• Terviseradu
  arendavad
 • Merko logo
 • Eesti Energia logo
 • Swedbank logo

Lisainfo

Lisaks
saepuru
looduslik
valgustus
ratas
jooks
suusatamine

“Valgehobusemäe suusa-ja puhkekeskus” on saanud 54 vastust

 1. Meeleolukas sissejuhatus suusahooajale. Rada on hea, kell mõõtis 300m, natuke üles-alla, päike paistis ja muusika kostis mäelt ka suusarajale. Rahvast oli ja mahtusime sõbralikult kõik omal viisil liikuma. Tänud tegijatele!

 2. Täna hommikul hooldab rajamasin suusaraja, tuubimäe ja mäe. Keskus koos radadega avatakse täna 10.00. Avatud laenutus, kohvik ja pesuruumid. Ilus talveilm ootab meie keskuses!

 3. Hetkel pole sula liiga teinud suusarajale, mäele ja tuubirajale. Homme hommikul, kui õhutemperatuur langeb miinusesse, siis hooldab rajatraktor suusaraja, mäe ja tuubiraja. Keskuses avatud pesuruumid, varustuse laenutus ja kohvik. Oleme avatud nüüd 10.00-20.00

 4. Loodame jah laupäeval avada tuubiraja ning mäesuusa- ja lumelauahuvilistele mäe. Kunstlumest suusarajal võimalik suusatada vabas tehnikas.

 5. Kas praeguste oludega võib loota, et laupäeval avatakse mäesuusa ja lumelauahuviliste jaoks mäerada, millest saab alla laskuda?

 6. Lumekahurid panime seisma, sest külma napib. Samas saab suusatada 400 m ringil. Valminud rada vajab veel hooldamist aga plusskraadidega seda teha ei saa. loodetavasti saame hooldada rada edasi laupäeva varahommikul, kui läheb taas külmaks. Siis saame ehk teha ka klassikajälje sisse! Lume tootmine jätkub kohe, kui külmakraadid lubavad. Head libisemist!

 7. Esimesed liigutused saab edukalt tehtud, raja kvaliteet on väga hea. Suured tänud Valgehobusemäe meeskonnale!

 8. Aitäh, super töö olete teinud! Rada on küll pisike(ca 400m) aga selle eest kannatab vabalt väga hea suusaga sõita.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Tulevad Sündmused

 • Lumepäev Valgehobusemäel

 • 26. Albu Sügisjooks 29. septembril

 • JÄRVA VALLA SEERIAVÕISTLUS SUUSATAMISES 2019

toptvseries.org
Top