• Terviseradu
  arendavad
 • Merko logo
 • Eesti Energia logo
 • Swedbank logo

Lisainfo

Lisaks
looduslik
valgustus
ratas
jooks
suusatamine

“Ebavere terviserada” on saanud 13 vastust

 1. Eri kuradi palju lund pidin sumpama nagu mingi lumeleopard. Korralik lumetorm üle käinud ja kui lahkusin siis veel kallas juurde.

 2. Sellel talvel olen saanud Ebavere suusaradu täiega nautida. Kuidas hetkeolukord on? Kas 3,2 km valgustatud ring on sõidetav?

 3. Rada täna vanema suusa jaoks tipp-topp. Matkarajal on mõned vesised kohad, aga vanem suusk sõidab igalt poolt läbi. Tornis ei käinud, aga ülejäänud rada täiesti sõidetav. “Mustikas” suisa suurepärane:)

 4. Täna õhtul rajad Ok, rajameistrile suured tänud, peale suuri sulasid ka korralikult aetud klassika jälg.Kõigile head head libisemist!

 5. Suusatajad saavad jalakäiate peale kurjaks, täna rääkis terevisioonis terviseradade esindaja ja jalutamine pole seal kuskilt otsast keelatud, vaid suusatajad peavad ka nendega arvestama.

  Kui keegi kurjaks saab siis otsigu endale uus rada või tehku üks endale koduhoovi, seal jalakäiad ei sega.

 6. Ebavere terviserada on tõsiselt äge. Kahjuks on mõned seal liikuvad inimesed kurjad. Peale jõulupüha (esimese lume ajal) kõndisin koos lastega terviserajal ja meid aeti Ebavere – Väike-Maarja kergliiklusteele. Üritasin netist leida Ebavere terviseraja kasutus reegleid (juhiseid) ei õnnestunud, kuid üldine hea tava on, et kõik mahuvad terviserajale. Loomulikult teisi arvestavalt.
  Tahaks väga klassikarajale sõitma minna aga … äkki olen liiga aeglane ja jälle kellegile ei meeldi. Kuidagi mõru maik on suus

  Panen ka siis eesti Terviseradade FB lehelt võetud pildi:
  https://www.facebook.com/terviserajad/photos/3798861853506016

  Nautigem talve ja lubagem seda kõigile

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Tulevad Sündmused

 • Peaasi.ee kutsub osalema vaimse tervise vitamiinikuuris

 • 2+2 liikumispiirang

 • Sportlik uisuhommik

Top