• Terviseradu
  arendavad
 • Merko logo
 • Eesti Energia logo
 • Swedbank logo

Lisainfo

Lisaks
saepuru
looduslik
valgustus
ratas
jooks
suusatamine

“Valgehobusemäe suusa-ja puhkekeskus” on saanud 93 vastust

 1. Tere päevast!

  Sooviksin Teie käest uurida orienteeruva suusa- ja lumelauanõlva avanemisaja kohta. Praeguse seisuga selle kohta informatsiooni lehel ei kuvata ning selle tõttu kirjutan siia, äkki saate anda täpsustavat informatsiooni.

  Parimat!

 2. Ära ise mölise. Ega sinu arvamus mingi ainuõige ole, igaühel on õigus oma arvamusele. Sellist ebaadekvaatset info andmist olen kohanud ka Estoloppeti maratonide korraldajate poolt (kohati), et tulge aga kohale kõik on OK. Ma saan aru, et äri on vaja teha ja see kuidagi ei lähe viimasel ajal, aga ärge parem andke infot üldse, kui, et valeinfot annate. Hea hooldatud rada tavaoludes on suht üheselt mõistetav termin ja selge on ka see, et normaalne inimene saab aru, et ega sitast saia ei tee.

 3. Kes soovib tõsist sporti teha, see põrutagu Jäneda ja Aegviidu poole. Rada ei anna puhata, kogu aeg peab tööd tegema, jõudu!
  3 ja 5 km rajad on ülitehnilised, sest sula on teinud oma töö, proovige ja nautige!
  Kalju, ära pane tähele kui mõni pehmo nutab, et rada on kehv (traktor läks korraks tuksi, ka parematel juhtub).
  Kui võimalik, andke infot hommikul raja seisukorrast.
  Kui suusatada ei viitsi, tellige pelmeene kohvikust ja ärge mölisege!
  Jõudu Kalju,
  Raoul

 4. Eile päeval hooldas rajamasin Jäneda ja Aegviidu suunas mineva suusaraja, kus kohati, kus lund rohkem, sees klassikajälg. Keskuse suusarajad hooldatud eile hilisõhtul.

 5. Kas saite klassika jaoks ka jälge? Homme hommik oleks hea tahkega sõita:)

 6. Traktor läks eile öösel katki ning saime korda alles eile õhtupoole. Pärast seda sai hooldatud 3 ja 5 km suusarada. Head libisemist!

 7. No selle asutuse puhul on ju tavaline, et jutt ei lähe tegelikkusega kokku.

 8. Tere suusarahvas!

  Tulin rajalt kell 12.30 ja mingit jälge rajahooldusest veel ei olnud. Kes üle suusasaapa lumes sumbata kannatab, see saab küll oma mõnu kätte(nagu minagi).
  Aga mul oli kaasas ka koolivaheajal olev tütar, kellele mõtlesin natuke nõuks olla ja suusasammu näidata, kuid hooldamata rajal oli see võimatu.
  Kalju vist tahab, et igasugune murdmaarahvas hoiaks Valgehobusemäelt võimalikult kaugele, sest need ei too ju kopikatki kassasse. Kuid nendel harvadel lumega päevadel ja pealegi koolivaheajal, võiks ikka viitsida mõelda(siis muidugi ka tegutseda vastavalt) ka sellele, et ei kaoks ka see mõni üksik, kes veel tahab saada osa sellest, mida on võimalik veel vanematelt õppida.
  Head sumpamist suusarahvas!

  • Tere!
   Vabandame selle juhtumi üle, lahendasime traktori parandust ning inimliku eksituse tõttu jäi minu poolt lisamata see kommentaar siia lehele. Kaljul polnud sel hetkel ligipääsu lehele ja palus mul selle teha. Mina lahendasin sel hetkel Tallinna radade hoolduse küsimust Õismäe, Merimetsa, Järve ja Pae ning unustasin selle kirjutada.

 9. Täna hommikuks lund veel sadanud juurde. Lumerulliga hooldatakse hommikul murdmaasuusarajad ära.

 10. Lõpuks tuli ka looduslikku lund, hetkel küll 8 cm aga lumerulliga sai kenaste hooldatud 3 ja 5 km rada. Loodetavasti homseks lumekiht paksem ja võib unistada isegi 7 ja 8.märtsi suusavõistlustest! Pöidlad pihku!!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Tulevad Sündmused

 • Lumepäev Valgehobusemäel

 • 26. Albu Sügisjooks 29. septembril

 • JÄRVA VALLA SEERIAVÕISTLUS SUUSATAMISES 2019

Top