• Terviseradu
  arendavad
 • Merko logo
 • Eesti Energia logo
 • Swedbank logo

Lisainfo

“Tartumaa Tervisespordikeskus” on saanud 34 vastust

 1. Maratoni rada on meie keskuse juurest vabatehnikas ilusti sõidetav ja praegune lumesadu teeb olukorra kindlasti veel paremaks.

 2. Peale tänast lumesadu saab kenasti suusatada. Päris uue suusaga võibolla peale ei läheks

 3. Suur sula tegi oma töö ja maratoni rajal praegu sõita ei kannata. Samuti on ka liuväli hetkel kasutuskõlbmatu, kuid liikumisrajad on muuks tervisespordiks alati valmis.

 4. Kas maratoni rada on Elvast Otepääle pressitud? Kus on parimad olud hea suusaga sõiduks?

 5. Maratoni rada on värskelt pressitud ja vabas tehnikas saab juba ilusti rada läbida. Uisuplats on samuti valmis ja ootab kasutajaid. Uisurent meie peamajas.

 6. Tartu maratoni rada on pressitud ja kehvema suusaga annab vabatehnikat lükata küll. Varsti kohe peaks ka uisuplats valmis saama, kui külmad ilmad ilusti jätkuvad.

 7. Tervisespordikeskusele: Mis on saanud lumetus-süsteemist? Kuuldavasti olla load juba mõnd aega tagasi välja antud? Saaks kahurid ikka tööle panna enne veel kui siinakndi rahval suusatamine päris ära ununeb. Eelmisel talvel oleks saanud rohkelt lund toota ja rahvale, lastele, noortele suusalusti pakkuda. Suusaklubi noored otsivad ja sõidavad suusalund Otepäält ja Haanjast, samamoodi harrastajad. Mis on plaanist saanud, miks soiku jäänud?

  • Tere, projekt pole kuhugi unustatud ja enne kui rahvas suusatamise ära unustab, on meil see ka valmis. Kõik võtab aega ja meie sihtasutuse kolme keskuse peale liiguvad rahad kord sinna ja kord tänna, kus parasjagu rohkem vaja. Aga olge mureta, lumekahurid tulevad õige pea.

 8. Tundub, et külma ilmaga lund ei saabu, kuid mõnus jalutuskäik või jooks meie terviseradadel ajab asja kindlasti ära.

 9. Tartu Maratoni finišist on rajameister 8 km pikkuse raja ära pressinud ja vabatehnikas saab rada läbida. Terviserajad ootavad lumelisa.

 10. Praegu ei leia lund suusatamiseks ei Tartu Maratoni rajal ega ka meie terviseradadel. Mis aga tähendab seda, et jalutamiseks ja muuks liikumiseks on rajad hetkel täpselt parajad.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Tulevad Sündmused

 • “Vabariigi terviseks” Tartumaa Tervisespordikeskuse radadel

 • Viljandimaa MV I etapp (vabatehnika)

 • JÄRVA VALLA SEERIAVÕISTLUS SUUSATAMISES 2019