Tartu Maratoni rada ka ära kasutada, saaks veel super ringe teha. Kas Kääriku masinatel on keelatud TM rajale minna?

 5. Tere suusasõbrad.Tänane vihm ja soojakraadid on rajad hävitanud,üksikud fanaatikud trotsides olusid võtsid veel viimast :)Loodame,et jäite meie radadega rahule ja kohtumiseni järgmisel hooajal.Rajad on endiselt avatud matkamiseks.
  Kääriku Spordikeskus

 6. Kekkose rada hommikul üle käidud ja raja seisukord hea, kuid ei lipe kehvapoolsem

 7. Kekkonen oli täna veidi jäine, laskumistel pidi hoolikas olema, et mitte tasakaalu kaotada.

 8. Kas rajameister oskab infot jagada, et kui nädalavahetusel nt. laupäeval hommikul tahta Käärikule Keskkose ringile sporti tulla tegema, et kas on lootust näha värskelt hooldatud radu või mis plaanid rajahooldusega tulevastel päevadel on? Jõudu!

 9. Pühajärve kooli kõrval heinamaal ka 2km radu aetud. Sai eile õhtul pealambiga läbi sõidetud lisaks Kääriku valgustatud radadele.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Tulevad Sündmused

 • Kekkose 21. suusasõit

 • Peaasi.ee kutsub osalema vaimse tervise vitamiinikuuris

 • 2+2 liikumispiirang

Top