Instagram ikoon Facebook ikoon
Terviserajad logo
Illustratsioon
Pärnumaa

Jõulumäe Tervisespordikeskus

Viimati muudetud: 3. okt. 2022, 14:59
Lemmikute lisamiseks logi sisse

Jõulumäe asub kaunis osoonirikkas Pärnumaa luitemännikus. Siin on palju ruumi olla nii koos kui omaette, viia läbi tervistavaid ühislaagreid, sportlikke kogunemisi, suve- ja talvepäevi, veeta perepuhkust jne. 1976. aastal alustati Pärnumaa esimese tervisespordikeskuse rajamist.

Tänaseks on Jõulumäe Tervisespordikeskus kujunenud mitmekülgsete võimalustega keskuseks, kus põhirõhk on looduses liikumisel ning võimalusel igaühel vabalt valida jõukohane ja meeldiv tegevus. Lisaks spordiüritustele, mis toimuvad nii tippsportlastele kui harrastajatele, on siin head võimalused ka koolituste, seminaride, laste spordi-, puhke- ja töölaagrite, õppepäevade, asutuste suve- ja talvepäevade jne korraldamiseks.

Liikumisradade ja spordirajatiste, majutuse, toitlustuse jpm kohta leiab infot Jõulumäe kodulehelt www.joulumae.ee

Majutuse ja toitlustuse tellimiseks palun kirjutage info@joulumae.ee

Kohtumiseni Jõulumäel!

Ilm
Ilm
Temperatuuri info puudub
Tuulekiiruse info puudub
Valgustus
Valgustus
Hooajal.
Otsepilt
Rajameister
Rajameister
Rajameister
Jõulumäe
Jõulumäe asfaltkattega liikumisrajad on lõplikult jääkihist vabastatud, talvemustusest puhastatud ning kasutamiseks avatud. Jõulumäe asfaltkattega liikumisrajad sobivad rulluisutamiseks, rullsuusatamiseks, ratta- ja rulasõiduks sportivale harjutajale. Rajad on reljeefsed, 1,1 – 3,5 km pikkused. Ringid looklevad luksuslikus männimetsas, ristuvad maastikul ratta-, disc golf’i ja jooksuradadega. Rajad algavad peastaadionilt ning on tähistatud erinevat värvi nooltega asfaldil. Kaardil märgitud sinine, 1,1 km pikkune rajaosa on viie meetri laiune, ülejäänud rada kolme meetri laiune. Pallimängude väljakud on korrastatud ja avatud. Kõik kettagolfirajad on avatud. Kevadhooaeg on alanud! Kohtumiseni Jõulumäel!
Rajameister
Rajameister
mai 3, 2022
Kõik kommentaarid

Tegevused

Jooksmine ikoon Rattasõit ikoon Suusatamine ikoon Kõndimine ikoon Rattarada ikoon Mobo rada ikoon Discgolf ikoon Kelgumägi ikoon Mänguväljak ikoon Korvpall ikoon Tennis ikoon Rullirada ikoon Jõulinnak ikoon Jalgpall ikoon Loodusõpperada ikoon Matkarada ikoon Orienteerumise püsirada ikoon Võrkpall ikoon

Teenused

Aktiivtegevused (matkad jm gruppidele pakutav) ikoon Dušš/riietusruumid ikoon Toitlustus ikoon Joogivesi ikoon Majutus ikoon Spordisaal ikoon Jõusaal ikoon WC ikoon Suusalaenutus ikoon Saun ikoon Seminariruumid ikoon Rattalaenutus ikoon
  • 5 km
  • 500 m jooksurada
  • 5 km matkarada
  • 1 km jooksurada
  • 1,5 km Päkapiku matkarada
5 km

500 m jooksurada

5 km matkarada

1 km jooksurada

1,5 km Päkapiku matkarada

  1. aastal rajama hakatud Pärnumaa esimesest tervisespordirajatisest on tänaseks kujunenud mitmekülgsete võimalustega keskus, kus põhirõhk on looduses liikumisel ning võimalusel igaühel vabalt valida jõukohane ja meeldiv tegevus.

Lisaks spordiüritustele, mis toimuvad nii tippsportlastele kui harrastajatele, on siin head võimalused ka koolituste, seminaride, laste spordi- ja töölaagrite, õppepäevade, asutuste suve- ja talvepäevade jne korraldamiseks.

Liikumisradade ja spordirajatiste, majutuse, toitlustuse jpm kohta leiab infot www.joulumae.ee

Majutuse ja toitlustuse tellimiseks palun kirjutage info@joulumae.ee

Viimased kommentaarid

Lisa kommentaar
Lisa kommentaar