• Terviseradu
  arendavad
 • Merko logo
 • Eesti Energia logo
 • Swedbank logo

Lisainfo

Lisaks
asfalt
valgustus
ratas
rulluisk
suusatamine
looduslik
jooks
http://www.voruspordikeskus.ee
Meegomäe küla, Võru vald; raja algus ja lõpp Kubija suusabaasi juures Männiku 45 Võru linn
Veebikaamera pilt
Juhised kohalejõudmiseks

“Võru-Kubija terviserada” on saanud 10 vastust

 1. Asfaldiringi looduslik lumi hakkab sulale alla jääma ja mõnes kohas on juba rajapõhja näha. Vanema suusaga veel siiski sõidetav.

 2. Asfaldiring rulliga ületõmmatud. Vanema suusaga on võimalik vabatehnikas ka seda rahulikumaks suusatamiseks kasutada.

 3. Avatud 300m pikkune kunstlumering. Kelgutada saab raja kõrval selleks tähistatud alal.

 4. Rada kergelt rulliga üle käidud. Kannatab veel suusatada. Uut klassikajälge ei ole tõmmatud ja selle stiili harrastajad peavad leppima kergelt vesise ja väsinud jäljega, kus mõnes kohas ka asfalt tahab välja tulla.
  Kose poolt tulles esimene 100m väga kehva, edasi hetkel veel rahuldav. Staadionile laskumine ja sealt tõus pigem juba mitte sõidetav.

 5. Kunstlumeringil enam suusatada ei saa. Tugeva tuule vaibudes puhastame rulliraja.

 6. Meie kunstlumering hakkab tasapisi ilmataadile alla vanduma. Mõnes kohas on juba maapinda paista. Hetkel on veel tõelistel suusahuntidel võimalik vanema trennisuusaga tiirutada. Rajahooldust hetkel ei tee. Soojalaine möödudes vaatame, kas õnnestub midagi päästa.

 7. Kubijal saab suusatada 400m kunstlumeringil. Rada on hetkel ebaühtlane. Parandame jooksvalt lähipäevil.

 8. Vastuseks Aleksandrile.
  Täname tagasiside eest. Pühime rada minimaalselt 2 korda nädalas. Eelmine periood oli meil väga tuuline ja seetõttu ei taganud ka tihedam graafik päris puhast rada. Oleme tänulikud kui annate kohest tagasisidet tel. 5118300 või e-mailile rein@voruspordikeskus.ee

 9. Tere Peale seda kui raja meister vahetus, muutusid radade seis kehvemaks nii jooksu kui ka rulli. Palun pange rõhku radadele mitte nii sama mingi võsa trimmerdamisele mis ei ole üldse esmatähtis. “Suusabaas” juba see sõna ütleb et esma tähsad on rullirajad ja jooksu rajad ja siis kõik ülejäänud asjad. Ja rulli rajal on langenud puu ees mis vajab lõikamis ja eemaldamist.
  Aitäh

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Tulevad Sündmused

 • Kui oled tallinlane, siis hääleta kaasva eelarve hääletusel!

 • 14.01 Setomaa suusasarja I etapp, startimine vabalt valitud ajal kella 16.00 – 17.15

 • Türi suusatalv 2021

Top