Instagram ikoon Facebook ikoon
Terviserajad logo
Illustratsioon
Raplamaa

Järvakandi Terviserada

Viimati muudetud: 5. okt. 2022, 12:06
Lemmikute lisamiseks logi sisse

Väga hea metsajooksurada – hooldatud muru ja liivapinnas. Rada lookleb enamuses männi ja segametsas, on olemas mõnusad tõusud ja rada on enamuses vähemalt 4 meetrit lai. Samal rajal on ka discgolfi park. Raja keskel on välikäimla, väike jõulinnak ja puhkeala. Olemas ka suplemise võimalus raja läänetipus. Olemas eriskummaline jalkaplats ( kõrval ka jalgplalli staadion ) ja olemas ka heidete väljak – kettaheite, kuulitõuke ja vasaraheite tarvis. Suusarajana sobib harrastajale ja sõidu nautijale, ränkasid tõuse ja laskumisi meil pole. Rada on suurtest asumitest kaugel ja seega on siin alati ruumi ka lühikesel suusatalvel. Stardi ja finišiala on väga suur niidetud plats – seega sobib suuremate võistluste korraldamiseks, stardialast 100m kaugusel olemas sauna, pesemise ja riietumise ruumid kooli võimlas. Läheduses on mitmed majutuse võimalused ja toitlustuse saab tellida ka kohapeale.

Ilm
Ilm
13.4 °C
5.7 m/s
Valgustus
Ei ole valgustatud
Sellel rajal ei ole valgustust
Rajameister
Rajameister
Rajameister
Järvakandi Terviserada
Tule tutvu Järvakandi radadega. Võimalus mängida disc-golfi 18 korviga rajal, olemas välijõusaal, heidete ala. Uudiseks on, et oleme rajamas rajavalgustust 1,5 km lõigul, sellest talvest on ühe kilomeetri suusarada valgustatud!
Rajameister
Rajameister
september 27, 2022
Kõik kommentaarid
79101 Järvakandi, Estonia
58.7755869, 24.8030949
Google Maps Juhised kohalejõudmiseks

Tegevused

Discgolf ikoon Jalgpall ikoon Jooksmine ikoon Jõulinnak ikoon Kõndimine ikoon Rattasõit ikoon Suusatamine ikoon Ujumiskoht ikoon Viburada ikoon

Teenused

Dušš/riietusruumid ikoon Jõusaal ikoon Majutus ikoon Saun ikoon Seminariruumid ikoon Spordisaal ikoon Toitlustus ikoon WC ikoon
  • 3 km
  • 2 km
  • 1 km
  • 3,5 km TIMM
3 km

2 km

1 km

3,5 km TIMM

Rajad pikkuses 1 km, 2 km ja 3 km. Discgolf – 18 korvi ( radade keskmine pikkus üle 140 meetri ). Rada kulgeb enamasti läbi männimetsade ja kergelt liigendatud maastikul.

Stardi ja finiši alad on kahes erinevas kohas – saab valida raja raskusastet. Võistluste ajal võimalus kasutada Järvakandi Vibuklubi Ilves ruume ja kooli võimla ruume. Pesemisvõimalused kooli võimlahoones (saun). Ööbimise võimalused mitmes kohas alevis. Toitlustuse ja müügikoha saab tellida rajale kohapealt. Raja kasutamine võistlusteks palun kokku leppida eelnevalt rajameistriga telefonil 52 89 261.

Viimased kommentaarid

Lisa kommentaar
Lisa kommentaar