Tartumaa Tervisespordikeskus

  • Kohalik ilm pilvepilt
    4℃
  • Valgustatud: 0.8 km kella 22-ni
  • Lumikate:
  • Avatud suusaradu (km):
  • Kontakt: 51932299
Vaata ilm.ee lumeinfot Vaata pilti veebikaamerast

Rajameister teatab

11.01.2017 - 11:30

Tartu Maratoni rada on kergelt pressitud ja on nähtud ka mõningaid suusatajaid. Lund on siiski vähe ja klassikajäljest ei ole juttugi, seega vanem suusk alla ja vabatehnikat harjutama!

Kommenteeri rada

Järgmine sündmus

Tulevased sündmused puuduvad.

Lisainfo

Tartumaa Tervisespordikeskus asub Elva lasketiiru juures. Tervisekeskus pakub mitmeid võimalusi aktiivseks ajaveetmiseks. Seal asub suurim ja tuntuim terviserada, Tartu Maratoni rada ,mis  jõudis Tervisespordikeskusesse 30 aastat tagasi. Finišipaiga ja viimaste kilomeetrite ümber on Vapramäe-Vellavere-Vitipalu ja Tervisespordikeskus teinud veel mitmed erineva pikkusega matka- ja jalgrattarajad. Keskusel on pakkuda järgnevaid võimalusi: matka-ja terviserajad, orienteerumisrajad, spordivahendite laenutus, majutus ja saunad, lasketiirud, vibulaskmine, laste seiklusrada, seminarid, konverentsid, koolitused, ettevõtete suvepäevad ja laagrid.

Teenused:

lastele, kelgumägi, laste mänguväljak, olme, dušš, majutus, puhkeala, saun, seminariruum, toitlustus, rajateenus, rajavalgustus, venitussein, sport, jooksmine, jõulinnak, kepikõndimine, maastikuratas, matkamine, murdmaasuusatamine, suusavarustuse laenutus, mobo, orienteerumiskaart

Maakond:

Tartumaa

Aadress:

Uderna küla, Rõngu vald, 61016

Avatud:

24 h

Kontaktisik:

Lennart Pruuli

Tel:

51932299

Email:

lennart@tehvandi.ee

Koduleht:

www.tervisesport.ee, www.facebook.com/tervisesport

Kommenteeri

×
×
Ülesse
Terviseradu arendavad