Instagram ikoon Facebook ikoon
Terviserajad logo
Illustratsioon
Raplamaa

Paluküla Hiiemäe terviserada

Viimati muudetud: 22. apr. 2021, 16:24
Lemmikute lisamiseks logi sisse

Kõik looduse- ja spordisõbrad on oodatud Paluküla Mäe Keskusesse, kus on hooldatud suusarajad ja mäenõlvad nii kelgutamiseks, suusatamiseks, lumelauatamiseks kui ka lihtsalt looduse nautimiseks. Mägi on õhtuti valgustatud ning piisava lume korral on rajatud lumepark. Nädalavahetuseti saab rentida tuube, tõukekelkusid ja lumelauavarustust, muul ajal etteteatamisega. Mägi on avatud kõigile igal ajal.

Radade pikkused 2, 3 ja 5km. Valgustatud rada 2km.

Suvel on võimalik mäe ümbruses matkata ning mängida disc-golfi 9 korviga rajal. Matkaringi on võimalik pikendada ka Loosalu rabajärveni.

Ilm
Ilm
17.6 °C
1.4 m/s
Valgustus
Valgustus
2 km
Rajameister
Rajameister
Rajameister
Paluküla Hiiemäe
Paluküla terviserajad ootavad sportima ja matkama. Võimalik valida 2-5-kilomeetriste vaheldusrikaste radade vahel ning matkaringi on võimalik pikendada ka Loosalu rabajärveni veel 8 kilomeetri võrra. Avatud on 9 korviga disc-golfi rada.
Rajameister
Rajameister
aprill 17, 2021
Kõik kommentaarid

Tegevused

Suusatamine ikoon Jooksmine ikoon Rattasõit ikoon Kõndimine ikoon Discgolf ikoon Talvine tuubirada ikoon

Teenused

Aktiivtegevused (matkad jm gruppidele pakutav) ikoon WC ikoon
  • 1 km suusarada
  • 2 km
  • 3 km
  • 5 km
  • Kelgumägi / tuubinõlv
  • Lumelaua- ja mäesuusanõlv
1 km suusarada

2 km

3 km

5 km

Kelgumägi / tuubinõlv

Lumelaua- ja mäesuusanõlv

Ootame kõiki looduse- ja spordisõpru Paluküla Mäe Keskusesse, kus on hooldatud suusarajad ja mäenõlvad nii kelgutamiseks, suusatamiseks, lumelauatamiseks kui ka lihtsalt looduse nautimiseks.
Mägi on õhtuti ka valgustatud ning piisava lume korral on rajatud lumepark. Suvel on võimalik mäe ümbruses matkata ning mängida disc-golfi.
Nädalavahetuseti saab rentida tuube ja lumelauavarustust, muul ajal etteteatamisega. Mägi on avatud kõigile igal ajal. Radade pikkused 2, 3 ja 5km. Valgustatud rada 2km.

Viimased kommentaarid

Lisa kommentaar
Lisa kommentaar