suusatamine
matkamine

“Tehvandi Spordikeskus” on saanud 14 vastust

1. Tehvandi lumeinfo 28.12

Tehvandi Spordikeskuses on seoses sulailmadega suletud staadioni osa ja Tartu maratoni rada, kogenud sõitjal on võimalik veel sõita kunimäe – hobuseraua ringil vabatehnikas, kus on samuti kohati jäiseid ja lumeta kohti.
    Seoses õhukese lumekihi ja plusskraadidega ei ole võimalik rada hooldada.
    Rajavalgustus töötab kuni kella 21:00-ni.

2. Eelmises kommentaaris peab olema ikka 26.dets. Paraku ei näe kommentaari parandamise ja kustutamise võimalust. Võiks ikka olla…

3. 16.dets. – eile õhtul alanud vihmasadu on pahandust teinud – rada kohati vesine ja jäine. Kuid Kunimäel ja Hobuseraual saab veel sõita, just uisku. Kõige paremat suusapaari ei maksa kasutada.

4. Täna (17.dets.) olid päris head olud – jäised alad olid värske lumega kaetud ja lund sadas veelgi. Kunimäelt Tordikarbi alla kaarega laskumine oli nüüd viidud elektriposti tagant, mis ilmselt parem. Ka staadionile sai laskuda. Klassikarada loomulikult ei olnud, aga uisku saab kenasti. Rahvast oli (õhtupoole) üllatavalt vähe.