• Terviseradu
  arendavad
 • Merko logo
 • Eesti Energia logo
 • Swedbank logo

Lisainfo

Lisaks
looduslik
rattasõit
jooksmine
suusatamine
rulluisutamine
rullsuusatamine
disc-golf
matkamine
orienteerumine
kelgutamine
rannajalgpall
rannavõrkpall
jalgpall
võrkpall
korvpall
sulgpall
tennis
tänavakorvpall
kergejõustik
varustuse laenutus
riietumis-pesemisvõimalused
majutus
seminarid, koolitused, konverentsid
treeninglaagrid
www.joulumae.ee
Leina küla, Häädemeeste vald (end. Tahkuranna), 86504 Pärnumaa
Juhised kohalejõudmiseks

“Jõulumäe Tervisespordikeskus” on saanud 72 vastust

 1. Jõulumäel veel kahjuks suusatada ei saa ja ilmataat ei luba lund ka teha. Ootame!

 2. Alates tänasest on uuenenud kattega asfaltkattega liikumisrada taas avatud, mõned väiksemad viimistlustööd on veel jäänud teha. Jõulumäe kollane disc golf’i rada on ümberehitustööde tõttu suletud 22.05.-03.06.2019.

 3. Asfaltkatete uuendamistööde tõttu on Jõulumäe asfaltkattega liikumisraja 3 m laiune rajaosa (nn vana osa, ~2,4 km) suletud alates 06.05.2019. 5 m laiune rajaosa on avatud m (kaardil sinine ring, 1,1 km).

 4. Jõulumäel kahjuks enam suusatada ei saa. Lumi on küll enamuses rajal veel olemas, aga augud on sisse sulanud ja hooldada ei saa.

 5. Eile õhtul tegi rajameister hooaja viimase ametliku rajahoolduse. Sai päris hea, klassikajäljega! Alates 1. aprillist (ilma naljata) ei ole suusarajad ja kelgumägi õhtuti valgustatud ja rajahooldust enam ei toimu. Suusalaenutus on samuti suletud. Täname südamest kõiki suusasõpru ja toetajaid toreda hooaja eest ning uute kohtumisteni Jõulumäe liikumisradadel. Kollane disc golf’i rada on avatud alates 3. aprillist (rajad nr 2-27).

 6. Eile päeval päikesepaistes (temperatuur +5) sai Jõulumäel vabatehnikas suusatada. Kunstlumerada ilusti lumega kaetud ja täiesti suusatatav. Tõusud ok ja suurematel laskumistel sooned sees. Lumi kevadiselt pehmevõitu ja aeglane. Jäisust polnud, lompe vähe. Mõnes väga üksikus kohas rajas augud ja praod. Lumi küll siin-seal määrdunud ja männiokkaid ja käbisi ka, aga sõitmist see ei häirinud. Hea elamus hooaja lõppu. Suured tänud ja kummardused rajameistrile ja kogu keskusele! Tasus kaugelt tulla. Kohtumiseni uuel hooajal 🙂

 7. Suusarada on eile õhtul tehtud, seekord ilma klassikajäljeta, sest täna (reede) õhtul toimub Viimase lume minituuri suusakrossi võistlus. Laupäeva hommikupoole toimub klassika minisprint ja pühapäeval jälitussõit. Suusarajad võistluste tõttu suletud ei ole, aga palume võistlejatega arvestada ja võistluste kulgemist mitte häirida. Piiratud aladel palume võistluste ajal mitte suusatada.
  Alates 01.04.2019 ei ole suusarajad ja kelgumägi õhtuti valgustatud ja rajahooldust enam ei toimu. Suusalaenutus on alates 01.04.2019 suletud. Kollane disc golf’i rada on avatud alates 03.04.2019 (rajad nr 2-27).

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

1 2 3 8

Tulevad Sündmused

 • Jõulumäe 35. metsajooks ja tervisekäimine

 • Jõulumäe KROSSTRIATLON

 • PÄRNUMAA RULLISÕIT 2019

toptvseries.org
Top