Instagram ikoon Facebook ikoon
Terviserajad logo
Illustration
Uudised

Tule Põltsamaa linnaretkele koos president Kaljulaidiga!

Sel pühapäeval toimub Põltsamaal Eesti Terviseradade ja president Kersti Kaljulaidi algatatud matkasarja teine retk, kuhu on oodatud igas vanuses liikumishuvilised nii lähemalt kui ka kaugemalt. 

SA Eesti Terviserajad juhataja Alo Lõokese sõnul osales matkasarja esimesel Rakveres toimunud retkel paarsada linnaelanikku, nende seas oli nii lastekärudega noori peresid kui ka vitaalseid pensionäre. “Loodame, et ka Põltsamaa lossihoovi koguneb pühapäeval parajal hulgal inimesi, kellega üheskoos liikudes aega veeta. Oodatud on kõik – nii nooremad kui ka vanemad, pered ja sõpruskonnad -, ning sportlik vorm ei ole oluline. Pooleteisetunnine tempokas retk on jõukohane kõigile!”  Lõoke lisas, et praegusel äreval ajal on väga oluline oma tervisele, nii vaimsele kui ka füüsilisele, ekstra tähelepanu pöörata. “Üks lihtsamaid viise oma heaolu eest hoolitsemiseks on regulaarne liikumine,  mis on ka üks peaasi.ee nädala alguses algatatud kampaania vaimse tervise vitamiinikuuri viiest vitamiinist,” sõnas ta.  

President Kersti Kaljulaid sõnas aga: “Viimatigi tõdesin, et ühisretk tõotab saada toredaks traditsiooniks! Vestlemiseks, mõtlemiseks, mõtete mujale juhtimiseks. Kevadilma nautimiseks ja talvetolmu seljast kloppimiseks. Tulge, liigume!”

Põltsamaa Vallavolikogu esimehe Reet Alev kutsus ka omalt poolt kõiki liikuma “See on kõige lihtsam viis oma tervise eest hoolitseda. Ja just praegu, mis on toredam kui liikudes looduses näha esimesi kevadekuulutajaid ja nautida päikest. Tulge toast välja, õues on nii tore!” lisas Alev.

Põltsamaa lossihoovist pühapäeval, 06. märtsi kell 11 algav linnaretk viib huvilised koos president Kersti Kaljulaidiga liikuma läbi linna tänavate, parkide ja terviseradade trajektooril Põltsamaa lossihoov – Viljandi mnt – Pikk tn – Tehnika põik – Tehnika tn – Kuningamäe Spordi- ja Vabaajakeskus (suusa- ja matkarada, mäesuusanõlv) – Saare tn – Vana-Põltsamaa mõisa park (K.A. Hermanni) ja lipuväljak – Lossi tn – Allika tn- Kesk tn – Kuperjanovi tn (Kultuurikeskus) – Keskväljak Roosisaarel – Silla tn – Lossi tn – Põltsamaa lossihoov. Vaata lähemalt

Matkasarja Põltsamaa retke korraldavad SA Eesti Terviserajad koostöös Põltsamaa Vallavalitsuse, Põltsamaa Vallavara OÜ ning Kuningamäe Spordi- ja Vabaajakeskusega

Eesti Terviserajad SA asutasid 2005. aastal ettevõtted Merko Ehitus, Swedbank ja Eesti Energia. Tänaseks on Eesti Terviseradadest saanud üks suurimatest liikumisharrastuse mõjutajatest. Kokku on Eestis enam kui 1100 kilomeetrit aasta läbi kasutatavaid terviseradasid, mida külastatakse hinnanguliselt 6 miljonit korda aastas ning mida hooldab 200-liikmeline rajameistrite meeskond. 

Lisainformatsioon:

Alo Lõoke

Juhataja

Eesti Terviserajad SA

+372 5253801

alo@terviserajad.ee

Teised uudised