• Terviseradu
  arendavad
 • Merko logo
 • Eesti Energia logo
 • Swedbank logo

Lisainfo

Lisaks
saepuru
looduslik
valgustus
ratas
jooks
suusatamine

“Valgehobusemäe suusa-ja puhkekeskus” on saanud 248 vastust

 1. Täna saab loodetavasti veel suusatada st. maja taha olevale lõigule, kus lund napib, toob spordiinstruktor ATV-ga lund juurde. Tore oli vaadata, et laupäev-pühapäev nautisid kümned suusatajad ka nendes oludes suusatamist. Avatud on suvine tuubirada, kuid mäe ja talvise tuubiraja olime sunnitud lume sulamise tõttu sulgema. Loodame , et õige pea käes ka korralik talv külma ja lumega!

 2. Oleme mõelnud lume üle suve hoidmisele mitu aastat, kuid selle jaoks on vaja vaba territooriumi ja raha. Kui Sul selles osas häid mõtteid, palun anna teada!

 3. Suur kiitus detsembri alguse heade suusaradade eest! On olnud tõeliselt mõnus suusatada nii talvehooaja alguses. Kas teil on plaanis lähiaastatel hakata lund üle suve hoidma, et saaks vähekenegi rohkem dikteerida hooaja algust? Tänud!

 4. Täna hommikul temperatuur 0 C. Eile vedasid keskuse spordiinstruktorid lund juurde suusarajale, mäele tõstuki alla ja laste kelgumäele. Tänu sellele sai eile suusatada ning saab ka täna suusatada ja kelgutada. Lisaks avatud suvine tuubirada, kust saab tuubiga mäest alla sõita.

 5. Kunstlumega suusarada täna veel sõidetav. Lumelaua-ja mäesuusanõlv avatud osaliselt. Avatud laste kelgumägi ja suvine tuubirada.

 6. Täna hommikune kunstlume seis selline, et saab suusatada , lumelaua-ja mäesuusaga sõita ning lumerõngaga mäest alla lasta. Lisaks on lastel võimalik kelgumäest kelguga alla sõita.

 7. Varahommikul oli lumi miinuses. Seis selline, et 600 m pikkusel suusarajal saab suusatada, lumelaua ja mäesuusanõlval laua ja suusaga sõita ning lumerõngarajal tuubiga sõita. Loodame, et meie kunstlumi peab sulale vastu.

 8. Täna hommikul sula, kuid kunstlumega kaetud suusarajal, mäel ja tuubrajal saab harrastada talisporti.

 9. Esimene kolmetunnine suusasõit lumel,
  kiidame rajameistrit, rada hea, kiire ja tehniline – tõusud-laskumised-pöörded-kalded.
  loodus imeline ja üleni lumesse uppunud,
  natuke juba Lapimaa ilu moodi;
  soovitan kõigile, linnast pole väga kaugel ja teed on hetkel kuni keskuseni väga hea korras; suusarada valgustatud ja keskuse kohvik luksvärk; annan 10 punkti 10-st!!!

 10. Eile õhtul sai taas alustatud kunstlume tootmist suusarajale, mäele ja laste kelgumäele. Suusarada, mägi ja tuubirada hooldati eile hilisõhtul.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Tulevad Sündmused

 • Lumepäev Valgehobusemäel

 • 26. Albu Sügisjooks 29. septembril

 • JÄRVA VALLA SEERIAVÕISTLUS SUUSATAMISES 2019

toptvseries.org
Top