• Terviseradu
  arendavad
 • Merko logo
 • Eesti Energia logo
 • Swedbank logo

Lisainfo

Lisaks
saepuru
looduslik
ratas
jooks
suusatamine
www.kastre.ee
Uniküla küla, Kastre vald, Tartumaa
Juhised kohalejõudmiseks

“Vooremäe terviserajad” on saanud 82 vastust

 1. Millal rajameistril plaanis uuesti rada üle käia ja lasteringile uus klassikajälg t6mmata? Praegune üsna ujuv ja loperdav.

  • Eile 28.01 õhtuse seisuga rada heas korras. All jäisem põhi ja peal mõni cm värsket lund. Kui nüüd rajamasin üle käib on olud jälle ideaalsed.

 2. Eile õhtul oli rada täiesti jääs, v.a. need kohad, kust muld väljas oli. Hädasti vajaks rajamasinat, aga pehme ilmaga vist ei ole lootustki.

 3. Eile kustutati parklast kõige kaugema laskumise peal tuli kella 21 paiku. Mets oli veel rahvast täis. Ehk oleks võimalik selle viimase pauna valgustust ka pikendada kella 22ni. Muidu olid rajad super seisus.

 4. Rajad sõidetavad, mõnes kohas laskumise jäljes on liiva väljas. Hea suusaga ole ettevaatlik, muid väga head olud. Rahavast väga palju ja kelgutajaid ja jalutakaid rajaäärsed täis. NB! Tasub olla ettevaatlik mitte kelgumäel kelgutajatega, kes kelgutavad 100m kelgumäest parkla poole sihil, mis risti suusarajaga.

 5. Tere!
  Rajameistrile suured tänud suurepärase töö eest.
  Juhiks ka tähelepanu 3 km ringi kõige suurema laskumise väliskurvis rajale liiga lähedal olevale piknikulaua ja -pingi ohtlikusele.

 6. Eile oli küll täiesti super sõita. Tänud rajameistrile, konarusi jääb järjest vähemaks!

 7. Vooremäe valgustatud rada on ikka väga hea, kui jälg on sees. Eile sai kogu ringi jäljes sõita!

 8. Tere!
  Oleme kasutanud Vooremäge suusa-ja jooksutrenniks aastakümneid.Viimaste aastate suureks probleemiks talvel on kujunenud discgolfarite paigaldatud pingid kiirete laskumiste väliskurvidesse ristiasenditesse .Kaks aastat tagasi olid need tähistatud Uniro Grupi ning Laur ja Pojad korvidega.Nüüd korvid kaugemal,kuid pingid ikka väga ohtlikus kohas.Kas saaks pingid talveperioodiks eemaldada või paigaldada hoopis ohutumasse kohta,näiteks sisekurvidesse.P.s.Ei ole discgolfi vastane.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Tulevad Sündmused

 • TrailHunt Vooremäe1000 jooks

 • Peaasi.ee kutsub osalema vaimse tervise vitamiinikuuris

 • 2+2 liikumispiirang

Top