• Terviseradu
  arendavad
 • Merko logo
 • Eesti Energia logo
 • Swedbank logo

Lisainfo

Lisaks
saepuru
looduslik
valgustus
ratas
jooks
suusatamine

“Valgehobusemäe suusa-ja puhkekeskus” on saanud 68 vastust

 1. Suur kiitus detsembri alguse heade suusaradade eest! On olnud tõeliselt mõnus suusatada nii talvehooaja alguses. Kas teil on plaanis lähiaastatel hakata lund üle suve hoidma, et saaks vähekenegi rohkem dikteerida hooaja algust? Tänud!

 2. Täna hommikul temperatuur 0 C. Eile vedasid keskuse spordiinstruktorid lund juurde suusarajale, mäele tõstuki alla ja laste kelgumäele. Tänu sellele sai eile suusatada ning saab ka täna suusatada ja kelgutada. Lisaks avatud suvine tuubirada, kust saab tuubiga mäest alla sõita.

 3. Kunstlumega suusarada täna veel sõidetav. Lumelaua-ja mäesuusanõlv avatud osaliselt. Avatud laste kelgumägi ja suvine tuubirada.

 4. Täna hommikune kunstlume seis selline, et saab suusatada , lumelaua-ja mäesuusaga sõita ning lumerõngaga mäest alla lasta. Lisaks on lastel võimalik kelgumäest kelguga alla sõita.

 5. Varahommikul oli lumi miinuses. Seis selline, et 600 m pikkusel suusarajal saab suusatada, lumelaua ja mäesuusanõlval laua ja suusaga sõita ning lumerõngarajal tuubiga sõita. Loodame, et meie kunstlumi peab sulale vastu.

 6. Täna hommikul sula, kuid kunstlumega kaetud suusarajal, mäel ja tuubrajal saab harrastada talisporti.

 7. Esimene kolmetunnine suusasõit lumel,
  kiidame rajameistrit, rada hea, kiire ja tehniline – tõusud-laskumised-pöörded-kalded.
  loodus imeline ja üleni lumesse uppunud,
  natuke juba Lapimaa ilu moodi;
  soovitan kõigile, linnast pole väga kaugel ja teed on hetkel kuni keskuseni väga hea korras; suusarada valgustatud ja keskuse kohvik luksvärk; annan 10 punkti 10-st!!!

 8. Eile õhtul sai taas alustatud kunstlume tootmist suusarajale, mäele ja laste kelgumäele. Suusarada, mägi ja tuubirada hooldati eile hilisõhtul.

 9. Tänan rajameistrit! Hooaja esimene sõit täna päeval andis väga hea elamuse ilusa ilma ja väga hea rajaga.

 10. Täna hommikul hooldab rajamasin kunstlumest suusaraja, lisaks hooldatakse eile öösel juurde tehtud kunstlumest rajaosa ning loodetavasti saab täna õhtuks 100 m juurde rada. Täna hooldatakse ka mägi ja lumetuubi rada.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Tulevad Sündmused

 • Lumepäev Valgehobusemäel

 • 26. Albu Sügisjooks 29. septembril

 • JÄRVA VALLA SEERIAVÕISTLUS SUUSATAMISES 2019

Top