• Terviseradu
  arendavad
 • Merko logo
 • Eesti Energia logo
 • Swedbank logo

Lisainfo

“Tartumaa Tervisespordikeskus” on saanud 40 vastust

 1. Klassika jälg on olemas, kuid pehmema poolsem. Lumeolud head aga uue suusaga veel peale ei läheks. Üksikutes kohtades mõni samblatutt väljas. Homme lubab lumelisa, eks siis olud paranevad

 2. Rajameister sõitis Elvast Paluni ja pressis raja ära, loodetavasti lähipäevil lõikab ka klassikajälje sisse.

 3. Pärast maratoni sõitis rajameister raja veel ühe korra läbi ja olud on suurepärased. Ka meie terviseradadel on nii klassika kui ka vabatehnika rajad sees. Uisutada saab nii meie keskuse uisuplatsil kui ka Vaikse järve jääl. Uisulaenutus meie peamajast.

 4. Tartu maratoni rada oli 7.02 pärast rajamasina läbisõitu vabatehnikas väga hea, klassikat sai ka sõita, aga eriti kuskil alates 5-ndast kilomeetrist oli klassikajäljes siiski veel päris palju heina ja mulda väljas. Hea suusaga sõitmiseks oleks veel ühte lumesahmakat ja rajamasinat tarvis.

 5. Selle talve parimad olud. Maratoni rajal nii vabatehnika kui klassika rajad sees. Ka meie 1,5 km ja 3 km terviserajad metsas on pressitud ja vabas tehnikas sõidetavad.

 6. Maratoni rada on meie keskuse juurest vabatehnikas ilusti sõidetav ja praegune lumesadu teeb olukorra kindlasti veel paremaks.

 7. Peale tänast lumesadu saab kenasti suusatada. Päris uue suusaga võibolla peale ei läheks

 8. Suur sula tegi oma töö ja maratoni rajal praegu sõita ei kannata. Samuti on ka liuväli hetkel kasutuskõlbmatu, kuid liikumisrajad on muuks tervisespordiks alati valmis.

 9. Kas maratoni rada on Elvast Otepääle pressitud? Kus on parimad olud hea suusaga sõiduks?

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Tulevad Sündmused

 • 37. Tartu Maastikumaraton

 • “Vabariigi terviseks” Tartumaa Tervisespordikeskuse radadel

 • Eviko Suusarull 2019 – Nevene rullsuusamaraton

Top