Kutsume terve veebruarikuu jooksul inimesi terviseradadele liikuma. Siin ei ole oluline, kui kiiresti või aeglaselt liikuda, kas teha seda jalgsi või suuskadel või ratastel. Peamine on ennast hästi tunda ja ise õnnelik olla. Ikka tervislikuma vabariigi nimel.

  • Liikuma kutsume kõiki ja igal pool. Eesti Terviseradade võrgustikus on üle riigi enam kui 100 terviserada, kus puudub liikmemaks, pole hapnikupuudust ega lahtiolekuaegasid.
  • Kutsume üles treenereid ja sportlasi tegema tervislikuma vabariigi nimel kingituseks ühe treeningu teistele terviserajal liikujatele.
  • ”Vabariigi terviseks!” kulmineerub 24. veebruaril, kui ootame kõiki korraga üle Eesti terviseradadele liikuma, et teha üheskoos ringi ümber maakera. Liikumiskilomeetrite arvestus toimub www.terviserajad.ee.
  • Liitu üleskutsega Facebookis ja Endomondos!
  • Kuu jooksul teeme terviseradel videointervjuusid radade külastajatega ning rajameistritega. Ka neid saab näha Facebookis.
    Osalejad on lahkesti palutud lisama oma sotsiaalmeediapostitustele hashtagid: #terviserajad #terveeestieest

Tadalafil Oral Strips No Prescription Avatud treeningud:

Esimesed treeningud on juba kirjas ja nende kohta leiab operatiivset infot meie facebooki lehelt: https://www.facebook.com/terviserajad

Treeningud on kuu jooksul andnud: Kert Martma, Jaan Kirsipuu, Taivo Kitsing, Tanel Ader, Tõnu Tõniste, Toomas Tõniste, Jane Änilane, Mihhail Kõlvart ja Roman Fosti.

Tulekul on:

24.02 kl 12 Kepikõnni trenn Merimetsa terviserajal. Treener: René Meimer. Vaata lisa ja pane kirja: https://www.facebook.com/events/1214476891993399/

25.02 kl 11. Sõudespinning Viljandi Sõudebaasis. Treener: Robert Jürimaa. Vaata lisa ja pane kirja: https://www.facebook.com/events/293964877686033/

Avatud treeningutega jätkame läbi aasta. Kui soovid ise mõnda trenni anda, siis helista allolevatel kontaktidel!

Kampaania “Vabariigi terviseks!” toimub SA Eesti Terviserajad, Eesti Olümpiakomitee ja Ühendus Sport Kõigile koostöös.

SA Eesti Terviserajad on asutatud 2005. aastal Merko Ehitus, Swedbank ja Eesti Energia AS-ide poolt. Eesmärgiks on kindlustada enamikule Eestimaa elanikkonnast terviseradade võrgustiku kättesaadavus aastaringseks ja tasuta liikumisharrastuseks. Hetkel on Eestis üle 100 terviseraja ja 30 siseterviserada.

Kontakt:

Alo Lõoke / alo@terviserajad.ee / 5253801