• Terviseradu
  arendavad
 • Merko logo
 • Eesti Energia logo
 • Swedbank logo

Lisainfo

Lisaks
saepuru
looduslik
valgustus
ratas
jooks
suusatamine

“Valgehobusemäe suusa-ja puhkekeskus” on saanud 67 vastust

 1. Kahjuks külma nappis ja lund toota pole saanud! Hetkel suusatada ei saa kahjuks! Loodame siiski, et tali taeva ei jää!

 2. Austatud keskus, kas jõudsite üürikesel miinusperioodil ka kahureid tööle panna, kas mingit tulemust oli?

 3. Suusaradadele sadanud ca 5-7 cm lund. Täna hommikul sõitis mootorsaan lumerulliga 3 km raja läbi. Kohati on pinnas väljas aga vanema suusaga kannatab suusatada.

 4. Ilusat lumist aastat kõigile talvespordi harrastajatele. Kahjuks murdmaal suusatada ei saa, kuna lume tootmiseks vajalikku külma pole olnud. Loodetavasti saame hakata lund tootma suusarajale, mäele ja tuubirajale nädala pärast – nii näitavad ilma kaardid! Egas õige suusatalv tulemata ei jää!

 5. Kuidas lumetootmine edeneb? Kas pühapäeval on mingit lootust murdmaasuusale saada? Mis on mõtted ja plaanid ning reaalne olukord? Igasugune info on teretulnud.

 6. Tere

  Kas homme on võimalik suusatama tulla? Kui jah, siis kui pika raja jõuate valmistada?

 7. Hetkel olukord selline, et vihm ja sula on teinud oma töö ning suusatada ja mäe tegevusi harrastada ei saa. Loodame, et õige talv külma ja lumega siiski varsti saabub. Samas saab meie radadel aktiivselt liikuda nii rattaga kui jalgsi. Avatud suvine tuubirada, kohvik ja pesuruumid. Oleme avatud ka jõulupühadel ning 1. jaanuaril!

 8. Eilne torm ja vihm tegid suusarajale majatagusele lõigule lumevaba laigud. Kes väga soovib suusatada, saab seda teha 450 m rajal, edasi-tagasi sõites. Avatud on suvine tuubirada neile, kes soovivad mäest alla lasta.

  • Aitäh operatiivse info eest! Kas on lootust, et nädalavahetuseks annab veel väiksemat sorti ringi kokku lappida või peab arvestama, et jääb 450m lõik? Jõudu tingimuste trotsimisel!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Tulevad Sündmused

 • Lumepäev Valgehobusemäel

 • 26. Albu Sügisjooks 29. septembril

 • JÄRVA VALLA SEERIAVÕISTLUS SUUSATAMISES 2019

toptvseries.org
Top