• Terviseradu
  arendavad
 • Merko logo
 • Eesti Energia logo
 • Swedbank logo

Lisainfo

Lisaks
looduslik
ratas
jooks
suusatamine
matkamine

“Tehvandi Spordikeskus” on saanud 40 vastust

 1. Tehvandi Spordikeskuses on pikendatud kunstlumest valmistatud suusarada. Väga heas korras ja igapäevaselt hooldatud on 1,5 km pikkune suusarada suusatamiseks nii klassika- kui vabatehnikas. Rada algab suusastaadionilt suunaga Kunimäe tõusule, sealt Tordikarbini, ringiga Kunimäele ja laskumisega staadionile tagasi. Võimalik sõita ka lühemaid ringe, mis keeravad varem tagasi. Rada on ka valgustatud kella 21:00-ni Miinuskraadide taastumisel jätkame lumetootmist pikematele ringidele, mistõttu palume ettevaatust lumekehurite tööpiirkonnas. Raja pikendamisest teavitame esimesel võimalusel meie kodulehe ja sotsiaalmeedia kaudu.

  Külastaga ka meie kodulehte http://www.tehvandi.ee et olla operatiivselt kursis toimuvaga.

  Ilusaid kohtumisi Tehvandi Spordikeskuses – Eesti Talvekeskuses nr.1!

 2. Tehvandi Spordikeskuses on pikendatud kunstlumest valmistatud suusarada. Väga heas korras on 1,5 km pikkune suusarada suusatamiseks nii klassika- kui vabatehnikas. Rada algab suusastaadionilt suunaga Kunimäe tõusule, sealt Tordikarbini, ringiga Kunimäele ja laskumisega staadionile tagasi. Võimalik sõita ka lühemaid ringe, mis keeravad varem tagasi. Rada on ka valgustatud kella 21:00-ni Miinuskraadide taastumisel jätkame lumetootmist pikematele ringidele, mistõttu palume ettevaatust lumekehurite tööpiirkonnas. Raja pikendamisest teavitame esimesel võimalusel meie kodulehe ja sotsiaalmeedia kaudu.

  Külastaga ka meie kodulehte http://www.tehvandi.ee et olla operatiivselt kursis toimuvaga.

  Ilusaid kohtumisi Tehvandi Spordikeskuses – Eesti Talvekeskuses nr.1!

 3. Tehvandi Spordikeskuses on avatud väga heas korras kunstlumest valmistatud 1 km pikkune suusarada suusatamiseks nii klassika- kui vabatehnikas. Rada algab Tehvandi Hotelli tagant suunaga Kunimäe tõusule, sealt Tordikarbini ja ringiga Kunimäele tagasi. Võimalik sõita ka lühemat 400 m ringi, mis keerab varem tagasi. Rada on ka valgustatud kella 21:00-ni Samas jätkame lumetootmist pikematele ringidele, mistõttu palume ettevaatust lumekehurite tööpiirkonnas. Raja pikendamisest teavitame esimesel võimalusel meie kodulehe ja sotsiaalmeedia kaudu.

  • Kiitus rajameistritele! Arvestades, et lund hakati teisipäeval tootma, siis peaaegu ideaalilähedased tingimused.

 4. Otepääl ka looduslikku lund olema? Kuidas kohalikud kommenteerivad – mullasuusaga juba saab sõita?

  • Looduslikku lund on aga suusatada saab vaid väga avatud aladel ning väga mullasuusaga. Puude ja metsade vahel kulgevatel piirkonna radadel veel ikka sõita ei saa. Tehvandi infot täiendame kohe ja nädalavahetusel saab juba kunstlume peal esimesed tiirud ära teha, rajad tekivad ja pikenevad jooksvalt.

 5. Tehvandi suusaradade info 28.11
  Tehvandi Spordikeskuses toimub tehislume tootmine staadionile ja radadele alates 27.11. Loodame esimese Kunimäe ringi valmis saada nädalavahetuseks.
  Samas jätkame lumetootmist pikematele ringidele, mistõttu palume ettevaatust lumekahurite tööpiirkonnas.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

WP GPX Maps Error: File /www/apache/domains/www.terviserajad.ee/htdocs/wp-content/uploads/2017/02/Otepää-5.gpx not found!

Tulevad Sündmused

 • 44.Tartu suusamaraton

 • Mõõdukas treening jääl 15.12 kl 17.00

 • Öödiscgolf Kõrvemaal