• Terviseradu
  arendavad
 • Merko logo
 • Eesti Energia logo
 • Swedbank logo

Lisainfo

Lisaks
looduslik
rattasõit
jooksmine
suusatamine
rulluisutamine
rullsuusatamine
disc-golf
matkamine
orienteerumine
kelgutamine
rannajalgpall
rannavõrkpall
jalgpall
võrkpall
korvpall
sulgpall
tennis
tänavakorvpall
kergejõustik
varustuse laenutus
riietumis-pesemisvõimalused
majutus
seminarid, koolitused, konverentsid
treeninglaagrid
www.joulumae.ee
Leina küla, Häädemeeste vald, 86504 Pärnumaa
Veebikaamera pilt
Juhised kohalejõudmiseks

“Jõulumäe Tervisespordikeskus” on saanud 61 vastust

 1. Jõulumäel on looduslik lumi sulanud. Kohati esineb jäist igikeltsa, suusarada ei ole. Kunstlumerada on olemas, kuid kahjuks praegu hooldust teha ei saa. Rajahooldus ilmselt reede õhtul.

 2. Jõulumäe loodusliku lumekattega 10 km suusarada on veel täna mullasuusaga läbitav, kuid tänane vihm võtab homseks ilmselt raja. Kunstlumerada on olemas ja eile õhtul hooldatud. Lähipäevade hooldust teeme vastavalt sellele, kuidas ilm lubab ja midagi head ta hetkel ei luba.
  Pühapäeval, 28.02 kell 10-15 on suusa- jt liikumisradadel triatlonivõistlus. Võimalusel palume tavakasutajatel võistluste ajal suusaradu vältida.

 3. Selle hooaja viimane kunstlumekilomeeter sai eile öösel valmis. Jõulumäe kunstlumekattega murdmaasuusarada on 3,33 km pikkune, suusatada saab nii vabalt kui klassikas, õhtuti valgustus kuni kella 21-ni, pärast seda tehakse rajahooldust. Loodusliku lumega 10 km suusatamise terviserajal saab suusatada vabas tehnikas, klassikajälge ja valgustust ei ole. Reede õhtul (17.30 – 19.30) ja laupäeval (11.00 – 13.00) on suusaradadel võistlused. Võimalusel palume tavakasutajatel võistluste ajal suusaradu vältida.

 4. Alates homsest (06.02.) on Jõulumäe kunstlumekattega suusarada 2,5 km pikkune. Täna öösel maadleb rajameister veel lumekuhjadega ja homme hommikuks lisandub rajalõppu nn 200m mäe käär. Sel nädalal tuli ka veidike looduslikku lund juurde ja saime 10km rajale ka lõpuks traktoriga peale minna – rada on jälle veidike kõvem ja tugevam, kuid klassikajäljeks on lund liiga vähe. Mõnus vaheldus ikka – ninad salli sooja ja tulge metsa!

 5. Jõulumäe loodusliku lumega 10 km suusatamise terviserada sai lumelisa. Rada on rulliga tallatud ja taas suusatatav, sõita saab vabas tehnikas “keskmise suusaga”, klassikajälge ei ole. Kunstlumerada on 2,3 km pikkune, KL + V, igapäevase hooldusega ja õhtuti valgustatud.

 6. Eile 28.01.21 2.2km pikkune kunstlumerada hooldatud ja väga heas korras.

 7. Tänu ilmamuutusele ei ole loodusliku lumega 10 km suusatamise terviserada enam suusatatav. 2,2 km kunstmering on heas korras ja reedeõhtuse hooldusega. Hooldame nii, kuidas ilm lubab.

 8. Alates täna lõunast saab Jõulumäel suusatada 2,2 km pikkusel kunstlumeringil nii vabas kui klassikalises tehnikas. Valikus on ka lühemad ringid.
  NB! Kuni täna (20.01.) lõunani on Jõulu mäe poolne rajaosa hoolduseks suletud ja suusatada saab ainult tunneli-poolsel ringil.

 9. Kas see talv Jõulumäe suusasarja ka toimub? Hirmus nälg on võistelda.

  • Hea kuulda, et vorm vajab realiseerimist. Ilmselt tuleb sellel hooajal hoopis 4-etapiline Pärnumaa MV sari. Anname kodulehel teada, kui plaan koos.

  • Tere! Jõulumäe kunstlumerada on täna 2,0 km pikkune. Hetkel prognoosime selle talve võimekuseks 2,5 km, ega eks näis, missuguseks kujuneb edasine ilm ja muud olud. Looduslikku lund tuli täna küll juurde, kuid klassikajäljeks siiski mitte veel piisavalt. Omaltpoolt teeme kõik, et rajad oleksid maksimaalselt pikad ja parimas võimalikus seisukorras.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

1 2 3 6

Tulevad Sündmused

 • Pärnumaa meistrivõistlused murdmaasuusatamises

 • Pärnumaa meistrivõistlused murdmaasuusatamises

 • Jõulumäe talvetriatlon 2021

Top