Instagram ikoon Facebook ikoon
Terviserajad logo
Illustration
Uudised

Hurrraaa – 100 tasuta suusatundi tuleb jälle!

Eesti Suusaliidu suusaklubid, Eesti Terviserajad ja Liikumisaasta 2023 korraldavad 15. – 31. jaanuarini tasuta suusatundide kampaania, mille käigus annavad Eesti parimad suusatreenerid kõikides maakondades lastele, noortele ja täiskasvanutele tasuta suusatunde.

Mis on “100 suusatundi”?

“100 suusatundi” on Suusaliidu, Eesti Terviseradade ja Liikumisaasta 2023 kampaania, mille käigus annavad Eesti parimad suusatreenerid kõigis maakondades lastele, noortele ja täiskasvanutele TASUTA suusatunde. Huvilised saavad selle perioodi jooksul proovida ja oskusi lihvida murdmaasuusatamises.

Miks toimub?

Ettevõtmise eesmärk on kasutada ära lumerikast talve, tutvustada inimestele Eesti Terviseradasid ning populariseerida nii ägedat ala nagu suusasport ja õpetada huvilised suusatama.

Kuna ja kus toimub?

Suusatunnid toimuvad 15. – 31. jaanuarini üle Eesti – Saaremaast Narvani ja Võrust Tallinnani. Vaata tundide toimumise täpseid asukohti, kellaaegu ja taset vastava maakonna registreerimisinfo juurest.

Kes on oodatud?

Suusatundi on teretulnud kõik huvilised. Pakume tunde nii algajatele, kes alles teevad esimesi suusasamme kui ka edasijõudnutele, kes tahavad olemasolevaid oskusi paremaks lihvida. Nii saavad inimesed valida endale sobiva tasemega tunni.

Kes on treenerid?

Oma oskusi ja teadmisi annavad edasi Eesti murdmaasuusa treenerid, kes seda tööd ka igapäevaselt teevad.

Mida tundides osalemiseks tarvis on?

Suusatunnid on kõigile huvilistele TASUTA eelnevalt registreerimise alusel. Suusatundidest osavõtjal peab olema enda varustus, st suusad, kepid, saapad ja soovitavalt sportlik riietus. Kel varustust pole, tuleb see rentida kodupaiga lähedal asuvast suusalaenutusest või küsida abi sõbralt-tuttavalt.

Registreerimine: https://www.suusaliit.ee/et/100suusatundi

Teised uudised