• Terviseradu
  arendavad
 • Merko logo
 • Eesti Energia logo
 • Swedbank logo

Lisainfo

Lisaks
saepuru
looduslik
valgustus
ratas
jooks
suusatamine
discgolf
ujumine
tennis
korvpall
rannavolle
tuubiga mäest alla sõitmine
lumelaud
mäesuusk

“Valgehobusemäe suusa-ja puhkekeskus” on saanud 200 vastust

 1. Hooaja viimane suusasõit sai täna Valgehobusemäel tehtud, hea rada, ilus loodus – tõeline luksus. Aitäh ja jõudu sealsetele tegijatele!

 2. Öösel oli paar kraadi külma ning saime hooldatud keskuse suusarajad, mäed, tuubiraja ja krossiraja. Rõõm oli eile näha kümneid suusatajaid, lumelaudureid, mäesuusatajaid suusarajal ning mäel. Kevad hakkab peale vaikselt märku andma, kuid loodetavasti saab ikka märtsi lõpuni nautida seda pikka ja kaunist Põhjamaa talve.!

 3. Keskusest Jäneda või Nelijärve suunas sõites on rada väga ok. Kui vihma ei tule, siis keskuse 3 ja 5 km ring peaksid ka veel nädal või paar vastu pidama. Tänud, Kalju!

 4. Suusarajad, mäed, tuubirada ja krossirada kenaste hooldatud, et talve sõpradel oleks meeldiv nautida erinevaid tegevusi. Tänu ohtrale lumele, saab kenaste ka klassikasuusaga sõita.

 5. Öösel hooldas rajatraktor suusarajad, tuubiraja, mäed ja krossiraja. Lumeolud suurepärased talvisteks tegevusteks!

  • Rada täna 14 paiku kiire ja über ideaalses olukorras! Tänud rajameister!

   Teil ju webi kaamera ei toimi, siis tänased raja fotod ja pikem arvustus leitavad FB avalikust grupist Suuskajad.

 6. Ohtralt lund sadanud taas ning rajatraktor alustas mägede, tuubiraja, krossiraja ja suusaradade hooldust. Tõotab tulla ilus kevadine päev koos talviste tegevustega! Tundgem rõõmu ja nautigem koos kõike seda ilu !

 7. Suusarajad (3 ja 5 km), mäed, krossirada ja tuubirada hooldatud öösel. Olemas kõik tingimused, et nautida ja saada rõõmu talvisest nädalavahetusest meie imelises keskuses.

 8. Eile öösel hooldasime keskuse suusarajad, tuubiraja, mäed ja krossirada. Jätkuvalt talvised olud, et nautida rõõmuga talviseid tegevusi meie keskuses. Kui lund tuleb palju, siis hilisõhtul hooldatakse rajad ja mäed uuesti.

 9. Lõik Presidendiraja suunas on väga hea, kuigi hooldati teda viimati ligi nädal tagasi. Rada on puhas, libiseb hästi, pole liiga kõva ega jäine, klassikajälg suures osas igati korralik. Presidendirada Jäneda suunas on hea, väga kiire klassikajäljega. Nelijärve suunas on rajal jäisemaid kohti, kuid vabatehnikaks normaalne. Nii et kui just märkimisväärselt (3+cm) lund juurde ei tule, siis need suusarajad enne nädalavahetust hooldust ei vajagi.

  • Presidendirada 19.03.21 hooldatud. Rajatraktor tuli vastu.

 10. Hetkel käib hommikune suusaradade hooldus ( 3 ja 5 km), kohati rajad jäised aga muidu ok. Hooldatud ka mäed, krossirada ja tuubirada.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Tulevad Sündmused

 • Lumepäev Valgehobusemäel

 • 26. Albu Sügisjooks 29. septembril

 • JÄRVA VALLA SEERIAVÕISTLUS SUUSATAMISES 2019

Top